Tehotenstvo xxl

petuskaa12
10. feb 2016

Ahojte..najdem tu nejaku snazilku alebo maminu ktora ma min. 100 kg? Potrebujem sa porozpravat.. ☹

intrograla
10. feb 2016

Cez IP napíš 🙂

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petuskaa12
autor
10. feb 2016

Nemam chvalabohu..len som otehotnela a mam strach 🙂 velmi sa tesim ale aj bojim

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
liuliu
10. feb 2016

No ja som mala 60 kilov ked som otehotnela a skoro 100 ked som rodila. Uz nikdy v zivote by som sa tak nevyzrala. To bol horor, kazdy jeden pohyb bol horor.
Na tvojom mieste by som si dala fest pozor na vahu aby si zbytocne nepriberala lebo rodit ked sa nemozes hybat je fakt sialenstvo.

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
liuliu
10. feb 2016

Ano pribrala vyzrala som sa ako hroch, nevladala som ani dychat nie to este dychat pri porode. Pri mne sa vsetci zdravotnici vzdy zhrozili 😀 Ale zas aby som vliala nadej pribratym tehuliam som mesiac a pol po porode a zostava uz len dakych 15 + 🙂

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
medovka14
10. feb 2016

Môžeš aj mne napísať IP 🙂

petuskaa12
autor
10. feb 2016

Kazda sme aka sme..niektore za to mozu..niektore nie..prestanme sa osocovat a tesme sa ze to spolu zvladneme

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
qidko
10. feb 2016

@fidka79 jasom pred prvym the.vazila54kg,pred porodom89 kg,a pri druhom 119kg teras 68kg/180cm a hroch je slaby vyraz ja som bola hrozna ani sa neprirovnam k zvieratam mohla by som ich urazit🙂

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
qidko
10. feb 2016

@fidka79 no ja Ked vidim 16r.holku cca160/80-90kg a ma oblecene leginy k tomu tricko obtiahnute do pasu "suska"obtiahnuta a nesie sa ako pav faldiky visia nechapem a mozno maju doma zrkadlo len na hlavu dole to nevidia🙂

bad_delight
10. feb 2016

ja mam 189 cm a vahu okolo 85. Do porodu naberem urcite aspon na 100kg co je sialene.. ako moze mat jedna zena 100kg . uoone som z toho mimo... po porode bezim s vajickom do fitka.... :/

evittam
10. feb 2016

@qidko 😀 😀 😀 😀 Tak toto si mi "z jazyka zobrala" 😀 😀 😀 😀 😀

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evittam
10. feb 2016

@fidka79 Jj a potom ešte +100kg a už je to psychický problém a ideme k lekárovi a hlavne ku chirurgovi, ktorý mi odporučí odrezať väčšinu žalúdka....A som ten-tá najväčší chudák-chudera a všetci ma ľutujte lebo som sa takto vyžrala a nikto ma nemá rád atď.....

evittam
10. feb 2016

Ale, odbočili sme trošku od témy - ja som pri oboch deťoch pribrala +15kg a to je moja momentálna váha 177cm/76-75kg- som max. spokojná v apríli bude rok čo som začala niečo so sebou robiť a nosím veľkosť 36/38 - nezáleží len na kg.....

vladenka13
10. feb 2016

@petuskaa12 ano napis ip

qidko
10. feb 2016

U nas jedna 40 2deti cca165/95kg pride leto kratka sukna Ked sa zohne vidis bombardaky prsia na pupku a vykracuje si ako miss este aj jej dievcata sa zanu hambie su to uz 18a20r.kocky Ked sme ju stretli v lete manzel sa nevedel zdrzat smiechu a mne bolo normalne trapne mat tak jej odvahu🙂

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
qidko
10. feb 2016

@fidka79 dajme pokoj baculkam lebo budeme "ukrizovane"ze sme odbocili od temy a ohovarame

sirinka
10. feb 2016

@qidko
@evittam
@fidka79 ach dievcata, jedna vec je, ako tie kočky vyzeraju, v podstate by to bolo jedno, keby takato extremna nadvaha neprinasala so sebou aj mnoho ochoreni. Nie je to ziadna sranda, srdiecko, travenie, klby, diabetes, gynekologicke problemy atd... Este smutnejsie je, ze mnohe tieto mlade dievcata za to ozaj az tak nemozu, lebo su vykrmene uz ako deti... Rozum sa mi zastavuje, kolko obeznych deti vidam v skole a rodicia cista spokojnost. Potom je tazke sa vymanit z takehoto prostredia, navykov...

evittam
10. feb 2016

@sirinka No veď nám nejde len o vzhľad - ja to o čom píšeš veľmi dobre viem a myslím, že aj dievčatá 😉 . Len mi nejde koľkokrát do hlavy keď vidím niekedy napríklad až extrémne štíhlych rodičov a napr.12-15 ročné dieťa pomaly 3x také ako oni.....

vejula
10. feb 2016

keby sa každý staral o seba 🙂 Bože nechapem ludí čo maju potrebu očumovať ludí na ulici a potom ohovarať na koniku. To je už len zábava 😅 Žeby nejaký komplex?

sirinka
10. feb 2016

@evittam hm, take moc nevidam, skor naopak, ale aj to je mozne, ze niektori rodicia kym na svoj jedalnicek dbaju, detom neodopru ziadne cokoladove vajco s priblblou hrackou a v skole si nakupuju "jedlo" z automatov.... Alebo potom ma fakt to dieta nejaky zdravotny problem.

stardust
10. feb 2016

@vejula najlepsi komentar v tejto teme...

qidko
10. feb 2016

@vejula ja ich neocumujem vies ale Ked stojis a cakas bus kopa ludi sa premelie a to ocividne padne do oci chces povedat ze si si nikdy nevsimla ziadnu zenu ktora by ta oslovila v dobrom alebo v zlom?

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre