Sú tu užívateľky z Dunajskej Lužnej?

wanda
30. okt 2006

dufam,ze sa najdeme
tak ja som prva 😉 ,dufam,ze tu neostanem sama 😀 ako samomluvec 😀

gretkag
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzanajs
11. sep 2013

ahojte🙂planujeme kupit radovy domcek na ulici Krajna, nie je tu nahodou niekto, kto tam tiez kupil?nedavno sa to kolaudovalo..dakujem🙂

ivanuska11111
26. okt 2013

ahojte, ako sa býva na ulici Jarná? mám sa tam sťahovať od decembra. díííík za odpoveď 😉

janci27
15. nov 2013

ahojte, mate skusenosti alebo niekto z vasho okolia s kadernickou v D. Luznej?

garlicek
17. nov 2013

Ahojte, je tu nejaka mamicka na spolocne kocikovanie, pokecanie? V Luznej byvame od maja, a malicka ma 4 mesiaciky. Nikoho tu zatial nepoznam.

mirka078
17. nov 2013

ahojte, som rada, že som našla nejaké mamičky z DL. Super téma. ja bývam v Košariskách pri Maštali už druhý tok a je tu super.Mám 5 mesacne dievčatko.a v ktorej časti garlicek bývaš?

garlicek
18. nov 2013

@mirka078 ahoj mirka my byvame v casti nova lipnica, pri Dobrych Jablkach. ako casto sa chodite kocikovat??

majstr
18. nov 2013

@garlicek
@mirka078
Ahojte, ja tiez byvam v Novej Lipnici, pri Dobrych Jablkach. Chcela som sa spytat, kam chodite k detskej lekarke a ci ste s nou spokojne?

garlicek
19. nov 2013

@ majstr no nasa detska je MUDr. Priehodova vo Vrakuni na Bebravskej oproti tescu Hron. Zatial som spokojna,.. mila, vysvetli, zatial odpovedala na vsetky otazky,

mirka078
19. nov 2013

ahojte, mám dve dcéry, s tou malinkou 5 mesacnou chodím tu v DL k lekárke, nebudem menovať, je v tej budove kde sídli polícia a zatial som nemala nijaké problémy a ani som nič nedoplácala, ale myslím že už sa tu niečo o nej popísalo a s druhou tá ma už 8 rokov chodím na Dolné Hony na Lotyšská oproti Lidlu.
Malinku nechám zatial tu a časom uvidíme, ale niečo som počula, že ma prisť do zdravotného strediska nová Dr.

sandrusa
9. dec 2013

ahojte... Na tejto diskusii som nova 🙂 Ale tiez uz byvam v Dunajskej Luznej , ale nepoznam tu nikoho skym by som po narodeni babatka mohla kocikovat 🙂

sandrusa
9. dec 2013

ahojte som tu nova 🙂 aj ja som uz v Dunajskej Luznej

mirka078
12. dec 2013

a v ktorej časti bývaš?

sandrusa
19. dec 2013

v lipnici

nellushka
14. jan 2014

Ahojte, síce nie som priamo z Lužnej, ale snáď sa môžem pridať 🙂 bývame na konci Rovinky a začiatku Dunajskej Lužnej. Takže všetko využívam tu u vás 🙂 máme 7 ročného školáka a mesačné bábätko. chodíte tu niektorá kočíkovať?

vanilka32
23. jan 2014

@nellushka jeeej uz mas mesacne babatko? gratulujem !! 🙂 davno sme si nepisali, dajme IP 🙂

danuty
1. feb 2014

ahojte maminy, postrazim vase deticky v dunajskej luznej u mna doma alebo u vas.. 3e za hodinu , pri castejsom strazeni sa vieme dohodnut na lepsej cene . ja mam 2,5r. syna. takze sa klidne ozvite. j.danuty@gmail.com

daduska666
14. feb 2014

ahojky je tu mamička na kocikovanie ? Som z DL z časti Nové Kosariska...chodíme každý deň o 14:00...mám 3 mesačného synceka

monikiri
22. feb 2014

@janci27 kadernictvo evelin pri cintorine, ja mam dobru skusenost zatial som bola dvakrat

nikuska265
24. feb 2014

Maminky máte prosím skúsenosti so zub.ambulanciou dent32? Aký je zubár? Ste spokojné? Aké má ceny - tak cca - viem, že to sa nedá tak presne povedať. ďakujem.

martinkova
26. feb 2014

Ahojte maminky,bývate niektorá na brezovej ulici alebo okolitej ulici,tam kde je detské ihrisko.ako sa tam býva?rozmyslame nad kupou staršieho bytu na brezovej

monikiri
26. feb 2014

Baby od veci ale neviete surne ci je v Rovinke internista a ako sa vola? Idem na operaciu a v Luznej interne nema lekara, v Samorine jeden chory a druhy dovolenkuje ☹

sandrusa
5. mar 2014

Ahojte. Hladam kamosku na kocikovanie... Termin mam koniec maja. Sme z lipnice

kristina124
11. mar 2014

@sandrusa
Ahoj 🙂. ja mam termin zaciatkom aprila. byvam v casti Janosikova 🙂

sandrusa
11. mar 2014

@kristina124 Jeeej ahoj 🙂 si prva čo sa po pol roku ozvala... Ja mam termin jun ale už lezim doma na rizikovom lebo maly je nizko a mam malo vody... Tak teší Ma Ja som sandra a cakam prve babo. Mám za chvíľu37 a bbývame v lipnici cize kusok 🙂

kristina124
11. mar 2014

@sandrusa
no mne to uz pomaly odsypa. este tri tyzdne (teda dufam ze nebudem velmi prenasat). mozme dat niekedy rande a pokecat 🙂. som v luznej len kratko a nikoho nepoznam, takze vacsinu dna sa nudim ... 🙂

sandrusa
11. mar 2014

@kristina124 ani nehovor. Aj ja som tam kratko lebo priateľ je odtiaľ a tiež tam nikoho nepoznam. A teda nie len chvíle nudy a samoty sú des ale ani kocikovat nebudem mat skym..,

kristina124
11. mar 2014

@sandrusa
neboj ked sa narodia decka uz sa nudit nebudeme 🙂.

sandrusa
11. mar 2014

@kristina124 to asi nie ale vzdy je lepsie keď si mas s kym pokecat a deti sa mozu spolu hrat... Cakas prve? Akési mala ttehotenstvo?

kristina124
11. mar 2014

@sandrusa
je to moje prve babatko, snad nie posledne 🙂. tehotenstvo bolo celkom fajn, az na caste migreny ktore ma trapili asi dva mesiace. lieky som uzivat nemohla a paralen ktory je povoleny v tehotenstve nezaberal, ... mas nejake specialne chute? ja som od zaciatku pojedla tolko citrusov (sladkosti a maso mi vobec nechutia), dufam ze mala nebude mat pomaranc namiesto hlavy :D.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre