Sú tu užívateľky z Dunajskej Lužnej?

wanda
30. okt 2006

dufam,ze sa najdeme
tak ja som prva 😉 ,dufam,ze tu neostanem sama 😀 ako samomluvec 😀

tucik
3. nov 2006

ahoj wanda, sice nie som z dun. luznej, ale manzel tam pracuje, takze som tam kazdy den 2x - cestou do prace a z prace... 🙂

wanda
autor
3. nov 2006

tucik,to je mily nick,a co robi tvoj manzel?

wanda
autor
3. nov 2006

ty chodis prenho autom? 😅

tucik
3. nov 2006

dik, manzel robi v jednej nemenovanej stolarskej firme no a vozim ho autom... 😀
a co ty, pracujes v luznej alebo v ba alebo inde?

wanda
autor
3. nov 2006

si tehulka,alebo snazilka,alebo mamulka?tak ty musis mat manzela veeelmi rada 😉
ja som na materskej 🙂

wanda
autor
3. nov 2006

pozri ip
😕

tucik
3. nov 2006

zatial nie som ani jedno...ale uvazujeme o prvom stupni - snazilky... 🙂
nemas nahodou dvojicky? 😀 len taka trefa naslepo... 😀 😀 😀

wanda
autor
3. nov 2006

nie,mam jednu dcerku,ktora je ziva ako za dve 😀

tucik
3. nov 2006

aha, tak super. ako sa vola?

aida
11. júl 2007

Ahojte. Ja som sice neni z Luznej ale pracujem tam. 😀

aida
4. aug 2007

Asi som tu ostala sama. ☹
Ja pracujem ako zmrzlinarka v Dun. Luznej. 😀

babulka
4. aug 2007

Ahojte dievcata, nesmelo sa k vam pridavam, nesmelo preto, lebo sme v DL kupili byt v novostavbe, ale este sme v Petrzalke. Mali by sme sa stahovat k 1.9., ale stalo nas to tolko peripetii, ze si to netrufam zakriknut. Ale pozeram, ze tieto datumy su tu dost stare, ale snad sa niekto este ozve 🙂

Aida, na zmrzku chodime k vam dost casto, manzel ma v DL starych rodicov, a ked sa prestahujeme, budeme chodit este castejsie 🙂

aida
4. aug 2007

Babulka tak to sa mozno pozname z videnia. 🙂
A v ktorej casti ste kupili novostavbu?

babulka
4. aug 2007

V Janosikovej - ten sedy dom napravo smerom na Samorin. Dokedy chces pracovat? Vidim, ze budete mat predvianocne babatko, moj Matik sa narodil 14.decmebra 2005, ale termin som mala 25.12. Este neviete, co "to" bude? 🙂

aida
4. aug 2007

Tam to len trosku poznam. Zmrzka funguje do konca septembra tak dovtedy. Jej tak sa narodil skoro ako mam ja termin aspon si bola na vianoce uz doma, nie? Dufam ze aj ja budem na vianoce uz doma. Este nevieme co to bude 24.8. idem na 3D ultrazvuk tak sa mozno dozvieme.

babulka
4. aug 2007

Aida, nebola, my sme si pobudli v nemocnici az do 11. januara, Matika po narodeni operovali, mal nepriechodne tenke crievko, ale je to - klop, klop, klop, v poriadku. Kedy byvas v robote? Nerobis tam aj s maminou?

aida
4. aug 2007

No tak to si mala urcite poriadny strach, dufam ze mi budeme v poriadku a aky si mala porod aj si sa bala? Ja sa zatial nebojim ale urcite ten strach pride.
V robote som kazdy druhy den striedam sa s maminou. Dnes je tam mamina s mojou sestrou a zajtra ja s manzelom. Ale priznam sa ze uz sa mi moc nechce pracovat. 😀

babulka
4. aug 2007

Aida, hned som vedela, ze mamina - podobate sa velmi. Naposledy ked sme boli, boli ste tam obidve, este hovorim manzelovi, ze aka pekna matka s dcerou, naozaj 🙂

Ja som o tom vedela uz od ultrazvuku v 20tt, ze babtko ma nieco s crievkom, ze bude potrebna operacia. nastastie som sa dostala do ruk odbornikom, okrem mojej doktorky to boli lekari na Kramaroch a detsky chirurg, ktory sa takymto operaciam venuje, teiz na Kramaroch, v Detskej fakultnej. Pozrone ma sledovali, ultrazvuk kazdy tyzden, chirurg mi vysvetlil, o co s najvacsou pravdepodobnostou pojde, kedz to uz operuje 20 rokov, ukludnil ma. takze ked sa maly narodil, hned tam bol tim z chirurgie, operovali ho skoro 4 hodiny, ale dobre to dopadlo a dnes je Matik nase krasne slniecko, neposlusne, ale zdrave. Ty sa nic neboj, to sa stava len velmi malo. Rodila som cisarskym, planovanym, ale nikdy viac.

aida
4. aug 2007

dakujem Babulka ale aj sestra tam robi a ona sa tiez na maminu podoba ona je vyssia odomna a je blondina. ja som taky krpec 157 cm. 😀
No tak to si mala okolo seba super tym a pekne sa o vas starali a druhe babetko neplanujete?

babulka
4. aug 2007

Tak to si bola urcite ty 🙂 Druhe zatial neplanujeme, mozno az ked bude ma Matik tri - styri, bude chodit do skolky, aby som mala aj na druhe babtko tolko casu, kolko na neho. Aspon tak to mam premyslene, ktovie, co bude 😉

aida
4. aug 2007

Idem sa naobedovat dufam ze sem niekedy este kuknes. 😀 Zatial sa maj. 😀

babulka
5. aug 2007

Inac ma este napadlo, ze by sa sem mohli prihlasit aj maminky, tehulky... z Rovinky, ci Samorina - ved je to na skok, neverim, ze tu nikto nie je 🙂

zdenkaamarosko
5. aug 2007

Ahoj babulka, my sme skoro na skoook, z Miloslavova. Teraz chodievam do Lužnej doktorovi. Máme rovnako starých drobcov. Moj sa narodil den po Vianociach. 😉
Aida, na zmrzku k vám chodievam tiež. 😝

babulka
5. aug 2007

Zdenka, tak to sme fakt na skok. Je dobry pediater v Luznej? My mame tu v Petrzalke, som velmi spokojna, ale asi to nebudem riskovat, ze si tu necham kartu, aj ked zatial, klop, klop sme este neboli chori. neviem, ak je dobry pediater v Luznej, tak si preneisiem kartu tam.

zdenkaamarosko
5. aug 2007

babulka, pediatrovi Dr. Franiakovi chodíme do Rovinky a zatiaľ som nemala problémy s ním, no mohol by byť viac zhovorčivý. Maroško tiež ešte nebol chorí.D 😉 o Lužnej chodím ja na gynekológiu.

babulka
5. aug 2007

Ahaaaa, tak to menit nebudem. Ale ten pediater by ma zaujimal - v Luznej nie je nik?

zdenkaamarosko
5. aug 2007

V Lužnej je lekárka, tuším Martincová alebo tak nejako sa volá. Chodí k nej kamoška s dvojičkami a je s ňou spokojná. Ordináciu má blízko zmrzky, t.j. smerom k evanj. kostolu - biela budova napravo.
babulka, vy máte naplánnované na začiatok septembra sťahovanie a my pôrod 😉 😀 Už sa tešíš?

aida
6. aug 2007

Ahojte. Ako sa mate?
Zdenka vitaj medzi nami 😀 Tak ty uz zachvilku rodis. 😲
Mna mozno poznate ale ja si vsetkych zapamatat zo zmrzky neviem 😀

babulka
6. aug 2007

Aida, vsak my sa vsteky ohlasime, neboj nic 🙂 Nabuduce dojdem, priznam sa, nalozis mi extra pistaciovej, OK 😵

Zdenka, tak to mame fakt rovnake "terminy", ja teda pevne verim, ze ten nas dodrzime. Ozaj, ako sa citis? "Nebojis" sa vekoveho rozdielu u drobcov, ze budesmat co robit? Lebo ja si to neviem predstavit, mat teraz babo popri tom mojom certicati 🙂

zdenkaamarosko
6. aug 2007

babulka, ani mi nehovor. bojím, bojím ako to všetko bude. 😕 Ale keď sme sa dopracovali až sem, tak to musíme zvládať. Určite budem prvé mesiace pobehovať v pyžame ešte naobed a vlasy si zmývať aspon každé "dva týždne". 😅 Pri Maroškovi som mala pocit, že som sa dala do kolají, hádam keď mal pol roka.
Ako sa cítim? 😀 Maroško mi robí každý deň kondičku,, občas aj nervovú. Ale inak je to v pohode. Snažím sa všetko zvládať, no som dosť vyčerpaná. Najmä keď večer sedím pri koni a ráno vstávam o piatej.

Aida, a ty dochádzaš do Lužnej z Pezinka? Nie je to ďaleko? Zajtra ráno by som mala ísť do Lužnej, ak sa stavíme na zmrzke, tak sa ti priznám. 🙂

bambulka, "termínu" sa drž, nie že budeš prenášať 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre