Sú tu užívateľky z Dunajskej Lužnej?

wanda
30. okt 2006

dufam,ze sa najdeme
tak ja som prva 😉 ,dufam,ze tu neostanem sama 😀 ako samomluvec 😀

pitik
18. feb 2009

Ahojte,
tak sa ozyvam aj ja z DL, stahovali sme sa tesne pred Vianocami a este co-to dotahujeme. Len tu nikoho nepzname a detom, najma starsej to dost chyba

babulka
19. feb 2009

Pitik, super, ze uz ste prestahovani. A kde ste kupovali?
Ja som pisala v predchadzajuom prispevku, ze by sme uvitali nejakeho kamosa pre Matuska, tvoja Veronika je rovnako stara, tak ak by ste mali niekedy chut, tak sa mozme niekde stretnut, hoc aj u nas, deti sa zahraju, my si spravime kavu a tak. ja som zvyknuta z domu, ze stale sme sa s niekym navsetvovali, susedia mali decka, nasi mali vela znamych, takze naozaj, ked buete mat cas, chut, naladu....kludne sa ozvite. A ostatne baby samozrejme tiez........co vy na to?

pitik
20. feb 2009

Babulka my sme v Novych Kosariskach, ale aj tak stale cestujeme, tak kludne dojdeme kdekolvek 🙂 . Veronika bude mat za mesiac 4 a kedze je casto doma, kamosi rovnakeho veku jej chybaju, Sebinko este pre nu nie je partak. Vy byvate v ktorej casti? Mozeme sa stretnut hocikedy, u nas su aj vikendy k dispozici, o to viac, ze sme vacsinou sami a cez vikend je malo pravidelnych aktivit pre deti. A kam chodi Matusko do skolky?

babulka
21. feb 2009

Pitik, my sme v Janosikovej v tej novostavbe za futbalovym ihriskom. Skoda, ze som sem nenakukla vcera, lebo dnes sme boli sami doma, zajtra tu uz mame tatika, a asi bude s malym on... Ale inac mas pravdu, s aktivitami pre dieta je tu biedne, do BA sa mi chodit nechce, do nejakych nakupnych centier, uz ma to nebavi, tak sa vacsinou len potarame po vonku a inac sedime doma. Matusko mal 3 v decembri, ale myslim, ze s Veronikou budu vychdazt, lebo on sa rad hra so strasimi detmi, mrnousi ho neberu, iba nachvilku, ked ich poobzera 😀
Inac chodime do skolky v BA, pri mojej robote, sem by mi ho nevzali, lebo su beznadejne plni..tak som to riesila takto a som spokojna.
Tak snad sa coskoro dohodneme, hoc aj buduci vikend. Budem rada... 😵

lilu18
23. feb 2009

ahojte,len na rychlo....Znovu je otvorene MC pri lekarni,kazdy utorok od 9.30 do 11.30

Pitik vitaj medzi nami luzniankami 🙂 uz mas aj trvaly pobyt?

pitik
23. feb 2009

LILU vdaka za tip, skoda, ze zajtra nam to nevyjde, ale buduci utorok by sme sa prisli pozriet. To je ta lekaren pri ceste na Samorin, co je tam aj Solna jaskyna a tusim langose?
BABULKA buduci tyzdne plati, ak nebudeme chori, Veroniku som dala po mesiaci do skolky, tak dufam, ze zase nieco nedonesie. Este si napiseme.
Zatial sa majte a pekny vecer 🙂

lilu18
24. feb 2009

pitik-ano,mame zial len jednu lekaren. Normalne vojdes do S.jaskyni,v pravo pecu langose a rovno je MC. Otvoris tie dvere rovno,je tam taka miestnost kde su kociky a prezliekaren a v druhej je herna. Prid Sebastiankovi sa bude pacit. Dnes tam bolo asi 10 deticiek od 1 r do 3r. Aspon sa tam zahraju ked v tomto pocasi sa velmi neda ist von. 😎

pitik
24. feb 2009

LILU no Sebik moc nemusi ine deticky, stale len na mne je nalepeny, ale musi sa zacat s nimi viac kontaktovat a stretavat.

kamilla23
3. mar 2009

ahojte luznanky 😀
viete mi prosim vas poradit nejaku krajcirku? potrebujem skratit nohavice
dakujem
chodite niekto na aerobic alebo do solnej jaskyne?

lilu18
3. mar 2009

caute-zase len na rychlo...solna jaskyna je zrusena je tam langosaren 🙂

Dnes bolo v MC kopec mamiciek-asi 12 a deticiek,tak pridte pozriet aj vy ked sa domka nudite 🙂

krajcirku-nepoznam- 😎

yvonn
3. mar 2009

ahojte,
ja sa tiez onedlho budem stahvat aj s manzelom do DL, postavili sme domcek na konci dediny smerom na Samorin - v tej casti ako je obchod so zaclonami..neviem presne ako sa to vola🙂 a zatial tam tiez nikoho nepoznam:( jedine susedov...takze ma aj celkom milo potesilo toto forum🙂 Sice deticky zatial nemame, ale tento rok planujeme, ze by sme sa konecne mohli zacat snazit🙂 Zatial byvame v BA v podnajme v Ruzinove a mozno na jar by sme sa mohli konecne prestahovat... zaujima ma zatial ci odporucate gynekologa v DL, mam zatial v Petrzalke, ale radsej by som bola, keby som to mala k nemu blizsie🙂
dakujem

kamilla23
6. mar 2009

chodi niektora z vas na aerobic do telocvicne?

babulka
7. mar 2009

Kamilla - ja sa chystam, len sa musim odhodlat, vsak sme si pisali IP. Ak by si isla aj ty, tak sa rada pridam. 🙂

Yvonn, vitaj medzi nami 🙂 Ja mam stale vsetkych lekarov v BA, aj pediatra, nechcela som menit nic, ked som zvyknuta a spokojna. Neviem, ci je v DL gynekolog, tusim len nejaky "dochadza" a ma ordinaciu inde. Viem, ze je tu obvodna - prakticka pre dospelych, ale ta ma plno dochodcov a clovek tam vraj stravi mladost, kym sa vsetci vyrozpravaju a objednavat sa vraj neda.

Lilu, minule sa mi zdalo, ze som ta videla na poste, teda podla fotiek, ale nebola som si ista 😀

lilu18
9. mar 2009

iha..tusim tato tema funguje 🙂 tak budem sem tam nazerat 😎 😀

babulka-vazne? no ja ked do mna niekto nevrazi ani nevidim znamu 🤐 😀

lekari-gynekolog je v bielom dome a kocky su celkom spokojne-ja chodim do BA,je tu aj pediater,ale tiez k nej nechodim -takze neviem aka je a obvodna pre dospelych-no hruza,sice tam mam kartu,ale len ked musim idem-fakt tam stravite mladost 😠

pitik
10. mar 2009

Ahojte,
YVONN vitaj, to mate samostatny domcek? Som to trosku obzerala, ked som isla do Lidlu do Samorina. Ozaj, neviete, kedy by mala byt hotova ta Jednota?
Ja mam lekarov v BA, zatial by osm nechala, aj ked mozno pediatra...neviete aky tu je? My ho totiz dost vyuzivame pri chorobnosti mojich deticiek.
LILU dnes sa chystame do MC, dufam, ze bude otvorene.

lilu18
10. mar 2009

ahoj pitik..super ze ste si nasi cas a stavili sa v MC 🙂 ako sa pacilo.Hlavne malemu. Bolo tam teraz kopec mamiciek a deticiek snad si si pokecala mne sa velmi nedalo lebo som nevedela komu skor odpovedat a este to moje sidlo stale ku dveram behalo 😀 snad nabuduce pokecame..a uz budem vediet kto si- 😀 a skade sa pozname.

pitik
11. mar 2009

LILU v pohode, ja sa tiez musim tak, ako Sebik rozkukat a potom som sa drzala pri nom a tak sme trochu pokecali tam. Bolo to teda riadne plne, to tak byva vzdy? A Vanesska je naozaj sidlo, ale zlatucka 🙂

pitik
11. mar 2009

Boze, jasne, ze som mysella Vivienka 😕 😀 , som volala pred chvilkou s kamaratkou, co ma Vanessku a nejako mi to ostalo v hlave. Tak pardon 😎

yvonn
11. mar 2009

ahojte,
ahoj pitik🙂 domcek mame samostatny-bungalow a byvame presne na tej istej ulici ako su ruzove radovky, ktore vidno od cesty🙂 Sme ale dalej smerom dozadu od hlavnej cesty, takze tam tak moc nepocut auta🙂 Uvidime, kedy sa nastahujeme, ale zatial je stale dost roboty vnutri, takze uvidime, kedy bude den "D"🙂 A s tym gynekologom zatial uvidim, necham si toho co mam, doktorku uz mam v DL - mate pravdu, ze sa tam cakaaaa strasne dlho, bola som tam teda len raz zatial, ale bola celkom mila a prijemna, tak to uz menit asi nebudem🙂
...A neviem sa dockat, kedy uz bude pekna jar🙂

kamilla23
11. mar 2009

ahojte co sa tyka tej lekarky tak som pocula ze ked pojde do dochodku ale to netusim kedy bude tak necha agendu nasmu susedovi je to mlady lekar, zevraj by to tak malo byt ale viac neviem

babulka
12. mar 2009

Lilu, tak ja do teba nabuduce drgnem, OK? 😀 Ja by som tak strasne rada niekoho spoznala, chybaju mi kamaratky, alebo aspon niekto dospely, s kym si pokecam, v BB mam vsetky kamosky, v BA sme sa roztratili, alebo este nemaju deti a tym padom maju viac casu na "kadeco", co ja uz nemam.

Pitik, dosla ti IP? Cez vikend uz musime nieco poriesit, lebo ma byt pekne, tak by sme mohli vybehnut na nejaku prechadzku, hm? A co vy ostatne?

Ta Jednota - zatial su len vytiahnute piliere, robi sa obvodovy plast, takze pocitam, ze to este potrva. Ale dufam, ze uz to bude coskoro, lebo Pekaren je neskutocne draha. pecivo maju vynikajuce, takze tomu zostanem verna, ale ostatne 😝 Tiez chodime kazdu sobotu do Samorina, Billa, Lidl, tesco, uz s atesim na trh 😵

lilu18
12. mar 2009

babulka -jasne a hned aj povedz ja som babulka z MK 😀 ved prid na detske ihrisko,kopec mamiciek spoznas..iste nechodis ,by som videla novu tvar a nasa mala vsade hlada deti s kym by sa hrala 😎

Baby asi rozhlas velmi nepocut,tak vam idem zase ja oznamit-v kniznici sa zbiera stare ,nepotrebne satstvo-na charitu. Kto chce robit jarne upratko a vyprazdnit skrine tak od 16h do 18 -po,str.stvr. v kniznici na sidlisku. Este bud. tyzden potrva 🙂

kamilla23
12. mar 2009

baby byvate niektora na slnecnych poliach?
www.slnecnepolia.sk

babulka
12. mar 2009

Lilu, myslis ihrisko v Janosikovej medzi domami? My tam chodievame, teda hlavne v sezone, teraz sa velmi neda, ani hojdat, ani nic, ale na prechadzku vzdy ideme cez ihrisko, pozriet hojdacky a tak. Ale mam pocit, ze je to tam dost nebezpecne, poobijane preliezky, v trave psie ho... spina, tak neviem. A zo zaciatku, ked sme sa nastahovali, tak tam chodili take mamicky, co len ohovarali, ja som sa s nimi velmi nebavila, le zazila som, ked jednu ohovarali, a ta potom prisla, hovorili uz ide, ticho... a potom sa usmievali ako keby nic. toto ja nemusim. dalsia vec bola, ze Matik sa hral na piesku so svojimi hrackami, aj si poziciavali este s takym chlapcekom, ale prislo take dievcatko a vytrhlo mu auticko z ruky. Ked som jej povedala, ze aby mu ho vratila, lebo sa s nim akurat hral, tak matka sa na mna osopila, ze ci chcem vychovat lakomca a zacala nahlas komentovat, ako sa niektore deti nevedia podelit a tak. Dalsie dve ju v tom samozrejme podporovali, takze som sa zbalila a isla domov. Prepytujem, ale boli to poriadne sliepky.
takze neviem, ci by som velmi zapadla do miestneho koloritu.
Uz som aj rozmyslala, akym sposobom by sa dalo vybudovat nove ihrisko, oplotit ho, aby tam nechodili psiska, nove preliezky...teraz existuju rozne granty na vybudovanie krajsieho prostredia, takze s tym by problem nebol, len najst vhodne miesto a vyrokovat si to s obcou.

pitik
12. mar 2009

LILU a kde je kniznica?
BABULKA IP mi dosla, len bolo tak nijako, ale cez vikend by sme sa mohli stretnut, bud v sobotu doobeda, alebo v nedelu to mi je jedno, akurat cez obed mi maly (este chvalabohu) spinka. Kedy by vam to lepsie vyhovovalo? Inak o tej pekarni som nevedela, len dnes, ked som isla kupovat jablka som si ju vsimla z auta, odporucas teda?

babulka
12. mar 2009

Zuzi, mi tiez este spavame cez obed, tak od pol jednej do pol tretej, som rada, ze si mozem vylozit nohy. 😀 Ale chodime von doobeda na nejaku hodinku, v sobotu vacsinou do Samorina pobehame obchody a potom poobede, teraz asi zacneme na futbalove ihrisko, kedze zacina sezona, tak sa moze vybehat, kopat do lopty a je to tam bezpecne. Vacsinou jeden den cez vikend chodi maly s muzom k svokrovcom do Petrzalky, a druhy den sme doma. Teraz asi pojdu v sobotu a v potom v nedelu by sme sa mohli stretnut, ale este napisem.
Ta pekaren je vyborna, pecu mnam chlebik, aj pecivo, sladke, klasicke... je sice dost drahe, ale vyborne. Ostatne sa tam neoplati kupovat, lebo ceny su o 1/3 vyssie ako v obchodnych retazcoch.

pitik
12. mar 2009

BABULKA sa mas, ze ti este Matik spinka, mne Veronika prestala nejako po 2. roku, aj ked v skolke zaspi, ale potom mi tu buntosi takmer do 10tej 😝 . Takze cez vikend nespi. V tu nedelu by to slo, len mi musis este presne vysvetlit, kam mame ist, myslim, ze lopta by aj u nas mala uspech 🙂

lilu18
12. mar 2009

babulka-to ma mrzi ze mas taku zlu skusenost ☹ ihrisko je zial len jedno a v takom ubohom stave,my tam chodime koli detom a ze ho mame pod oknami.Mimochodom uz sme 2x pisali peticiu-ohladom ihriska a nic 😠

do pekarne chodime kazdy den,na chlieb a mala si oblubila tvarohove kolaciky,ine nekupujem ked nemusim

Pitik-kniznica je hned vedla pekarne a zevraj ta charita bude az do 29.3 😎

keby nieco ..kludne mi hodte IP-skor precitam ako tu.papa Dobru noc 😔

lilu18
12. mar 2009

inak ak nebudeme zavadzat radi sa pridame aj na stadion s loptou 😀

kamilla23
13. mar 2009

ahojte baby kde je ta kniznica ja sa zaujimam o nu koli kniham, musim priznat ze luznu stale nepoznam iba lipnicu lebo tam byvame ☹
neviete aky maju vyber knih?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre