Sú tu užívateľky z Dunajskej Lužnej?

wanda
30. okt 2006

dufam,ze sa najdeme
tak ja som prva 😉 ,dufam,ze tu neostanem sama 😀 ako samomluvec 😀

sisidl
6. aug 2007

Ahojte..Dobrovolne sa priznavam..byvam v dunajskej luznej uz xy rokou..a jasnacka ze chodime na zmrzku,najlepsiu siroko daleko..najradsej mame z manzelom vlassky orech.manzel si ho pyta aj ked ho nemate..vzdy.. desat deko vlasaku... nehovori ti to nic Aida?? 🙂

sisidl
6. aug 2007

babulka.. co sa tyka dr.nieje to najhorsie..ale nic moc 😠 ja k nej chodim,vola sa Matejkova(zdenka Martincova je dr.pre dospelakov 😉 ) chodim k nej aj teraz z najmensou babulou do poradne a ked je niektoty vaznejsie chory istim si to este s jednou dr v biskupiciach.. 😉

babulka
7. aug 2007

Zdenka, ja ten termin chcem dodrzat, prenasat ani za svet 🙂 Len aby aj druha strana nebrzdila socializmus 🙂 Inac drzim palce, pri dvoch drobcoch, bude to zaberak, ale zachvilu mas pokoj, budu sa pekne sami hrat, "vystacia" si sami dvaja 😉 Vsak ked bude cas, dame nejake stretko, v Luznej na zmrzke u Aidy, sice su len do konca septembra...uvidime.

sisidl, dakujem za informacie, asi si teda necham Dr. v Petrzalke, mam velmi dobru pediatricku, aj ked ta vzdialenost ma tak trochu desi 😖 Alebo sa porozhliadnem po okoli... Ozaj, kde v Luznej byvas?

sisidl
7. aug 2007

Ahoj babulka. Ked mas dobru pediatricku,tak nemen... ta vzdialenost nieje az tak narocna a nemusis tam chodit kazdy den,tak sa to da.pre zdravie deticiek len to najlepsie. 😉 Ja byvam v Lipnici. ty kde to budes byvat? v tych novych bytovkach za stadionom??

babulka
7. aug 2007

Sisidl, presne tam, uz sa tesim. manzelovi stari rodicia byvaju v Lipnici, chodim tam rada. Ale vlastne v Luznej je vsetko blizko. Dufam, ze si najdem spriaznene duse, tu v BA mam dost kamaratok, tak v tomto mi bude trosicku luto. Ozaj, ake obchody v Luznej su? Myslim potraviny, pekaren, masiarstvo, drogeria....co ja viem cio este?

sisidl
7. aug 2007

No super.A kde v lipnici byvaju? uz dlho tu byvaju?Su tu potraviny,kusok od bytu budes mat pekaren,tam maju vsetko.A kusok od pekarne je aj masiar, restiky,no vselico mas kusok od bytu.Ale my chodime na take vacsie nakupy do mesta,alebo billa,lidl ,jednota Samorin.Ale vraj aj tu v Luznej sa ma staviat jednota,tak uvidime.. 😉

franziska
7. aug 2007

ahojte,

moji rodicia byvaju v luznej a zakratko tam budem asi chodit castejsie ked sa nam narodi mala.

babulka
7. aug 2007

sisidl, byvaju na tej "hlavnej" ceste, par domov od toho "zahradnictva" ci co to tam je, z druhej strany dvora maju Janosika. Byvaju tam uz 100 rokov, odjakziva 🙂 Inac tie obchody ma zaujimaju len preto, ze ja som taky "nakupovaci" typ, nikdy nic nekupim poriadne, ked ideme na velky nakup, vzdy zistim, ze toto chyba, toto som zabudla 😉 ale tu v Petrzalke mam po ruke vsetko. tak sa asi budem musiet naucit poradne nakupovat 😀 Vsak si vsetko obeham, rada sa s Matuskom prechadzam, takze si dam turne.

Franziska, to je super, uz mas porod za rohom, tak nech vsetko dobre dopadne. Snad sa uvidime, ked budes u vasich na navsteve 🙂

arabeska
7. aug 2007

mne byvaju svokrovci v alzbetinom dvore co je kusok odtial a v luznej som pecena smazena 🙂

babulka
7. aug 2007

Fiha, sa to tu zbiera 🙂 Arabeska, tiez si zmrzlinovy typ? 😀

arabeska
7. aug 2007

ja som tam varena pecena 😀 ako podla man tam maju naj zmrzku v okoli 😵 a aj pizzerka je celkom fasa len sa tam mrte fajci

babulka
7. aug 2007

Najlepsia zmrzka, to je jednoznacne, siroko daleko. A maju velky vyber, to je super 🙂 ta pizzerie je dobra, mam to tam rada, to fajcenie je pravda, preto je lepsie ked je ta "terasa" prekryta. Mala som tam vynikajuce spageti carbonara, malokde vedia take dobre urobit. Tak na toto sa uz tesim - len dufam, ze nie predcasne, ze nam to vsetky s tym bytom vyjde 😖 😒 🤐 😨

aida
8. aug 2007

Ahojte.
Dakujem za tolku chvalu, som rada ze chuti zmrzka. 😀
sisidl viem kto si uz ste dlho neboli a uz mame vlassky orech. 😀 ale dlho nebude. 😀

sisidl
8. aug 2007

Ahoj aida..ale boli sme,len ty si tam nebola ,bud je tam Jaja alebo tvoja sestra. 😉 a cez vykend som bola na vlasak a mame do zasoby v mrazaku 😀 .

babulka
13. sep 2007

Aida, vidim, ze si pridala nove fotky 🙂 Ale to brusko "nazivo" skoro vobec nie je vidno, len takto na fotkach.. No sa nam oteplieva, snad vydrzi, tak este aj so zmrzkou snad potiahnete, hm?

sisidl, konecne fotka 😀 Inac uz byvame, uz sme nasli aj jedno ihrisko medzi takymi "panelakmi", celkom fajn. Ale malemu sa najviac pacia tie nakladiaky a kamiony co tam lietaju po ceste do Hamuliakova 😀 Ozaj, ty chudnes v teme "delena strava" alebo si ta s niekym mylim? Lebo ja som maniak na delenu stravu 😵

sisidl
13. sep 2007

Ahoj babulka. Ano to som ja 😀 .Aj ty delis??A ako sa byva? viem ktore ihrisko myslis.ja som tam chodila s detmi ,ked sme isli zo skolky.

aida
9. okt 2007

Babulka dakujem ale uz sme trosku narastli. 🙂
Tak sezona skoncila uvidime sa az v marci aspon mi zreferujete co nove v Dun.Luznej. 🙂

aida
17. jan 2008

Ahojte.
Chcem len oznamit ze porod uz mame za sebou a dnes ma Vanesska jeden mesiac a sme velmi stastny je nadherna. 🙂

sisidl
5. feb 2008

Ahoj Aida.Srdecne blahozelaaam,aj ked takto onaskorene,ale o to srdecnejsie.Vanesska je naadherna. 🙂

sisidl
5. feb 2008

Je tu este niekto z Luznej alebo okolia??

kate11
13. feb 2008

Ahojte, ja som z Alzbetinho Dvora. Je tu nejaka mamička odtial? 😉 Davno tu uz nikto nic nenapisal. 😲

aida
14. feb 2008

Sisidl dakujem.
Zachvilu otvarame zmrzku ta zima strasne rychlo ubehla. 😀

sisidl
28. feb 2008

AhojAida,zase krasne fotky,mala rastie ako z vody..myslim ze sa dost podoba na teba.. 😉

aida
3. mar 2008

Ahoj Sisidl a dakujem.
Vsetci hovoria ze je to cela mamicka. 😀
Tento tyzden uz upratujeme na zmrzke a ked sa otepli tak otvarame. 🙂

lucillienka
19. mar 2008

jéjj..ja mám rodičov v DL...a na zmrzku chodievame pravidelne ...už sa tešímkeď otvoríte 😝

lilu18
28. mar 2008

Hallo halo,čitam ze su tu dake dunajsko luznianky 😀 a su? 😀 😀 😀 ja byvam na sídlisku 🙂

lilu18
3. apr 2008

asi som tu ostala sama ☹ to snáď nieeeeee!!kde ste vsetci??!halllooo!!!ozvite sa niekto!!

pitik
15. apr 2008

Ahojte, sice sa tu uz dlhsie nikto neozval, ale chcela by som trosku ozivit tuto tem. Vyzera to tak, ze sa budeme stahovat do Luznej a kedze tam nikoho nepoznam, rada by som aspon takto niekoho spoznala. Mam 2 deticky, dcerka ma 3 roky a syncek bude mat rok. Ako sa byva v Luznej? A neviete, ako je to napriklad so skolkou?

lilu18
18. apr 2008

ooooo,no konečne ,už som si myslela,že tu bude len moj monolog 😀 Ahoj pitik.Tiež sme sa do D.L.pristahovali,ale zda sa mi,že tu byvam celu večnost.Kludne možme pokecat.Nám sa byva dobre,lebo pod oknami mame detské ihrisko so všetkym čo tam patrí.3kolky su tu momentalne 3.Boli 4.Prečo no to je na dlhšie.Jedna je na sidlisku v Janošikovej a dve su v Lipnici.Do ktorej čast D.L.sa stahujete? 🙂

pitik
25. apr 2008

Ahoj LILU no uz som ani nemyslela, ze sa niekot ozve. Kupili sme stary dom ulica sa vola Kosariska sa mi zda, je to smerom na jazero, ma velku zahradu, na tu sa tesim, ale tej rekonstrukcie sa desim. Som sa nevedela rozhodnut, ci sa stahovat, alebo nie, ale uz je to viac-menej iste, aj ked az po tej rekonstrukcii. Ale musi to byt rychlo, tak do 3-4 mesiacov, financie tlacia 😖 Kedy ste sa pristahovali? Do noveho? A dochadzate do BA? Je to strasne? V ktorej casti byvate?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre