Tehotné pipiny z Gynfivu

mayka
28. júl 2009

Tak vas vítam tehotne pipinky z Gynfivu - centrum pre gynekológiu, urológiu a asistovanú reprodukciu a dúfam, že sa sem pridajú čoskoro aj tie ktoré chodia do pipiniek z Gynfivu v snažilkách.
😉
Mooooc im to prajem.

och
9. feb 2011

@bobalik1 tak teda moc moc drzim palce 😉 inak niak strasne rychlo to ubehlo, za chvilku napises, ze baby zajtra rodiiiim 😀 😀 😀 😀

och
10. feb 2011

tak a dnes som bola na masazi 😀 😀 😀 😀 nadherne som si to uzila a so zatvorenymi ocami spominala na krasne slobodne casy v dalekych krajinach 😉 😀 😀 potom som vysla von a ako uchylak pozerala cez okno kaviarne na tri kocky, pekne namalovane, ucesane, oblecene a CISTE ako sa super bavia pri cigaretke a vinku 😅 a zatuzila som mat o 5 rokov menej 😕 so zvesenymi usami a pocitom staroby a opotrebovania, som pomaly kracala k autu dorobit veceru, uspat dieta, umyt kuchynu, pozbierat hracky a zhodit zo seba spinave, zablatene, ogrcane a keksikmi zamazane oblecenie 🤐 a tu doma prekvapenie 😀 vecera dorobena a dieta spi v postielke 😲 😀 😀 no krasny vecer 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

corinne
11. feb 2011

@och ako vzdy krasne napisane 😀
pridavam fotky s oslavy narodenin

katarinka77
11. feb 2011

@och Ty trdlo, čo to píšeš 😀 , že pocit staroby 😲 😀 . Veď Ty si ešte mladica mladá 🙂 ! Ja Ti poviem, že keď sme takto sedávali s kamoškami, tak ja som zas závidela všetkým mamičkám, že už majú vytúžené detičky a že aj ja už cheeeeeem 😉 . Ogrcaná a nenamaľovaná chodím aj ja, no nejak to neriešim. Manžel mi aj napriek tomu povie, keď ma vidí mojkať sa s malou, že vy ste také krááásne 🙂 , tak vás moc ľúbim 🙂 ! Neboj, opäť príde čas, keď sa aj my nahodíme, namachlíme a ešte si aj pyšne budeme vykračovať s našimi dietkami a sedieť s kamoškami na káve 😉 !
A vidíš, ako pekne sa Ti zakončil večer 🙂 !
Inak nám sa ten zúbok ešte neprerezal, bolo tam vidno niečo biele, ale ťukám na to lyžičkou, ale nič necinká 😅 . No má to spuchnuté a biele, je omrnčanejšia a aj v noci sa budí s plačom, čo predtým nie, hádam to už čoskoro vyjde 😉 .

katarinka77
12. feb 2011

juchú, prvý zúbok je už vonku🙂

slniecko01
13. feb 2011

Čaute babulky,

aj nám už rastú jednotky, vždy jej narastú 2 zúbky naraz 😀 Jááááj baby to moje dieťa nie a nie chodiť sama, ja neviem čo by na ňu platilo 😨 za dve ruky vpohode, za jednu tiež celkom dobre a sama nič ☹
Snáď to stihne do Veľkej noci 😀
@och ale si to pekne napísala, aj ja sa cítim teraz ako mimozenšťan. Aj Pina Fantozzi je krajšia ako ja 😀 .

@corinne malý je ale feši 😀

corinne
13. feb 2011

@slniecko01 dakujeme za pochvalu ,ukaz aj ty Nelku.
Ani Maxime este nechodi,okolo sedacky v pohode ,za obidve ruky tiez,z a jednu len tak- tak.My sme teraz kvoli zubom teplotovali 5 dni ☹ chudak horne dasna uplne opuchnute,co nemohol ani na brusku spat ,lebo ho bolela cela pusa ☹ .Ale uz mu vysli trosku viac,pokial sa mu prerezavali ani som o nich nevedela a teraz teploty a plac.A hore sa ukazuju dalsie dva ,takze spolu coskoro 6 hore a 3 dole.
Pekny matersko-dovolenkovy tazden a hlavne slnecny. 🙂
Majka ,Och,kde ste maminy 😀

slniecko01
13. feb 2011

@corinne pre teba 😀

corinne
13. feb 2011

@slniecko01 jej aka zlata a krasna 🙂 Dakujem . to co dobre papala?

slniecko01
14. feb 2011

@corinne kakaový závin 😀

zukrik
15. feb 2011

@bobalik1 držím palce 😉 určite sa to podarí 🙂

zukrik
15. feb 2011

Ahojte 🙂
Máme sa fajn,len tie súdy,to je otras.... 😒
Inak sa máme fajn,chlapci sú už zdraví,len s Palkom máme problém,je uplne rozhádzaný,nemožem sa pohnút z miestnosti,je na mne strašne neviazaný ☹ Idú mu aj zuby a to dost nazar.

sylvyka
15. feb 2011

@zukrik no tie zubky to sme na tom podobne elke idu stolicky a dakedy je to fakt strasne niet pomoci 😔
@slniecko01 Nelinka je strasne zlatunka 😀 sa mi podoba na Elku 😀
@katarinka77 no hura zubok 😀 tesim sa na vas ked pridete do sale 😀
Inak o tyzden mam vysledky tak cakam a dam vediet 😀 dnes som si kupila gate nie su dokonale ale aspon rit mi sedi v nich 😀 z ostatnych som mala polku rite vonku 😀 😀 😀

slniecko01
15. feb 2011

Ahojte Pipinky 😀

@sylvyka ďakujem, aj ty hod fotky Elinky´, nech porovnám, čo to v tom GF porobili 😀 😀 😀

Dnes sa Nelka vozila na odrážatku, ide na tom ako Niki Lauda a zrazu sa nejako z lietadielka ocitla pri gauči, vôbec netuším ako sa tam dostala. Ja som bola akurat v kuchyni. Spadúť nemohla, lebo to by určite revala. Tak teda netuším ako zliezla a prešla 😀

slniecko01
15. feb 2011

@sylvyka veď ty už máš polku za sebou, ty už o chvíľu rodíš 😀

katarinka77
15. feb 2011

tuším tu všetkým deťom idú zuby 😀
@sylvyka možno by sme niekedy v marci aj došli 😉 , tak sa Ti potom ozvem 😉 . Teším sa! Inak, u Teba mi to teraz hrozne letí, naozaj, o chvíľu rodíš 🙂 . Kedy budete vedieť pohlavie? Dúfam, že výsledky budú v pohode 😉 !
@och už si volala na Kramáre? či už si pevne rozhodnutá, že ideš do toho súkr. centra? Ja stále zvažujem, ale asi by som radšej do súkr. a hlavne to už chcem mať za sebou! Pôjdeme tam spolu ako morálna podpora 😀 ?

och
16. feb 2011

@katarinka77 hej už som tam bola 😉 dal mi taký slaný roztok na vyčistenie a v pondelok sa na to pozrie, tým že sú vnútorné, tak nemalo význam ma teraz trápiť 😲 ale hovoril, že keď to nebude také strašné, keďže po Detralexe mi už "nič nie je" tak mi to urobí ambulantne 😝 no som zvedavá a ak sa to bude musieť riešiť inak určite idem do súkromného centra, tak potom môžme ísť spolu 😉

katarinka77
16. feb 2011

@och a bola si u toho dr., čo som Ti ho odporučila? Ja som si kúpila X-Prepp, je to sladký roztok, veľmi účinný a išla som k nemu už vyčistená 😉 . Tak som zvedavá, ako Ti to dopadne. Inak priprav sa na to, že Ťa nafúkne vzduchom, čo potom dosť bolí (brucho). Ale tlačí sa to hneď von, neboj 😀 😀 . Asi Ti to bude teda gumičkovať, keď len ambulantne. Tak držím palce, nech nemusíš na OP ako ja 😒 ... Daj potom vedieť 😉.
Inak dnes som bola na zubnej preventívke a ťuk ťuk, nemám ani jeden kaz 🙂 !

och
16. feb 2011

@katarinka77 hej hej u neho som bola, mne dali nieco slane 😝 no tak som velmi zvedava, nemala si mi ani hovorit ako to bude prebiehat, bo si to este rozmyslim 😒

tak nam sa asi prerezvaju stolicky 😵 kokso neviem na co tie zuby jej su ked chce kusat maximalne tak do rozka 😝 😀

sylvyka
17. feb 2011

jedna stolicka vonku 😀 tak este tri a hadam budeme aj spinkat 😀 😀

krakulka
17. feb 2011

Ahojte, strasne to vsetko leti. Presne pred rokom som rozmyslala ci ist uz do porodky. O pol hodky som tam 😉 a zajtra rano sa je to rok, co sa narodil moj najvacsi poklad. 🙂 🙂 🙂 🙂 Strasne ho milujem, slniecko moje 🙂 🙂 🙂

katarinka77
17. feb 2011

@och a to som ti ešte nenapísala, v akej polohe sa vyšetruje 😀 , ale to hádam vieš. Veľmi nepríjemné 😖 ! Ja som mala pocit, že sa mu tam pose....m 😀 .
@sylvyka to aj rodiť budeš, kým sa vyspíte 😀 , takže sa zas nevyspíš 😀 😖
@krakulka tak vy zajtra oslavujete 🙂 ? Všetko najlepšie Andrejkovi k prvému rôčku 😉 !!!

slniecko01
18. feb 2011

@krakulka všetko najlepšie Andrejkovi 😀

@och
@katarinka77 ešteže ja nemám také trampoty ☹ nezávidím Vám baby 😖

och
18. feb 2011

@krakulka vsetko vsetucko najlepsie Andrejkovi k narodeninam, hlavne vela zdravicka 😀 stasticka 😀 a vzdy usmiatu maminu 😀 😀 😀

@katarinka77 ani mi nehovor ☹ snad to dokazem v pondelok, vobec sa mi do toho nechce 😝

och
21. feb 2011

ahojte 😀
tak a je po tom 😀 😀 😀 nebolo to az take hrozne 😉 no a dobra sprava je, ze mi nemusel nic robit a hovoril, ze su v takom pociatocnom stadiu a mozno sa to vstrebe aj samo 😀 😀 😀 😀 takze operacia ma obisla, klop klop klop zatial 😀 😀 😀 tak a idem volat do GF 😀 😀 😀

och
21. feb 2011

tak 4.3. u pani dr. Stenovej 😀 😀 😀 hip hip hura 😉

krakulka
21. feb 2011

@katarinka77 ,@slniecko01, @och dakujeme za gratulacie. oslava bola super. Andrejko si to uzival. Sice musel mat stale vedla seba maminku, ale uz sme si zvykli. 😀
@och ty si ina rychlovka. 😕 😕 😕 MM to ani hovorit nebudem, stale ma natahuje, aby som isla do GF. No mne to pride skoro. Okrem ineho som po sekcii, takze podla mna najskor takto o rok. 😉

@sylvyka ako ti to strasne leti. mne sa tak velmi pacia tehotne mamicky - to je krasne. 🙂 🙂 🙂 🙂

krakulka
21. feb 2011
mayka
autor
21. feb 2011

@krakulka gratulko Andrejkovi. je to velky chlapak. 😉 Za chvilu sa ti aj rozbehne. 😀 To ti uz nebude tak pri zadku ale ty budes chodit za jeho zadkom. 😀 😀

Ako citam tak sa pomaly zaciname davat do poriadku vsetky po porodoch. Ja beriem lieky od ortopeda a idem na elektroliecbu . Nic mi inak nezistil ( ale sak ked som dosla po vyse roku od porodu co aj mohol. )
povedal ze zrejme ma krpata v bruchu tak odvapnila co som aj tusila. No nic nove. na gynde vsetko ok. Na moju chybajucu menzes mi povedal ze aby som to nechala tak ked chcem ist na ket pokial nechcem brat duphaston alebo antikoncepciu. A ze si mam urobit tehu test lebo som mala vysoku sliznicu. (ale to by som musela s muzom aj tutumutu castejsie vsakano. 😅)
v stredu idem ocnej pre silnejsie dioptrie. a na jar idem na preventivku a tetanovku vseobecnej dokyne. No a potom este letna dovca a mozem sa aj ja objednat do GF. 😀

Teri idu asi stolicky lebo je uvrieskana jak pokazena cinska hracka. 😝 Zacala sa kocka hadzat o zem ked nie je po nej alebo mi popripade hra na city akoze tyrane dieta. lahne si mi k noham vrieska a bozkava mi nohy . Akoze nikto ma nelubi nikto ma nema rad. 😀 A uz vie povedat nenenenenee ked nieco nechce alebo noooo a kyve suhlasne hlavou. A je zavisla na syre Flautin. Postavi sa k chladnicke a vrieska siiii siiii siiii daa daaa daaa. 😀

A este nakoniec surne uz potrebujem oteplenie a jar lebo ma to nebavi chodit furt po blate a umyvat Teri topanky.
Potrebujem si sadnut na terasu na kavu alebo lahnut n a lezadlo pod stromom a pocuvat stebot vtacikov. 😵 😵 😵 A tesim sa ze s Tewri sadneme na bycikel a pojdeme kuknut ako pristavaju lietadla a kvitne repka olejna na roli.

och
21. feb 2011

Tak a ja sedim zase na pohotovosti, huraaaaa dala som si aspirin a je zo mna jedna velka zihlavkova vyrazka 😝 kokso to ako kazdy druhy liek co si dam tak ma posle na pohotovost? Ach jaj, najlepsie je na tom, ze sa to neda liecit vraj a tak isto sa nemusi prist na to co mi to sposobuje 😅 mna slak trafi, najlepsie je na tom to,ze minule mi supli Prednison co sa berie tusim aj pri liecbe neplodnosti, tak by to mohlo byt 2v1 😀 vyliecene

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre