Sú tu užívateľky žijúce v Sydney?

kama
4. apr 2008

Ahojte, najdu sa maminy, tehulky alebo snazilky, ktore ziju v Sydney???

elise
4. apr 2008

kama sesternica žije na novom zélande ale to je asi daleko 😒

kama
autor
8. apr 2008

Ahoj Elise, si zlata, ale to je fakt daleko 🙂 ale dakujem!!

melory
8. apr 2008

ahoj kama...juj mozme ti len zavidiet...ja urcite. bol to nas sen s manzelom.

kama
autor
10. apr 2008

Ahoj Melory, dik, je tu ozaj krasne, ale ma to svoje nevyhody, ver mi, je mi velmi smutno za rodinou a je to dost daleko, no co uz...

deni1
10. apr 2008

ahoj Kama my teraz zijeme v Singapure,aj tu ja krasne len mas pravdu ze je aj smutno ked si tak daleko a hlavne pre deti.

ivush
10. apr 2008

Čauko Kama, ja už síce nežijem v Sydney, ale žila som tam v minulosti, dlhšie som sa pohrávala s myšlienkou ostať tam, no nakoniec som tu na SK a hoci tu som už pár rôčkov, furt je to taký akoby kultúrny šok a vnútorne s tým možno ani nikdy celkom vysporiadaná nebudem....stále sa tam vraciam v myšlienkach a dúfam, že sa nám tam podarí s rodinkou odísť aspoň na holiday, chcela by som aby moje dieťa (deti) videli kde ich mamina nejkaý čas existovala ;) Inak presne poznám ten pocit - na jednej strane túžba žiť v AU a na druhej tá ďiaľka od domova..... 😒 Je to ťažké, preťažké...

Hmmm...v ktorej časti mesta žiješ ?

zuzla2
12. apr 2008

Ahoj Kama,
v Sydney zije manzelov bratranec s manzelkou a dcerkou 😉

kama
autor
14. apr 2008

Ahoj Ivush,

dik za pekne slova, zijeme momentalne v Sutherland, co je v South East Sydney, asi 30 min autom od mesta, blizko Cronulla....kde ste byvali Vy, ked si tu bola? Pa

henrietawilliams
19. apr 2008

Ahoj Kama, moja sestra zije v Sydney tiez.Ak chces kontakt dam Ti, ale zatial este nema deti.

kama
autor
27. apr 2008

Ahoj Henrieta 🙂

Dik si zlata, to by bolo fajn, ak jej to nebude vadit..... 🙂 Dakujem!!!

mojalili
26. máj 2010

Jejda, ked som zbadala tuto temu, spomienky prepukli. JA som zila v Ashfield -e. Bolo tam super, nebolo to daleko od centra, ale KAma necudujem sa ti, ze ti je smutno.
Kazdy sa ma pytal, preco sme tam neostali...no bud sa tam vydat a ziskat austr.obcianstvo, alebo naozaj ist domov, robit aj studovat dokopy sa tam tazko dalo.....
Ale spomienky su krasne, nikdy nezabudnem, ze som tam rok zila. 😉 😉 😉
Drzim palceky KAMA v tom dalekom svete 😉

yummy_mummy
6. jún 2011

ahojte tak tuto nejak nezije? 😖 je to este niekto?

zuzusydney
15. jún 2011

je nas vela v sydney!!!

yummy_mummy
15. júl 2011

@zuzusydney a kde sa skryvate? my sme sa sem len prestahovali tak tu nikoho nepoznam zatial rada by som niekoho spoznala az je niekto v okoli? my sme v northern beaches 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre