• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu užívateľky z Dunajskej Lužnej?

17. decembra 2016 
@kristina124 no ja som sa dozvedela že som tehotna ns zaciatku 4 mesiaca :slight_smile: zlé mi bolo jak keby dom mala nonstop opicu :slight_smile: chute nemam ziadne speci asi len jeden den dom mala že som potrebovala kysele... Inak teraz mi chuti len voda piť... A kava a cigarety mi zo dňa na den prestali chutiť a smrdiet :slight_smile:
11. mar 2014 o 22:15  •  čaká bábätko, termín má v júni 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandrusa
no ja som to zistila hned na zaciatku. bol to riadny sok :P. kavu mozem stale, v praci som bez nej fungovat nevedela ...
11. mar 2014 o 22:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristina124 ja nie. Mne od 17 tvrdili že bez hormonalnej liecby nebudem moct otehotnieť a kedze som robila modelku s jedla som tabletky na oddialenie kramov keď som letela niekam tak som tomu nedavala vahu... Aj pre mňa to bol teda mega šok som sa rozplakala jak malé decko :slight_smile: a inak si odkiaľ? A preco luzna?
11. mar 2014 o 22:49  •  čaká bábätko, termín má v júni 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandrusa
wau ... modelka ... :slight_smile:. ale tak super ze sa to podarilo. povodne som z Novych Zamkov, v Luznej byva priatel. kedze pracujeme obidvaja v Ba tak je lepsie byvat v Luznej. ty si odkial?
12. mar 2014 o 18:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som z blavy zo stareho mesta takže na dedinu si zvykam :slight_smile: a jak sa volá priateľ možno ho môj pozna :slight_smile: a ty ako na dedine? Boze ten rozhlas to je strasne :slight_smile:
12. mar 2014 o 19:11  •  čaká bábätko, termín má v júni 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristina124 ahoj ako sa mas? Na poslednú spravu si neodpovedala...
22. mar 2014 o 08:58  •  čaká bábätko, termín má v júni 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte... Ako sa vam byva v D.Luznej ? My sa tam planujeme prestahovat...
31. mar 2014 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neni to síce mesto, ale inak sa dá....najde sa tu aj ihrisko pre večšie aj pre menšie deti, dobrá zmrzlina, v lete kúpaliská....ale najkrajšia je tu asi zelen, teda myslím hlavne v centre dediny, len na lavičky sa trocha pozabudlo....už by som nemenila...
1. apr 2014 o 10:09  •  čaká bábätko, termín má v júni 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za info a co tebe (vam) chyba v D.Luznej a okoli ? ja mam rada dedinu, nemam rada moc vela ludi a hluk.... dufam ze vsetko dobre dopadne a vyjde nam tam domcek... ale bude trosku dalej od centra
1. apr 2014 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne chýba nejaký obchod z oblečením, z hračkami a niečo pre deti z rozumnými cenami, lebo kvoli ponožkám a iným maličkostiam musím cestovať...alebo aj taká dobrá cukráren s ihriskom sa hodíííí....ale inak sa tu býva super, je tu klud ....
1. apr 2014 o 20:50  •  čaká bábätko, termín má v júni 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dagina55 treba si dobre pozriet lokalitu. aby ste naozaj neboli uplne od ruky. treba sa pripravit na zapchy, hlavne v zime je to zle, cez skolske prazdniny uplne krasne sa dochadza aspon rano.
mne tu nechyba nic, kedze do BA aj tak dochadzam do prace, takze vsetko co potrebujem vybavim tam, v DL chodim na postu niekedy, do velkej jednoty a DMky, na zmrzku, do mastale na jedlo, do samosky na mensie nakupy, do krcmy na kofolu a cigansku v piatky, na hradzu na korcule, na kosariska sa okupat.. podla mna sportove vyzitie super, v kulturaku byvaju predstavenia, skupinove cvicenia, vselico pre decka, v Rovinke je fit studio kam chodim cvicit, a maly tam chodi do Tutti Bambini detskeho centra sa vyblaznit,a my s muzom na kavu a zakusok. V dedine sa casto predava domace masko, vajicka, ovocie, je tu krajcirka, cistiaren, kadernictva, zdravotne stredisko.. podla mna na dedinu super obcianska vybavenost.
1. apr 2014 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
takze vsetko co je potrebne tam najdem.. to som rada a buduci tyzden budem vediet ci tam pojdeme byvat....
zalezi od banky :slight_smile:
6. apr 2014 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kristina124 jejoooo... ty si povodne z Nz ? Ja tiez :grinning:
7. apr 2014 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dagina55

ahoj, jej super, aspon tu nebudem sama :slight_smile:
7. apr 2014 o 18:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristina124 to ano...zamcania su vsade :slight_smile: konecne sa buduci tyzden stahujeme.... tesim sa...
10. apr 2014 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste kupili dom/byt?
11. apr 2014 o 15:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! Má niekto z vás skúsenosti so zubárom Bartošom v Dent32? Ďakujem.
11. apr 2014 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristina124 pri kosariskach, tych mensich... je tam neskutocny klud co sa neda povedat o Bratislave
11. apr 2014 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, neviete, ci tu v Luznej je aj obuvnik? potrebujem si dat spravit podpatky..vdaka :slight_smile:
22. apr 2014 o 00:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janci27 myslim ze nie.
22. apr 2014 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janci27 je,v dome za pekarnou,len ma hodiny len 2-krat do tyzdna,treba si to ist overit.taky stary pan
22. apr 2014 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@opica dakujem a je nejak oznaceny? najdem ho, ked pridem k pekarni? robi dobre, mas odskusane? a cenovo je ako?
22. apr 2014 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janci27 nemam odskusane, ale viem,z eludia si chvalia. ked pojdes po breyovej k tym bytovkam, tak v prvej od pekarne vlavo to je. vyzera to velmi zanedbane, ale vraj tam este ten pan byva
23. apr 2014 o 06:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@opica vdaka :slight_smile:
23. apr 2014 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.. neviete mi poradit nejakeho dobreho kadernika/cku v Luznej ?
19. jún 2014 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mate nejake skusenosti s academic kinder garten, co je ta anglicka skolka mezdi rovinkou a luznou?
9. sep 2014 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chodite niekto k vsebecnemu lekarovi v DL? Potrebovala by som vediet, ci robi aj EKG vysetrenie. Dakujem
27. nov 2014 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, o nejaky mesiac/zac.oktobra 2015 by sme sa chceli stahovat do DL,je tu nejaka mamina s 1,5roc.dietatkom?ja mam taku dcerku..este sa chcem opytat na ihrizka a miesta pre deti..je kam ist???dakujeeem
3. sep 2015 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky, prosim Vas poznate - pripadne mate vo svojom okoli milú dámu ci skor "nahradnu babicku" ktorá ma rada deti, volny cas a chce si privyrobit??? (bude spokojna, urcite :slight_smile: )
Velmi potrebujem v poobedňajších hodiných 2-3x do týždňa vyzdvihnut deti zo školy a škôlky a postrážiť keď sú deti choré - ROVINKA.
Hladame niekoho na stalo, aby deti si pekne zvykli na 1 osobu.

Velmi pekne dakujem…. m.
15. sep 2015 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rybenka79 skuste napisat do skupinky mamicky z dunajskej luznej a blizkeho okolia :wink:
20. okt 2015 o 22:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok