Sú tu užívateľky z Dunajskej Lužnej?

wanda
30. okt 2006

dufam,ze sa najdeme
tak ja som prva 😉 ,dufam,ze tu neostanem sama 😀 ako samomluvec 😀

monika2712
26. jan 2012

@iwet001 no tak to sme na tom podobne, ja som bola na kyrete 1.7. po anembrymole, potom sme mali tri mesiace pauzu, dalsi tri mesiace snazenia sa, a ked som si v decembri povedala, ze kasleme na to, nechame to na nahodu, brala som kadejake lieky na zvysenie imunity, alergiu a podobne, tak sa zrazu nahodne zadarilo 😉
kontrolu mam buduci tyzden v stredu, to budem 6+4 alebo tak nejak,mozno aj viac, lebo ovulka bola skorej. takze to by uz mohlo byt aj srdiecko. velmi sa na to tesim ale zaroven aj bojim.. no uz len dufat ze tentokrat sa uz podarilo uspesne 😎

iwet001
26. jan 2012

@monika2712 drzime palce, potom daj vediet ako ste dopadli 🙂

monika2712
26. jan 2012

@iwet001 dakujem 😉

tothova5a
26. jan 2012

@iwet001 zlty bungalov skoro oproti ihrisku 🙂 Mono sme sa uz aj videli, len si to nepamatame 🙂

iwet001
26. jan 2012

@tothova5a jeeej, no fajn, na ihrisku bude veselo, bude banda krpcov 🙂 ste tu uz dlho? a co robievate teraz v zime ked fuka ten ladovy vietor? V Ba sme zvykli stale niekde behat, chodili sme plavat, cvicit s detmi alebo hrat sa do detskeho centra, tu sme zatial skoro stale len doma ☹ Chcela som chodit na to cvicenie s Dinom alebo aspon do herne, ale je to dost daleko. Maly mi vydrzi sediet v kociku tak max 15 min a potom uz vykrikuje "utekat, utekat", a cez den si auto berie drahy, takze zatial je to pre nas nerealne. Ak mas nejake napady, budem ti veeelmi vdacna 😉

tothova5a
27. jan 2012

@iwet001 No ja sa uz tiez tesim na jar a na leto a dufam, ze uz nebude tak fukat a budeme castejsie vonku. My sme v decembri chodili do herne, ale tento rok sme este neboli, lebo nam stale do toho nieco prislo. Mohli by sme ist tento pondelok na Dina, alebo v utorok do herne, alebo aj oboje 🙂 Ja by som sa po Vas zastavila s autom, staci ak mate doma autosedacku - nalozili by sme ju k nam do auta a mozeme ist. Ak chces, tak mi napis spravu.

andrema
28. jan 2012

@tothova5a ahoj, aj my sa chystame na Dina, snad sa tam konecne stretneme, tusim sme sa aj niekedy dohadovali,ale akurat sme ochoreli

andrema
28. jan 2012

@iwet001 ahoj, ty byvas na Fialkovej, tak to sme skoro susedky, gratulujem k druhemu babetku, mame termin mesiac pred vami 🙂, byvam v tej poslednej hnedej radovke a ani som nevedela,ze tu je niekto este s detmi, teda okrem tych,co som poznala

miracle
28. jan 2012

@janci27
Ahoj,
my chodime k lekarke do Samorina, na tunajsiu som necitala velmi pozitivne recenzie

iwet001
29. jan 2012

@andrema 🙂 no my sme tu len nieco vyse mesiaca, takze si nas asi este nevidela. Pozeram, ze sme na tom velmi podobne aj s prvym aj s druhym babatkom, drzim palce aby vsetko dobre dopadlo 🙂 baby a kedy presne je to cvicenie s Dinom? Vo stvrtok mal maly rano teplotu a trochu sopliky, vyzeralo to tak, ze ide byt zas chory, ale zazrakom to nejak zmizlo a tvari sa ze mu nic nie je, tak by sme mozno sli aj my.

andrema
29. jan 2012

@iwet001 o 10tej je Dino

tothova5a
29. jan 2012

@andrema Tak my zase zajtra Dina nestihame, lebo idem na obec. urad podat dan. priznanie z nehn. a neviem ako dlho sa tam zdrzim 😠

iwet001
30. jan 2012

Ani my sme nestihli, musela som maelho uz o 11 ulozit, lebo poobede ideme plavat. Skusime zajtra tu hernu.

andrema
30. jan 2012

@iwet001 a kde chodite plavat?

iwet001
30. jan 2012

@andrema do aquaparku do Senca, cez tyzden je tam velmi malo ludi a voda je super.

andrema
31. jan 2012

@iwet001 a nie je to tam pridrahe a dlho na 3 hodiny?

andrema
31. jan 2012

@iwet001 a kedy ti maly spava? my uz cez den nespime, teda je to mozno prechodny stav sposobeny rastov zubov,ale uz 2 tyzdne nie. Pytam sa,ze kedy chodite von, lebo tu nikdy nikoho nevidim 🙂

iwet001
31. jan 2012

@andrema no stoji to dost, ale 2-3 krat do mesiaca som ochotna tych 11 eur dat. Maly sa tam vzdy vyhra a vyblazni, hlavne v tom malinkom bazene pre najmensie deti. Vsetko je tam prisposobene pre rodiny s malymi detmi (male detske irisko, ohradky, prebalovacie pulty, hore mikrovlnka na zohriatie jedla), proste sluzby su na urovni. A viem ze voda je ok, lebo tam v tyzdni byvaju kurzy plavania pre deti od 3 mesiacov a vodu kazdy vecer poriadne filtruju a cistia. Chodime na 3 hodky, ale ked si odratas ten cas na prezliekanie, susenie, jedlo a prestavky, vo vode sme tak hodinu. A to maleho vzdy musim domov doslova tahat 🙂
Maly ma uz nastastie vsetky zuby von, vsetky mu vysli za mesiac a pol, uzili sme si 🙄 A spava mi tak do pol osmej a potom ho ukladam vacsinou okolo 12-13, niekedy aj skor. Ale vecer este o deviatej poskakuje po sedacke plny energie. Cize von sa dostaneme niekedy doobeda, alebo az poobede okolo 15-16, lenze teraz ked je taka zima chodime len na chvilku. Ale tento tyzden som s nim na ulici von este nebola, stale sme boli niekde mimo, ani zajtra nie sme doma, idem na utz po 16.tt a potom asi ostaneme v BA u sestry. Dufam, ze sa skoro stretneme, bola by som velmi rada, keby si maly nasiel nejakych novych kamaratov 🙂 Daj vediet kedy chodite von vy a vo stvrtok sa skusime prisposobit.

andrema
31. jan 2012

@iwet001 No skor chodievame von asi doobedu, malu je dost tazke na nieco von nalakat, nechce sa jej. Takze bud tak medzi 10-12, to pisem cca fakt len orientacne a kedze mi cez den nespi,tak ked sa mi ju podari vytiahnut,tak este tak po 14tej-16....teda teraz v zime...vo stvrtok doobeda asi nebudeme doma my 🙂,ale mozno poobede by sme sli...je to s nou dost zlozite 🙂

iwet001
1. feb 2012

to vazne?? No kludne si ich mozme niekedy vymenit 🙂 ja mam problem dostat toho mojho domov, je mu jedno ze mu od toho mrazu uz slzia oci, domov nechce ist ani za svet. Jedine co zabera je ked mu slubim, ze si pustime spievankovo alebo krtka..

andrema
2. feb 2012

@iwet001 No sak to, problem dostat von a potom zasa dnu 😀 Ja jej musim tiez kadeco naslubovat.

andrema
2. feb 2012

@iwet001 a nakoniec sme dnes vonku ani neboli, nechcelo sa jej 😒

iwet001
3. feb 2012

@andrema ani my sme neboli, doobeda sme nestihli a poobede o tretej uz bolo -5,5 😒 Keby chcelo aspon nasnezit..

tothova5a
15. feb 2012

Viete mi niekto odporucit pani na obcasne opatrovanie v DL?

janci27
22. feb 2012

ahojte, viete mi poradit ako postupovat, ked sa v DL chcem prihlasit na trvaly pobyt? kam ist, co k tomu potrebujem a tak..dakujem moc

monika2712
22. feb 2012

@janci27 treba ist na obecny urad v Luznej, tam ti daju potrebne tlaciva na prihlasenie/odhlasenie, budes potrebovat list vlastnictva pokial na nom figurujes ako vlastnik/spoluvlastnik, ak nie tak vyhlasenie vlastnika ze ti dovoluje prihlasit sa do daneho bytu/domu na trvaly pobyt. Takisto si zober list vlastnictva, povolenie vkladu do katastra, a kopie rodneho listu, obcianskeho... na urade ti povedia co vsetko este treba.

janci27
22. feb 2012

@monika2712 aha, dakujem..a OP sa na policii potom vybavuje v Senci alebo v BA alebo kde mam potom ist?

monika2712
22. feb 2012

@janci27 v Senci predpokladam, kedze luzna patri pod Senec.

janci27
25. feb 2012

@monika2712 dakujem za info 🙂

janci27
28. feb 2012

@asteri mas na mysli p. Dr. Matejkovu, nasla som si to na stranke DL. Nebyva tam vzdy plno, ak tam chodi vela mamiciek odtialto? Aj sa tam nieco plati? Pisala si, ze sa daju predplatit telef. konzultacie, to znamena, ze jej nemozem zavolat len tak, bez toho aby som za to platila, ak by som mala nejaku otazku ohladom dietatka?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre