Tehotné pipiny z Gynfivu

mayka
28. júl 2009

Tak vas vítam tehotne pipinky z Gynfivu - centrum pre gynekológiu, urológiu a asistovanú reprodukciu a dúfam, že sa sem pridajú čoskoro aj tie ktoré chodia do pipiniek z Gynfivu v snažilkách.
😉
Mooooc im to prajem.

gilly
24. jún 2010

@mayka - ja som do gynfivu objednana na morfologicky o styri tyzdne to budem v 21tt. ale mna by zaujimalo ze ci sa da robit ten 3D aj skor tak aby mal aj vypovedaciu hodnotu...na razstep alebo tak...
skusim mrknut aj ten tvoj tip v ruzinove, dik

mayka
autor
24. jún 2010

@gilly ale ved na morfo by ti to mali zistit. Nepotrebujes na to 3D. Morfo sa robi aj kvoli tomu. 3D dsi nechaj tak na 25_27 tt. to bude parada. 😉 A hlavne klud vsetko je ok.

mayka
autor
24. jún 2010

@gilly inak ked si mala horsie vysledky tak ta nechceli poslat na amniocentezu?

gilly
24. jún 2010

hej chceli ale ja som nechcela, lebo sa mi nezda ze by som mala az take zle vysledky 1:784
a aj moja doki gynekologicka povedala ze skrining, je ok, len jednu hodnotu ze mam zvysenu

katarinka77
24. jún 2010

Mayka, ďakujem za navigáciu 😉 aj za rezerváciu lehátka 😀 . Ako chodievate vy? Po diaľnici?
A o koľkej by sme sa stretli? Lebo možno v ten deň ešte niečo budem mať (tak okolo piatej). Och spomínala niečo o jednej. To by mi celkom vyhovovalo 🙂 .

Och, ten koláč vyzerá mooooc dobre, už sa teším 😉 !

Slniečko, dnes sa ma kamoška práve pýtala, či už mám popraté vecičky a zbalenú tašku do pôrodnice, lebo že v tomto týždni by som už mala mať. No čo ja viem... Ja som sa chystala až tak okolo 35tt.

mayka
autor
24. jún 2010

baby aj kludne okolo 10 - 11 tej mozete prist. 😉

slniecko01
25. jún 2010

Mayka teoreticky by som trafiť mohla 😀 a dúfam, že aj prakticky. Pre mňa je asi naljepšie ísť cez Metro ?

dungelka
25. jún 2010

Cafte baby. Chcem sa vas opytat, ci v F-G robia doktori poradne pre tehotne, alebo sa venuju cisto sterilnym parom? Ak tam niekto chodi tak ste s nimi spokolny? Venujú sa zodpovedne svojej praci? Dakujem sa odpovede...

slniecko01
25. jún 2010

@dungelka ja som tam tiež chcela chodiť, ale povedali mi že neberú do poradne, ale skús sa spýtať. 😉

dungelka
25. jún 2010

@slniecko01 - skusim, a chodila si potom k svojej gyndoske alebo si si nasla ine specializovane stredisko? Rozmyslam nam inou poradnou...

och
25. jún 2010

ahojte

@slniecko01 ak chces mozme sa stretnut pred metrom 😉 aj ty Katka aby ste nepobludili 😀 😀

@dungelka po uspesnom IVF ti daju papiere a potom uz chodis cely cas k svojmu dr. je len na tebe ktoreho si vyberies, ci sukromneho alebo statneho 😀 inak dokiho mozes zmenit aj pocas tehu, kamoska to tak urobila, bo sa jej nepacil pristup a v GF to maju dost natrieskane, takze skor nie ako ano 😉 vidite sa musim objednat aj ja na kontrolu 😝

santana
25. jún 2010

@gilly hm to veru neviem, ale myslim ze keby nieco nebolo v poriadku tak sa to uz da vidiet. Urcite by si vsimli ak by bolo nieco mimo normy....
@mayka mas pravdu, je to tam dost plne, ledva som dostala ten termin, povodne som chcela 8.7. ked mam aj poradnu ale vraj vtedy maju vsetci dr dovolenku...

mayka
autor
25. jún 2010

ahojte pipinky,

hlasia ze nasledujuce 2 tyzdne budu teple. Tak sa zda ze aj pocasi nam praje na ten piatok. 🙂

My sme dnes mali prijemny dnik . Doobeda sm e boli nakupit v Lidli kupila som tam usny a celovy teplomer. Vraj meria aj teplotu v miestonsit. Musim oskusat. A zda sa ze aj fubguje aj napriek tomu ze stal 9,99 e. 😀 😀 😀 Ale tak nekup to, no. 😅
Poobede sme mali navstevu a potom sme isli na navstevu my tuna na dzedzine pozreit jednu malu Rebeku . Domov sme dosli o pol siedmej , tak den nam ubehol rychlo.

@gilly inak mam pocit ze v tom gpn to bolo aj o cosi lacnejsie ako v GF.

katarinka77
25. jún 2010

Teším sa, že bude pekne 🙂 , už som manželovi zahlásila, že sa ide žúrovať 😀 .
@och , no snáď by som nepoblúdila, veď minimálne do dzedziny trafím 😀 a potom podľa Maykinej navigácie. Ale kľudne sa môžeme stretnúť aj pred Metrom a ísť spolu 😉 . O koľkej asi?

slniecko01
26. jún 2010

@mayka aha toto by bolo pre tvojho manžela http://www.tortyodmamy.sk/?q=image/tid/41&page=6

slniecko01
26. jún 2010

No nič bola tam taka crosová motorka , teda torta 🙂

katarinka77
26. jún 2010

Ahojte! Nejdete zajtra niektorá na Kuchajdu? http://baby-web.topky.sk/Clanky/a2880-Vytvorme-...

katarinka77
27. jún 2010

Dnes som bola na Kuchajde na tej šnúre života, bolo fajn, skvelé ceny v tombole - no ja som nevyhrala nič ☹ 😀 , ale dostala som 2 CD pre deti a nejaké prezenty, časopisy a minerálky... Boli sme aj v prvých novinách na JOJ-ke 😉 . A budeme aj v slov. knihe rekordov 😉 .
A včera som si bola sadnúť so Slvykou a jej Elkou, to je tak chutné dieťa 😉 , strašne zlatá 🙂 !

sylvyka
27. jún 2010

ahooj ja ze sa ani nepochvalis ze sme spolu boli 😉
a katarinka je taka pekna mamicka 😀
supi bolo :D

katarinka77
27. jún 2010

Sylvyka, včera som zabudla, vieš moja hlava deravá, fučí mi z nej odkedy som tehotná 😀 😀 .
A dík 😉 ! Nechváľ ma toľko 😀 ...
Škoda, že nemôžeš prísť v piatok k Mayke ☹ ...

mayka
autor
28. jún 2010

Ahojte babule,
dnesa bude krasne. tesim sa. Milujem rana ked si mozem dat ranajky a kavu na terase.

Sylvyka som si neskoro vsimla ze si mi vcera pisala na fc. Prepac. Ja mam vecne pootvaranych XY okien a potom stracam prehlad. 😀 No truba.

AK by sa nieco zmenilo tak v piatok ta cakame.

Uz sa tesim na vas babizne. Este mi bude musiet dat muz skolenie s obsluhou grilu aby som vas neotravila. 😀

Ja rozmyslam co vam ugrilujem okrem zeleninky. Budem musiet otvorti mudru knihu zo som muzovi kupila. Sakra ma napadlo ze zajtra ma meniny. Juj ale tak ma v poslednej dobe serie ze neviem ci si nieco zasluzi. 😀 😀 😀
Ale snad ano. Sem tam aj poslucha.

@slniecko, nebéj ttrafis. kukni mapu. Ty pojdes asi od Pezinka vsak? Zrejme cez Slov. grob, Chorvatsky grob, potom na Senecku cestu a na krizovatke odbocis do Ivanky p. Dunaji. Tam sa das dolava a pri kastieli odbocis na Malinovo. A vojdes rovno do Zalesia.

mayka
autor
28. jún 2010

musim koncit . Teri vrieska. ideme do Senca sa pomotkat. Tak zatial.

slniecko01
28. jún 2010

@mayka myslím že trafím 😀

och
28. jún 2010

ahojte 😀

konecne krasny dnik, jedine co nas trapi, je ze sme niekde chytili "zabku" 😝 tak teraz bojujeme, ale malej to nevadi dokonca jej soda bikarbona chuti 😀 😀 😀 aj tak si myslim, ze to urobila naschval, kedze v nedelu mala dostat prvy prikrm a takto cakame pokym to prejde 😀 😀 😀 ale sportak ju neminul 😀 😀 😀 😀 😀

inak ja idem na piatok pacovat masko aj ten kolacik urobim, len mi dajte vediet kolko nas bude aby som vedela kolko toho nalozit 😉 😉

@mayka tak mi teda dojdeme po tej desiatej, respektive ako sa dohodneme s Katkou, ci sa stretavame pred metrom alebo nie 😉
@katarinka77 ty si povedz ci trafi 😀

mayka
autor
28. jún 2010

@och, s masom si nerob starosti. Iba kolacik upec. Maso mi nalozi Peto. Dostane bojovu ulohu. 😀
A mne je jedno kedy dojdete. My sme hore uz od siestej povacsine. 😀 😀 😀

Zatial sme 4 ak sa nemylim. + deti a dve jazvecice, ktore tam budu okolo nas chodit kym sa im nieco neujde. 🙂

Som bola akurat v SC, akoze ine peklo je vonku. A dnes sa mi teri prejedla jogurtu a vygrcala ho cez nos. SOm ju musela povysavat, chuda moje. 😀
A dnes rano bola v obyvacke podozrivo ticho a ja dojdem kuknut ze co sa deje a ona 2 metre od miesta kde som ju polozila a zuzlala slanu tycinku co nasla na zemi z vecera co mi tam padla. Ja som myslela ze zomrem. 😀
😀 Este ze si nou neublizila ale krasnu ju rozzuzlala.

chruminka
28. jún 2010

ahojte pipinky,konecne sa nam vycasilo 🙂
som sa prisla pochvalit (alebo postazovat 😅 ) tak my uz lozime ako dive teraz cez vikend ako sme boli u mojich rodicov len zrazu sup sup a uz idu obe,sme vecer ked zaspali prehadzovali obyvacku ,museli sme dat prec stolik lebo sa na neho driapali opice male.Takze mame veselo.

@mayka Terezka vstava tak skoro?!ale asi chodi aj vecer skor spat.Lebo mne vyspavaju deti do 8:00-9:00h ale zasa chodia az okolo 21:00h spat.
Ake jogurty jej uz davas?My zatial este jogurty nepapame,aj kasu sme zrusili,lebo z mliecnych vyrobkov grckaju,tak namiesto kase je ovocie na olovrant.

@och som zvedava ako bude Rebeke chutit zeleninka.

No skoda ze nemam povoz ,rada by som vas pipinky videla a aj vsetky male ginfvcata.Budeme na vas mysliet.

katarinka77
28. jún 2010

Aj ja sa už teším na piatok, dúfam, že tam neuhoríme na tom slnku 😀 . Mayka, prichystaj aj nejakú vodu na oprskanie 😀 . Ja ešte neviem, čo prinesiem, ale niečo určite. Niečo na osvieženie 😉 .

@och , tak môžeme ísť teda spolu. Hodím lano a môžeš ma tam dotiahnuť 😀 😀 . Tak o 10" pred Metrom?

och
28. jún 2010

@chruminka no velka skoda ze neprides ☹ tie tvoje potvorky by som rada videla v akcii 😀 😀
no papat este nepapame, koli tej zabke (soor) co sa nam urobila v pusine, najprv ju vyliecime a potom zacneme, nechcem ju trapit, neviem nikdy som to nemala, tak neviem ci ju to boli alebo ci je to neprijemne 😒

@katarinka77 ok tak o 10 pred metrom 😀 😀 😀

cize jeden kolac urobim a jedno prekvapenie som dnes vymyslela, tak som zvedava co mi na to poviete 😀 ci ma hned a zaraz neposlete naspat 😎 domov 😀

och
28. jún 2010

inak som jej dala tu vodu Humana pre dojcata co sa nemusi prevarat, cez flasku so sosacikom 😀 ako vedela sosat ale ked zistila, ze je to voda, taky ksicht hodila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 som skoro padla zo stolicky 😀 😀 😀

katarinka77
28. jún 2010

@och , ok, veď číslo na Teba mám, keby dačo 😉 . Dúfam, že si nemenila, odkedy si otehtonela 😉 . A čo je to za prekvapko 😀 ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre