• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu užívateľky žijúce v Sydney?

15. júla 2011 
Ahojte, najdu sa maminy, tehulky alebo snazilky, ktore ziju v Sydney???
4. apr 2008 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kama sesternica žije na novom zélande ale to je asi daleko :unamused:
4. apr 2008 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj Elise, si zlata, ale to je fakt daleko :slight_smile: ale dakujem!!
8. apr 2008 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kama...juj mozme ti len zavidiet...ja urcite. bol to nas sen s manzelom.
8. apr 2008 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj Melory, dik, je tu ozaj krasne, ale ma to svoje nevyhody, ver mi, je mi velmi smutno za rodinou a je to dost daleko, no co uz...
10. apr 2008 o 02:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Kama my teraz zijeme v Singapure,aj tu ja krasne len mas pravdu ze je aj smutno ked si tak daleko a hlavne pre deti.
10. apr 2008 o 04:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čauko Kama, ja už síce nežijem v Sydney, ale žila som tam v minulosti, dlhšie som sa pohrávala s myšlienkou ostať tam, no nakoniec som tu na SK a hoci tu som už pár rôčkov, furt je to taký akoby kultúrny šok a vnútorne s tým možno ani nikdy celkom vysporiadaná nebudem....stále sa tam vraciam v myšlienkach a dúfam, že sa nám tam podarí s rodinkou odísť aspoň na holiday, chcela by som aby moje dieťa (deti) videli kde ich mamina nejkaý čas existovala ;) Inak presne poznám ten pocit - na jednej strane túžba žiť v AU a na druhej tá ďiaľka od domova..... :unamused: Je to ťažké, preťažké...

Hmmm...v ktorej časti mesta žiješ ?
10. apr 2008 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Kama,
v Sydney zije manzelov bratranec s manzelkou a dcerkou :wink:
12. apr 2008 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj Ivush,

dik za pekne slova, zijeme momentalne v Sutherland, co je v South East Sydney, asi 30 min autom od mesta, blizko Cronulla....kde ste byvali Vy, ked si tu bola? Pa
15. apr 2008 o 00:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Kama, moja sestra zije v Sydney tiez.Ak chces kontakt dam Ti, ale zatial este nema deti.
19. apr 2008 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj Henrieta :slight_smile:

Dik si zlata, to by bolo fajn, ak jej to nebude vadit..... :slight_smile: Dakujem!!!
28. apr 2008 o 01:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jejda, ked som zbadala tuto temu, spomienky prepukli. JA som zila v Ashfield -e. Bolo tam super, nebolo to daleko od centra, ale KAma necudujem sa ti, ze ti je smutno.
Kazdy sa ma pytal, preco sme tam neostali...no bud sa tam vydat a ziskat austr.obcianstvo, alebo naozaj ist domov, robit aj studovat dokopy sa tam tazko dalo.....
Ale spomienky su krasne, nikdy nezabudnem, ze som tam rok zila. :wink: :wink: :wink:
Drzim palceky KAMA v tom dalekom svete :wink:
26. máj 2010 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak tuto nejak nezije? :confounded: je to este niekto?
6. jún 2011 o 04:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je nas vela v sydney!!!
15. jún 2011 o 03:24  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v októbri 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzusydney a kde sa skryvate? my sme sa sem len prestahovali tak tu nikoho nepoznam zatial rada by som niekoho spoznala az je niekto v okoli? my sme v northern beaches :slight_smile:
15. júl 2011 o 05:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok