Tehotné pipiny z Gynfivu

mayka
28. júl 2009

Tak vas vítam tehotne pipinky z Gynfivu - centrum pre gynekológiu, urológiu a asistovanú reprodukciu a dúfam, že sa sem pridajú čoskoro aj tie ktoré chodia do pipiniek z Gynfivu v snažilkách.
😉
Mooooc im to prajem.

mayka
autor
9. sep 2009

😀 callex super tak mate aj zasoby do buducna. 😀 je dobre mat deti v zasobe. 😀
AJ mne davali uz 100 bunkovce. Tak to bol Harbulak taky fesacisko. No tak ten ta musel oplodnit tak ako sa patri.
No tych 12 dni bude dlhych ale my preventivne na teba sem tam poplujeme a utecie to ako voda. 😀

Ochina sak ty si bola take fifi pierko tebe sa bude dobre chudnut lebo ty mas aj tak vrtulu v zadku. 😀

och
9. sep 2009

callex tak este raz moc moc drzim palce 😉

ved to kazdy sa divi, ze kde mam tych 13 kg navyse 😀 😀 ale dufam, ze s malou to vybehame niekde na mimoskolskych aktivitach 😉

callex
9. sep 2009

dakujem tehulky ste zlate. 🙂
och pekne ti narastlo brusko ale len to takze neboj.
mayka este neviem ci budu zasoby embryologycka vravela ze mozu prestat rast a potom mrazacikovia nebudu.ale v piatok budem mudrejsia.

ozaj baby picha ma vpravo v brusku ..nie v pdbrusku ale v brusku...dufam ze je to ok?

slniecko01
9. sep 2009

Ahojky PIPINKY len som vás chcela pozdraviť akurat som prišla z roboty, mali sme poradu 😒

Callex budem držať palčeky a hlavne buď v kľude 🙂

mayka
autor
10. sep 2009

caleex to ta bude este pichat. Reakcia na stimulku a asi aj zahniezdovanie embrijka. Mna tak pichalo cely prvy trimester.
Budes mat aj pocit tak predkramovy. Ale to je ok. Pokial nekrvacas a nespinis je vsetko tak ako ma byt. 😉

zukrik
10. sep 2009

Ahojte
Callex,aj ja som mala tie pichance ako píše Mayka 🙂 je to ok.
Inak už prišiel ten kočík,čo som si vybrala,je na predajni tak
pôjdem na nho kuknuť a zaplatiť zálohu.Nech mi ho tam pekne
opatrujú 😀 😀

callex
10. sep 2009

ahojte.
dakujem za radu uz som mudrejsia a nebudem sa kvoli nejakym pichancom stresovat.

zukrik mas aj foto kocika?

mayka
autor
10. sep 2009

zukrik ty si tu pisala o nejakom novom monitore dychu. Nevies viac?

A hod foto kocika.

zukrik
10. sep 2009

Mayka daj si www.monitordychurespisense.sk
Je to super vecička,ale aj finančne náročná ak ich mám kúpiť dva 😒
Ten kočík nemám odfotený,ale ked pozrieš na www.predeti.sk
a dáš si značku Phill Theds,tak je tam a volá sa E3-Twin 😀 😀

zukrik
10. sep 2009

Tá stránka toho monitoru nejde,daj si to do Gougla.

mayka
autor
10. sep 2009

zukrik dakujem. Idem to nastudovat.
Aj ked ja urcite vezmem angelcare monitor dychu a pestunku v jednom.

A okluknem aj ten vas kocik. 😉

slniecko01
10. sep 2009

Ahojte Pipinky, dnes ste tu boli málo 😀

Callex aj mňa bolelo aj trochu pichalo bruško.

Zukríček ten kočík je pekný 😉

Mayka a ty už máš všetko 🙂

callex
10. sep 2009

zukrik kocik je super vobec neposobi velkym dojmom,zeby bol pre dvojcata.

krakulka
11. sep 2009

Dobre rano pipinky, Zukrik, kocik je velmi pekny, uplne idealny dvojickovy. Aku farbu ste si vybrali? 😉

Ja budem dnes volat ako dopadli vysledky Triple testov, tak mi prosim drzte paste. 😵 😵 😵 😵 😵 😵

krakulka
11. sep 2009

Testy su negativne, juchuuuu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

callex
11. sep 2009

krakulka vyborna sprava.gratulujem.

callex
11. sep 2009

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ moje zvysne 4embryjka to vzdali a zastavili sa vo vyvoji.preco? urcite sa o nich dobre nestarali. ☹ ach z 19 vajicok len dve uspesne ..mala som vecsie nadeje.verila som ze budu mrazacikovia.
fnuk.

krakulka
11. sep 2009

Callex, hlavu hore a poriadne hladkaj brusko. Ved zatial staci, aby sa uchytili embrijka, ktore ti vlozili. Mozno to budu dvojicky 😀 😀 😀 😀 .
Ani nam na prvy krat nezostali mrazacikovia. To neva. Podstatne je, aby tato stimulka bola uspesne ukoncena porodom. 😉 😉 😉

zukrik
11. sep 2009

Ahojte
Callex,presne tak ako píše Krakulka,podstatné je,aby sa ti uchytili tie,ktoré ti vložili 🙂
Ja som mala 11 a vydržali 4ks,dve mi vložili a dve sú v mrazáčiku 😉 Držím palce a vela oddychuj.

Ten kočík som si vybrala v šedej farbe,budeme mať vraj chalanov,ale keby náhodou,nech je
univerzálny 😀 😀
Na oko je ten kočík malí,ale v pohodičke tam majú obaja miesta a miesta 🙂
V cene sú aj prenosné tašky pre novorodenca a pláštenka,to ma potešilo 🙂

Krakulka,super gratulujem,že testy dopadli dobre 🙂

callex
11. sep 2009

isla som si pozriet vcerajsiu ordinaciu ze si zlepsim naladu no ale uff, tento diel bol masaker a na nalade mi teda nepridal.tie ktore ju pozerate viete o co islo.hrozny koniec.

mayka
autor
11. sep 2009

zukrik aj mne sa paci ten vas kocik v tej modrej farbe. Ale nevidela som tam ako vyzera s hlbokou vanickou a autosedackou. Posli link aj na to.

krakulka ty si cakala nejake ine vysledky ako dobre? 😀 Gratulujem.

callex ani chruminke tusim neostali zaidny mrazacikovia a caka dvojicky. Tak hlavku hore a uuuuuuuuuuuuuusmev. Nebud smutna. 😉

zukrik
11. sep 2009

Ahoj,Mayka
Ten kočík nie je s klasickou hlbokou vaničkou.
Má prenosné pevné tašky,ktoré sa vkladajú do športovej časti.
Dieťatko sa tam zmestí do 4-5 mes.To bude akurát apríl a to
nepotrebujem už vaničku 🙂 Autosedačku tiež neriešim,mám dve
vajíčka a tie budú potrebné len do auta.
Dnes mi je neako blbo od žalúdka,idem si asi lahnúť :-
Inak vám prajem príjemný víkend aj ked má byť upršaný 🙂

krakulka
11. sep 2009

To vies Mayka, trosku som sa bala. Predsa to nebolo prirodzene tehu, bol tam zasah ked robili AZH. Ale uz som v klude. 😝

slniecko01
11. sep 2009

Ahojte dievčatá. Akurat som prišla od kadernáka, že 20 eur za strihačku 😀 , to ma teda zaskočil, ale čo už

callex
11. sep 2009

slniecko to si este dobra..ja som raz vyfasovala blok na 2700sk..par rokov dozadu.len strih.

mayka
autor
11. sep 2009

baby to kde sa chodite dat strihat? 😀

slniecko01
11. sep 2009

Mayka ani sa nepýtaj. Tak ja som oproti Callex len salbý odvar , ale aj tak za 1 cm vlasov

To nám tie materské stačiť nebudú.

Callex už si sa dnes vybrala do roboty či si ešte doma ?

loginka
12. sep 2009

caute 🙂
myaka zasnem co to tam mas ze 30tt! 🙂
callex, nemboj, ja som mala detto len 2 embryjka a uz su vyse 16tt v brusku 🙂
zukrik, pekny kocik, este som o nom nepocula, mas na neho referencie? a ked bude april, teda po tych 4-5 mesiacoch, potom staci mat deticky v sportaku lahmo?

ja sa chodim strihat u nas na Gemeri a aj s melirom je to 13 EUR 🙂

callex
12. sep 2009

ahojte babulky,
slniecko noo pravdu povedat ja chodim do roboty kazdy den,teda okrem stredy ked som bola po ET.s kolegynou som sa dohodla na tych 8kach, robim od 14,00 do 22,00..akurat dnesnu sobotu nebola ochotna akceptovat, tak ma trosku nemilo prekvapila.pretoze to vlastne vyslo ze pridem v piatok o 23,00domov a rano o 05,00budik do prace.takze isiel manzel.a ja som prisla ked som sa vybuvala.
a posledne dva dni je tu taky chaos ze lutujem ze som nesla na PN,ale co uz je to tam a o to viac sa prihovaram bambulkam a hladkam ich.

babulky este je asi skoro na nejake tehu priznaky vsak?

mayka
autor
12. sep 2009

ahojte pipinky,

loginka no ono to naskakuje an i neviem ako. Zrazu ze 30 tt. 😀 Nedavno som sa vytesovala ze som v 5 tt. 😀

callex vidis aj loginka je jasny priklad ze dve embrijka stacia bohate. A tehu priznaky pridu .neboj bud trpezliva. 😀 kazda sme mali ine tehu priznaky. Ja som bola desne unavena a nechutilo mi papat. Ale negrckala som ani raz. Nevolnosti som nemala vobec. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre