Sú tu užívateľky z Dunajskej Lužnej?

wanda
30. okt 2006

dufam,ze sa najdeme
tak ja som prva 😉 ,dufam,ze tu neostanem sama 😀 ako samomluvec 😀

lilu18
8. sep 2008

zabudla som k tej zoo-aida nasej malej sa tak pacilo ze nechcela odtial a z toho detskeho ihriska a od opic sme ju tahali s placom 😵
takze si to musime cim skor zopakovat-slubila som ze este prideme a slub sa musi dodrzat,nie?
inak uz sa chystam na vinobranie,dufam ze vam ho aktivisti nezrusia-koli tej slavnej skladke 😠

aida
8. sep 2008

to teda je riadny bucko ona sa uz s michelinkami narodila asi som jej davala vela sladkeho ked som bola tehu 😀
Lilu vinobranie urcite nezrusia uz je aj program sice nic moc ale aj tak sa tesim. 😀

lilu18
9. sep 2008

aida,aj ja sa tesim,hlavne burciak a domace hrozienko-mnam.Doteraz ho kupujeme len v hypermarketoch z dovozu a to nie je nic moc 😒

aida
13. sep 2008

Ahojte.
Lilu tu je predbezny program vinobrania
http://www.pezinok.sk/index.php?yggid=subconten...

lilu18
13. sep 2008

aida,supeeer,dakujem....do 11h sme tam v nedelu, nech vidim sprievod 😀

marrrka
24. sep 2008

caute, je tu dakto z luznej? 😎

lilu18
25. sep 2008

aaaaaano 😵

marrrka
27. sep 2008

😎

lilu18
27. sep 2008

😅

aida
2. okt 2008

ahojte.
lilu ja som bola na vinobrani kazdy den od 13 hod. do 19 hod. a bud som stala pred zmrzkou alebo som kocikovala dokola a ty kde si sa schovavala? 😉
Sa ani necudujem ze sme sa nestretli vsak bolo hrooozne vela ludi ozaj a sprievod sa pacil? Ja som ho pozerala z terasy a malinka ho prespala. 🙂

lilu18
2. okt 2008

nooo,ty si nas mozno aj videla ale nespoznala 😀 len ja ta poznam od nas zo zmrzky a fakt som ta nevidela,ale bolo vela ludi aj sprievod sme ledva videli-malu musel tato zobrat na konika aby daco videla.Najviac sa jej pacili kone a baloniky. Odchadzali sme az okolo 16h a to uz mala odpadavala 😅 Tak sa tesime zase o rok 🙂

sisidl
20. okt 2008

..nejak to tu viazne..co sa deje?

lilu18
21. okt 2008

DL spiiii... 😀

smatulka
30. okt 2008

ahojte kocky,

potrebujem nejaku sikovnu a lacnejsiu kadernicku, nepoznate niekoho?
pocula som o nejakom kadernictve Forte, ale neviem nikde najst cislo, tak ak niektora o niecom viete, please napiste ciselko, diky

chromozom
1. nov 2008

Baby, tato tema je este nazive?
Ja mam v Luznej rodicov a kopec kamaratok a spoluziakov, vyrastala som tam a byvala 20 rokov. Chodime tam casto. Ak by ste organizovali nejake Luznianske rande, rada sa pridam!

lilu18
2. nov 2008

ahojte
nooo,obcas sem mrknem a asi tuto temu drzim len ja 😀

smatulka-daj vediet ako si dopadla s tou kadernickou -som zvedava kde si napokon isla 🙂

stretko? ani nie,ked poides do D.L. daj vediet a obratom ti napisem kde vsetky prave sme 😀 -my mame stretko kazdy den 😀

kamilla23
5. nov 2008

ahojte chcela by som sa spytat cez koho mate internet v luznej
my teraz mame upc a to nie je mozne mat v luznej 😒 tak neviem cez koho sa tam mam prihlasit

lilu18
5. nov 2008

kami,ahoj-uz som to v tejto teme niekde spominala-net mame cez satelit 🙂

babulka
8. nov 2008

Kamilla23 - my sme tiez mali v BA Chello, ale kedze tu nie, riskli sme T Com a sme spokojni. Viem, ze je tu aj nejaky iny poskytovatel, je to na stranke www.dunajskaluzna.sk ale neviem, co je to zac.
BTW, vsimli ste si, ze konecne budeme mat Jednotu? Teda je to este len v zaciatkoch vystavby, ale predsa sa to rozbehlo 😵

Smatulka, vy ste z BB? Lebo ja tiez 😀 Tak nostalgicky pozeram na vsetky SPZ s BB znackou, len neviem, ci ste to vy 😉

babulka
8. nov 2008

http://www.dunajskaluzna.sk/index.php?stranka_i... Tu je presne ten internet.

Ozaj, chodite niektora z vas cvicit do skoly na ten aerobic? Chcela by som zacat, len neviem, ake to tam je.

lilu18
9. nov 2008

babulka,pozerala som ten net-to je tak isto ako kablovka cez progres? 😕 kablovku mame cez nich ale net nie a myslim ,ze na sidlisku mame len progres kablovku

aerobic neviem,viem ze tam bolo pilates a uz sa presunuli do hamuliakova

v ktorej casti byvate?

lilu18
9. nov 2008

..a este.. pytala som sa, vacsina ma T-com

lilu18
10. nov 2008

dnes som sa dozvedela-aerobic v ZS existuje 🙂

sisidl
11. nov 2008

aerobik byva v pondelok,stredu a piatok o 18.oo hod. 😉

babulka
13. nov 2008

Silvi - a chodis na ten aerobic? Lebo ja by som chcela a neviem, ci to byva pravidelne (teda vzdy pon, str, pia alebo len ak sa nazbiera dost zien), ake to je a tak... Musim sa nejako odhodlat. Ozaj, ako sa tam dostanem? Skola viem kde je, len neviem, kde ma vchod, z ktorej ulice

kamilla23
24. nov 2008

ahojte chcemsa opytat mate niekto net a tv cez:
http://www.dunajskaluzna.sk/index.php?stranka_i...
ake to je? alebo poznate niekohokto to ma v Luznej?
prosim do IP
dakujem

smatulka
6. feb 2009

ahojte, dllllllllho som sa sem nedostala, nejak mi pri misinovi neostava cas

babulka ano sme z bb a zelene punto s bystrickou spz je nase 😉

a chcela som sa opytat, lilu ty mozno budes vediet, kto ma na starosti to MC tu v DL? trosku ma to zlosti, je to len raz do tyzdna aj to je furt zavrete, nechcem urazit dotycnu mamicku, vsak ma urcite dost starosti so svojim dietatkom (detmi), ale mohli by sme sa mozno dohodnut viacere, ze budeme mat kluce a mozno by to mohlo byt otvorene aj castejsie, neviem ci je to mozne a ci by to mamicky uvitali, tak skuste mi napisat vas nazor
ked som bola v bb s misinkom, tak sme chodili do mc kazdy den a mam pocit, ze to bolo pre tie deti uplne super...

a net mame cez orange, ale nestoji to zavela ☹

kamilla23
10. feb 2009

ahojte nam dnes zapojili net cez http://www.netlab.sk/index.php?option=com_conte...
ake to je este netusim

kamilla23
11. feb 2009

tak vcera a dnes som vyskusala a som prekvapena ako rychlo to ide v ba sme mali UPC a nebolo to take rychle

babulka
11. feb 2009

Smatulka, ja ked chodim do BB, tak zistujem, ze vela veci je tam lepsich ako v BA. Jedna vec je blizkost vsetkeho. Kym bol Matus maly, tak som chodila do Hviezdicky a tam to bolo velmi prijemne. V BA som bola jediny raz a nepacilo sa mi. Ani v Luznej som nebola, vacsinou chodime len tak, na prechadzky, po Janosikovej, na ihrisko, ked je teplo, ku fontanke pri kostole, a samozrejme k rezbarskej galerii. Inac vela moznosti nie je, vlani sme zacali chodit na futbalove ihrisko, tam na boku si maly kopal so mnou loptu.
Teraz je to uz ine, kedze maly chodi do skolky, a prideme domov az podvecer, ale ked sa budu dni predlzovat, tak by sme uvitali nejakeho kamosa, kamosku, aby sa deti mohli vyhrat, hoc aj dnu...

kamila, my mame T-Com net, zatial sme spokojni, aj ked to obcas hapruje. A telku mate cez co? My sme mali Satro, ale zrusili sme a dali sme si Digi TV, je to lacnejsie a viac programov, tiez to ide, aj ked raz to uplne vypadlo a musel prist technik. Ale prisiel dost promptne.

Uz sa tesim na leto ked otvoria zmrzku 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre