Tehotné pipiny z Gynfivu

mayka
28. júl 2009

Tak vas vítam tehotne pipinky z Gynfivu - centrum pre gynekológiu, urológiu a asistovanú reprodukciu a dúfam, že sa sem pridajú čoskoro aj tie ktoré chodia do pipiniek z Gynfivu v snažilkách.
😉
Mooooc im to prajem.

slniecko01
7. sep 2009

Ahojky Pipinky, dnes sa vám akosi nechce ☹

mayka
autor
7. sep 2009

😀 Ahojte piúpinky, hlasim sa po vikende. Brucho mi tak narastlo ze sa mi ani tukat do klavesnice nechce. 😀 Mam problem sa zohnut.

Chrumi som rada ze si stale 3 V 1. ved nech kocky estevydrzia par tt. A potom sup von kricat tatovi do usi. 😀 To bude doma duet.

Calex gratulujem k urode. Bola paradna. Svkra je dobra pichacka mozes ju doporucit aj ostatnym. 😀 Kedy ides na vklad?

slniecko takze to vyzera na dalsiu pipinku? Tusim fakt nam vsetkym namiesali same baby v tom GF.

krakulka, vy ste boli na Sumave? tam je nadherne. Aj ked trosku chladnejsie. Ale milujem to tam . My sme boli na vikende pri Jesennikoch v Dolni Morave. Uzasny vikend. Mame tam znamych a jeden z nich odslavoval 40 a mal asi 250 ludi na party. No uzasna stranda bola. vecer ten zapas Cesko - slovensko. No paradan zurka. S Terezkou sme si aj hoooden zatrsali a na druhy den ma boleli krize ako das. 😀 Mam pocit ze mi cez vikend nenormalne narastlo brusisko. Vcera som stratila rovnovahu a zhodil ma nas jazvecik co JE VYSOKY 30 cm od zeme.

callex
8. sep 2009

ahojte pipiny...
juj tak vam zavidim tie vikendy a podobne...aj ja by som rada vypadla.ale ked HCG narastie do vysok tak pojdem.a hotovo.
mayka dakujem za pochvalu a dufam ze si padla bezpecne a nic sa ti nestalo?na vklad idem zajtra len este neviem kedy.

inak len tak medzi nami tem kto vymyslel utros urcite bol chlap.to bol napad dat tomu formu krpatej gulicky ktora sa ma vkladat do nasho vzacneho lona. 😠

chruminka
8. sep 2009

calex tak sa zajtra drz nech sa embryjka dobre zakusnu a ten utros ... 😀 no tak to si s nim este chvilku uzijes

mayka kde si sa vcera cely den flakala? 😠 ,ja som bola vcera po tyzdni vonku 😀 ale fakt som ledva k tej koznej presla a to mam 3min.od domu.
no som este cela a dufam,ze este aspon 3-4tt budem kinderko,stale krpatym dohovaram,ze nech pekne papkaju ,priberaju a plavaju kym mozu byt v teplucku...ale ta mensia (tu mensiu volame mala a tu trosku väcsiu volame velka ) to bude zvedave,hyperaktivne a ukecane po mamine 😀 ,ta sa este ani nenarodila a uz je zvedava ako to vyzera vonku,no fakt cela ja 😕

och
8. sep 2009

😀 ahojte damy 😀 😀 😀

callex krasna uroda, tak moc drzim palceky zajtra 😉 ja som bola doma po transfere a nohy som mala hore asi 20 minut potom ma to omrzelo 😀 😀 normalne som fungovala ako keby sa nic nedialo 😀 😀 a bola som v prahe na koncerte beyonce 😀 😀 😀 jedla som utopence a pivko 😀 fajcila vodnu fajku 😉 a dala si krvavy steak 😀 😀 😀 a chytila tam nadchu ako hrom 😀 😀 😀

chrumika len dohovaraj baby musia este aspon tie 4 tyzdne vydrzat 😵 😉 to ubehne ako voda

mayka gulalo sa gulalo 😀 😀

mayka
autor
8. sep 2009

caute babky,
prave som dojedla rizoto tak sa mi ziada siesta. Dnes som umyla dve okna a utrela prach kedze cez vikend sa tu zaprasilo.
A ozehlila som zvysok opratych veciciek. No tak ja uz mozem ist do porodky. 😀 Ale este cakam nejaky tovar z babetkova a maderny. Och zlaty internet ze nemusim lietat po obchodoch a pekne mi to pride domov. 😀
Este kocik nech pride a bude to. Ozaj baby kupujete alebo mate aj ten zvlhcovac vzduchu? Ja nad nm ubvazujem ze ho kupime . Juj a este nemam ten monitor dychu. Vy ste aky vybrali?
Ja kupim nakoniec ten angelcare 2 v 1. To je monitor dychu a babyphone v jednom .
Do porodky pre seba som objednala z maderny tie gatky sietkove , vlozky poporodne a ine prkotiny. Aj krem na bradavky a jedny dupacky. Aj podprdu na kojenie som objednala tam . Vraj mi to uz poslali tak cakam kazdym dnom zasielku. SOm zvedava.
Chruminka ty nebudes chodit na tu predporodnu pripravu? Ale tebe toasi netreba lebo ajtak asi budes rodit cisarakom, vsak? Ja chcem zajtra volat na Antolsku a prihlasit sa. Sakra aj porodnika musim vybrat. Neviem akeho este.
Boze uz mi nabehol 30 tt. Ved to je uz za par. 😅

callex
8. sep 2009

no co pipinka to nazor ..a potom babo rad.ale viacmenej ste sa skoro vsetky vyjadrili ze je fajn byt doma tie prve dolezite dni.a ja stale nemam odvahu zavolat kolegyni. 😠
ozaj ma napadlo ze naco je ten diazepam?vsade citam ze oplodnenie je nebolestivy zakrok rovnajuci sa ultrazvuku. hmm tak naco potom oblbovak?

mayka
autor
8. sep 2009

callex nestresuju. Ale ostan aspon doma v ten den s vylozenymi labkami. 😉 Zavolaj rano necakane do prace ze mas hnacku a nech sa zariadia. Toto je predsa prednejsie. Musis byt zastupitelna.
DIazepam sa dava asi v pripade nervozity. AJ ked mne bohvieako asi neucinkoval .SOm bola v pohode aj tak . Ale zasa dobre sa po nom spi. Tak len si ho supni. Budes spat ako mimino. 😀

Jeeej mame stikutku ako hrom . 😀

zukrik
8. sep 2009

Ahojte
Mayuška,ty cítiš ako má Terezka štikútku? Ja som to ešte necítila a možno
že ešte drobci ani nemali 😀 😀
Ja si už tiež chystám neaké veci do pôrodnice,aby som nestresovala keby náhodou 😉
Monitor dychu by som chcela Nany,ale kolegyňa mi volala,že má prísť neaká novinka
ktorá je mobilná a pripevní sa dieťatku na plienku a je monitorovaná 24 hod.denne 🙂
Callex,ostan doma ved niekto ťa už zaskočí 😉
Chruminka,tebe povedali,že budeš rodiť cisarskym,alebo chceš ty?
Ja idem 21.9 dr.Plankovi,vraj on neriskuje s dvojkami.

zukrik
8. sep 2009

Inak včera som bola na poradni a chvalabohu všetko ok 🙂
Len som dostala lieky,vraj som anemická a mám strašne málo železa.
Doky drobcov len počúvala a skontrolovala krčok.

Baby,vraj sa v 30tt.robí ultrazvuk,na ktorom sa kontroluje bábätko,
čo tam všetko kontrolujú???

chruminka
8. sep 2009

zukrik aj ja idem 21.9.k plankovi 🙂 ,tak sa tam vidime....este musim pozriet ze na kolku mi dali termin
s tym cisarskym len ak sa obe neotocia dole hlavou,ale este maju cas,teda ta jedna
ja berem tiez aktiferin koli anemii,pri dvojickach je to uplne normalne
mne ho robil plank a len ich pomeral a tusim aj tie prietoky robil ja neviem,lebo mi skoro nic nepovedal....

mayka ja by som chcela ist a nejaku predporodnu pripravu aj na EPI prednasku aj s mm na daku prednasku koli tomu,ze by chcel byt pri porode,ale ci to stihnem?

chruminka
8. sep 2009

zukrik myslela som ten UTZ v 30tt ta posledna veta

zukrik
8. sep 2009

Crumi,ja som objednaná na11.00 hod 😀
Ja neviem ako sú drobci otočený,ved nám doktor povie 🙂
Máš už zbalenú tašku? Ja vie,že máš ešte čas,ale človek nikdy nevie...

och
8. sep 2009

jeeeej vy ste ukecane 😉 clovek si zbehne pre toaletak do obchodu a uz ma co citat na pol hodku 😀 😀

no ja nemam pre malu este absolutne nic 😉 stale sa mi zda skoro to este riesit, mam pred sebou este 4 mesiace 😉 takze statocne odolavam 😀 😀 a krom toho este stale nevieme kde budeme byvat 😝 ale snad sa tento vikend dohodneme so starkym 😉
a podla toho si pojdem aj vyberat porodnicu, totizto moj doki rodi v ruzinove ale momentalne byvam 200m od kramarov tak uvidim co a jak ale na to mam este dobre tri mesiace rozhodovania 😀

inak ma straaaaaaasne zacina tahat koza na chrbte 😝 sa raz prehnem a puknem na chrbtici 😉

chrumik a zukrik vy sa este laskavo nechystajte nikam, mate este kopec casu, takze pohodicka, nohy na stol a oddych 😉 a ticho s tehotnou sa neradno hadat 😀 😀 😀

callex
8. sep 2009

tak uz mi volali ze zajtra o 9,45..nevedeli mi povedat ani kolko sa ujalo,a ci budu mrazacikovia ..vraj mi vsetko zajtra povedia.nedalo mi a opytala som sa ci treba byt nejako extrovne doma a povedala mi pani ze netreba.
zajtra mam aj tak cely den volno kedze robim dnes.a skusim sa dohodnut s kolegynou ze od stvrtka na osmicky od 14,00do 22,00 nech mozem rano spinkat a zbierat sily celu noc.

zukrik no ono s mojou zastupitelnostou je to dost tazko.sme dve a robime 16ky.jeden den ja a druhy den kolegyna,a ked jedna z nas vypadne tak ta druha taha 5dni-16hodin a sobotu 8.a je to zabijak aj po dvoch dnoch.

mayka
autor
8. sep 2009

no toto ako to tu len ozilo.

zukrik mozno ani nevies ako ta stikutka vyzera. Ale vraj deticky stikutraju casto. Su to take pravidelne kopanceky jemnunke. 😀
Inak ja mam pocti ze uz je Terezka otocena dole gebulkou lebo ma kopka do rebier casto. Ale tiez som zvedava na utz. Ja idem az 17.9. Neviem ci mi bude kontrolovat ci je vsetko ok ale vraj potom zacnem chodit k nemu kazde dva tzyzdne a ze dalsie vysetrenia mi spravi vtedy. No to uz budem aj v 34 tt. Ten moj Mudr. ma casu a casu. Snad nebude problem. 🙄

Inak ja od vcera ledva chodim tak ma bolia tie bedrace potvorske a aj slapy. No fakt si neviem predstavit chodit takto est do prace dobry mesiac. Predsa som uz len staria prvorodicka. Roky asi neosalim.

INak s tou EPI sa akosi neviem rozhodnut ci si ju dat alebo nie. Niketo vravi ze je to blbost a niekto ze super. Asi by som tiez mala ist na tu prednasku. Ja sa bojim totiz migreny po porode. lebo tak ci tak mam sklon a ze vraj po EPI zvykne byvat migrena kto ma sklony.

Och este je cas, ale mna to bavilo kupovat a zhanat pre mimco vecicky skor. Aspon cas ubehol a teraz sa uz len chodit kochat do suplikov na komode a vonat tie mini vecicky lebo som do suplikov dalas mydlo Nivea to detske a strasne krasne to tam voni. 😀

Och asi mas malo koze na chrbte. 😀 Asi by si si mala natierat aj ten aby si nemala sgtrie. JA az teraz najviac citim ako sa mi natahuje koza na bruchu tak mazem ako blazon.
😀

callex takze zajtra si tehula. SUper. A dalsich 10 dni cakat na test. To je o nervyyyyyy. 😅 Neviem ako to prezijem. Vkladate si dve embrijka?

No ta praca neni bohvieco. A ked otehotnies asi to budes musiet nejako riesit, lebo robit 16 tky v tehotenstve ani neviem ci sa to vobec moze.

slniecko01
8. sep 2009

Callex ty si taká trubka ako ja, nikdy som neostla ani doma, keď som bola chora a niektoré si len zavolali a doniesli PN. Ale teraz som sa na to vykašľala a ostala pekne doma na začiatku.

Inak ahojte PIPINKY 😀

slniecko01
8. sep 2009

No Ohi akurat pozeram tvoje fotečky a pupik máš teda väčší ako ja 🙂 , ty rastieš ako z vody. Koľko si pibrala ?

callex
8. sep 2009

mayka...ze kolko mi vlozia sa dohodneme zajtra,asi podla toho ako sa mi vykultivuju do zajtra.ale povedala ze dve vkladaju standardne.a za ten cas co som stimulovala a vsetky tie veci okolo som si aj zvykla zeby boli aj dvojicky.svokra bude dobra au-pair.
som sa rozhodla ze zajtra sa zastvaim po ceste z GF v robote dohodnut sa s kolegynou na 8ckach od stvrtka a ked bude ohrnat nostek pojdem na PN.tak a bude to.

babule noze ma este statocne poplujte...nehanbite sa. 😀

mayka
autor
8. sep 2009

callex tak priprav dazdnik 😀
pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj

Staci? 😀

callex
8. sep 2009

ci pana.....to bola sprska...tak teraz to uz musi 100pro vyjst.
dakujem a cmuk za tolko virusikov.

zukrik
8. sep 2009

Ahojte
Callex posielam ti vírusiky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Držíme palčeky 😀 😀

slniecko01
9. sep 2009

Dobré ránko Pipinky.

Callex drž sa a aj ja ti posielam virusiky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mayka
autor
9. sep 2009

dobre ranko pipinky 😀

chruminka
9. sep 2009

ahojte ja som nestihla vcera uz plut 😕
ale calex este teraz pre istotu 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zukrik ja som sa zabudla pozriet do knizky ze kedy a zasa lezim tak potom sa pozriem ale tiez asi tak okolo 11-11:30h mam termin tak sa tam hadam stretneme,mozeme zoznamit tvojich chalosov a moje jezibabky 😀

mayka
autor
9. sep 2009

jeeej tak to stretko dvojickarok zavidim. to musi byt sranda ked sa stretnete. 😀

zukrik
9. sep 2009

Ahojte
Chrumi už sa teším 😀 😀
Prosím ťa Chruminka,tá ambulancia je na prvom poschodí?
Ahojček Mayka,Slniečko 🙂

och
9. sep 2009

ahojte 😀 😀

callex posielam pluvance
pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj
😀 😀

slniecko no pupok mam statocny a ze + 13kg 😝 som zvedava 😝 kto to bude zhadzovat 😉

mayka, zukrik, chrumi 😉 mi by sme mali dat tiez stretko 😉 este pred rozpadom 😀 😀

krakulka
9. sep 2009

pekny den pipinky 🙂

calex nieco aj odo mna. tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj
inak mna a mayku oplodnoval Dr. Drabek. tak ak si ho mala aj ty tak na 100% si tehula. 😀
diazepan sa pred ET dava na uvolnenie vnutorneho svalstva. po OPU je vsetko trosko podrazdene a aby sa dr. lepsie dostal dovnutra a svaly sa automaticky nestahovali, tak davaju diazepan. na mna ucinkoval uplne paradne. bola som z neho mimo, ako keby som si dala tak 1/2 litra dobreho vinka. naladicka uplne paradna. 😀 😀 😀

vcera som bola v poradni. Dr. ma vysetril, krcok uzatvoreny, maternica pekne rastie. vsetko ok. 😀 sestricka mi zobrala 3 skumavky krvi a piatok si mam volat ohladom vysledkov. tak uz sa neviem dockat. 😅 v noci sa mi snivaju same sprostosti... ☹

och, mas krasne brusko, no tie kilecka nezavidim, ale ty si podla fotiek chuducka aj teraz, len brusko ti trci. 😉

callex
9. sep 2009

aaaahojte...uff tolko pluvancov...hotovy pluvancovy raj.dakujem moc pekne tehulky.
mala som dve krasne 100bunkove embryjka a uz su tam kde maju byt a dufam sa im tam paci.ostali este 4 ale tie sa este kultivuju.
robil ma zrejme Harbulak-vyssi,sedivy sympaticky pan.prislis zhovorcivy nebol,meskal a ja plny mechur,ale pustil ma na wc.chvala mu.potom tu malicku machulku ukazal na sone a zazelal vela stastia a ze drzi palce.
trosku som si polezala a isla domov.a doma ptoom spala dalsie 4hod...vlastne pred chvilou som sa zobudila.
no diazepam najprv nic moc ale ked som vystupila na benzinke na wc-ko tak som sa tackala,akoby opita.vravim si parada a to si mam v takom stave davat nieco do zadku. 😀 .no ale nastastie som to zvladla.
na krv idem az na 12ty den...tak budeme musiet pekne trpezlivo cakat.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre