Tehotné pipiny z Gynfivu

mayka
28. júl 2009

Tak vas vítam tehotne pipinky z Gynfivu - centrum pre gynekológiu, urológiu a asistovanú reprodukciu a dúfam, že sa sem pridajú čoskoro aj tie ktoré chodia do pipiniek z Gynfivu v snažilkách.
😉
Mooooc im to prajem.

katarinka77
20. máj 2010

Lucka, tak príjemnú zábavu v autobuse 😒 ... Dúfam, že sa nájde nejaký gavalier, ktorý Ti s kočíkom pomôže 😉 .

luciamk
21. máj 2010

Ahoj babule,
no tatino sa dnes nad nami zlutoval a odbehol z roboty, aby nám robil taxikára 😉
Očkovanie sa nekonalo, bude o 2 týždne, vraj všetko naraz...
..inak náš fešák má 6500g, buco jeden 😀 😀

luciamk
21. máj 2010

Smejo dnes ráno, sorry za kvalitu 😀 😀

slniecko01
22. máj 2010

Ahojte Pipunky a Pipinčiatka 😀

Lucka, Samko je krásnučký, drobček jeden. Ja som zvedavá koľko bude vážiť naša. Ideme 9/6 na poradňu, tak potom uvidíme. Vidíš aký bol manžel milý 😀

No ja budem dnes slamená vdova, môj starký ide na vínnu cestu a ešte mi berú aj auto, jak keby nestačilo, že ide preč 😀
To zase bude víkend ☹

slniecko01
22. máj 2010

A prepáče za Pipunky 😀 Pipinky 🙂

mayka
autor
22. máj 2010

slniecko, a to ta vinna cesta je taka dlhaaaaaaa ze az na vikend odchadza? 😀

lucia, krasny je drobcek. nadherne sa smeje.

krakulka
23. máj 2010

Ahojte pipinky, 🙂 plavanie bolo super. Andrejkovi sa to velmi pacilo. Bola u nas pani, plavala s nim vo velkej vani, par cvikov. Aj sme sa objednali na pondelok na plavanie k nim do rehab. centra. No musela som to zrusit. Vo stvrtok rano mal A. zahnisane zase jedno ocicko- dost a trochu kaslal, a tatino mal anginu, tak som isla radsej k dr. Ten pozrel do hrdla, ani mandle nevidel, kukol uska a uz sme isli s atb. domov. Bola som z toho smutna, 1. atb. a uz v troch mes. ale bolo to treba. Aby z toho zapalu nebol zapal stredneho ucha. Este sme dostali listok k ocnej, ta dala A. tiez atb. kvapky do oci. Nastastie teploty nemal, ale nurofen aj panadol mu davam, lebo placka, bolia ho uska. Dnes sa mi zda, ze uz je lepsie. V noci sme nedavali lieky proti bolesti. Az rano o 9h. Tak uvidime. V stredu ideme na KO. Ani von s nim nejdem, pri zapale usi sa radsej nemal chodit. Tak mi ho bolo luto, drobceka maleho. Ale uz je celkom dobre, tak do stredy bude fit. Teraz spinka v posteli aj s tatinom- ten je zase po flame. Min. tyzden sa kamaratovi narodila Eliska, tak zapijali. No hrozne s tymi chlapami. Je im jedno, ze maju doma zenu a chore dieta, furt su v niekde "v prdeli".
Ale sa k mi to chlapom ukazemem, az prestaneme kojit. Niekam si vyrazim a sama. 😠

krakulka
23. máj 2010

Lucia, Samko je velky krasny chlapak. Je tazsi ako nas Andrejko. Miery zo stvrtka: 6380g, 62 cm.

babulka123
24. máj 2010

ahojte.. babulky venujte 1 klik mojmu certidlu.. dakujeeeeem velmi pekne ..

http://www.jemnemelodie.sk/cms/front_content.ph...

chruminka
26. máj 2010

caute pipinky chcem sa spytat neponukal tu niekto kupony na BEBU z DM? 😅
Lebo nam by sa hodili ,uz mi piju tu obyc. bebu.
Ja mam zasa nepotrebne kupony plienky pampers economi 2x,
pampers aktiv baby gigant pack 2x,
caj pre dojciace matky,
Sunar 2x,
Humana nemliecna jablkova kasa 2x,
Hipp mlieko 2x,
Hami mlieko 2x,
babylove prsne vlozky 2x
takze ak by sa dakomu nieco hodilo viem to dodat do BA.

babulka123
26. máj 2010

chrumi.. neni problem ja co mam bebu tak ti dam .. my to nepijeme..

krakulka
27. máj 2010

Ahojte, vcera to bol presne rok, co som mala OPU a od vtedy je A.ndrejko. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mayka
autor
27. máj 2010

ahojte baby,

babulka uz som klikla na certika. 😉

chrumi, myslim ze to bolo niekde v novembrovkach. 🙂

Inak co nove?

Ja ako je vonku pekne tak som na PC minimalne. A huraaa uz nam dokoncuju terasu takze cez vikend sa budem vyvalovat na novej dlazbe. 😵

Vcera sme boli 1x plavat a strasne sa Terezke pacilo. Stale sa usmievala a plieskala ruckami do vody. Zajtra ideme zasa.

mayka
autor
27. máj 2010

prisla som sa pochvalit s nasim novym kocikom. Terezke sa v nom paci 🙂

luciamk
27. máj 2010

No Mayka to je ako ferari 😀 😀
Ozaj kam chodíte plávať? Ja by som tiež chcela začať Samuško má zajtra 3 mesiace chlapisko jeden 😎

katarinka77
27. máj 2010

Mayka, krásny kočíček 🙂 ! Ja som ešte pri vyberaní pri vyberaní hlbokého.. Škoda, že neexistuje nejaká predajňa, kde by boli úplne všetky kočíky, čo sú, aby som mohla pokukať a porovnať. Predsa cez net je to iné...

mayka
autor
27. máj 2010

dakujem baby.

Lucia ja chodim do zubrienky v Ivanke pri Dunaji. Sme 4 maminy s babetkami v bazene. Myslim ze to odporucaju az od 4 mesiaca. 😉

katarinka, zbehni pozriet do babymarketu. Tam maju dost velky vyber. Zalezi do akeho terenu chces kocik . Je obrovsky vyber. Alebo kocikovo este ma dost vystavenych kocikov. Najlepsie zuzit vyber a ist ich okuknut . 😉 Inak sa zmagoris.

och
28. máj 2010

Cafte zienata 😀 😀

@babulka123 odhlasovane 😀 😀 😀 😀 😀

@krakulka gratulujem k vyrociu 😀 😀 OPU a uspesnemu zrodu par bunkoveho Andrejka 😀 😀

@chruminka ja mam tiez bebe v DM bonusoch tak daj vediet ako ti to poslem alebo dame stretko?

@katarinka77 no to mas tazke takto, ale ako vravi Mayka treba si vybrat na internete a potom ist obcumnut na zivo tak dva tri kociky a je to 😉 inak ja som s Teutoniou velmi spokojna a je naozaj uzka a sikovna 😀

@mayka no tesim velmi velmi velmi na novu terasu aj kocik pochytam hned 😉 som ti hovorila, ze Terezke aj tebe sa bude pacit na plavani, predsa je to len relax a este si aj medzi ludmi 😀 😀 inak ten tvoj salat cestovinovy som urobila mm a ten potom prisiel za mnou so psimi ocami a ze: "Prcko a ze mi este taketo urobis niekedy? Mozes kludne aj viac krat do tyzdna." 😀 😀 😀

inak uspesne hlasim, ze sa mi podarilo docita posledny diel zo sagy Twilingovej o upiroch, z tej knizky normal tecie med 😀 😀 no a teraz pozorujem dieta, kedze sa mi vcera vysmykol iPhone z ruky a podol Rebe na hlavu 😖 😝 ale ani nezaplakala len sa zlakla, tak ju teraz pozorujem ci nema niake nasledky ale vyzera v pohode, ani typel ani modrina, tak dufam, ze tam nie je nieco skryte 😅

@luciamk my chodime do Hrosika do hotelu West a tiez to je az od ukonceneho 4 mesiaca 😉

mayka
autor
28. máj 2010

och, dik za pochvalu cestoviniek. 😀 Tesi ma ze chutilo. Nabuduce mozno si ugrilujeme zeleninku . Muz pojde asi dnes kupit ten plynovy gril . len sa musim naucit na tom "varit". 😀
Na plavani je super. Dieta je totlane znicene po nom. 😀
A ten cas na citane zavidim. Aj ja sa chystam precitat posledny diel. Som mala dlhu odmlku od leta. Kazdym dnom cakam balik z gorily. Ale asi budem citat az na dovlenke alebo ak sa podari tak vonku na trave ak Teri dovoli. Boooze ti dietaj e nenotrmlane upistane. Ja uz vecer niekedy nevladzem. Strasne cely den vrieska. Nic sa jej nepaci. Nidke dlho nevydrzi. A vcera mi moj muz znadal ze aky bordel mam doma. Tak som bola smutna lebo to je pravda. Do kelu ale ked ona ma fatk malokedy necha len tak nieco robit. Vsetko robim na 3 x. Potom to tak vyzera. On to nechape. Nevie o com to je aku pozornost si vyzaduje. Lebo ked je u nas navsteva alebo viac ludi okolo nej tak sa jej to hrozne paci. Vtedy je uzasna.

Ale dens vecer idem s kamoskou na vinko. Tesim sa aspon trosku vypnem.

No idem nieco porobit. papa

slniecko01
28. máj 2010

Mayka, tak daj recept na šalatik. 😀 . My máme elektrický gril. Som spokojná a aj ostatní čo potom papajú. My chceme grilovať zajtra, lebo Nelka bude mať v pondelok meniny.
Kočík je peknučký. 😉

Babulka hlasovala som tiež za čertíka bertíka.

Kataránka takže už vyberáč kočík 🙂 to ale letí.

Pozdravujem aj ostatné pipinky 😀 . S jednou rukou sa na prd píše, ked kojím 🙂

Chrumi môžem pozreť aj ja nejaké dm kupony či nemám 😉

Idem robiť tiramisu 😀

slniecko01
28. máj 2010

A inak prasklo mi koliesko na kočíku. Taká šupu, že Nela si hned škrkla 😀 a mám jedno koliesko iné. Musím objednať nové origoš, nech nechodíme jak cigáni, ale že 30 eury 😝

krakulka
28. máj 2010

Mayka, ani ja vobec nic nestiham. Ked mi niekto nezoberie A.vozit, tak nemam ani povysavane. Ked on spinka len vo vaku, kt. ma na mne zaveseny. No co uz.
Babulka ja som hlasovala hned,ako si poslala link.
Slniecko a neda sa kupit len dusa do kolesa?
Och este, ze mame teutoniu, tam sa koleso prasknut neda. 😝
Do albumu som pridala par fotiek Andrejka.

A. uz je zdravy. len zas nas trapi ritka, po atb. tak davame imazol. uz aby to bolo ok. lebo chudatko placka. Och uz som sa rozhodla, idem do latkoviek. kupim vacsinou AIO, ale aj nejake BL. vizera to, ze A. bude hlavne v lete nachylny na zapareninky a pri jednorazovkach sa tomu nevyhneme v horucavach.

slniecko01
28. máj 2010

Krakulka mne praskla aj guma a išla som len na ráme 😀

Vidíš také veci ako kolieka ma ani nenapadlo pozarať keď sme kupoavali kočík. Ja som myslela, že to sú také nenafukovacie.

Andrejko je zlatučký 🙂 . Mne Nelka spiná buď v postieľke , alebo kočíku. Žádne ruky, alebo vak, kam by sme takto prišli 😀

mayka
autor
29. máj 2010

katarinka, ze 28 tt??? 😅 😅 😅 Strasne mi to rychlo u teba leti. Ja viem ze sa furt opakujem ale poakzde ked na teba kuknem tak len ziram. 😀

slniecko,
receptik je up,lne jednoduchy. Uvaris laslicky alebo vrtulky . Kym sa varia nakrajas na drobno mladu cibulku, redkovku, na mensie kusky rajcinky, sunku na kocky, papriku farebnu, kukuricu, olivy albo priste na aku zeleninku mas chut. ja som tam minule osmahla aj na kocky pokrajanu cukinku a bolo to v tom super. Vsetko premiesas, pridas polku majonezy "od starej mamy" 😀 a sladku smotanu na zriedenie cca pol kelimku podla chuti. Posolis okorenis a mnaaaamka je hotova. Jaj a este ho nechaj vychladnut. Z chladnicky chuti najlepsie.
Ja tak robim aj tuniakovy cestovinovy salat, dam len ciubulku , tuniaka, papriku a majonezu a smotanu.
V lete mi tieto cestovinky hrozne chutia.

My mame hody u nas. A prave mi svokra doniesla kolace. Akoxe potom chudni. Fakt vyzeraju dobre. nejako sa svekrusa polepsila. 😀

Vcer som testovala kocik novy v terene a je super. Ked budete uvazovat o golfkach tak odporucam. 😉

A idem si upratat kym malinka hajka.

mayka
autor
29. máj 2010

@krakulka, Andrejko je supeeeeer kockos. 😵
Co mu davas prosim ta jest? Neni nejaky velky???? 😀 Mam pocit ze je ako Terezka. Ake ma miery? 😀

Inak musim povedat ze sa nam vsetkym podarili krasne deticky, vsak?

krakulka
29. máj 2010

Dakujem, pochvaly odovzdam Andrejkovi. Mayka miery cca 2t. dozadu 62 cm, 6380g.Co mu davam jest? Len moje mliecko, nic ine. Musim povedat, ze ma poriadne sosa. Na to, ze nestiham pri nom vela jest, Andrejko vyzera uzasne. Minule mi kamoska hovorila, ze vyzera na 6m. No uvidime v 6m. aky bude velky.
V GF robia iba pekne deticky 😉

katarinka77
29. máj 2010

Ahojte!
Mayka, zajtra už 29tt 😀 .
Ten cestovinový šalát som kedysi robievala aj ja, len tuším s tatarkou. Dávala som tam aj kapustu. Je veľmi dobrý 🙂. A ešte som robievala s osmaženou cukinou, podliatou rajčinovým pretlakom, nejaká zeleninka, cestoviny a nakoniec (keď je to studené) biely jogurt. Tiež veľmi chutný 😉. Som si normálne urobila chute 😀... Mayka, a tie koláče... Hneď by som si dala nejaký dobrý z kysnutého cesta 😉.

Krakulka, no Andrejkovi Tvoje mliečko zjavne veľmi prospieva, rastie ako z vody 🙂 .

slniecko01
29. máj 2010

Mayka šalátik vizerá super. Teraz sme konečne spratali všetko z oslavy. Ešteže existujú umývačky 😀 My ideme zajtra na hody, takže sa zasa nažeriem ako dnes 😉 . No čo už od pondelka si dám dietu 😀

Potom pridám foto 😉

moncici
30. máj 2010

@chruminka Ahoj ja mam kupon na Bebu a zatial ich nepotrebujem som treti den po IUI som z BA 😉

krakulka
31. máj 2010

Och, uz aj ja som objednala plienky. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre