• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu užívateľky z Dunajskej Lužnej?

17. decembra 2016 
ahojte:slight_smile:planujeme kupit radovy domcek na ulici Krajna, nie je tu nahodou niekto, kto tam tiez kupil?nedavno sa to kolaudovalo..dakujem:slight_smile:
11. sep 2013 o 15:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ako sa býva na ulici Jarná? mám sa tam sťahovať od decembra. díííík za odpoveď :wink:
26. okt 2013 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mate skusenosti alebo niekto z vasho okolia s kadernickou v D. Luznej?
15. nov 2013 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, je tu nejaka mamicka na spolocne kocikovanie, pokecanie? V Luznej byvame od maja, a malicka ma 4 mesiaciky. Nikoho tu zatial nepoznam.
17. nov 2013 o 06:20  •  2 deti - čaká bábätko, termín má vo februári 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, som rada, že som našla nejaké mamičky z DL. Super téma. ja bývam v Košariskách pri Maštali už druhý tok a je tu super.Mám 5 mesacne dievčatko.a v ktorej časti garlicek bývaš?
17. nov 2013 o 19:15  •  čaká bábätko, termín má v júni 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka078 ahoj mirka my byvame v casti nova lipnica, pri Dobrych Jablkach. ako casto sa chodite kocikovat??
18. nov 2013 o 07:33  •  2 deti - čaká bábätko, termín má vo februári 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garlicek
@mirka078
Ahojte, ja tiez byvam v Novej Lipnici, pri Dobrych Jablkach. Chcela som sa spytat, kam chodite k detskej lekarke a ci ste s nou spokojne?
18. nov 2013 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ majstr no nasa detska je MUDr. Priehodova vo Vrakuni na Bebravskej oproti tescu Hron. Zatial som spokojna,.. mila, vysvetli, zatial odpovedala na vsetky otazky,
19. nov 2013 o 07:16  •  2 deti - čaká bábätko, termín má vo februári 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mám dve dcéry, s tou malinkou 5 mesacnou chodím tu v DL k lekárke, nebudem menovať, je v tej budove kde sídli polícia a zatial som nemala nijaké problémy a ani som nič nedoplácala, ale myslím že už sa tu niečo o nej popísalo a s druhou tá ma už 8 rokov chodím na Dolné Hony na Lotyšská oproti Lidlu.
Malinku nechám zatial tu a časom uvidíme, ale niečo som počula, že ma prisť do zdravotného strediska nová Dr.
19. nov 2013 o 08:56  •  čaká bábätko, termín má v júni 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... Na tejto diskusii som nova :slight_smile: Ale tiez uz byvam v Dunajskej Luznej , ale nepoznam tu nikoho skym by som po narodeni babatka mohla kocikovat :slight_smile:
9. dec 2013 o 14:19  •  čaká bábätko, termín má v júni 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte som tu nova :slight_smile: aj ja som uz v Dunajskej Luznej
9. dec 2013 o 18:30  •  čaká bábätko, termín má v júni 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a v ktorej časti bývaš?
12. dec 2013 o 16:37  •  čaká bábätko, termín má v júni 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v lipnici
19. dec 2013 o 14:54  •  čaká bábätko, termín má v júni 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, síce nie som priamo z Lužnej, ale snáď sa môžem pridať :slight_smile: bývame na konci Rovinky a začiatku Dunajskej Lužnej. Takže všetko využívam tu u vás :slight_smile: máme 7 ročného školáka a mesačné bábätko. chodíte tu niektorá kočíkovať?
14. jan 2014 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nellushka jeeej uz mas mesacne babatko? gratulujem !! :slight_smile: davno sme si nepisali, dajme IP :slight_smile:
23. jan 2014 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminy, postrazim vase deticky v dunajskej luznej u mna doma alebo u vas.. 3e za hodinu , pri castejsom strazeni sa vieme dohodnut na lepsej cene . ja mam 2,5r. syna. takze sa klidne ozvite. j.danuty@gmail.com
1. feb 2014 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky je tu mamička na kocikovanie ? Som z DL z časti Nové Kosariska...chodíme každý deň o 14:00...mám 3 mesačného synceka
14. feb 2014 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janci27 kadernictvo evelin pri cintorine, ja mam dobru skusenost zatial som bola dvakrat
22. feb 2014 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Maminky máte prosím skúsenosti so zub.ambulanciou dent32? Aký je zubár? Ste spokojné? Aké má ceny - tak cca - viem, že to sa nedá tak presne povedať. ďakujem.
24. feb 2014 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky,bývate niektorá na brezovej ulici alebo okolitej ulici,tam kde je detské ihrisko.ako sa tam býva?rozmyslame nad kupou staršieho bytu na brezovej
26. feb 2014 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby od veci ale neviete surne ci je v Rovinke internista a ako sa vola? Idem na operaciu a v Luznej interne nema lekara, v Samorine jeden chory a druhy dovolenkuje :frowning2:
26. feb 2014 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Hladam kamosku na kocikovanie... Termin mam koniec maja. Sme z lipnice
5. mar 2014 o 08:56  •  čaká bábätko, termín má v júni 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandrusa
Ahoj :slight_smile:. ja mam termin zaciatkom aprila. byvam v casti Janosikova :slight_smile:
11. mar 2014 o 10:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristina124 Jeeej ahoj :slight_smile: si prva čo sa po pol roku ozvala... Ja mam termin jun ale už lezim doma na rizikovom lebo maly je nizko a mam malo vody... Tak teší Ma Ja som sandra a cakam prve babo. Mám za chvíľu37 a bbývame v lipnici cize kusok :slight_smile:
11. mar 2014 o 11:54  •  čaká bábätko, termín má v júni 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandrusa
no mne to uz pomaly odsypa. este tri tyzdne (teda dufam ze nebudem velmi prenasat). mozme dat niekedy rande a pokecat :slight_smile:. som v luznej len kratko a nikoho nepoznam, takze vacsinu dna sa nudim ... :slight_smile:
11. mar 2014 o 20:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristina124 ani nehovor. Aj ja som tam kratko lebo priateľ je odtiaľ a tiež tam nikoho nepoznam. A teda nie len chvíle nudy a samoty sú des ale ani kocikovat nebudem mat skym..,
11. mar 2014 o 20:52  •  čaká bábätko, termín má v júni 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandrusa
neboj ked sa narodia decka uz sa nudit nebudeme :slight_smile:.
11. mar 2014 o 21:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristina124 to asi nie ale vzdy je lepsie keď si mas s kym pokecat a deti sa mozu spolu hrat... Cakas prve? Akési mala ttehotenstvo?
11. mar 2014 o 21:29  •  čaká bábätko, termín má v júni 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandrusa
je to moje prve babatko, snad nie posledne :slight_smile:. tehotenstvo bolo celkom fajn, az na caste migreny ktore ma trapili asi dva mesiace. lieky som uzivat nemohla a paralen ktory je povoleny v tehotenstve nezaberal, ... mas nejake specialne chute? ja som od zaciatku pojedla tolko citrusov (sladkosti a maso mi vobec nechutia), dufam ze mala nebude mat pomaranc namiesto hlavy :D.
11. mar 2014 o 21:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok