Tehotné pipiny z Gynfivu

mayka
28. júl 2009

Tak vas vítam tehotne pipinky z Gynfivu - centrum pre gynekológiu, urológiu a asistovanú reprodukciu a dúfam, že sa sem pridajú čoskoro aj tie ktoré chodia do pipiniek z Gynfivu v snažilkách.
😉
Mooooc im to prajem.

labutienka
17. aug 2009

dobré ránko pipinky 🙂
aj ja teda my 😀 sa máme dobre 😉
ináč ďakujem za tip, kde kúpim tehu oblečko. chcela som sa vás ešte v piatok spýtať a celkom som na to zabudla, ale vy ste to asi tušili, že to chcem vedieť 😀

callex
17. aug 2009

ahojte pipinocky...
zajtra zacinam pichat a idem sa k vam uistit/istota je istota/: decapeptyl do brucha?

callex
17. aug 2009

mayka... terezka je uzasna a urcite ma krasne hlboke myslienky

given...gratulujem k Adamkovi a zelam vela vela zdravicka

corinne
17. aug 2009

Callex,istota je istota ano decapeptyl do bruska 🙂 .vela stastia pri pichani 😉 Mne je trosku lepsie ale tie bolesti mam stale len nie take silne 😒 ked ma manzel videl v akom som stave dufam ze bude chciet aj druhe 😀 ,nevedela som sa pohnut ☹ tak uvidim ako zvladnem porod 🙂 Pekny den prajem.

callex
17. aug 2009

no ten list od biskupa...fuuha ale mi zdvihol krvny tlak.
a preco teda nenapisal este protestny a poucny list pre tych ktori davaju deti na adopciu?

corinne dakujem za istotu 😵

mayka
autor
17. aug 2009

callex , no neviem naco myslela ale uskrnala sa tak mozno nad tym kam ma najblizsie kopne. 😀

Callex a do spichnutia. 😉 Ako pise corinne do bruska je najlepsie vsetko co ide pod kozu. A ak mams nieco pichat do svalu tak do ritky. 😀 Do stehna to vraj straaasne boli.

chrumi som ako ty. Tiez do kostola nechodim lebo nemienim pocuvat to vymyvanie mozgov. Nejaky impotentni a zakomplexovani biskupi my mozu vyliezt na hrb. Ale pocuva sa to fakt zle. ☹

callex
17. aug 2009

mayka aj tebe vdaka za radu..a veru bude to do spichnutia.a o chvilu sa stanem legalnou clenkou tejto temy.zatial som tu taky maly votrelec. 😎

andrejusa
17. aug 2009

ahojky moni!!! a čo ty??? členka??? žeby aj vy už? tak to veľká gratulácia!!!

slniecko01
17. aug 2009

Ahojky dnes som bola v poradni. Všetko je OK.

Ja som si najprv pihala do brucha, to ma až zima obchádzala, ale do stehna sa to dalo 😀

slniecko01
17. aug 2009

Baby ja som sa asi rozhodla pre tento kočík je to 2 kombinacia
http://www.bambini.sk/sk/product/325/gesslein-f...

slniecko01
17. aug 2009

A v hnedej farbe

callex
17. aug 2009

caaaau andrejka...ale kdezeee..este nie som tehu.ja si len zajtra zacinam pichat hormony ktore ma pripravia na umele oplodnenie.a o taky mesiac mi mozes gratulovat.
este si doma? obciansky vybaveny?
inak pekne mena ste si vybrali.

slniecko01
17. aug 2009
mayka
autor
17. aug 2009

slniecko hmmm pekny kocik. ja som bola vo forbaby v piatok a objednali sme gesslein F6. 😉 mali tam tusim aj tu F2.
slniecko kedy ides na morfo utz?

slniecko01
17. aug 2009

Mayka 4 / 9 /2009 idem mojej doktorke a povedala mi že potom sa môžem objednať. A aký je rozdiel medzi 3D a 4D ?

slniecko01
17. aug 2009

Mayka a koľko vychádza ten tvoj kočík v BA ? Táto predajňa je v TT

och
17. aug 2009

fuj baby dnes to bola jaky humac vonku 😝 brrrrrrr 😝
potim sa len si na to spomeniem 😀

slniecko to som rada 😀 ze je vsetko OK
ozaj uz citis ako kope? lebo ja hej ked si lahnem na chrbat a cela sa natiahnem tak bublinkuje 😀 😀 😀 ako ked mas rybicku v sacku 😀 😀 a ta do neho zacne zobkat 😀 😀 ale je to partizanka lebo vzdy ked tato da ruku na bruchu okamzite prestane 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 mala nezbednica, ved vylezie von a tato bude the best bo vsetko dovoli 😀 😀 😀

slniecko01
18. aug 2009

Dobré ránko Pipinky 😀 Dnes so akosi zle spala. Od tretej do pol piatej som bola hore.

Och necítim ešte vôbec nič, ale doktorka mi povedala že sa nič nedeje. Možno to bude u mňa prvý raz nejaká šupa 😀

mayka
autor
18. aug 2009

ahojte dievcata.
slniecko tak tymto stavom nespavosti trpim aj ja. Ale ty chuda este aj do prace chodis.
Baby sak pockajte ak vas zacnu tie deti zachvilu kopat. Az vam to na nervy bude liezt. 😀
My uz mame cca 35 cm a skoro 900 g.

sylvyka
18. aug 2009

ahojko
slniecko neboj garantujem ti o tyzden budes citit a rovno kopance ako ja 😀
mayka aj nasa mala tolko pred dvoma tyzdnami , a o tyzden idem do poradne tak som zvedava 😀 inak co sa deje v mojom brusku no to je divadlo mm si to zacal natacat 😀

mayka
autor
18. aug 2009

sylvyka, je to sranda vsak. Aj mne niekedy v bruchu tancuje. Normalne sa rehocem na tom. Brucho sa mi cele hybe. 😀

esther80
18. aug 2009

Ahojte. Slniecko01 rozdiel medzi 3D a 4D je len v štvrtej dimenzii a to v čase. to znamená keď ucítiš na bruchu, že ťa koplo tak to hneď aj vidíš presne v tom istom čase pri 3D to vidíš tiež, ale troška oneskoren. Inač tam žiadny rozdiel nie je.
Ešte Mayka tebe som chcela povedať, že v Avione v starej časti blízko ihriska ľadového je obchod Kids majú tam strašne pekné Disney veci, a teraz aj výpredaj. Boli tam uplne svetové šatočky pre dievčatka 56 aj 62, také bledušké mečestrove (neviem ako sa to píse), čiže teplé a už neviem ktorá disney postavička tam bola ale boli v akcii. Majú tam všeličo pekne a teraz vo výpredaji. Disney.

zukrik
18. aug 2009

Ahojte 😀 😀
Given,prajem veľa zdravíčka a už nech ste pekne domka 🙂

Na tému cirkev a umelé oplodnenie sa nebudem vyjadrovať,lebo
budem moc vulgárna a ešte by ma počuli naši chaloši 😀 😀
Boli sme na tom 3D,ukázali sa nám obaja,ale ten jeden tak trošku
protestoval,dám ich do albumu.
Neviem kolko merajú ,ale obaja sú rovnako hmotnosťou 700g
a zodpovedajú presne 25tt.Doktor povedal,že sú rovnako dlhý
aj rovnako vážia,čo je super,tak som velmi šťastná 🙂

mayka
autor
18. aug 2009

ahojte pipinky,
ester tak uz som dosla s avionu . boli sme to tam s Och okuknut. 😀 No vecicky tam maju krasne ale ja uz 56 kupovat nechcem a vacsinou sa ta akcia tykala letnej kolekcie co mi je na prd. Ale kupila som tak pletenu deku do kocika. No krasnu. Tak aspon nieco. Inak v C&A nic moc a next bol tak predrazeny ze az. Takze u mna to cherokee v tescu vyhrava urcite aspon na zaciatky.
V nexte mali krasne vecicky ale ozaj predrazene. Mozno budu mat n a vianoce akcie tak mozno potom nakupim. Mali tam krasne menzestraky s trickom ale skoro za 1000. No co ja viem .este pockam. Na toze to babo poriadne nevynosi...
Ale aspon sme si spravili prehlad ze kam nemame chodit. hehe
Kocky jednoznacen odporucam cherokee v tescu. Len cakam na zimnu kolekciu.

zukrik tesim sa na fotecky tvojich chlapov. A vyzera to tak ze ziadne tintitka to nebudu. hehe.

callex
18. aug 2009

ahojte babulky.
zukrik chlapci su krasni..vyzeraju tak dospelo na tych foteckach.

babeny potrebujem povzbudit.citala som dnes pripsevok jednej kocky o smrti rodiacej a dostala som hrozny strach a pomedzi vysavanim som uvazovala ci vlastne chcem babo.ked je tolko moznych rizik.
dnes zacinam pichat a uprimne povedane mam nejaku brzdu v sebe, chaos,zmetok,paniku.neviem co mam so sebou robit?

mayka
autor
18. aug 2009

callex zasa citas hovadiny? Ved nam sa take nemoze stat. 😀 Hlavu hore a pozitivne mysli. Cely zivto je riziko tak toto snad za risk stoji.
Aj to ze si vysavala bolo riziko ved ta mohla elektrina kopnut. 😀 Alebo seknut v krizoch. hehe
Tak nebrzdi a pichaj. 😉
Obavy su normalne len to netreba nimi prehanat. Tioe obavy budes mat uz po cely zivot ak sa podari babulko. A to uz len úpotom budu obavy. Pcha nejaky porod je malina.

Zukrik krasne fotky. To mas vsetko v bruchu - takych chlapiskov?

callex
19. aug 2009

dobre rano pipinky...tusim este spite. 🙂
mayka len mi daj...asi by mi mal manzel znepristupnit nejake stranky nech necitam negativne veci.

no ale vcera sme mali show.o 22,45 som vybrala injekciu z ladnicky, isla sa osprchovat a o 23,00nabehla za svokrou nech ma teda pichne.uff oblieval ma pot..ani pred maturitou mi tak nebolo ako vcera. 🙂
a zrazu svokra zhikla ze to vsetko ti mam pichnut,ved toho je moc v tej striekacke...potom chcela vidiet letak studovala citala..ked sme si ujasnili ze to vsetko mi ma pichnut tak potom ze ked podkozne tak ako?sikmo ci priamo?ze ked je to podkozne tak to ma ist zosikma.odspodu dohora.normalne ma zmiatla.to sme tu nikde nespominali ze ako nasmerovat ihlu do brucha????
zacali sme hladat na youtube ako sa to picha a potom sa vrhli na to.manzel mi chytil nohy aby som neutiekla a svokricka pichala.
kedze som bola pripravena na velku bolest tak ma to napokon ani nebolelo. 😉 len ma potom to miesto vpichu svrbelo.
tako vam ukazovali ze si to mate pichat?zo sikma?ci priamo-kolmo?

chruminka
19. aug 2009

dobre ranko,

zukrik ako pozeram tak tvoji krpati ma ju tiez tusim hlavicky pri sebe ako nase jezibabky 🙂 ,super ze maju miery na ten tyzden co si ty ,lebo my sme trosku mensi 😒 ,ale snad to po narodeni dobehnu

mayka s tym Avionom mas pravdu ja som tam bola v sobotu a bola som sklamana,ale tiez nastastie uz nic na oblecko nepotrebujeme chcela som len popozerat,ale este som predca len v C&A neodolala a kupila take dva kompletiky kabatiky a polodupky na cestu z nemocky ,lebo take sme nemali tak snad to vyuzijeme aspon raz....
uz to mam nafotene len to musime zmensit a hodim to do albumu,ale neviem kedy,lebo zajtra nam konci zmluva na net a dnes nam pridu montovat kable na chello,len neviem ci nam to hned aj spojazdnia tak sa bojim,ze budeme par dni bez internetu 😠

calex ty uz necitaj depkajuce hovadiny a hlavne teraz ked zacinas pichat hormoniky ,musis mysliet pozitivne ,len tak sa ti to podari!!!Keby sme sa mali vsetkeho takto bat tak je to presne ako pise mayka ....ani na ulicu by si vyjst nemohla lebo co ak ta zrazi auto?.....takze hlavu hore a vsetko bude ok 🙂

mayka
autor
19. aug 2009

callex, si ma pobavila. 😀 S tym pichanim. Jasne ze to nerboli . Ja neviem ja by som mala vacsi stres keby mi to mal pichnut niekto cudzi ako ja sama. Zvladne to lavou zadnou. Ved to su tenulinke ihlicky.
Vacsina kociek si picha sama do bruska urcite a do zadku pichavaju manzelia alebo kamosky. 😀
Nie je to ziadna veda.

Chrumi ano v C&A mali asi najvacsi vyber a za prijatelne ceny docela. Ale fakt nic moc. Next total predrazeny ale zasa krasne vecicky. Ale zbytocne budem tolko investovat do malych cisiel. To si radsej pockam na vypredaj v zime. A v tom KIDS mali disney veciciyk tiez krasne ale teda tiez te sumy boli strasne. H&M podla mna uplne o nicom aj kvalitou.
Jednoznacne u mna prer mrniatko vyhrava tesco CHerokee. Prijatelna cena + kvalita.
le chcela som aspon jedny dupacky take nejake peknucke modelkovske ale akoze 600 eur za ne nedam.

Veru calllex udelujeme ti prisny zakaz surfovania po debilnych strankach. Mozes ist maximalne len do Pipin z GF a do tehotnych pipin z GF.
Az do odvolania. 😀 😠
Pozri sa na nas. My sme si z toho este aj srandu robili a kde sme skoncili. 😀

chruminka
19. aug 2009

mayka s tym tescom mas pravdu aj my cakame na zimny tovar,este by som chcela nejake zimne mini ciapky,ale to mame este cas
a v tom C&A som bola len preto ze doteraz tam mavali aj tie mini-mikro vecicky pre nedonosene deticky a teraz nic ☹ ,ale nevadi myslim ze mame vsetko co treba a uz som len tak vymyslala 😀
No a H&M to ma sklamalo uz vtedy ked otvorili prvy obchod na SK,ja som bola zvyknuta z rakuska na super tovar a dobre ceny ale tu sa mi to zdalo ako odpad a este aj ceny boli vyssie,ja som si tam vzdy pre seba pokupila plno veci,ale u nas....(neviem ako to je teraz v rakusku som uz vyse roka nebola) a tie detske vecicky...tam v rakusku bolo cele jedno oddelenie=poschodie len pre deticky a veciciek od vymyslu sveta,zoradene podla farieb a velkosti

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre