Sú tu užívateľky z Dunajskej Lužnej?

wanda
30. okt 2006

dufam,ze sa najdeme
tak ja som prva 😉 ,dufam,ze tu neostanem sama 😀 ako samomluvec 😀

aida
9. aug 2008

dakujem lilu aj smatulka. Malu dam asi na gymnastiku 😀

lilu18
11. aug 2008

😀 😀 😀 veru daj,mozno konecne talent na gymn. uz dlho na Sk chyba. tieto ol. hry sice nestiha,ale v bud. mozno prinesie zlato 🙂

lilu18
13. aug 2008

lucim sa,konecne dovca 😀

pitik
14. aug 2008

LILU krasnu dovolenku prajeme, my sme sa vratili cez vikend.
AIDA mala je zlatucka a perfektny sposob posadenia 😀

aida
14. aug 2008

lilu krasnu dovolenku prajem.
pitik dakujeme 🙂

kamilla23
21. aug 2008

Ahojte baby aj ja coskoro pridam k vam budeme byvat v lipnici pred domom mame zastavku. Je to radovka prve su 3 zelene domceky. Tiez nikoho nepoznam v Luznej.

sisidl
22. aug 2008

Ahoj Kamilka..ja byvam kusok od tial 😉
kedy sa stahujete?Kde si byvala do teraz?

babulka
23. aug 2008

Smatulka, nie, maleho nepocut, teda ja som nepocula nic 🙂 Ja len ze sme tam kukali domcek v tej radovke, ale zatial zostavame v byte. Byvam v tej sivej novostavbe s cerveno-zlto-zelenymi castami 😀 asi 200 metrov od vas.

Sisi - ahoj, teba som tu uz tiez nejaky cas nevidela. Teda niezeby ja som tu bola nejak casto 🙂

Ozaj - boli ste niektora uz na tom cviceni v ZS? Zevraj su tam cvicenia pre zeny, aerobic... tak len ze ako to prebieha. A neviete, ci je nieco v samorine?

tilly
23. aug 2008

babulka, v šamoríne je aerobic na veternej a v takej posilke, na veternej je taký divokejší, v posilke je na steperoch a taký kludnejší, skôr posilovací, cvičenia s deťmi boli, ale minulý rok to tuším pre nezáujem zrušili a ešte tam na tej veternej býva salsa

sisidl
23. aug 2008

No aidi,s tej tvojej malej nechapem,perfektne si vie sadnut.. 😀
babulka ahoj. no,sem tam nakuknem..a ako sa mas?

lilu18
27. aug 2008

ahote 🙂

babulka
28. aug 2008

Tilly, dik, ten v Olympii som pocula - vraj je to divoke 😖 a ten druhy neviem, kde je, na to by som sa dala nahovorit. Nemas na nich link?

Sisdi, mame sa super, zabyvani sme, ved uz je to rok 🙂 Este pecies torticky? Minule som si na teba spomenula, ked sme hladali tortu v Dl alebo okoli 🙂

kamilla23
28. aug 2008

sisdl niekedy koncom roka by sme sa chceli nastahovat teraz byvame v Ruzinove
cez koho mate baby internet? kedze viem ze nie je kablovka v Luznej

sisidl
28. aug 2008

babulka,peciem,mohla si sa ozvat,nemam problem..akurat dnes ma caka macko..
kamilla,my mame cez mikrovlnku,ale myslim ze uz na tej ulici kde si ty az po rehabilitacne centrum je kablovka natiahnuta,kamarat ma cez nich internet a byva kusok od tej radovky..

lilu18
28. aug 2008

ako,ze nie je v luznej kablovka? teda my mame aj cele sidlisko a aj tak net nemame cez kabel 😀

aida
28. aug 2008

Ahojte.
Sisi dakujeme uz aj stvornozkuje trosku ale viac sa jej paci na nohach 😀
lilu aka bola dovolenka?

lilu18
28. aug 2008

radsej nespominat 😀 prisla som unavenejsia ako ked som doma-mala na mne visela a len mamaaa,mama,mamaaaa 😀 vsetko jej bolo nezname

super ze stvorkujete a hadam aj chodi? 🙂

pitik
28. aug 2008

Ahojte.
LILU no to poznam...Tiez som si na dovolenke vobec neoddychla. A kde ste boli?
KAMILLA kde v Ruzonove byvate? Aj my byvame zatial v Ruzinove, stahovat do DL sa snad budeme niekedy v polke novembra, byt sme uz predali a dovtedy ho musime uvolnit, tak snad stihneme dokoncit ten nas dom.

lilu18
29. aug 2008

len na Slovensku,v bojniciach a u svokrov,nechcela som k moru tento rok az mozno buduci ked mala podrastie a odmamuje sa 😀 a dobre ze sme boli len na SK,ved by som sa zblaznila a more so mnou 😀

pitik
29. aug 2008

No to mas pravdu, ja som bola s nimi oboma pri mori, ale bolo to teda o drzku, Veronika ta uz bola vcelku v pohode, ale Sebik len so mnou, nikto iny ani chytit, ja som z toho teda nic nemala, ani zaplavat, ani opalovat, oddych ani nehovorim, budicky skoro rano...sla som tam hlavne kvoli tomu, ze su stale chori, ale aj tak ochoreli aj tam... A nakoneic maly spadol tak, ze mu museli davat jeden steh na hlavicku

lilu18
29. aug 2008

oooj,to mi je luto 😒 viem si to utrpenie zivo predstavit
inak nasej sa pacilo,to len rodicove boli odpadlici 😀

pitik
29. aug 2008

To poznam 😀 . Ja uz padam na hubu 😝 a deticky su spokojne a plne energie 😀

aida
30. aug 2008

lilu chodi ked ju drzim za ruky a velmi sa jej to paci a uz sa stava vsade kem pride 😀

lilu18
30. aug 2008

aida to je super,coskoro pobezis za nou 😀
az pojdes do zoo daj si malu odfotit na pohladnicu-teda nam sa to velmi pacilo a bolo to na pockanie.

aida
31. aug 2008

lilu uz sa neviem dockat kedy bude behat lebo je veeelmi tazka 😀

lilu18
31. aug 2008

kolko vazi? aj tak ju budes asi do 3r zdvihat 😀
a ako bolo v ZOO? 🙂

lilu18
8. sep 2008

haloooo,kde ste? este dovca? 😀 😀 😀

aida
8. sep 2008

lilu 10kg a ja s mojimi 45kg ju ledva nosim 😀
V zoo bolo dobre malinkej sa velmi pacilo ale bolo vela ludi ani sme to cele nepresli.
Teraz sme mali horucky zo zubkou ale uz je lepsie

pitik
8. sep 2008

AIDA no ja som myslela, ze len ja mam takeho bucka, ale v poslednom case pocujem aj od inych take extremne vahy. Sebik ma teraz takmer 14 a pol.
LILU behame, zhaname, zacala skolka, teda mala chodi do toho sanatoria, medzitym zhanat veci do domu a este k tomu lekari...

lilu18
8. sep 2008

aida-teda riadny bucko,my mame 11kg a to uz bude mat 17m? ale tiez je tazka pre mna 😀

pitik-pomaly utekaj 😀 a 14,5kg-to mame co dobiehat,este ma budu podozrievat ze jej jest nedavam 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre