Sú tu užívateľky z Dunajskej Lužnej?

wanda
30. okt 2006

dufam,ze sa najdeme
tak ja som prva 😉 ,dufam,ze tu neostanem sama 😀 ako samomluvec 😀

lilu18
13. jún 2008

teraz mi kamoska poslala tak posielam dalej... 😀 Na Kosickej ul. obch.Pre deti,maju vypredaj,ze budu rekonstr. tak ak by si nieco potrebovala mozno najdes papa Pojdem aj ja mrknut i ked nic nepotr.jednoducho niekedy sa neda odolat 😀

smatulka
13. jún 2008

lilu cvicit chodim do tej ZS na pilates, je to celkom fajn, trochu sa ponatahujem, zrelaxujem, pridem na ine myslienky...
a do obchodu mozno pojdeme, ale este neviem kedy, mame to teraz dost nabite, ale vdaka za tip...

lilu18
16. jún 2008

ahoooj...je tu niekto? akosi pusto nie?
smat,ako si prezila vikend? 😀 ...a ze si stretla našich? ja som bola nieco vybavovat ,tak babca chvilku varovala aj teraz malu zobrala,ze susedia robia party 😀 som teda zvedava co asi tam bude mala robita za ako dlho -ci kratko dobehne domov 😅 😅 😅

smatulka
17. jún 2008

ahoj lilu,

hej, hej, vcera som stretla maminku aj s malou, som si nebola ista, ze ci ma spozna 😀 😀 ale vidim, ze si pamatala...

vikend - no najprv to bolo vsetko v pohode, v piatok sme to vsetko nejako zvladli, mala isla sice spat az o 22.00, ale nastastie zaspala a nebala sa, ale...uz asi 2 mesiace ma problem s tym, ze sa jej vracaju vsi, tak ju jej mama niekolkokrat strihala, no a v sobotu sa o tom bavila s priatelom, tak ten len tak namatkovo pozrel a nasiel jednu zivu...tak sme sa s priatelom nastvali, zobrali sme strojcek a malu sme osmikali na 9mm s tym, ze ak to do 2 tyzdnov nebude dobre, tak ju ostrihame na 3mm, tak som z toho bola vytocena, lebo jej mama urcite vedela, ze este tie vsi nema vporiadku a napriek tomu ju doviedla ku nam, tak som hned musela vsetko prat a cistit

v nedelu tu bol potom moj tato s priatelkou, tak sme nieco ugrilovali a posedeli a pokecali a ked odchadzali, tak sa dohrnuli na navstevu este kamosi z BA, takze som si sadla a vylozila nohy asi o 21.00, ked uz som uspala miska...

ale bolo fajn, rychlo to ubehlo, ale ja mam taketo aktivne vikendy rada, aj ked je stale co robit, viac si pri tom oddychnem, ako keby som mala sediet a nic nerobit

no a ako dopadla party u susedov? ja predpokladam, ze mala vydrzala, vsak tam bol kopec ludi a same nove veci....?

lilu18
17. jún 2008

ooo,boze! tak ja by som mala dost-myslim vsi.Neviem presne, ale existuje daky sampon-Ortosan ci ako sa vola.Ozaj ste museli strihat?? 😨 Fakt nezodpovedne od jej maminy

u susedov sa dlho nezdrzali,mamina -moja,ma nieco z nohou.Nevydrzala a to uz mesiac chodi po lekaroch a nic jej nezistili.Nakoniec jej povedia ze si tu bolest vymyslela .Ale to je o inom.

idem uspat malu,inokedy o takomto case uz buva ale dnes je akasi velmi cula a to butorila o 4 rano...teda ma energie za 10,ja uz padam a ona lieta 😅

smat.,az sa budes zase prechadzat ved prezvon-mam ta ulozenu.Zatial papa.L

lilu18
17. jún 2008

zabudla som,mama isla na OU,-daka komisia ci co,ale pre nas zaujimave: aj o detskom ihrisku...tak potom vecer napisem novinky 😅

mala zaspala a ja idem na m.strechu-hladam volny domcek--to sa nahladam! porad ak vies

😀 😀

smatulka
17. jún 2008

lilu museli sme ozaj strihat, uz 2 mesiace sa to taha a furt sa jej to vracia, resp. my s priatelom si myslime, ze sa tych vsi nikdy riadne nezbavila, ona ma straaaaasne huste vlasy a jej mama ju nikdy neostrihala dostatocne nakratko, uz pred mesiacom sme jej hovorili, ze ju ma ostrihat strojcekom nech sa toho zbavi, no a ked prisla ku nam a nasli sme zivu vos, tak sme hned povedali, ze ideme strihat a pri strihani sme nasli 6 dalsich zivych, takze dufam, ze teraz uz to bude OK

a az pojdem von, tak sa urcite ozvem, dnes som bola ale iba na chvilku

a cakam info o detskom ihrisku...zachvilu uz bude aj pre nas aktualne 🙂

lilu18
18. jún 2008

skoda vlaskov,ale ked sa neda tak sa neda 😔 este s tym nemam skusenosti-chvalabohu,ale ked chodila mama s deckami do skoly v prir.decka vzdy kontrolovali a ked nasli vos okrem samponu ,strihania museli riadne hustym hrebenom vycesavat a nie len raz.To dovtedy zmyvat a cesat kym tam budu. Ved ale to vieme vsetci.Tak drzim palce,aby sa jej to nevratilo a nasled.navsteva bude bez starosti

vcera som uz nemala cas sa ozvat,dnes prsi ani von nepojdeme-asi. Mama neprisla domov s velmi dobrou spravou...zevraj vyclenili na dets.ih.2 mil. ale v Kosariskach. Takze az chceme nieco s tymto sto rocnym ih.na sidlisku urobit-zmenit,musime to dat na papier a do podatelni.Inac nic nebudu robit. 😠 Neviem,ze nevidia v akom stave to vsetko je a mamicky sem chodia z celej D.L.

Dnes idem na angl.--uvidim ako som dopadla 😅

smatulka
18. jún 2008

dakujem za info o ihrisku, no uvidime, asi by sme mali nieco podniknut

a na AJ drzim palce, potom urcite napis ako to dopadlo, aj ked ja verim, ze dobre...

lilu18
19. jún 2008

hura huraaaa..mam 86 bodov zo 100...nie je to ziadna slava,ale presla som.Rozmyslala som ze si zopaknem rocnik,ale ostat.boli proti.Tak skusim 2 mes.prazdnin pozerat obcas do knih 😀

mala som cervene more-pravopis,zly cas..nieco doteraz neviem, ako to malo byt spravne 😨 napr. taka normal.kratka veta-mimochodom nikto ju nemal dobre---Myslim ,že nie.Logicky by som dala prvu cast ako klad.vetu 😅 dost o angl.uz je to za mnou ..niekto nema bunky na jaz.a moze sa postavit aj na usi a do gebulky to nevlezie...asi tam patrim aj ja,co uz 😒

dnes vyzera pekne,pojdeme na detske len predtym na postu,nakupit...dufam ze stiham papa

smatulka
19. jún 2008

lilu tak BLAHOZELAM, a na tu vetu sa mozeme nenapadne pozriet, ak budes chciet 😉 😝

ja dnes von nepojdem, maly ma nieco vyhadzane na rucicke a mame s tym ist vecer k doki a ze cez den radsej nechodit na slniecko, tak budeme dnes iba doma, podla mna to nic vazne nieje, ale pre istotu to necham skontrolovat

a bunky na jazyky...no niekedy je to aj o ucitelovi a jeho pristupe, ja som tiez dlho nechapala gramatiku az som raz natrafila na super ucitelku a ta mi to tak vyborne vysvetlila....

tilly
19. jún 2008

smatulka, ten pilates je v lužnej?

smatulka
19. jún 2008

ano tilly v luznej, ale uz bude tusim len 3 tyzdne, je to na ZS a ta sa ne leto zatvara, ale ktovie, mozno zozenie pani ine priestory a bude to aj v lete

lilu18
19. jún 2008

a kolko vas tam chodi?

my sme nakoniec skoncili u kamosky na dvore-nechcelo sa nam na detske sa prazit-bolo hrozne hadam aj 30 st. 😎
preto radsej prezvon kde sa nachadzame,neda sa vsetko vopred naplanovat 😅

nema to maly potnicky? ani by som sa necudovala,fakt je horuco
Tak drzim palce nech dobre dopadnete u dr.,verim ze ano

tilly,este sprostredkovavas predaj domov? az sa u nas v D.L.teme zastavis ,daj vediet Ď

smatulka
19. jún 2008

lilu cca 10 (+/-)

ja prave neviem, tiez mi to tak pripada, ale ma to zvonka na zapasti a na pasticke a zvnutra od zapastia asi do polky predlaktia a to takmer stale odhalene, tak neviem, ze ako by sa tam mohol spotit, keby to mal na krku, tak pochopim ale tam, kde to nema zakryte?

lilu18
19. jún 2008

vies to moze byt hocico-aj chytit do rucky nieco mohol ,aj ty si mohla nieco zjest,alebo obyc.mucha mohla sadnut...lepsie ist k dr. nech pozrie!

este som zabudla-dik za ponuku ang.budem rada ked si najdes cas a pozries sa a vysvetlis preco to ma byt tak alebo onak 😀 Je pravda,ze zalezi na uc.ale aj na ziak.,musim si priznat-vela som do knih nenapozerala 😔
tak mam na to teraz 2 mes

smatulka
19. jún 2008

tak sme boli u doki a misko je uplne vporiadku, tie bodky ma vraj z toho, ze ako sa dviha zo sedu a ja ho chytim za rucicky, aby som mu pomohla, takze som asi trosku viac stlacila a popraskali mu tam nejake cievky, ale ze to je uplne bezne a ze keby sa mu to objavilo este niekde inde vo vacsom mnozstve, tak potom by bolo potrebne vysetrenie krvi, ale takto je to OK, no a vazime uz 7 kg

a inak ak si mala 86 bodov zo 100 a vela si do knih nepozerala, tak na jazyk musis mat talent, lebo inak by si mala ovela menej...

zajtra sa ozvem ak pojdeme von a mozme na to kuknut ak budes mat chut

lilu18
19. jún 2008

to som rada,ze je maly ok 🙂 a vies ze aj nasej malej ostavaju cerv. flaky ked ju silnej.chytime alebo aj viac stiahnem plienku,..len ja som vedela ze je to od vacsieho tlaku-to bolo jasne na prvy pohlad

dobru noc,mala by som skusit zaspat,len neskoro som pila kavu-svagrina ma nahovorila, uz nikdy viac 😀

jasne ze sa ozvi ked budes mat cas a chut ,tak dobru 😔

smatulka
19. jún 2008

aj tebe dobru noc...

tilly
19. jún 2008

smatulka, veď od septembra...

lilu, áno, sprostredkovávam, potrebuješ niečo?

aida
20. jún 2008

ahojte.
Lilu dakujem. 🙂

lilu18
20. jún 2008

aidi-to si sa ozaj kratko zastavila 😀 co je nove v Pezinku? aj v PK je dobra zmrzka-vzdy si dam ked som tam, neviem nazov ul.ale pri namesti.

tilly-aj ano,mozem IP?

smat.-kusok ti vzdy skratim meno-prepac-som leniva. Taka nevyspata som sa zobudila-mala vstala a ja by som este buvalaaaa.Tak hned ako poobede isla spat,odpadla som s nou 😀 😀 😀

smatulka
20. jún 2008

lilu v pohode, kludne skracuj 😀
dnes sme mali blby den, misko grckal, tak sme si ani velmi von netrufali, len na chvilku sme boli, tak dufam, ze zajtra to uz bude ok

tilly, dufam, ze od septembra bude pokracovat, aj ked ja ani teraz riadne nestiham, ani v utorok ani dnes som nebola, nejako sa nedalo 😅 😅

lilu18
21. jún 2008

to ma mrzi,myslela som si,ze sa nieco deje ked si sa neozvala. Ved nie je vsetkym dnom koniec,tak nabuduce 🙂
pri malom babetku sa neda vopred nic naplanovat,to poznam.Ja som do 6m ani nevedela kedy je den a kedy noc 😀 a este doteraz sa velmi neda planovat

smatulka
21. jún 2008

dnes uz bolo lepsie, asi to bolo z tepla...

mali sme dnes aj navstevu a bola som taka unavena, ze som od 17.00 do 19.00 spala a misinko so mnou 😀 😀

no a dnes sa priatel prekonal a zacal nam chystat na zahrade bazen (taky nafukovaci 3x3m), tak az to bude hotove a bude zohriata voda, tak mozte aj s vivi dobehnut a budeme sa kupkat 😀

lilu18
22. jún 2008

jejeeeeej,super 😀 ,tak to beriem-vas tato ma velke +, my si mozme robit bazenik len balkone aj to asi len do malej vanicky-bazen by sa iste nezmestil-uz aby sme mali aj my dvor 🙂

dnes sa chystame na tu akciu,uvidim kedy zaspi a kedy vstane,ale aspon na chvilku by som isla mrknut.Zatial pa

tilly
23. jún 2008

lilu, hoď mi IP

smatulka
23. jún 2008

ahoj lilu,
aj my sme rozmyslali, ze pojdeme kuknut na ten koncert, ale v tom teple som povedala, ze nikam nejdem, maly nevedel zaspat, takze som ho ani nechcela brat do hluku a okrem toho my sme to poculi az ku nam, takze sme v podstate poculi cely koncert

no a co sa bazena tyka, voda je zatial velmi studena, teda pre deti, ma cca 24 stupnov, tak musime pockat kym sa vyhreje

lilu18
23. jún 2008

smat.- ok 🙂

tilly,dnes som grogy---zajtra IP

DOBRU NOC 🙂

lilu18
26. jún 2008

ejha,uz mate dovolenky? 😅
smat.az ste v D.L. zajtra okolo 16h ideme s kamos. na kofolu. ak chces mozes sa pridat papa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre