Sú tu užívateľky z Dunajskej Lužnej?

wanda
30. okt 2006

dufam,ze sa najdeme
tak ja som prva 😉 ,dufam,ze tu neostanem sama 😀 ako samomluvec 😀

anet7
24. máj 2009

ahojte, neviete mi poradit - nejaku krajcirku v luznej resp. v okoli? ja som poznala jednu pani z dun.luznej co sila doma,ale som stratila vizitku ☹ chcem len nejaky sedaky na terasu,nic náročné...dik

andariel
3. jún 2009

Ahojte baby - mi tiež práve staviame domček v časti nové Koš.... a Pemar aj mi sme už platili ten príspevok - tiež toľko.......

yvonn
12. jún 2009

ahojte,
pridavam sa k tomu dobrovolnemu prispevku... aj my sme ho museli zaplatit, lebo inak by sme sa stavebka asi nedockali...a tiez by ma zaujimalo ako budu tie peniaze pouzite - pretoze nam na nasej ulici ani lampy nesvietia...
a do DL sa stahujeme uz o mesiac, tak sa tesime🙂))
- a ochutnali sme uz aj zmrzku🙂 ...je fakt vyborna🙂

lilu18
20. jún 2009

ahojte--zajtra mame na stadione akciu--na kolesach proti rakovine.Snad nebude prsat,pridte sa pozriet 🙂

mima22
27. jún 2009

ahojte.tie co ste z dunajskej luznej akoto tam je vtom rehabilitacnom´centre.napistemi dakujem pytam sa lebo tam mam ist z malou

pemar
7. júl 2009

baby pls. a k tomu strkovemu jazeru sa da ist poprechadzat alebo si zabehat? lebo som sa tam bola vcera s malou prejst ked bol dom plny murarov a ja som sa ani k vode nedostala. vsetko ohradene a sukromne pozemky, jedine tam spredu pri mangu sa dalo...alebo som len nenasla spravnu cesticku? kam sa tam chodite kupat resp. prechadzat? no to by bola velka skoda keby to bolo vlastne cele jazero rozparcelovane ako sukromny pozemok a ziadna rekreacna zona pre obyvatelov obce... ☹
inak tak v oktobri sa dufam stahujeme, lilu uz sa tesime do materskeho centra 🙂

lilu18
7. júl 2009

mima//my sme tam chodili a spokojnost velka,mala po mesiaci bola pred ostat.vo vyvoji ,su tam mile dr.aj rehabilit.sestricky

pemar/ my chodime skor na velke jazera/teda inam/su to rovinske a ide sa tam najlepsie po hlavnej smer do ba a medzi DL a Rovinkou je uzka cesta tam odbocit

pemar
22. sep 2009

zienky, ze vraj otvorili nejaku novu skukromnu skolku v Luznej, som citala na stranke obce. Mate tam niektore uz deticky? Spokojne ste? Ja by som tam od jari ked uz konecne budeme dufam prestahovani supla malu, tak by ma potesili nejake referencie. dik 😉

hanka274
29. sep 2009

zdravim susedia, preco som sa k vam dostala iba cez link v povodnej teme dunajska luzna a v regionoch tema dunajska luzna ozvi sa nie je????

hanka274
29. sep 2009

ahaaaa, uz viem...na modrej streche vas nenajdem, iba na konovi??? hmmm...

lilu18
1. okt 2009

Ahojte po 100 rokoch 😀

tie sukromne skolky su tu 2,ale teda az mi malu vezmu no statnej nie som ochotna malu davat do nich.Radsej potom za tie strasne prachy si najmem daku sukr.opatrovatelku. 😀

pemar//jedna ma aj stranku. www.sikulko.sk/////////////tusim

lilu18
2. okt 2009

som nasla tie sukromne skolky

www.sikulko.sk

www.littlekitten.sk

...........popozerajte 🙂

andrema
10. apr 2010

ahojte,
je tu nejaka mamicka z Luznej,co chodi kocikovat?
Mam malu dcerku a nebavi ma kocikovat samu.

opica
15. apr 2010

ahojte,
hladala som na nete cvicenie v luznej (kamoska bola v MC a vravela,ze sa vraj v DK cvici kazdy stvrtok o 19 pilates) a jasne,ze som nic nenasla, budeme musiet zbehnut na prechadzku 😉
a tak som narazila na tuto temu, tak zdravim spoluobyvatelky 😉

andrema
17. apr 2010

ahoj opica,
viem,ze sa cvicievalo v skole...

ingaz
25. apr 2010

ahojte pilates chtivé, som cvičiteľka z lužnej (držím certifikát trénera tejto metody cvičenia) a cvičíme pilates v Rovinke. Práve sa rozbieha kurz pre začiatočníkov, tak ak vám to nie je daleko, budete vítané.

andrema
26. apr 2010

a nejake cvicenie po porode na schudnutie...nejaky aerobic,alebo take? aj to je v rovinke?
a nenajde sa tu fakt ziadna mamicka,co chodi sama kocikovat a chcela by spolocnost...

mizulienka
26. apr 2010

inqaz, to je super, ze cvicite v rovinke 🙂

a o ktorej to zacina? ja by som sa velmi rada pridala....teda ak budem stihat, teraz sa nam narodilo druhe babo, tak mame zatial rusno, ale velmi rada sa pridam na cvicenie 🙂
ved aj cvicenim pilates sa da schudnut, nie? ja som 3 tyzdne po porode, ale brusko mam este furt 😒 nebojim sa, ze to nezhodim, len sa ubezpecujem, ze aj pilates je dobry na zhodenie 🙂

ingaz
27. apr 2010

Pilates je fantastický... je to nehopsavé, ale tvrdé cvičenie, schudnete (aj s troškou diéty) určite do mesiaca. Pevné brucho, pevný chrbát, úzky pás. Ak trošku sledujete bulvár 😎 tak veľa známich žien aj zo zahraničia cvičia túto metódu. Treba skúsť, u nás začínali aj baby 3 mes. po pôrode a aj kojili 🙂 Pridávam moje tel. č. 0903 808 636. V Rovinke už beží nábor, počet miest je limitovaný na 15, začneme keď sa stav naplní. Teším sa na Vás babenky 😉

andrema
28. apr 2010

a kedy sa cvici ten pilates? o kolkej?

ingaz
29. apr 2010

V Rovinke beží kurz (pondelok o 18.00 a streda o 18.30 😉) ale pre pokročilých (náročné) Pri tomto cvičení je dôležitá technika a postup od začiatku, preto doporučujem kurz pre začiatočníkov. Mal by sa začať pri naplnení stavu a predpokladané dni sú piatok o 18.00 a pondelok o 19.00. Cena za hod. 2,50. Ale terba sa dohodnúť asi osobne al. telefonicky... Pekný deň 🙂

hanickastar
11. júl 2010

Ahojte, aj ja som obyvatelka DL- dlhorocna 🙂 takze nemam problem informovat a odporucat 🙂

d.j.
27. júl 2010

Ahojte, pripajam sa aj ja, dufam ze v Oktobri sa stahujeme s manzelom a s nasou malou dcerkou do nasho vytuzeneho domceka. Staviame za dobrymi jablkami. je niekto aj z tejto lokality? a co je nove v Luznej? dakujem pa pa

andrema
3. aug 2010

d.j. aku staru mas dcerku?

andrema
3. aug 2010

je tu niekto,kto chodi cvicit zumbu v luznej,alebo do alzbetinho?

yvonn
14. sep 2010

@d.j. ahoj, aj my byvame v tej casti za dobrymi jablkami, sme tu uz 2 roky a zatial spokojni

yvonn
14. sep 2010

@andrema ...pytala si sa na cvicenie po porode - ja mozem odporucit studio www.bodyvital.sk - je kusok od pekarne, som 2 mesiace po porode a uz mam svoju povodnu hmotnost... takze vrelo odporucam, nie je to sice lacne ale vidiet vysledky a to je dolezite🙂

d.j.
17. sep 2010

yvon, super tak sa tesim, zda sa mi ze to je dost ticha cast a najma ze tam nechodi moc vela aut, ale asi uvidime az ked sa nastahujeme.

andrema
19. sep 2010

@yvonn ahoj,to studio uz nevstevujem,aj mam svoju hmotnost skoro..mozno tak este 2 kg..ale kvoli malej nemozme chodit pravidelne...a kupila som si balik,ale taham to uz 3ti mesiac...a to mam este nejake 3 vstupy...chcela by som si potom kupit dalsi,lenze ako teraz varim malej,tak nemam vela casu... ☹

andrema
14. jan 2011

je tu nejaka maminka s narocnym dietatom?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre