Tehotné pipiny z Gynfivu

mayka
28. júl 2009

Tak vas vítam tehotne pipinky z Gynfivu - centrum pre gynekológiu, urológiu a asistovanú reprodukciu a dúfam, že sa sem pridajú čoskoro aj tie ktoré chodia do pipiniek z Gynfivu v snažilkách.
😉
Mooooc im to prajem.

bobalik1
4. jan 2011

ahojte, holky ďakujem aj tebe Katka ste zlate. tento tyžden chcem volať do gin fivu a objednať sa na kontrolu a na KET, potom napíšem ako som dopadla. snád z tých 5ks aspon jedno bábo 🙂 sa podarí,lebo stimulovať sa bojím ked už mám len polku pravého vaječníka 😒 ináč moja kamarátka bola tiež v gin five a má krásne už ročné dvojíčky (dievčatko a chlapca)....
pozdravujem vás všetky 🙂

mayka
autor
4. jan 2011

@bobalik1 daj vediet ked zacnes papat estrofem. Budeme radi. 😉 Aspon uvidime ako to vlastne funguje pri KET a verim ze to dobre dopadne. Podla statistiky v GF to vyzera celkom fajn , nie? 😉

matiasko
5. jan 2011

@bobalik1 ahojky 🙂
nemusis sa bat ja mam tiez na pravo iba malilinku stvrtinku vajecniku a na lavo operovany vajickovod
a vajok som mala 19 a z toho 13 zrelych 😉
tak nemusis mat strach so stimulky 🙂

zlatanka30
5. jan 2011

@matiasko ak sa mozem opytat to si mala tolko vajicok s tou malinkou stvtinkou vajecnika?

matiasko
5. jan 2011

@zlatanka30 no na lavej mam cely vajecnik ale aj na tej strane ma operovali mala som mimomaternicove ☹

zlatanka30
5. jan 2011

@matiasko aha lebo ja mam len jeden a vajicok bolo malinko 😔

matiasko
5. jan 2011

@zlatanka30 no v podstate mam aj ja iba jeden vajok vzdy dost ,ale ani raz som po IVF nezostala tehu mam za sebou 2 x IVF a 3x KET a nic ☹
pred tym som bola 3x tehu
1x biochem
2x cysta ktora musela von a prerusenie tehu ☹
3x mimo

zlatanka30
5. jan 2011

@matiasko ja mam za sebou jedno ivf biochemicke tiez 😔

matiasko
5. jan 2011

mas mrazakov?
ja este 3 po PK 😉

matiasko
5. jan 2011

ale najhorsie je ze ja tomu neverim ze sa to niekedy podari po tolkych pokusoch 😒

zlatanka30
5. jan 2011

@matiasko nie neostali nam,ale ja nechodim do gyn fivu

matiasko
5. jan 2011

@zlatanka30 ja som tam spokojna
nikdy som tam nemala ziadny problem.mam sice 3 mraz. ale este neviem kedy pojdem na KET .teraz cakam na 2 mrchu po neuspesnom KET (27.11.)

och
7. jan 2011

Ahojte kukucky 😀 tak po dlsom case sa zase ozyvam 😵
@bobalik1 urcite sa ozvi ako prebieha KET nas to velmi zaujima, kedze sme nikto na nom neboli a skoro vsetky sa na neho chystame
@mayka no krasna statisky a naozaj som rada, ze som pridala pozitivne cislo 😀
@matiasko neboj sa ono sa to podari, ina moznost nie je, strasne moc moc drzim palce 😀 😀 😀

corinne aj my posielame krasny dnik tam k vam 😉

takze ja uz nemam mliecko a nekojim vobec, ale zvykla som si, i ked mi je to niekedy luto 🤐 na druhej strane viem, ze to uz nemalo velky vyznam, kedze Rebeka ma uz len ozuzlavala a nechcela tahat, niekedy som mala celu bradavku normalne osupanu a strasne to stipalo 😝 😝 zvladla som rok kojit a to je pekne, nemyslim, ze by teraz mala byt Reba menej inteligentna a vztah s nou mam vybudovany pekny, aspon zatial do puberty urcite 😀 😀 😀 😀 😀 ja som bola na sunare od 8 tyzdnov a nemam pocit sprostosti 😉
tak ja som dostala prvu ms 2.11 a moje PCO ma zradilo na plnej ciare, vcera som dostala svoju 3 ms o tyzden skor ako mala byt, uplne krce, ze dovi, tak som sa potesila ze nekojim, a bac ho, svihla som si 2x400 ibalginu ako vzdy, no do 45 min, ma zacala svrbiet prava ruka a potom som chytila akutnu zihlavku, muz na mna trestil oci, ze to co sa ti stalo, ruky, krk, trup, cela vyhadzana, tak pojdho na pohotovost 😀 😀 😀 v Ruzinove sa na mna chodili pozerat ako na exota, ze toto mate z Ibalginu 😲 😀 😀 som vyzerala ako leopard skvrnity a prava ruka taka spuchnuta, ze som prsty nezovrela 😀 no konec uplny, do mna napchali vsetko co nasli, do zili vcelicku aj pendeponku do zadku som dostala 😵 a kopec liekov na doma, v pondelok sa hlasim na koznom 😀 ale vecer som uz vyzerala relativne bez skvrn a biela, teraz je to uz OK 😀 😀 😀 😀

inak som uz objednala dalsiu autosedacku Römer KING plus, Highline 2011 - Cowmooflage
http://www.kvalitniautosedacky.cz/zbozi/produkt...
za dva mesiace je tu, tak sa moc moc tesim, Rebeka je taky drobcek, som ju vazila pred tyzdnom a 8,4 kg mala, taky moj krpcek, tak len dufam, ze do nej dorastie do vtedy 😀
inak nic noveho, domcur pokracuje dobre, robia uz stropy sadrokartonove, uz len stierky natiahnut a zastrcky namontovat 😀 😀 😀 kupili sme male kachle tak kurime ako besni, nech sa to vysusi 😀 😀 😀 , dnes ideme pozerat kupelnu a buduci tyzden parkety, a mozno,ked pojde vsetko OK, by sme sa mohli v marci stahovat 😉

och
7. jan 2011

aaaaaa presvita nam siedmy zub, osmi je uz citit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

matiasko
7. jan 2011

@och dakujem pekne 😉
my si teraz kupime psika a KET nechame na neskor ,lebo ja uz neverim ,ze sa niekedy podari 😉

katarinka77
8. jan 2011

@bobalik1 ver, že aj Tebe sa podarí a hneď sa Ti do toho pôjde ľahšie 😉
@matiasko Teba si pamätám 😉 . Neveriť je veľmi zlý postoj, i keď chápem tú frustráciu po toľkých nevydarených pokusoch 😒 ... Tak dúfam, že psík Ti pomôže zabudnúť a odpútať sa a čo nevidieť nám aj Ty napíšeš, že Ti v brušku tlčie malinké srdiečko 🙂 !
@och ozaj, našli ste niekoho pre toho psíka (vtedy v lete, pamätáš?)? Domčúrik budete mať isto krásny a útulný 😉 . Minule som mm hovorila, ako si všetko už robíte radšej sami, keďže ste mali "šťastie" na takých fušérov 😠 . My sa tiež chystáme obzerať sa po niečom lepšom, ale asi až po materskej. Naši susedia sú jedna veľká katastrofa, každý deň (ešte aj v adventnú nedeľu na obed 😠 !!!) tu niekto klepe, búcha, vŕta... Okrem toho tí nad nami dupú ako slony, hádajú sa, majú veľkého psa, ktorého chlpy nám pristávajú na všetkých parapetách a ďalej radšej ani nepíšem...
Takže už nekojíš ☹ 😉 ? Jasné, že Rebeca bude inteligentná a zdravá a len to naj naj 🙂 ! A aké mliečko jej teraz dávaš? Ako to zvláda? Nedožaduje sa svojho prsníka?
No pekne si dopadla s tými liekmi 😀 , rovno to vyhoď do koša! Už si ok?
@mayka a vy ako? Tá manduca je super vec 😉, malej sa v nej moc páči, čučí ako päť peňazí 😀.

Baby, a kedy mali vaše deti prvý zúbok? Ja mám pocit, akoby malej už už chcel nejaký vyjsť, lebo tak slintá a tak si všetko rve do pusy, že až 😉 ! Inak sme ok, už sa jej podarilo včera pretočiť sa 🙂 , keď je na brušku, dvíha riťku, akoby sa chcela dať na kolená, bľaboce si, výska, smeje sa 🙂 !!! Veľmi sa jej páčia knižky a najnovšie aj žalúzie, keď ich môže naťahovať 😀 . Strašnú radosť má z toho 😀 ! Takmer mi vtedy vyskočí z rúk 😀 .

annamary27
8. jan 2011

@matiasko AHOJ,písali sme si v iných témach,ak si pamätáš.Ja mám za sebou 2neuspešné ivf a prvý Ket ma čaká,ale tiež neviem kedy sa nan odhodlám,chcem si trochu oddýchnuť od toho kolobehu a užiť si samú seba a svojho muža a ak budem mať pevnu vôlu trochu popracovať aj na svojej postave,lebo hormony zanechali stopy.Ja teraz čakám ešte na výsledky z imuna,zrážanlivosti a štítnej,že kde je pes zakopaný.
akého psíka chcete?

mayka
autor
8. jan 2011

ahojteeee,
@och no dufam ze si uz ok. V pondelok pridete? Ta autosedacka vyzera brutalne ,len ma zaskocila ta dodacia lehota ze 2 mesiace? Nepomylila si sa?
😅 😅 😅

@matiasko treba verit. Radsej si dajte pauzu a skusite ozaj neskor. Ale vzdy je nadej. Moc Vam to prajem. Ale aj psik potesi zatial. 😉 Tolko radosti vam prinesie domov uvidis. A akeho si idete zadovazit?

@katarinka77 to ma tesi ze sa Miske v manduce paci. Som rada veeelmi. Teri na nu nebola zvyknuta . Radsej sa vesala mame na krk. 😀
Baby ja normalne zasnem ake je to moje dieta vnimave. Kazdy den sa nauci nove a nove slova a ona vsetkemu uz rozumie. Ja viem ze to kazde dieta tak vsetko vnima a chape ale pre mna je to neskutocny pocit vkuse. Ona uz vsetko pozna co sa tyka zvieratiek napr. ukazektre je ktore a ako robi, a dokonca aj ked sa spytam na fotke ze kde je tato ukaze na neho spomedzi 5 ludi a aj svagra hned ukaze. Nepomyli si ich. Toto je uzasne obdobie okolo roka. Tei deti robia neskutocne pokroky.

@katarinka77 mozu to byt zubky aj ked aj teri slintala uz od 4. mesiaca a vysli az v 8. mesiaci. Ale my sme so zubami dost pozadu. 😀

mayka
autor
8. jan 2011

ozaj ma napadlo ze ktoie ako sa ma @katherinesand 🙂 Snad so neskomolila meno a ukaze sa jej ze na nu myslime. A @zukrik sa tu tiez dlho neukazala. Kde si cica? A co chalani posluchaju?

katarinka77
8. jan 2011

@mayka nie, neskomolila si jej meno 😉 . Aj ja som na ňu včera myslela - pozerala som si práve fotky z nášho prvého stretka 🙂 . Ty si už tehuľkovala, myslím, že si bola nejak v 9tt a Och tesne pred ET 😉 .
Malé detičky sa neskutočne rýchlo a veľa učia, je to super pocit, keď vidíš, ako vie Tvoje dieťa každým dňom viac a viac 😉 ! Aj ja sa už na to obdobie teším, no nepredbiehajme, my si zatiaľ vychutnávame naše 4 mesiačiky 🙂 .

mayka
autor
8. jan 2011

@katarinka77 ty mas tie fotky? Ja ani neviem kde ich mam. Mozes mi ich poslat? dakujem

katarinka77
8. jan 2011

@mayka poslala som Ti to na tú adresu, čo máš na FB 😉 . Dúfam, že je dobrá, nesedelo mi tam jedno písmenko, to naschvál?

corinne
9. jan 2011

@mayka my sme v stredu kupili tiez Römer King plus(farba greta-cokoladovo hneda)Maxime v obchode pri skusani plakal a robil trochu cirkus tak som sa obavala ako ju bude znasat.a prijal ju velmi dobre,uz ju otestoval a aj spal v nej

matiasko
9. jan 2011

@annamary27 ahojky babulky jasne pamatam 😉
jorksira 😵
@mayka ja viem ,ze treba verit a vzdy som do toho isla s tym ,ze sa podari ,ale ked po tolky krat idete a ani raz ani naznak 🙄 tak proste psychika zauraduje a ja si poviem "mne sa to nikdy nepodari" Ja som uz tolko pauzovala ,medzi transfermi ,ze az 😉
Ja si myslim ,ze netreba nic silit 😒 mam este 3 mrazacikov z 2 IVF tak uvidim 😉 Mozno ,ze je medzi mini ten pravy 😕

sylvyka
9. jan 2011

fu tu sa to nejak rozbehlo 😀

@mayka no elka je taka ako teri vseto komentuje a opakuje kazde slovo 😀 a spievame pesnicky ma doplna po slovach akoze kazdy den sa tolko narehnim ze az 😀
inak u nas sa rozsirili ovcie kiahne tak dufam ze nas to teraz obide 😠 lenze manzel chodi odcitavat teplo po bytoch a bol uz v dvoch kde mali male muchotravky doma ☹

@katarinka77 katus tie zubky aj elka slintala skoro a vysli jej dost neskoro a mam pocit ze sa jej uz rvu zadne zatial mame 8 kusov inak vsetko okej nepribrala som ale zato brucho mam ako v 6 mesiaci o tyzden mam triple testy tak som zvedava ze ake budu tentokrat ale nedavam moc nadej na dobre vysledky tak amnio ma neminie hadam ma dojdes kuknut 😀 toje vsetko ohlasim sa papapa

katarinka77
9. jan 2011

@sylvyka ja by som na amnio asi nešla, predsa je tam len riziko, že sa niečo pokašle 😒 ... No ak Ťa to má ukľudniť 😉 ... Mne počas tehu ani nerobili tripple testy, vraj to býva často falošne pozitívne, ja som to odmietla.
Jasné, dojdem Ťa kuknúť, ale až keď bude teplejšie 😉 .

bobalik1
12. jan 2011

ahojte holkz, tak termín mám na 24.1:11 lebo dr.Drábek má tento týžden dovolenku a ten další má plný ale aj tak fajn potom vám napíšem čo a ako stým KET......... už sa neviem dočkať 😵 , len manžel je z toho trošku nervozny..... 😖 ...... určite napíšem pozdravujem vás všetky... 🙂

bobalik1
12. jan 2011

@matiasko ahoj, tak to sa ti pekne podarilo že 19 no super. ja som mala 10 a z toho 9 bolo o.k z toho 2 zmrazili hned a po piatich dnoch dalšie 3........ stimuláku sa bojím len preto že mi tie hormény poškodili vaječníky ktoré boli pred stimulákom o.k..... ale stalo sa, no máme tých 5ks a verím či skor chcem veriť tomu že sa aspon jedno podarí.... 😉

slniecko01
12. jan 2011

Ahojte dámy 😀

Dnes sme boli v poradni váha našej malej princezničky 😀 😀 😀 je 11 300g 🙂 , tak chvalabohu nepribrala ani celé kilo. Meria 86cm, merali sme ju postojačky so sestričkou 😀 Injekcie zvládla OK, teraz spinká.
Inak to naše dieťa začalo spať po sedačky, musím ju sem nahodiť. Sedí, podušku, alebo paplon má na kolenách a tak spí.

@bobalik1 no vidíš aká úroda 😀 , super držím palce 😉

matiasko
12. jan 2011

@bobalik1 ahojky tak to ti gratulujem 😵
vies ono to nie je o kvantite ale o kvalite 😉
staci aj jedno vajko aby bolo babatko moc moc drzim palceky 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre