Tehotné pipiny z Gynfivu

mayka
28. júl 2009

Tak vas vítam tehotne pipinky z Gynfivu - centrum pre gynekológiu, urológiu a asistovanú reprodukciu a dúfam, že sa sem pridajú čoskoro aj tie ktoré chodia do pipiniek z Gynfivu v snažilkách.
😉
Mooooc im to prajem.

och
15. mar 2011

ahojte
akurat som na vas myslela, ze musim uz napisat, len Mayka ma predbehla 😉

@mayka este nie, ale uz je vsetko na poriadku, mm tam uz spi od piatka 😀 😀 😀 len nemame tu chladnicku a teraz je vonku aj nad 20 stupnov 😲 co nebolo povodne v plane, takze on si tam bacuje a doraba v klude a ja balim a Reba z druhej strany vybaluje, takze ideme rychlostou stahovania dve krabice za den 😀 😀 😀 😀 ale na nedelu uz mame velke auto takze od nedele som dievca z dediny 😀 😀 😀 😀 tak ta to lame na dalsie babo? 😉 no som zvedava ci to vydrzis do septembra keby sa to mne nahodou hned podarilo a uvidis ma s brusiskom 😀 😀 😀 😀

callex
15. mar 2011

@mayka dakujem..pevne verim ze rok 2011 bude rokom s dvomi //.a ked budes sikovna tak ma dobehnes so surodencom pre terku.mas este mrazacikov ci vsetko odznova?

mayka
autor
15. mar 2011

@och no super. 😵
a co sa tyka dietata dalsieho tak ja musim vydrzat do septembra bo mam zaplatenu letenku na Malorku. 😀 😀 😀

@callex , jasne ze bude uspesny. Och nas vsetky opluje. Neboooooj. 😀 A my mame 6 ks odlozenych v mrazaku. Ale ak to nevyjde tak uz na druhe ivf nepojdem. 😔 To uz sa mi nechce zasa absolvovat. Jednoducho si poviem ze to tak ma byt a ze mame aspon Teri. Ta je nied´kedy aj za 5 deti. 😀 😀 😀

katarinka77
15. mar 2011

@callex verím, že sa podarí a mohla by si porodiť 11.11. 2011 🙂
@mayka no.... skúsila som hippku a celkom jej chutila 🙂 😠 😀 . No uvidíme, ako budeme pokračovať. Len som zmätená z toho, že všade sa píše strašne rôzne, čo sa odkedy môže dávať. Tak niekedy neviem, podľa čoho sa mám zariadiť 😒 ... Ja si tiež občas spomeniem na Katku. Možno sa tu tiež raz znenazdajky ukáže ako Zukrík 🙂.
@och ak nebudete mať v susedstve kotkodákajúce sliepky a uštekaných psov, tak Ti budem tú dedinu veeeeeľmi závidieť 😀 😀 !

callex
16. mar 2011

@och tisko ti zavidim ze budete od nedele na svojom.
@mayka oo tak z tych 6kusov sa urcite co to urodi.a po dovolenke duplovane.
@katarinka77 tak ten termin porodu uz nestiham. 🙂 ale nevadi..niekde som citala ze ked sa takto opakuju cisla v datume nie vzdy je to dobre.mne postaci aj 12.2.2012 😀

sylvyka
16. mar 2011

No mam po morfologickom vsetko ok malinky je uplne iny ako elka 😉 som sa vytesovala ale neskutocne mi to leti vsak ja uz pojdem rodit za chvilku ...
Elka ma uz 11 zub vonku dnes som jej natierala dasna a ze to co je ? no uz moze fakt zobrat snicel do ruky 😀
A samozrejme drzim palce kazdej maminke cakatelke a opluvam ju 😀
inak este stale mi nedoslo platit za mrazacikov tak som tam volala nech s tym daco robia ...
Krasny den idem spinkat kym Elka tiez spi papa

och
16. mar 2011

@katarinka77 Reba je stale na Hippkach a riadila som sa tym co je na nich napisane, ze odkolko sa mozu, ono to je tak, ze jeden povie toto nesmie druhy v pohode 😲 aj tak sa z toho nevysomaris, ze co vlastne moze 😀 😀 😀 Hippky chutia preto, ze je v nich sol ☹ na to som prisla az pred nedavnom 🤐
a kludne mozes zavidiet, sme nova ulica, cize ziadne sliepky a kohuty 😉 a pes bude stekat akurat tak moj ked si ho kupim 😀 😀 😀 😀
@callex no vo svojom sme v podstate stale ale konecne ideme niekam, kde budeme dlhsie ako rok 😀 😀 😀 pekny termin si si vybrala, tak drzim moc moc palce aby sa to aj podarilo 😉 😀 😀 😀
@mayka to mu ver ze budem plut ako tava na sahare 😀 😀 😀 sa nebudete stihat utierat 😉 inak dnes dorobili prechodove listy, zajtra podbetonuju vchod 😵 😵 a ja mam okna umyte z vnutra a zvonka prvu polovicu 😀 😀 wc funguje plnohodnotne, tak krmime bakterie jedna basen 😉
@sylvyka no gratulujem k dalsiemu zubku a hlavne k morfologickom, ze je vsetko OK 😉 to som fakt zvedava na to druhe tehu, si neviem predstavit, ze to bude ine 😉

corinne
16. mar 2011

@och vsak posles niejaky pluvanec aj do dalekeho sveta 😀 A mne pre zmenu Maxime lubi od Nestle,v pondelok na obed spraskal jak nic ,pretoze nemusi zuvat 😝 ,manzel gulil ocami 😀 My v juni asi nestihneme asi KET ,manzel rezervoval dovolenku na Mallorku,takze ho budem musiet ukecat na jul alebo august kedy bude mat par dni volno ,aby sme to mohli absolvovat,kedze nemam nikoho kto by mi postrazil Maxima ☹
Cakatelkam drzim palce(Calex)teba si pamätam, a Sylvyke gratulujem k UTZ ze je vsetko ok.

och
16. mar 2011

@corinne jasne 😀 urobim vsetko preto aby som tam doplula 😀 teda ak sa to podari 😉

preco musi mat clovek tolko veci? kurnik ved vyuzivam z toho maximalne tak stvrtinu 😠 fuj kolko som toho vyhodila, ale chvala bohu ze tu neni mm, ten je zberatel sprostosti, tak to v klude likvidujem 😉

krakulka
18. mar 2011

@callex drzim palecky - podari sa to. vsetko chce svoj cas a raz babatko pride aj k vam, uvidis. 🙂 🙂 🙂

@och tak ty uz stahujes? parada, uvidis, ako krasne sa vam bude spinkat a Rebeka ako bude happy. Nech sa vam dobre byva a nezabudni zapamatat si prvy sen v novom dome.
😉
@katarinka77 ja som Andrekovi len varila a varim doteraz. Hippky dostava len ked ideme niekam na cesty. Ja som taka zienka domaca. 😀 😀 😀 😀
@sylvyka gratulujem k dobry vysledkom morfl. 🙂 Hned je maminka spokojnesia, ze je babetko ok. Nech pekne rastiete a odpocivaj. Juj, neviem si to predstavit. Andrejko je strasne zivy, ako by som pri nom bola teraz tehulka. Snad to bude o rok lepsie. 😀

@mayka tak na Mallorku? teda, zavidim. Ja by som sa neodhodala. Som zavislak na svojom synovi. Uz by som to mala zacat riesit. 🙂 😕 Chystate sa aj s rodinkou niekam na dovolenku?

my teraz hladame ubytko na Rabe - cast Lopar. Je tam pekna pieskova plaz pre deti, s pozvolnym vstupom do mora. Pred 8r. sme tam boli so segrami.
Dnes som bola s A. u dr. sme tam 2x do tyzdna. 😔 Dnes robil dr. sono. Vizera to na poriadny reflux. Andrejko negrca, nevracia, ale potrava samu vracia spat a potom je z toho zahleneny. uz 2t. berie hocijake lieky - atb nie, lebo kasle, spoliku stale a ziadny efekt. Dostal nove lieky na feflux, uz nech zaberu a ma sa dobre. Vytery z nosa, hrdla ok, u krcnej tiez. A mame novy vozik - Croozer - za bike, na prechadzky a tak. uz sa tesim, ako s Andrejkom niekam vyrazime. Len teraz prsi. ☹ MM zajtra odchadza do Tal. dolomitov s kamaratmi lyzovat. Vrati sa vo stvrtok. Tak budeme samy.
Fotka je z vystavy z Brna, testovali sme vozik.

slniecko01
18. mar 2011

@krakulka Andrejko je super 😀
@och tak už teda pakuješ ?
@sylvyka paráda, že to dobre dopadlo 🙂 už môžeš byť spokojná 😉
@mayka tú dovču závidím aj ja. Ja neviem či sa niekam dostaneme pri môjej nerozhodnosti, no čo už veď som váha 🙂
A inak Nelka záčína robiť prvé krôčky úplne sama, tak sa špasíruje, je zlatá. A som rada že sa konečne rozhýbala, už som sa začínala báť. Včera za mnou prišla do kuchyne z obývačky a dnes prechodila celý vrch už minimálne 100 x a nechce sa ma už ani držať. S jedlom je to u nás tak, že Nelka nechce už aby som ju krmila lyžičkou, ale chce papať sama. Tak nech teda papá 😀

krakulka
18. mar 2011

@slniecko01 tak uz to prislo. 🙂 🙂 🙂 🙂 to je super, pockaj, este budes pominat na casy, ked sa jej nechcelo. 😀
Next je super, Andrejko ma novu jarnu bundicku a vobec sa mu nepaci. Susti a vadi mu to. ☹
Aj ja som Vaha a viem o com hovoris. MM si zo mna kvoli tomu stale robi srandu. 😠

och
18. mar 2011

@krakulka no tedáááá veď aj ja som Váha ale niaka pomýlená 😀 😀 nemám s rozhodovaním problém 😉 niekedy by som sa mohla až krotiť a najprv si počkať pokým s rozhodnem na 100%
ten tvoj mužík si niako užíva nie 😠 môj mi dnes zahlásil, že či si môže kúpiť letenku na Karpathos 🤐 tak som mu povedala že môže ale potom idem na dovolenku ja, bez neho a bez dieťaťa 😉 alebo keď budem tehu a nebudem môcť niakam ísť, oni pôjdu preč a ja budem s vyloženými nožičkami si čítať na domčeku na teraske a grilovať si masko a spinkať do 12.00 😀 😀 😀 takže dohoda 😉
@slniecko01 zase si sa opustila 😀 ale krásne veci sú to, naozaj
hej hej už sťahujeme, od nedele bývame už nastálo, už je všetko hotovo, dokonca aj stôl, stoličky a novú sedačku sme zvládli kúpiť a nasťahovať, jediné čo nefunguje je TV čo mne teda vôbec neprekáža a tá hlúpa chladnička stále nie je na sklade, vraj v pondelok, utorok príde tovar, tak budem dúfať, že je medzi ním aj s pračkou 😉

slniecko01
19. mar 2011

@och kašli na TV ani nám nefungovala 😀, takže od zajtra si z dzedziny 😀 a pekne si to povedala tomu manželíkovi
😉
Baby už sa teším keď sa stretneme 😉 už si myslím že ste imaginárne 😀 😀 😀

mayka
autor
19. mar 2011

ahojte,
ja mam dens taku migrenu ze az. A uz treti den sme vnutri lebo toto je....te pocasie ma ide totalne znicit. Chuda Teri len chodi k dveram a krici papa papa. ☹ V piatok sme aspon ponehali navstevy cely den ale vcera sme boli doma a dnes zasa. Tata zdrhol 😠 tak som mu povedala ze nech laskavo nieco na zajtra vymysli lebo zosalieme.

@slniecko01 no krasne si sa opustila. Aj cez tyzden tam doplnili tovar v nexte. No nadhera a ta jahodkova mikinka sa paci aj mne s tymi jahodkovymi leginami. No nadhera. 😵

@och juj no to je parada od nedele byvate. Super. Som zvedava ako sa vam bude pacit dedinsky zivot kedze to bude poprve. Ale myslim ze sa vam bude pacit. Hlavne ten klud a sukromie. 😵 Rebeka bude nadsena.

mayka
autor
19. mar 2011

@krakulka tak ste kupili ten cruzer? Mne sa to velmi paci len u nas na dedine je to nepouzitelne lebo tu mame strasne uzke cesty a bala by som sa veru s tym ist po ceste. Ale tesim sa ked sa otepli a sadneme na bycikel s Teri a obehame okolie.

slniecko01
19. mar 2011

@mayka aj mne sa páčia, tie jahôdkové legínky, ale už sa mi to zdalo moc prejahôdkované 😀, tak som zvolila tie pásiky. Inak tú bundičku som zohnala čo som chcela od teba tú motýlikovú s pásikmi 😉 máme kt omu aj tričko a 3/4 rifličky

slniecko01
19. mar 2011

a ešte aj toto http://www.next.co.uk/shopping/girls/youngergir...
dúfam, že to nebudú naše posledné kúsky, začínam byť závislá 😀

krakulka
19. mar 2011

@och ja som ho na lyze nepustila. pytal sa ci moze, povedala som, ze nie. rozhodol sa ako sa rozhodol. s Andrejkom bez neho vydrzime. jemu bude smutno. 😝
tak vy uz dnes spite v novom. Gratulujem 😀 😀 😀 😀 😀

babule next je super, keby este € bolo viacej.

@mayka ano, mame croozer, uz sa tesim na prvu vychadzku. dobre sa to kocikuje. ked niekde pojdeme, vyfotim Andrejka.

slniecko01
19. mar 2011

@krakulka ani nehovor 🙂 , keby bol rodičovský raz tak veľkýýý 😵

krakulka
19. mar 2011

@slniecko01 keby bol raz taky velky, aj tak nam to nestaci. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katarinka77
20. mar 2011

Ahojte!
No čo sa týka nerozhodnosti, ja Váhy nie som, ale nerozhodná som aj za 5 Váh 😀 .
Ja Miške varím tiež. Hippku som využila zatiaľ len 2x, keďže niektoré druhy zeleniny by som teraz asi ťažko zháňala. Ale tak jej to nechutííííí 😒 . Zje mi max. 5 lyžičiek, využívam keď bľaboce a rýchlo jej tam tú lyžičku strčím, lebo mi začala zatínať ústa, keď vidí, že sa približuje lyžička. No ja neviem, ako sa mi naučí jesť 😖 . Aj tak to málo, čo do nej dostanem vzápätí vygrcne.
@krakulka pekný vozík ste kúpili, taký by sme aj my radi 🙂 . Len to dosť stojí. Tuším okolo 300€, že?
@slniecko01 nie sme imaginárne, neboj 😀 ! No veď hádam sa čoskoro vidíme. Už nech je teplo!
Ty si tuším nextová maniačka 😀 😀 ! Ja tam tiež rada nakupujem, ale viac menej kupujem len zlacnené veci v kamennej predajni. Napr. ten ružový kabátik je odtiaľ (jedna z nových fotiek na FB). Zo 45€ na 19€. Aj 19 je celkom dosť.
@mayka no chúďa! Ja som tak tajne dúfala, že tehotenstvom migrény skončili, ale prd! Aj si niečo dávaš? Ja zatiaľ nič, keďže ešte kojím. Musím sa z toho vyspať. Vtedy využívam každý Miškin spánok a zalahínam s ňou.

slniecko01
21. mar 2011

@katarinka77 no prepukla som tomu nextovému šialenstvu. Už by som sa mala krotiť. Teraz zberam Peppa Pig. A neskúšala si cez MMB ja si objednávem cez tie baby čo tam objednávajú 🙂

@och aká bola prvá noc ? Inak aj taký okrúhly dátum ste si vybrali, ľahko sa Vám to bude pamätať 😀 Ja už ani neviem kedy presne sme sa sťahovali my. 12/2006, ale koľkého bolo ? 😀 to neviem

mayka
autor
21. mar 2011

@katarinka77 no migrena sa mi az teraz vratila. Klasika jarne pocasie. 😠 od soboty som bola na paralene az do nedele. Ale dnes som uz ok.

@och no co sa ti snivalo? 😉

krakulka
22. mar 2011

@mayka aj mna vcera navstivila migrena. hrozne mi bolo vecer mi isla prasknut hlava. 😔 😔 😔 chcela som A. okupat, ale ledva som stala na nohach. nakoniec som uplne vyprazdnila zaludok a isla spat hned s Andrejkom. som sa bala, ze ked ho budem kojit a uspavat, tak ho ogrcam. no strasne. dnes uz nastastie vsetko ok. : 😕
@och bud vybaluje, alebo nema nete, alebo sa tak strasne tesi z domceka, ze zabudla napisat na konika, ako sa jej byva. 😀 😀 😀

krakulka
23. mar 2011

ked je vonku pekne, nikto sem nechodi. 😕 ale to neva. treba si uzivat slniecko. 🙂 🙂 🙂

slniecko01
23. mar 2011

@krakulka mi sme sa prišli domov len naobedovať a vyspať a hor sa zase von 🙂

och
23. mar 2011

ahojte 😉
no som tu každý večer si vás čítam, len niako už neostáva síl odpísať 😵
býva sa nám zatiaľ super 😉 len som sa ešte nezastavila, stále upratujem, drhnem, vysávam, umývam 😝 veď to asi poznáte 😀 😀 my sme dnes tiež boli vonku, bez kočíka, na veľkej prechádzke, len stále fúkalo, taký nepríjemný vietor, tak som dlho nevydržala 😉
no materská by mohla byť aj päťnásobne vyššia, možno potom by to stačilo 😉 😀 😀 😀

@slniecko01 no imaginárna ani kreslená nie som 😉 ale tak dúfam, že sa čoskoro vidíme 😀
@krakulka no vybalovať budem ešte veeeeeeľmi dlhooooo 😝 chvala bohu za bodelo-hoťovsko-druho detskú 😉
inak chladnička a práčka stále nič 😝 ma šľak trafí 😠

mayka
autor
24. mar 2011

baby inak fakt by sme mohli hodit niekedy stretko. Dajme tomu aj na Slnecnych v Senci ked otvoria bufety tak v maji. To bude super tam. Decka sa vybehaju po travicke su tak aj preliezky. 😉
No a mohli by sme ist niekedy pozriet do Samorina @chruminka .Vraj tam maju najlepsiu zmzku. Tak sa tam uz chystam ked sa otepli. Kedze oni nemaju auto tak musime ist kuknut mi ich. 😀 😀 😀

@och neboj nebude sa cti robit tolko bordeelu ked spravite travnik a okolie domu. Aj ked v dome je furt robota a ja tiez mam pocit ze furt len upratujem a efekt ziadny. Ale clovek po case stagnuje. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre