Tehotné pipiny z Gynfivu

mayka
28. júl 2009

Tak vas vítam tehotne pipinky z Gynfivu - centrum pre gynekológiu, urológiu a asistovanú reprodukciu a dúfam, že sa sem pridajú čoskoro aj tie ktoré chodia do pipiniek z Gynfivu v snažilkách.
😉
Mooooc im to prajem.

mayka
autor
29. júl 2009

slniecko naaapodobne. nemam dovod tam obsmrdat. Milion ludi a aut.

logi ahoj nasla si nas? Ako sa vam dari?

slniecko pagaciky luubim. mnam

sylvyka
29. júl 2009

halo babulky zdravim vas 😀
boze ja som taka lenivaaaaaaaaaaaaa
a moja malinka ella je taka aktivna ze mam az strach 😉
a pagaciky mnam hlavne zemiakove

slniecko01
29. júl 2009

Aj ja lubim pagače. Mama má tyký dobrý recept na zemiakovo-tvarohové 😝 . Len ja nerada robím kysnuté cestá, ale už by som sa to mala naučiť ešte lepšie, aby som mohla robiť deťom buchty a to nie je nad domáce 🙂

loginka
29. júl 2009

tak ja na take babickovske vyvarania nie som , co najjednoduchsie jedla, tym lepsie 🙂 pagace radsej kupim 🙂
slniecko posli, ked budu 🙂
inak IKEA, AVION to je moj region, byvam aj blizko, takte dalej do BA nemusim zachadzat
akurat teraz sa chystam za kamoskou do Prievozu, tak hadam trafim

mayka
autor
29. júl 2009

babulky tak ja sem pisem cele litanie a potom si to jednam tuknutim vymazem. 😀

tak od znovu

sylvyka aj som dnes taka otapena tapa - ty by sa asi moja jazvecica Tapka urazila ale co uz. 😀 Toci sa mi cely den hlava a akosi mi to dnes vobec nepali a nic sa mi nechce. taky gauc s klimou by bodol. A to som obedovala k tomu svieckovu na smotane vybornu. No idelane jedlo v lete vsakano ale Terezka malal chut no . Neodporiem jej to predsa. Este ze sa mam na koho vyhovorit. 😀

Ja lubim oskvarkove pagaciky ako robila moja mamina. Mnam uz som ich nerobila asi ja 3 roky tak na jesen ich spravim . Teraz take lahasie jedla jedavame vacsinou - cest vynimkam. Napr. dnes.
Ale horzne lubim pecene buchty od mojej svokry a slivkove gule s makom robi uzasne. Inak svokru nemusim ale ked taketo nieco donesie tak ju celkom mozem na par minut. 😀

logi ja tiez chodim tak ze tesco zlate piesky alebo vrakuna, Avion, ikea, kika asi 2x do roka polus aby sa nepovedalo a do centra fakt skoro vobec . Iba ked musim. A v Peeetrzke tiez nemam co robit, dokonca ani aupark nemusim aj ked chcela by som ist pozriet do toho obchodu mothercare.
Ale inak ja osobne jazdenie v BA a celkovo tu atmosferu nemam rada.

slniecko01
29. júl 2009

Ono je ta jazda autom len o zvyku. Keď som išla prvý raz do GF tak som ani spať nemohla. Ale muž mi stale hovoril že to zvladnem. Ja si trocha málo verím.

loginka
29. júl 2009

ani ja mayka, sprvu som mala neskutocny des niekam ist, teraz sa uz trosku lepsim ale rada mam overene trasy 🙂

mayka
autor
29. júl 2009

no jka som tiez taka. ked neviem kde mozem zaparkovat tak tam ani nejdem .Havne centrum neznasam. Same prikazane smery, zakaz zastavenia milion soferov . No fuj tajbl.

ja si tiez neverim .MOj muz ma nevedel donutit soferovat hoci mam vodicak od 1995 ale nejazdila som az od r. 2002 a aj to ma donutil tak ze mi zaplatil k narodeninam rekond. jazdy a od vtedy jazdim. Ale ked mam ist do BA niekam kde to moc nepoznam tak studujem na mape. 😀 A hlavne mam problem dooost s parkovanim. 😀

Kurnik to dieta ma nejako dole tlaci. Snad nechce von. 😀 😕

chruminka
29. júl 2009

ja lubim tiez oskvarkove pagaciky,ale robit ich neviem ....ja som neni az taka kucharka a pekarka....varit som sa naucila totis v nemecku ako au-pair od francusky 😀 a ich motto je nestat pri sporaku viac ako pol.hodku ,ale zvladam skoro vsetko,len na kysnute cesto som neni 😒 nejak sa mi nedari,ale na to mam draheho jemu to ide....ja som akurat spraskala sosovicovy privarok,milujem skoro vsetky privarky 😝

ja som rodena bratislavcanka-petrzalcanka takze v BA ok a bez auta...nikdy sme auto nemali takze MHD pohoda sila zvyku 😉 ,teda ale v tomto teple az taka pohoda to teda nie je...nastastie cely tyzden sa tam nemusim trepat az v pondelok na kramare do poradne

pahu
29. júl 2009

Ahojte pipinky 😀
Som rada že ste ostali pri mojom pomenovaní, aj tak ste stále pipiny, aj keď pupkaté 😀 😀 😀
Ja tu budem teda občas aj s Vami, však mi chýýýbate 😀

chruminka
29. júl 2009

vodicak mam tiez uz od 1998 a v nemecku som necele dva roky jazdila ale to bolo uz skoro pred desiatimi rokmi a odkedy som doma tak nejazdim,uz by som sa bala ani sa mi nechce verit ako som s detskami v nemecku lietala na nasom golfikovi 😀

mayka
autor
29. júl 2009

kokso Terezka sa asi pretaca. Brucho sa mi hybe. 😀

chrumi ale predsa len ej to pohodlnejisie autom ako terigat sa preplnenym busom .Okrem toho s dvojickami to bude asi doooost zaujimave. Ako to budes riesit? Beru vobec do busu tak velke kociky? 😀

Pahusik my radi vidime zname tvare. Budeme tym poctene. A sak tato tema je aj pre vas ved ste tiez pipiny aj ked poniektore prestupili do ineho centra. hehe

chruminka
29. júl 2009

mayka aj nase jezibabky sa akurat dako tocili alebo co,dakedy mam pocit ze sa tam biju 😀
no my tu v Samorine nemame busy a vsade sa dostanem peso max do 15-20 min.na opacny koniec,ale ja byvam nedaleko centra,kde su obchody lekarka.....takze pohoda a keby daco tak aj do nasich SAD busov co tu chodia sa s nasim kocarom zmestim a ku nasim chodi z niv do petrzky taky bezbarierovy bus cize pohoda keby sme sa rozhodli ist na vylet.

mayka
autor
29. júl 2009

aha tak to sa da. Vidim ze to mas okuknute. 😀

chruminka
29. júl 2009

mam to vsetko premyslene,len aby to tak bolo ako si ja predstavujem 😀

mayka
autor
29. júl 2009

chrumi neboj Duchacek to zaridiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii. Ako v tom filme. 😀

callex
29. júl 2009

ahojte tehotne pipiny z GF...vobec mi tie vase tehu reci nevadia...aspon zbieram info a viem co ma caka.
ak sa nenahnevate budem vam sem chodit kukat ...lebo inak by ste mi chybali.

mayka
autor
29. júl 2009

callex vobec sa nikto nebude hnevat a okrem toho tu budete riadnymi clenmi plnohodnotnymi tehotnymi zenami. 😀
AK bude treba radit tak sme tu pre vas k dispozicii aj tak budem chodit do pipin zo zvyku vas kontrolovat. 😀

corinne
29. júl 2009

Nasla som vas nasla 😝 😀 .Baby mna dnes strasne bolia vajecniky myslite ze je to normalne?Ani nie podbruska ale ked pritlacim na vajecniky au au.Neviem ci mam zajtra zavolat gyndr.alebo pockat do pondelka ☹ Do dneska nic som necitila.

slniecko01
29. júl 2009

Ahoj babulky pagače sa celkom podarili len som cesto moc vyvalkala, ale aj svokra ma pochválila 😀 A nakoniec aj švagriná 😝

mayka
autor
30. júl 2009

Dobrééééé ranecko,

corinne aj mna tak bolievali ale malo by to neskor prejst. Bolo to take pichlave. Ale skus radsej zavolat mudr. ten je mudrerjsi a nic tym nepokazis. Aby si nemala nejaky zapal alebo co. 😕

slniecko si sikula posli mi po drate jeden kusok. 😀

och
30. júl 2009

dobre ranecko damy 😀

mayka tak ako dnes?

given
30. júl 2009

Corrine, aj mna tak bolelo a doktor mi dal nejake lieky nato, ze vraj sa natahuju tie upony, tak preto to boli. Nejake lieky na uvolnenie to boli (Guajacuran a Nospa). Maternicka sa ti natahuje, nic sa neda robit. Mna to tak bolelo, ze sa mi zle chodilo a jeden alebo dva dni som kvoli tomu ani do prace nesla.

corinne
30. júl 2009

Dobre rano tak tym si musime tiet prejst 🙂 volam ku gynekologovi ale len zaznamnik,lebo su s niejakou pacientkou.Tiez ma napadlo ci to nemoze byt aj tym ze som nebola asi 2-3 na velkej wc?A vraj 2 trimester je najkrajsie tak ja som zacala pekne 😀 ach boze aka som nevdacna,dam si kafco a mozno poletim hned 😀 vysadila som kavu a telo ma kafeinovy nedostatok 😀 Pozdravujem "stare"zname pipiny 🙂 🙂

zukrik
30. júl 2009

Ahojte tehulky 😀 😀
Fajn,aká nová témička.
Mám tu krsnatka na prázdninách,tak nemám moc čas
na PC 😀
V piatok ich vezieme domou,potom budem viac ukecaná.
Pozdravujem cmuk 😲

sylvyka
30. júl 2009

krasne ranko 😀 alebo dnicek ?
jaaj zase hic toto leto je neskutocne teple nemate ten pocit ? ja sa taaaak tesim na zimu 😀 😀 😀
inak dnes som mala hororove sny to sa mi este nestalo normalne som sa bala zapat potom .... 😅

mayka
autor
30. júl 2009

och asi to vzdam dnes lebo akosi sa mi vcera pokazila pracka a pride opravar este presne neviem kedy. 😠 A hlavne dufam ze pride. Do kelu ani eviem ci to bud mat vyznam opravit kedze ju uz mame 7 rokov. 😠

mayka
autor
30. júl 2009

Dnes zaucam mladeho nadejneho kolegu - mojho nastupcu tak som tu len na skok.

callex
30. júl 2009

ahojte babulky..prisla som vas trosku ochladit...kedze aj dnes je tak uuzasne. 😖
vcera som bola u tej bylinkarky...juj tam mi dala rad+cajik.a medziinym mi povedala: len nezacnite brat ziadne doplnky vyzivy ako calibrum-baby plan a podobne.vraj je z toho dost potratov.tak ma trochu rozhadzala lebo vsade clovek cita ze to je dobre brat pocas snazenia a aj pocas tehotenstva ci kojenia.tak fcul co?
ako ste na tom vy?
alebo dokonca po grilovacke moze zena do dvoch hodin potratit.uf uf to su veci.

mayka
autor
30. júl 2009

callex ahoj, to je nejaka blbost s tymi vitaminmi nie? ved inak by ich nepredavali.
😅
Ja ich beriem a aj budem. ved co sa ma stat to sa stane a neovplivnis to vitaminmi ani cajmi.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre