Sú tu užívateľky z Dunajskej Lužnej?

wanda
30. okt 2006

dufam,ze sa najdeme
tak ja som prva 😉 ,dufam,ze tu neostanem sama 😀 ako samomluvec 😀

janci27
16. jan 2012

@lillienn ano ano tam 🙂 na konci je tenisovy kurt

zuzkakach
16. jan 2012

@babuli ahoj my k nej tiez chodime 🙂 ja som zatial spokojna, tak ale maly nebol este ani raz chory, takze som tam chodila iba do poradne a na povinne ockavania a vtedy bola velmi mila a ochotna 🙂

lillienn
16. jan 2012

@zuzkakach áno trafila si 🙂 okrem nás a janci27 (teda ak je z našej ulice) viem ešte o dvoch mamičkách z našej ulice čo čakajú v apríli. osobne ich však nepoznám.

lillienn
16. jan 2012

@janci27 tak predsa z našej ulice 🙂 ale nás bude..to je super, aspoň mám s kým kočíkovať. my bývame v tom rade v poslednom.

zuzkakach
16. jan 2012

@lillienn tak to sa tesime na novych clenov do bandy 🙂

asteri
16. jan 2012

@babuli ahoj, zatial som spokojna, doktorka aj sestricka su mile ale este sme ziadnu chorobu neriesili, len bezne poradne a ockovania. Da sa u nej predplatit aj taka sluzba telefonickych konzultacii kedykolvek, co je celkom dobre...aj ja som si ju zvolila pretoze to mam najblizsie 🙂

romca88
25. jan 2012

ahojte baby... vedeli by ste mi poradit nejake detske ihrisku bo nepoznam to tu a do ba koli tomu sa mi nechce ist. mam 18 mesacne dievcatko a nikoho tu nepozname... nasiel by sa niekto pre nu. dakujem...

iwet001
25. jan 2012

@romca88 ahoj, my sme tiez v DL novi, stahovali sme sa z BA len 5 dni pre vianocami. Nas krpec ma 21 mesiacov. A v ktorej casti byvate?

romca88
25. jan 2012

nova lipnica....no ak to poznas... a ty kde byvas... :D

romca88
25. jan 2012

@iwet001 nova lipnica....no ak to poznas... a ty kde byvas... :D 😝

monika2712
25. jan 2012

@romca88 ahoj, na Fialkovej mame male ihrisko, a je tu vela mamiciek na ulici..

romca88
25. jan 2012

@monika2712 a to je kde ta ulica

monika2712
25. jan 2012

@romca88 to je smerom na miloslavov, po lipnickej na miloslavovsku a za tou ostrou zakrutou je hned fialkova.

pitik
25. jan 2012

ahojte, tiez byvame v DL, zatial chodim s drobcami do Podunajskych Biskupic k lekarke, len som sa chcela opytat tie, co chodite k pediatricke do DL, da sa u nej objednat za poplatok aj na presny cas? Lebo mame ju blizko, len som pocula, ze je u nej strasne plno stale. Ozaj a nie je tu niekto z Novych Kosarisk?

romca88
25. jan 2012

@monika2712 budem tam musiet ist pozriet niekedy.
😵

monika2712
25. jan 2012

@romca88 no teraz v zime tam vela mamiciek nestretnes, ale casto tu po ulici kocikuju po celej lipnici..

pitik
25. jan 2012

Akurat som precitala spat, tak vidim, ze z Kosarisk ste viacere, len asi vacsinou z tych novych domov smerom na jazero? My sme prerabali stary dom este starej casti obce a okolo nas nie su ziadne rodiny s malymi detmi, tak nam to trosku aj chyba 😉

romca88
25. jan 2012

@monika2712 no budem musiet nieco vymysliet bo moja mala je tu taka sama... :D

iwet001
25. jan 2012

@romca88 my sme tiez z fialkovej 🙂 skus si to pozriet, snad to nebude daleko. To ihrisko je fajn, take male, ale oplotene a preliezky vyzeraju ako nove, uz sa tesime na leto 🙂 Ale teraz v zime tam naozaj nenajdes vela mamiciek. Nam sa za tie 4 tyzdne podarilo stretnut 3 mamicky, jednu s 3-rocnym chlapcekom a tie ostatne krpceky boli od nas o dost mladsie. Ak to nemas daleko, kludne sa prid niekedy pozriet, radi vas uvidime 🙂

romca88
25. jan 2012

@iwet001 niekedy tam pojdem. ak uvidis hyperaktivne dievcatko tak to budeme mi... :D

monika2712
25. jan 2012

@iwet001 a kde tu byvate na fialkovej?

iwet001
25. jan 2012

@romca88 tak predtym napis, budeme vas vyzerat 🙂

@monika2712 uplne na konci v jednom z tych dvoch troj-domov na lavej strane cesty. A vy? Gratulujem k babatku 🙂

monika2712
25. jan 2012

@iwet001 my sme v tej bordovej radovke, dakujem dufam ze to dotiahneme do konca a budeme sa tesit z prveho prirastku 🙂

iwet001
25. jan 2012

@monika2712 Drzim silno palce, my tiez bojujeme, ale uz som za 12.tyzdnom, tak som kludnejsia, dufam, ze zvysok pojde ako po masle 🙂

tothova5a
26. jan 2012

@iwet001 My sme tiez z Fialkovej 🙂 a masa mala ma 1r. a 5mes., tak sa mozeme niekedy stretnut 🙂

monika2712
26. jan 2012

@iwet001 dakujem a drzim palce aj vam. ja som len na zaciatku, tak este mam dlhu cestu pred sebou. aspon dufam, ze bude dlha 😉

iwet001
26. jan 2012

@tothova5a a kde byvate? nevideli sme sa este?
@monika2712 neboj, vsetko dobre dopadne 🙂

monika2712
26. jan 2012

@iwet001 no snad ano 😉 a ty mas malinkeho synacka a uz druhe na ceste.. to bolo planovane ci nahoda? si predlzis matersku o dalsie babo 😉

monika2712
26. jan 2012

@iwet001 inak z fotiek si mi povedoma.. asi som ta na ulici uz videla 😉

iwet001
26. jan 2012

No prvy krpec bol planovany ale podaril sa az po pol roku tazkeho snazenia, robila som si ovulacne testy, merala teplotu, jedla vitaminy a nic.. Az ked sme sa na to vykaslali a prestali sa na to sustredit tak sa to hned v dalsom cykle podarilo 😀 a druhe bolo planovane tiez, chceli sme uz trochu skor, ale minuly rok rok v juny mi jedno tehu skoncilo v 8tt, tak sme si dali pauzu a nejak ani nevieme ako sa nam zadarilo v oktobri 🙂 Cize u nas je to vzdy take neplanovane-planovane 🙂 ale som rada, ze to vyslo 🙂 Pockaj, niekedy okolo 8tt ked pojdes na kontrolu, mohla by si uz pocut srdiecko, uvidis ako ta to dostane 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre