Sú tu užívateľky z Dunajskej Lužnej?

wanda
30. okt 2006

dufam,ze sa najdeme
tak ja som prva 😉 ,dufam,ze tu neostanem sama 😀 ako samomluvec 😀

sandrusa
11. mar 2014

@kristina124 no ja som sa dozvedela že som tehotna ns zaciatku 4 mesiaca 🙂 zlé mi bolo jak keby dom mala nonstop opicu 🙂 chute nemam ziadne speci asi len jeden den dom mala že som potrebovala kysele... Inak teraz mi chuti len voda piť... A kava a cigarety mi zo dňa na den prestali chutiť a smrdiet 🙂

kristina124
11. mar 2014

@sandrusa
no ja som to zistila hned na zaciatku. bol to riadny sok :P. kavu mozem stale, v praci som bez nej fungovat nevedela ...

sandrusa
11. mar 2014

@kristina124 ja nie. Mne od 17 tvrdili že bez hormonalnej liecby nebudem moct otehotnieť a kedze som robila modelku s jedla som tabletky na oddialenie kramov keď som letela niekam tak som tomu nedavala vahu... Aj pre mňa to bol teda mega šok som sa rozplakala jak malé decko 🙂 a inak si odkiaľ? A preco luzna?

kristina124
12. mar 2014

@sandrusa
wau ... modelka ... 🙂. ale tak super ze sa to podarilo. povodne som z Novych Zamkov, v Luznej byva priatel. kedze pracujeme obidvaja v Ba tak je lepsie byvat v Luznej. ty si odkial?

sandrusa
12. mar 2014

Ja som z blavy zo stareho mesta takže na dedinu si zvykam 🙂 a jak sa volá priateľ možno ho môj pozna 🙂 a ty ako na dedine? Boze ten rozhlas to je strasne 🙂

sandrusa
22. mar 2014

@kristina124 ahoj ako sa mas? Na poslednú spravu si neodpovedala...

dagina55
31. mar 2014

Ahojte... Ako sa vam byva v D.Luznej ? My sa tam planujeme prestahovat...

mirka078
1. apr 2014

Neni to síce mesto, ale inak sa dá....najde sa tu aj ihrisko pre večšie aj pre menšie deti, dobrá zmrzlina, v lete kúpaliská....ale najkrajšia je tu asi zelen, teda myslím hlavne v centre dediny, len na lavičky sa trocha pozabudlo....už by som nemenila...

dagina55
1. apr 2014

dakujem za info a co tebe (vam) chyba v D.Luznej a okoli ? ja mam rada dedinu, nemam rada moc vela ludi a hluk.... dufam ze vsetko dobre dopadne a vyjde nam tam domcek... ale bude trosku dalej od centra

mirka078
1. apr 2014

mne chýba nejaký obchod z oblečením, z hračkami a niečo pre deti z rozumnými cenami, lebo kvoli ponožkám a iným maličkostiam musím cestovať...alebo aj taká dobrá cukráren s ihriskom sa hodíííí....ale inak sa tu býva super, je tu klud ....

monika2712
1. apr 2014

@dagina55 treba si dobre pozriet lokalitu. aby ste naozaj neboli uplne od ruky. treba sa pripravit na zapchy, hlavne v zime je to zle, cez skolske prazdniny uplne krasne sa dochadza aspon rano.
mne tu nechyba nic, kedze do BA aj tak dochadzam do prace, takze vsetko co potrebujem vybavim tam, v DL chodim na postu niekedy, do velkej jednoty a DMky, na zmrzku, do mastale na jedlo, do samosky na mensie nakupy, do krcmy na kofolu a cigansku v piatky, na hradzu na korcule, na kosariska sa okupat.. podla mna sportove vyzitie super, v kulturaku byvaju predstavenia, skupinove cvicenia, vselico pre decka, v Rovinke je fit studio kam chodim cvicit, a maly tam chodi do Tutti Bambini detskeho centra sa vyblaznit,a my s muzom na kavu a zakusok. V dedine sa casto predava domace masko, vajicka, ovocie, je tu krajcirka, cistiaren, kadernictva, zdravotne stredisko.. podla mna na dedinu super obcianska vybavenost.

dagina55
6. apr 2014

takze vsetko co je potrebne tam najdem.. to som rada a buduci tyzden budem vediet ci tam pojdeme byvat....
zalezi od banky 🙂

dagina55
7. apr 2014

@kristina124 jejoooo... ty si povodne z Nz ? Ja tiez 😀

kristina124
7. apr 2014

@dagina55

ahoj, jej super, aspon tu nebudem sama 🙂

dagina55
10. apr 2014

@kristina124 to ano...zamcania su vsade 🙂 konecne sa buduci tyzden stahujeme.... tesim sa...

kristina124
11. apr 2014

kde ste kupili dom/byt?

resuada
11. apr 2014

Ahojte! Má niekto z vás skúsenosti so zubárom Bartošom v Dent32? Ďakujem.

dagina55
11. apr 2014

@kristina124 pri kosariskach, tych mensich... je tam neskutocny klud co sa neda povedat o Bratislave

janci27
21. apr 2014

Ahojte, neviete, ci tu v Luznej je aj obuvnik? potrebujem si dat spravit podpatky..vdaka 🙂

monika2712
22. apr 2014

@janci27 myslim ze nie.

opica
22. apr 2014

@janci27 je,v dome za pekarnou,len ma hodiny len 2-krat do tyzdna,treba si to ist overit.taky stary pan

janci27
22. apr 2014

@opica dakujem a je nejak oznaceny? najdem ho, ked pridem k pekarni? robi dobre, mas odskusane? a cenovo je ako?

opica
23. apr 2014

@janci27 nemam odskusane, ale viem,z eludia si chvalia. ked pojdes po breyovej k tym bytovkam, tak v prvej od pekarne vlavo to je. vyzera to velmi zanedbane, ale vraj tam este ten pan byva

janci27
23. apr 2014

@opica vdaka 🙂

dagina55
19. jún 2014

Ahojte.. neviete mi poradit nejakeho dobreho kadernika/cku v Luznej ?

bibap
9. sep 2014

ahojte, mate nejake skusenosti s academic kinder garten, co je ta anglicka skolka mezdi rovinkou a luznou?

janci27
27. nov 2014

Ahojte, chodite niekto k vsebecnemu lekarovi v DL? Potrebovala by som vediet, ci robi aj EKG vysetrenie. Dakujem

tanickapr
2. sep 2015

ahojte, o nejaky mesiac/zac.oktobra 2015 by sme sa chceli stahovat do DL,je tu nejaka mamina s 1,5roc.dietatkom?ja mam taku dcerku..este sa chcem opytat na ihrizka a miesta pre deti..je kam ist???dakujeeem

rybenka79
15. sep 2015

ahojte maminky, prosim Vas poznate - pripadne mate vo svojom okoli milú dámu ci skor "nahradnu babicku" ktorá ma rada deti, volny cas a chce si privyrobit??? (bude spokojna, urcite 🙂 )
Velmi potrebujem v poobedňajších hodiných 2-3x do týždňa vyzdvihnut deti zo školy a škôlky a postrážiť keď sú deti choré - ROVINKA.
Hladame niekoho na stalo, aby deti si pekne zvykli na 1 osobu.

Velmi pekne dakujem…. m.

palko_vladka
20. okt 2015

@rybenka79 skuste napisat do skupinky mamicky z dunajskej luznej a blizkeho okolia 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre