Tehotné pipiny z Gynfivu

mayka
28. júl 2009

Tak vas vítam tehotne pipinky z Gynfivu - centrum pre gynekológiu, urológiu a asistovanú reprodukciu a dúfam, že sa sem pridajú čoskoro aj tie ktoré chodia do pipiniek z Gynfivu v snažilkách.
😉
Mooooc im to prajem.

demeeri
16. apr 2011

@och Ozaj,Hcg test robia po KET po 14.dňoch.Neviem,prečo.

slniecko01
16. apr 2011

Tak teda dievčatá vitajte 😀, no Mayka čo sa čuduješ, veď je jar, už vychádzajú tehule. Minule sme boli v IKEA a tam to bola samá tehula
😀
My už mrazáčikov nemáme, tak skúšame zatiaľ prirodzene, ale keď sa nepodarí tak sa nič nedeje , máme NELKU 🙂

vika34
17. apr 2011

@demeeri
ja som nebola na KET v GF,ja tam už vyše dvoch rokov nechodím

vika34
17. apr 2011

@mayka
ja mam letenku na september na Cyprus
prvý raz v živote sme planovali dopredu 😀 😀 😀

och
17. apr 2011

@demeeri no to fakt netusim, ale skúsim sa opýtať keď pôjdem na krv 😉

@vika34 zvykaj si 😀 matka mieni, dieťa mení 😀 😀 😀 😀

moncici
18. apr 2011

Ahoj neviete mi poradiť som 3 týždne po IVF ráno som začala trochu špiniť pred týždnom mi potvrdili pozítívny test treba tam zavolať alebo nie 😔 dakujem za radu

krakulka
18. apr 2011

@moncici neboj, nemusi to znamenat nic zle. do GF volat nemusis, ale pre istotu by som sa objednala k svojmu dr.
ja som tiez spinila - mala som par hematomov a tie sa cistili. zostala som hned aj pn az do konca tehotenstva.
drzim paste, nech vsetko dobre dopadne. 🙂 🙂 🙂

moncici
18. apr 2011

@krakulka dakujem už to prešlo 3 maja idem na UVZ a potom už pôjdem svojmu lekárovi a možno ostanem doma ,ak sa nebudem citiť dobre ,len nato musím pripraviť svojho mužíka že mu budem doma robiť papiere

babulka123
18. apr 2011

@moncici ja som krvacala s prestavkami , teda cca kazdy 3 den az do 3 mesiacov.. a potom ako keby utalo.. a povedal mi potom dr. ze som cakala 2jicky a jedno postupne same odchadzalo.. tak by som isla k dr. na kontrolu nech sa pre istotu pozrie..

moncici
18. apr 2011

@babulka123 Dakujem bolo to len ráno tak uvidím zajtra ,ale na vine som si sama načo som svokre pomohla s oknami a doma som nato kašlala aj ja mam pocit že sú dve ale to sa dozviem až 3 maja každý mi hovorí že som dosť nafuknutá a že ženy po 35 mavaju dvojičky a ja mam o 5 pomaly viac tak že sa trošku bojím ako to dopadne pri prvom mi bývalo zle a teraz je mi super akurát tie prsa a teraz ráno toto 🙂 a máš krásne dievčatko

babulka123
18. apr 2011

@moncici dakujem moc krasne.. sak je aj za to druheeee... nepossedi ani sekundu ale stoji to za to .. heheh

och
20. apr 2011

pomooooooooooooooooc damy som na práááááááááááááášky 🤐
ja nezvládnem toto čakanie kokos a ten deň ide tááááááák pomaly stráááááášne, ešteže sme sa presťahovali bližšie k Pezinku 😀

krakulka
20. apr 2011

@och neboj, to zvladnes. este mas pred sebou tyzden, rychlo ti to uteka. hlavne sa musis niecim zamestnat, aby hlava nemala cas rozmyslat. 😉 lahko sa hovori, tazko kona, poznam to. Zober Rebu a chodte niekam von, na Slnecne, na nakupy. Pozvala by som ta k nam, ale zajtra rano odchadzame do NP Poddyji. ☹

sylvyka
20. apr 2011

@och ze cakanie ja cakam tiez na schvalenie hypo ak sa to podari Leo sa narodi do domu 😀
no a ja som tiez na prasky este ze beriem magne a guajakuran aspon troska ma to tlmi 😀 😀 😀 hadam zvladnem tieto 2 mesiace a potom damy vychovam dve deti a idem si uzivat 😀 ...
inak som videla konecne katkinu misku je taka zlata taka kludna nebeha neodvrava nekrici no opak nasej Elky ktora ma energie za 10 deti ale straaaasne ju lubenkame 😀

och
20. apr 2011

@krakulka praveze sa to pomaly vlecie strasne moc 😝 no ved vcera sme boli na jazerach a po pol hodine si sadla do rozliateho piva, tak sme sli domov 😀 😀 😀 kam to odchadzate? to ani neviem kde je

@sylvyka jasne ze sa podari hypo 😉 a co idete domcek kupovat? a kde? teda ak to nie je tajne 😀

vika34
20. apr 2011

@och
strašne pomaly to ide,to potvrdzujem 😅 ,ja som testovala až na 11 deň po transfere,tak držím palce,a koľko bunkové ti dávali?
dnes som bola na kontrole bábo je o.k.,som začiatkom 9tt,ale ani neviem koľko má cm,lebo som sa zabudla opýtať,chápete?
Na dalšiu kontrolu idem 9.5. a to už budem začiatkom 12tt,a to povedal,že už konečne mi dá knižku.
Chcem sa opýtať na prenatálny screening ste boli u svojho gyndoša,alebo v nejakom špecializovanom pracovisku,lebo ja som sa pýtala toho môjho a povedal,že to robí on,ale asi by som radšej išla ešte niekam vzhľadom k môjmu veku,tak asi by som chcela porovnať výsledky.

mayka
autor
20. apr 2011

@vika34 ten screening robia tusim aj v GPN v Ruzinovskej poliklinike. Ja som tam bola na tom morfologickom. 😉 A gratulujeeeeeeem 😵 No tvoje mimi moze mat tak 1,5 cm. 😉
a tu si mozes sledovat ako sa vyvija. http://www.mamaaja.sk/index.cfm?module=Calculat...

vika34
20. apr 2011

@mayka dakujem
a tebe to kde robili?

mayka
autor
20. apr 2011

@vika34 ten co sa robi tusim v 14 tt mi robil moj gynekolog a aj morfologicky co sa robi okolo 19 tt ale ja som si este zlvast ten morfologicky dala spravit v GPN. http://gpn.sk/slovakindex.php?id=porodnictvo

katarinka77
20. apr 2011

Ahojte! Ja som už po OP, bolo to v lokále laserom, ale aj tak horror!!!! Tie inj. boleli, stále ma to veľmi bolí, je to spuchnuté, mokvá to, neviem si sadnúť, na veľkú sa aj bojím ísť a ten somár mi neodoperoval vnútorné hemoroidy. A to som sa ho ešte pýtala, či mi urobí všetko. Idiot! Asi čaká, že po druhom tehotenstve prídem zas s tými, čo mi tam nechal a má ďalší zárobok. A to som mu vycálovala najvyššiu taxu - 500€ 😠 !!!! Už ľutujem, že som nepočkala a nešla na jeseň na klasickú OP zadarmo a so všým všudy. Zvažujem návštevu opäť na Kramároch a príp. napísať na úrad pre dohľad... Keby mi vybrali o jedno znamienko menej, ako treba, seriem na to, ale mať rozdrapenú riť a neurobiť to všetko 😠 , to veru nie! Bolo to horšie ako pôrod! Každé 4h do sebe džgám tabletky od bolesti a mám výčitky, že to všetko ide do mlieka, ale bez nich nevydržím. I s liekmi to bolí, no je to znesiteľnejšie.
@sylvyka zatiaľ nebehá a neodvráva, ale veď neboj sa, ani nás to neminie 😀 . Bolo milé vás opäť vidieť, snáď ešte jedno stretko stihneme, kým porodíš a hádam aj na dlhšie 😉 . Aj Elka je milučké dievčatko 🙂 !

katarinka77
20. apr 2011

a ešte som chcela napísať, že ako som bola čerstvo op OP, malá začala horúčkovať, celú noc sme nespali, ona len plakala a plakala, len za mnou sa ťahala, ja som bola úplne hotová 😒 ... Horúčky sú našťastie po 2 dňoch preč, ostal len soplík, no je umrnčaná a stále by sa nosila na rukách, samozrejme mojich... Nevládzem!!!!

och
20. apr 2011

@katarinka77 ježiši Kati, som to ja ale ignorant, ja som na teba aj zabudla pri tom psycho čakaní 😅 moja to mi je fakt ľúúúúúúúúúúúúúúúúto totok, a že súkromné centrum, imbecily si myslím, že aj tu sa určite vzťahuje reklamácia 😉
vydrž dievča, zvládneš to 😵 vlastne musíš bude lepšie neboj

och
20. apr 2011

@vika34 pánečku veď ja už ani neviem čo to je 😀 hold, musím byť tehotná nech si to zopáknem 😉

katarinka77
20. apr 2011

@och musím, je to však náročné, byť fit pre dieťa a pritom si úplne k.o.
Verím, že tehotná už si a teším sa, že aj Teba si tu pekne odsledujeme 😉 !

babulka123
21. apr 2011

@vika34 panecku uz 9tt.. no parada.. baba drz sa..velmi na teba myslime..

@katarinka77 zlatiiiiiicko ... jezis..len som si to precitala tak ma presla chut tam ist a dat si nieco robit.. zlatko drz sa... ani si nechcem predstavit ako to boli, snad ti bude coskoro dobree...

vika34
21. apr 2011

@katarinka77
vydrž a uzdrav sa
mne ked brali cystu z prsnika ,tak tesne pred operaciou zistili,že mám aj na druhom ,tak som chcela,že ked už budem pod narkozou,nech to zoberu jedným vrzom a čo si myslíš,nebolo toho kompetentného ,ktorý by o tom rozhodol,takže mi to vybrali iba z jedného a ked sa mi to rapídne zväčší aj na druhom ,tak pojdem znovu pod nôž,a ležať na onkologii nebola žiadna sranda ☹
@babulka123
@och
dakujem že na mňa myslíte a skúste si spomenúť,kde ste boli na prenatalnom screeningu 🙂

babulka123
21. apr 2011

@vika34 no ja som bola v GF u nejakeho dr. ale nepamatam si ..
a ultz. mi robil len moj dr. ale vraj tusim cunderlik je na to macher ale nie som si ista..

vika34
21. apr 2011

@babulka123
hej našla som Cunderlíka a Holana v Ba,tak sa budem musieť niekde tam objednať,aj ked ten môj gyndoš hovoril,že to bude robiť on,ale ja som čítala,že je to dosť dôležité vyšetrenie a môže to robiť na špeciálnom UTZ a ten môj teda nemá špeciálny a hlavne chcela by som to mať presne pomerané vzhľadom k môjmu veku

babulka123
21. apr 2011

@vika34 a na amnio sa nechystas???

vika34
21. apr 2011

@babulka123
budem to musieť veľmi prediskutovať s nejakými odborníkmi,dosť sa obávam komplikácii pri amnio,to jedno percento sa mi zdá dosť veľa a vzhľadom na mojich šesť potratov,ešte zatiaľ nie som rozhodnutá uvidím ako výjdu všetky tie testy a potom to budem riešiť

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre