Sú tu užívateľky z Dunajskej Lužnej?

wanda
30. okt 2006

dufam,ze sa najdeme
tak ja som prva 😉 ,dufam,ze tu neostanem sama 😀 ako samomluvec 😀

aida
28. jún 2008

Ahojte.
Lilu v Pk nic nove a co v Luznej? My sme otvorili uz aj v Pk zmrzku na Stefanikovej ulici a ta je urcite lepsia ako na namestii. 😀

lilu18
30. jún 2008

tak to iste pojdem vyskusat,ale ul mi nic nehovoria ,kt.smerom to je? 🙂

vcera vec.sme sa vratili od svokrov.-kooonecne doma,aj mala prezila,cestu tam aj spat prespala to bolo super,lebo inak neviem ako by sme prisli

pitik
30. jún 2008

Ahojte,
som sem dlho nenakukla a vidim, ze sa to rozprudilo. My sme dnes konecne zacali rekonstruovat a malo by to ist za sebou, ale teda roboty je tam strasne moc, takze uvidime, kedy sa nakoniec budeme stahovat.
AIDA sme sa par krat na zmrzku zastavili, ked sme kosili, je super a blizko. Co nie je velmi dobre pre mna 😉 . A mame z PK spolocnych znamych 🙂
Som len tak narychlo citala, ale teda neviem, uz kto ste to pisali s tymi skolkarmi ma to teda velmi nepotesilo, som planovala dcerku dat do DL do skolky, nehc ju nemusim vozit do BA, nemate nejake referencie od znamych?
Este nakuknem, idem zehlit ☹

lilu18
1. júl 2008

ahoj,ahoj 🙂 🙂 🙂 mala zaspala,priam odpadla.Len len ze zjedla obed-aj tak sme spenat mali vsade 😀
pitik,vitaj po dlh.dobe 🙂 co chces vediet o MŠ? najblizsiu mas asi v Lipnici 😕

pitik
2. júl 2008

LILU ja sa zatial absolutne neorientujem v Luznej, takze netusim, kde je Lipnica a ako je to daleko 😖 . Teraz mi dcerku vzali do sanatoria tu v BA, malo by to byt na dlhsie, takze sa asi nevyhneme vozeniu ani po prestahovani, ale potom by som ju asi dala do Luznej a casom aj maleho, nech nemusim travit cas v zapchach.

lilu18
2. júl 2008

co sa stalo 😕 ved ma len 3r. a to tam bude sama? chuda male...tak sa teraz nezatazuj MS poriesis az sa nastahujete. Vela zdravicka malej aj celej rod. 🙂 posielam vsetky usmiate slniecka 🙂 😎 😀 😅 😵

pitik
2. júl 2008

To je denne sanatorium, vlastne to funguje ako skolka, rano ju tam veziem na 8smu a poobede o 3tej idem po nu, je tam aj taky skolkarsky rezim, poslala nas tam imunologicka, je to pre alergikov a deti s castymi ochoreniami hornych ciest dychacich. Dakujeme za zelania, tiez prajeme vela zdravicka 🙂

elenka22
2. júl 2008

ahojte, aj ja som odtialto 😉

lilu18
3. júl 2008

pitik-ahaaa,myslela som ze ochorela 😀 az chces mozem sa ti popytat na MŠ-v kt. maju volne miesto,ale musim vediet od kedy by si ju chcela dat? myslim ze sa vopred vypisuje aj daka prihlaska a hlavne tam musi byt trvale bydlisko v D.L. Este je moja mala tak presne neviem co treba. No ako chces,popytat sa mozem 🙂

elenka22-vitaj medzi nami,kde byvas?

lilu18
3. júl 2008

este ma napadlo....asi budu mat aj v MS prazdniny 😨

pitik
4. júl 2008

LILU vdaka, si zlata, este to netreba, este sme len zacali rekonstruovat 😉 . Prihlasky sa davaju tusim v marci, len som chcela mat info, ktora z tych skolok je napriklad lepsia, ci su nejake rozdiely. Ja teraz presne neviem, na kolko mame to sanatko, ale ked sme sa hlasili, tak hovorili, ze na rok, ale teraz ju vzali tak trosku pomimo, tak sa chcem v auguste popytat, ci mam pocitat ten rok, co by mi celkom vyhovovalo, lebo tam ju nemusim vozit na 8smu, tak aj keby sme sa prestahovali, vyhneme sa rannym zapcham a do DL by som ju zapisala od dalsieho septembra.
ELENKA vitaj

lilu18
4. júl 2008

dnes len na rychlo-pitik,asi si velmi nebudes moct vyberat kt.MS. Ponuknu ti tu kt.ma volne miesto.Tento rok mali preplnene 😀 a najlepsia je ta najnovsia-Lipnica

aida
5. júl 2008

Lilu je to na tej hlavnej ulici jednosmerke oproti staremu obchodnemu domu. 🙂
Pitik dakujem a akych spolocnych znamych mame? 🙂

lilu18
6. júl 2008

myslis ten OD co bola Jednota?tak potom je to tiez v centre

babenky ,vcera sme boli s kamos.opekat --len sme trpli aby sa nespustil lejak,ale vydrzalo a bolo super ,decka sa vysantili a mala uz cestou domou v aute zaspala 😀 nabuduce pojdeme k vode,lebo tie nase aprilovcata...len clapkat a clapkat sa vo vode 😀 a este k tomu su barani,tak ich ani z vody nevytiahneme 😀

idem,lebo mi zhori nedelny obed 😀

aida
6. júl 2008

Ano lilu myslim jednotu. 🙂

lilu18
7. júl 2008

vcera u nas bola rod. z Pk ,tak uz presne viem kde zmrzka je 😀 a ze je ozaj dobra.Tak niekedy skocime len neviem ci to nebude az na vinobranie 😀 aj to musim zistit kedy je

pitik
14. júl 2008

AIDA byvaju v PK a budu mat v septembri svadbu po veeeeelmi dlhom spolocnom chodeni 😉

aida
14. júl 2008

ahojte.
vinobranie je posledny septembrovy tyzden.
pitik myslis Roman a Majka alebo Peto a Moni lebo obydvaja dlho spolu chodia a budu mat svadbu 😀

pitik
15. júl 2008

AIDA Tych prvych 😉

lilu18
15. júl 2008

aidi,dik tak to isto prideme a ako sa dari Vaneske? tusim uz zacnete aj papat zeleninku 😀 no my sme si vtedy uzili-cely byt bol od mrkvy 😀

pitik.ako? uz ste v D.L?

pitik
15. júl 2008

LILU este nie, ale uz bude za chvilku hotova strecha 😉 . A bura sa aj vnutri ostosest. Ale roboty je tam stale hrozne vela a to teda makaju, len este musime doriesit peniazky, predavame byt, kde byvame, ale nejako to stagnuje.
Co sa tyka prikrmoch, tak pri Veornike to slo v pohodke, ale Sebinka som cisto kojila do 8. mesiacov, lebo bol stale chory a teda velmi tazko sme si zvykali na nieco ine...

lilu18
16. júl 2008

hmm,teda nezavidim-PITIK 🤐 ,ale zase ked to uz bude hotove bude lepsie ako v byte 😅
my ideme zateplovat a davat plast.okna-fuha neviem kam sa odpraceme 😀 a tiez by sme radi predali byt a sli do domu,ale...beh na dlhe trate
😔

pitik
17. júl 2008

LILU no vsak ked sa prestahujeme, mozete prist na navstevu 😉 . Som sa chcela opytat, kde ste davali fotit Vivien, niekde v salone? Peknucke fotecky

lilu18
17. júl 2008

pitik-dakujeme za pozvanie,radi prideme...ale vlastne je vlastne 😀
fotili sme sa v Senci v sukr. atelieri .ta fotografka bola suprova,vie to s detickami a mame kopec fotiek naCD-cez 100. trvalo to asi hod a mala bola vytesena ani sa jej odtial nechcelo

😀

pitik
17. júl 2008

A kolko vas to fotenie vyslo? Mala v pohode hodinku pozovala?

lilu18
17. júl 2008

bez par drobnych 1000 😀 😀 ale nelutujem a mala...ta je herecka,nechcela odist

aida
18. júl 2008

Ahojte

Pitik to vazne a ides na svadbu?

lilu tak sa mozno stretneme na vinobranie. My uz papkame skoro 2 mesiace pretoze nebola kojena a mas pravdu vsetko je spinave a dokonca to nejde ani dole ale hlavne ze jej chuti.

lilu18
18. júl 2008

aida-no to teda neviem v tom mnozstve ludi 😀 a este ked budes vediet ,napis prosim kedy je sprievod-ci v so al. v ne.--ked uz sa dotrepeme nech aj to vidime 😀 a mas pravdu od mrkvy to nezide nicim,potom som to riesila tak,ze mrkvu jedla v zakazenom a potom sup do kosa. Len nech jej chuti

🙂

smat. pozrela som fotecky-naaaaadherne-aj drobec aj mamina 🙂 dufam ze sa to hnackovanie zlepsuje.drzte sa a az budes moct daj vediet ako vyzerate. drzim palce nech ste rychlo OK

pitik-az chces dam ti na fotogr.cislo

pitik
18. júl 2008

AIDA este neviem, nemam pozvanku 😉 Vy uz mate?
A kedy je vinobranie v PK?
LILU rozmyslala som nad fotografovanim oboch drobcov, mam tip aj na jednu dobru fotografku v Nitre, ale daj mi prosim cilo aj na tuto.

lilu18
18. júl 2008

pitik-az do Nitry? t.c. do Senca na fot. mas v IP
aida niekde vyssie spominala ze vinobr. je posled sept.tyz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre