Sú tu užívateľky z Dunajskej Lužnej?

wanda
30. okt 2006

dufam,ze sa najdeme
tak ja som prva 😉 ,dufam,ze tu neostanem sama 😀 ako samomluvec 😀

lenka03
12. sep 2012

ach jaj, tak to potom plne chapem a drzim palce
napada mi len ten littlekitten, ked som ja pre malu zhanala tak vtedy bola jaslickova trieda naplnena a nove deti mali brat az v septtembri a teraz neviem ako to je, ci este maju jaslickovu triedu alebo uz nie ...

seva
27. sep 2012

ahojte baby, ak mate chut sa vecer odreagovat, a paradne si zacvicit a zatancovat, v Kalinkove mavame v pondelky a stredy od 19.00 do 20.00 zumbu s uzasnou instruktorkou Alenkou. v ramci zumby robime aj body toning na vyformovanie postavy a cviky na pekne brusko. sme tm aj velmi fajn partia. ak by ste chceli blizsie info, ozvite sa do IP. vacsie deticky mozete kludne vziat so sebou, maju vstup zdarma.

janci27
29. sep 2012

@kacenaba ahoj, ja tiez k nej chodim s malou, ale rozmyslam, ze ked bude vatsia, ked nebudeme chodit na poradne tak casto, asi najdem doktorku pre nu niekde inde. Neviem, co si mam poriadne o nej mysliet, ale tiez mi tak trochu vadi. Hlavne mi pride, ze by vyberala poplatky skoro za vsetko..

kacenaba
29. sep 2012

@janci27 Ahoj, keby len vyberala poplatky, ale ani nevies za co platis, cennik neexistuje, nema ho nikde a ten co je na internete ten neplati. Ja som malej davala Prevenar, odmietla mi dat recept, ze to ona zabezpeci, informovala ma o platku asi 19,.Eur, ja ze OK. Zaockovala malu, bez toho aby sa na nu pozrela, skontrolovala alebo aby sa ma aspon opytala, ci je OK. Potom sme sa dohodli, ze malu dam zaockovat Rotarixom, kazala mi prist o mesiac, cakala som v cakarni 1,5 hod. a potom som prisla dnu a opyta sa ma co potrebujete, ja ze ockovat a ona, mate vakcinu? ja, ze dali ste mi recept? Jaj prepacte. Takze som zase muse prist v piatok dalsia hodina v cakarni, zase bez otazky a bez kontroli malej ju zaockovala a pytala odo mna dalsich 22.- Eur, ja ze zaco ona Prevenar druha davka plus aplikacia nepovinneho ockovania. Ale pred tym este 20 min v ordinacii riesila preco ja mam na krabicke inu cenu, ako je na tej co ma ona v chladnicke. Modlim sa, aby nastupila nova lekarka, bohuzial mame iba jedno auto a nemam sa ako dostat do Biskupic k lekarke.

janci27
29. sep 2012

@kacenaba presne, aj mna to stve, ze nema nikde cennik vyveseny, pripada mi, ze hadze ceny len tak z brucha. My sme Rotarixom ockovat nedali. Za prevenar som platila tusim 17 euro, prvy aj druhy krat.
Aj nausnicky sme jej davali nedavno prepichovat, za to vypytala tusim 12 alebo 14 eur, uz si presne nepamatam.
Co ma ale dostalo, ze ked sme sa boli u nej zapisat a boli na prvej kontrole po narodeni, hned si pytala poplatok, uz neviem presne aky, ze ako prva kontrola..no nepocula som este o takom, mozno sa mylim..
Najradsej by som doktorku zmenila, ale je mi to lepsie chodit v dedine, ked chodime este castejsie na poradnu. Ked bude mala vatsia, tak budem realne uvazovat o doktorke inde. A v Biskupiciach je dobra doktorka?

janci27
29. sep 2012

@kacenaba a tiez podobne sa mi nepacilo, ze sa ani nespytala, ci malej nieco nie je, ked isla ockovat. A pripada mi tiez, ze ta pravidelna kontrola prebehne vzdy dost rychlo, ani ju poriadne neskontroluje. Podla mna by mohla dokladnejsie, sestricka odvazi, odmeria a doktorka len popocuva a to je vsetko.

kacenaba
29. sep 2012

@janci27 Ved toto, na to aby malu zmeralka a odvazila tam ani chodit nemusim, nekontrolovala malej nozicky ani po ockovani, ani sa ma nespytala, ci a ako to znasala. Nausnicky malej nastastie prepichli este v porodnici. Zevraj by uz mala odist, tak dufam, ze to bude coskoro. V Biskupiciach je viac lekarov a vies si vybrat nie takto, ze si stohto spravila kseft. Lebo mam pocit, ze deti ju moc nezaujimaju.

janci27
30. sep 2012

presne, odmerat a odvazit si ich vieme aj sami..tak isto vobec nekontroluje ako sa jej zrasta fontanelka, nozicky po ockovani, vobec nic. Ale potesila si ma, ze ma odist, dufam, ze to bude coskoro a nastupi niekto lepsi. Ak nie, som rozhodnuta niekedy po 1. roku prestupit inam, aj do Biskupic napriklad. Ak by si vedela o nejakom dobrom doktorovi, daj mi prosim vediet 🙂

shopvick
13. mar 2013

ahojte mamicky a buduce mamicky z Dunajskej Luznej, mame pre vas skvelu ponuku latkovych plienok a potrieb k pouzivaniu latkovych plienok s osobnym odberom alebo dovozom k vam domov zadarmo a samozrejme aj ponukame osobne konzultacie ak by ste mali zaujem 🙂

janci27
5. apr 2013

Ahojte, neviete, do kedy byva otvorene to Obchodne centrum COOP Jednota v DL, konkretne drogeria DM? Dakujeem.

monika2712
5. apr 2013

@janci27 DM je kazdy den do 20.00

mamusia
11. apr 2013

Ahojte, chcem sa spytat,ze ako sa Vam byva v Lipnici,ci je to dobra lokalita a celkovo,dojazd do BA,my sa tam chceme za par msiacov stahovat,na Ceresnovu. Trochu sa bojim,ze dievcata mi nezoberu nikde do skolky,kedze ich budeme davat o rok naraz,chcela by som do BA,kedze obaja pracujeme v BA,samo do statnej

monika2712
11. apr 2013

@mamusia ahoj, ceresnova je pri dobrych jablkach ze? No tam to mas asi v pohode, napojis sa na hlavnu a cakas v zapche ako ostatni.. horsie je to od nas z Fialkovej, lebo odtial stojime na Lipnickej ked je zle pocasie alebo aj skoro rano, a kym sa pripojime na hlavnu tak to dost trva. Predpokladam ze si chcete dat aj trvaly pobyt do luznej, v tom pripade mozte mat problem so statnou skolkou v BA. my sme to preto poriesili tak, ze sme si v BA nechali trvaly pobyt, kvoli maleho skolke, tiez ho chceme dat do BA do statnej, tam ho ma kto vyzdvihnut keby daco aj skor, v luznej su skolky do 16.30 a to neni sanca stihnut dojst pre neho.Mimo toho ze su tu skolky plne a nemaju dost miesta pre vsetky deti.

mamusia
11. apr 2013

@monika2712 teraz pozeram,ze to asi nie je ceresnova,ale nejaka ina 😀 ale pri ceresnovej a blizko Hlavnej,hej pri tych jablkach 🙂 no my zial si nemozeme nechat trvaly pobyt v BA,nemame u koho 😒 trochu sa toho bojim,bo zatiahnut sukromnu za 2 deti by bola ina palka 😒 ale pojdem sa asi popytat aj v Biskupiciach a okolo prace. A o kolkej chodite do prace a ako dlho to trva? Ja som planovala,ze tak o 7 by sme chodili,akurat by sme o 4 skoncili a na pol 5 by sme stihali skolku,len 2 mi asi urcite nezoberu 😒

monika2712
11. apr 2013

@mamusia ja som teraz na materskej, ale chodila som na 9tu do prace, z domu okolo 8.30 to bolo tak akurat, vtedy uz nie su take zapchy, mam pocit ze medzi 7-8 to je najhorsie, vtedy sa oplati ist na miloslavov a po vinohradnickej do biskupic. ono najhorsie zapchy boli a vzdy budu v zime, ked nasnezi, alebo ked je zle pocasie celkovo.. inak sa to celkom da.. tie dva pruhy z rovinky do BA dost pomohli.. len tu by v luznej by mali doriesit to napajanie na hlavnu z bocnych ulic, lebo to sposobuje zapchy.. plus semafory v rovinke to zvyknu zbrzdit.

mamusia
11. apr 2013

@monika2712 a to je ta stara cesta po Vinohradnickej? Bo viaceri hovoria,ze sa da ist po starej ceste,len neviem,ze kde to je. To ja asi preferujem ist este skor potom,ze uplne rano obist zapchy,my mame flexibilny cas,co je dobre v praci. Teraz som tiez na materskej,ale konci mi uz o rok v aprili,ale chcem to uz dobredu riesit,ze co a ako...ale inak sa dobre byva v Luznej?

monika2712
11. apr 2013

@mamusia hej to je vinohradnicka, troska rozbita a mierne nebezpecna.. uz tam znizili rychlost ale malokto to dodrziava.

Ja to tu mam velmi rada, v lete na korcule na hradzu, na kosariska dojdem aj pesi cez pole, do samorina chodime na trhy v sobotu rano nakupit cerstvu zeleninku a k masiarovi na maso, v Cilistove je krasny park pri vode.. nechyba mi tu fakt nic.. 😉

ovecka84
9. máj 2013

Ahojte, prepacte za spam, prosim tymto o POMOC! budem vdacna za akukolvek info, prosim majte oci otvorene pri prechadzkach s vasimi drobcekmi. moja dcerka velmi velmi smuti :(

monika2712
10. máj 2013

@ovecka84 ahoj je mi luto ze sa vam stratil, skus to dat aj na facebook dunajska luzna stranka chodi tam vela ludi.

ovecka84
10. máj 2013

ANAKIN sa nasiel 🙂 sme stastni ako blchy a odteraz na neho davame megavelky pozor!

lucki
15. máj 2013

Ahojte, nemate niekto spolahliveho cloveka, kt by si prilezitostne chcel privyrobit ako au-pair? Hlavne vecer.

madlei
24. máj 2013

...nejaká maminka z Lužnej? na reálne stretnutia, nie len na vypisovačky??? moja malá má 17 mesiacov...

balambi
30. jún 2013

Ahojte babuľky, máte niektorá detičky v MS Dunajček? prípadne mi viete napísať recenzie? Ďakujem 🙂

bafinka
17. júl 2013

Ahojte, aj ja by som privitala akekolvek skusenosti s MS Dunajcek. Bola som sa tam pozriet a celkom sa mi to pozdava. Len by som privitala aj skusenosti rodicov, co tam maju deti.

balambi
31. júl 2013

@bafinka ahoj,zistila si niečo?

bafinka
31. júl 2013

@balambi ahoj, nic. Nikto sa neozval. Pritom neverim, ze by tam nikto nemal deticky... Ja som sa aj tak rozhodla pre nich. Bola som este v jednej skolke a tato bola lepsia. Moje dieta sa tam hned zacalo hrat a chytila tety za ruku. Bola tam ako doma a to rozhodlo.

balambi
31. júl 2013

@bafinka 🙂 mne tam chodila dcerka kamošky a bola veľmi spokojna 🙂 my ideme tiež od septembra. A vy kedy? a kde si bola ešte pozrieť?

bafinka
31. júl 2013

@balambi tak to som rada. My ideme tiez od septembra. Zatial na pol dna. Boli sme este pozriet v Samorine.

balambi
31. júl 2013

@bafinka v anjelskej záhrade? Ináč aj v Bučoháze otvárajú novú.

bafinka
1. aug 2013

@balambi ano Anjelska zahrada. Nemala som tam ale dobry pocit. Hned ako som vstupila zovrelo mi zaludok. Mala sa k ucitelkam ani nepriblizila. Aj ten ich pristup k detom sa mi nepacil. To by bolo asi na dlho. O "Veselej farmicke" som sa docitala. Otvaraju az teraz. Nechcem ju dat do nezabehnutej skolky.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre