Sú tu užívateľky z Dunajskej Lužnej?

wanda
30. okt 2006

dufam,ze sa najdeme
tak ja som prva 😉 ,dufam,ze tu neostanem sama 😀 ako samomluvec 😀

pitik
18. júl 2008

LILU dakujem 🙂
Ona ta fotografka z Nitry moze prist aj do BA, ale radsej foti v Nitre, bud u seba v ateliery, ale hlavne vonku, vraj tam maju krasny park

lilu18
18. júl 2008

aha,tak to je ine v Senci sa foti len vo vnutry 🙂

majkahi
20. júl 2008

Ahojte, na odporucanie znamej som navstivila toto forum a hladala niekoho ako moja rodinka, ktora sa nastahovala do DLuznej. Som rada, ze uz forum existuje a mozem sa pridat. Sice tu pobudneme len pol roka, ale cloveku je velmi smutno travit v cudzom mestecku s dcerkou a manzelom (iba poveceroch 🙂 rada by som sa Vas popytala na nieco, co moze naplnit nase dni. Je v dunajskej luznej nejake materske cetrum, alebo aktivitiy pre deticky, pripadne cviveniachtive mamicky ?

lilu18
21. júl 2008

majkahi ahoj a vitaj....materske centrum je,len neviem ci funguje teraz cez prazdniny a tak isto neviem ci sa cvici cez prazd 🤐 velmi som nepomohla D.L. je predsa len dedina. Mamicky sa stretavaju na detskych ihriskach,zmrzline na stadione,na hradzi...skoda je deti zavriet do mat.centra ked je vonku krasne 🙂

aida
22. júl 2008

Ahojte.

Pitik este nemam pozvanky musim sa spytat kde su 😀 Ale moja mamina im bude svedok.
Vinobranie je 26-28.9.2008

Lilu sprievod je vzdy v nedelu o 11 hod. Podrobny program vinobrania bude az koncom augusta.

lilu18
23. júl 2008

aida diik,uz si pisem do kalendara 😀
a ako mala?

aida
25. júl 2008

lilu malinka sa ma dobre teraz je take sidielko z nej ale je zlatunka stale sa len jasi a smeje dufam ze jej to vydrzi. Trosku sa boji cudzich ludi najma chlapov a vytahu a auta ale verim ze ju to prejde.
A vy ako? Kedy zacala mala Vivi chodit a uz ste bez plienky? Inac mate nadherne meno ja som Vanesske chcela dat meno Vivien ale mi uz v rodine jednu mame tak koli tomu som nedala ale ked budem mat druhu dietatko a bude to baba tak to bude Vivien. 🙂

lilu18
25. júl 2008

🙂 🙂 🙂
zlataaaa 🙂
mala zacala chodit podla tabuliek ,dovrsila rok a sa rozbehla sama bez pomoci.presne sa na ten den pamatam,pila som kavu,mala stala a dumala azrazu sprint a ja s tou kavou za nou,ze co sa deje 😀
a bez plienky asi este dlho nebudeme ☹ nechce obsediet na serbli,akoby hryzol 😀

neboj,prestane sa bat,aj nasa oci vyvalovala ale zvykla si.oboznamia sa a uz sa neboja-ako vsetci
tak si to uzivaj,nech sa co najdlhsie smejka aj s maminou 🙂 😎 😀 😅 😵

aida
26. júl 2008

lilu no super som zvedava kedy bude chodit to moje sidielko. Na serblik ju davam teraz a ona sa kazde rano vycika a vykaka dufam ze ju nebude neskor hryzt 😀

V tom metre ten nutrilon nemali ty si zohnala?

lilu18
26. júl 2008

ahoj, tak my sme tam boli uz okolo 8.30 rano a este mali,len kasu k nemu uz nie,tak napisali na ucet ze nebola kasa vydana a mame sa stavit bud. tyz. ze dostanu tovar. Tak az vam to nie je daleko treba hned rano odskocit,alebo brnknut tam ci maju.

to je super ze takto ide tvoja mala na serblik,nech jej to vydrzi 🙂

aida
26. júl 2008

lilu no super tak asi rano dokladaly lebo nasi boli vecer a mali napisane ze vypredany. ☹

babulka
26. júl 2008

Ahojte banule, tak so to tu nevidim? DL oziva? Super. 😵 😵 😵 😵 Ja som sem chodila do tejto temy este na zaciatku, ale potom to tu nejak zamrzlo ☹
Ale naozaj je to super, ze sa to tu tak pekne rozbehlo 🙂
Smatulka - ja byvam na Vodarenskej, co je pozdlzna ulica Zelenej. Ty byvas v tej novej "oranzovej" radovke?

Aida - somsa minule obzerala na zmrzke, ci ta neuvidim 🙂 Nestiham citat vsetko spatne, ako sa mavate? Vanesska je perfektna kocka 😵

aida
26. júl 2008

babulka toto leto som tam bola iba raz a to ukazat malu kamoske nejak nemam cas tam ist. 😉
Dakujem rastie ako z vody. 🙂

lilu18
27. júl 2008

jejeeeej,ahojte.vitaj spat babulka 🙂

aidi,ma napadlo,ze vy ten Nutrilon asi pouzivate este len 2-ku-že? lebo my sme brali 3-ku a tu 2-ku som tam veru nevidela ☹ skoda,bola dobra cena

a este... teda vobec neviem kde je zelena ul. a vodarenska,...

aida
27. júl 2008

lilu no to ma tiez teda nenapadlo ze vy uz mate 3 a ja som uz nasich upodozrievala ze boli slepy 😀 skoda ale este by mohli dostat tu 2.

lilu18
28. júl 2008

ved mna to tiez neskoro napadlo 😀 ...ale podla mna este v priebehu tyz. dolozia tovar,treba tam zavolat 😎

smatulka
30. júl 2008

ahojte kocky,

po dlhej dobe pisem par riadkov

babulka ano byvame v tej oranzovej radovke, hned prvy dom - co je maleho tak pocut, ze to hned vies? 😀 😀

lilu, maly uz ma krasnu oranzovu stolicu, myslim, ze z tych vsetkych stresov som mala malo mliecka, ale aj tak mu nasli nejaku bakteriu, ktora sa vraj prejavuje tazkymi hnackami, ale on zatial nic nema, urobili mu aj kontrolny ster, tak som zvedava, inak nam doporucili davat probiotika a na noc ryzovu kasu, ale malemu chuti vsetko a za lyzickou sa vrha jak besny, tak s tym nemame problem

aida
30. júl 2008

lilu uz mam ten nutrilon nakoniec ho dostali. 😀

lilu18
31. júl 2008

aida-super,myslela som si ze dolozia 🙂 ,chcem sa opytat,Je v PK kupko? mozno pojdeme na vikend kuk ro. tak aj na kupko by som skocila. Len teraz neviem,lebo tam kde kedysi bolo som uz videla stat bytovku
😕

smat.-huraaaaa,tesim sa ze je maly OK,ryzovu kasu davam aj ja doteraz-obcas,podla mna je super-najlahsie stravitelna a este ked ju robis z MM ,tak nema chybu 🙂 Drzte sa! ,chodite plavat?

aida
31. júl 2008

lilu tam kde volakedy bolo je teraz bytovka 😠 mame jedno kupko ale na severe a uz som tam dlho nebola iba viem ze tam byvala ladova voda. kupalisko nam tu velmi chyba ☹

lilu18
1. aug 2008

aj som si myslela,ked som tu bytovku videla,neviem preco to zrusili,tam bolo super aj pre mimca malinky bazenik 🤐
na severe? to neviem asi nieco nove,ale ked je voda studena tak nie,to by mi mala ochorela

aida
2. aug 2008

akurat minule sme sa s muzom o tom bavili ze ake to bolo super kupalisko a este aj priamo v meste. teraz musim chodit do Senca do termalu.
😉

lilu18
4. aug 2008

ako je tam v SC v termaly-voda uuplne horuca? a kde to je?
Vaneska sa pise s 2-mi s?? 😕

aida
4. aug 2008

mne sa v termaly paci a malej tiez vo vnutry su 2 bazeny a jeden detsky a vonku je tiez detsky a potom taky teplejsi bazen a este plavecky ten je studensi. a vela toboganov 😀 Vedela by som tam byt kazdy den keby nebolo take drahe vstupne 350 sk na 3 hodiny 😖
A je to na seneckych jazerach neviem ci to je juh alebo sever ale tusim sever.
Ano vanesska je s 2 s. to manzel dal ked som ju vytlacila tak sa pytali ci s jednym alebo dvoma a manzel ze s dvoma a ja ze to je jedno mozte aj s troma s dat. 😀

lilu18
5. aug 2008

..to na osobu 🤐 ? teda fest drahe...asi skoncime len na nasom strkovisku a teraz aj tak len doma-prsi ☹ len dufam ze cez dovcu prsat nebude! cely rok na to cakame a potom by malo prsat...ale nevyberieme si

aida
5. aug 2008

lilu ano to na osobu no katastrofa este ze mala neplati ale aj tak je to vela.

lilu18
7. aug 2008

uz nevedia co pytat 😠 zdieraju z koze
inac ako? uz stvornozkujete? alebo nebodaj mala chodi?

aida
7. aug 2008

asi nevedia ale vzdy je tam uplne plno.
Malinka nestvornozkuje asi ani nebude ale vie si sama super sadnut pozri
http://ada-vanesska.blogspot.com/

lilu18
8. aug 2008

teda aidi-kraaaaasa,malinka je zlata a sikulka. A stvornozkovat nemusi,niekt. deti hned chodia,ale ved nakoniec este moze-ma cas 🙂
nasa mala inu techniku na sadnutie,z boku sa posadila opreta o jednu ruku a tiez sa postavila vo volnom priestore-co sa jej samo najprv nedarilo.Nechcela oporu ani pri chodeni 😀

smatulka
8. aug 2008

aida som pozerala to video, co si sem dala a mala je bohova, no to bude urcite gymnastka, je uplne fantasticka a zlatucka 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre