Tehotné pipiny z Gynfivu

mayka
28. júl 2009

Tak vas vítam tehotne pipinky z Gynfivu - centrum pre gynekológiu, urológiu a asistovanú reprodukciu a dúfam, že sa sem pridajú čoskoro aj tie ktoré chodia do pipiniek z Gynfivu v snažilkách.
😉
Mooooc im to prajem.

callex
21. sep 2009

jaaj mayka dakujem.si moc moc zlata...ja som tak dufala ze ta potesim a stanem sa pravoplatnou clenkou tejto temy.
hmm nejde mi do hlavy ze boli vlozene dve 100bunkove a ani jedno nist.kdo vie co tam oni robia?

och
21. sep 2009

callex 😔 ale este nehadz flintu do zita, mozno sa to ukaze neskor 😅 moc moc drzim palce nech to tak je 😉 aj mne vkladali dve 100 bunkove a jednemu prestalo byt srdiecko v tusim v 6 tt a druhe dnes kope 😉

mayka no ja idem do ruzinova asi rodit 😉 dnes ma mala kopla len 5 krat asi oddychuje po vcerajsej diskoteke, tak si peciem tvarohovy kolac a kacacie stehno s knedlou a kapustou 😀

mayka
autor
21. sep 2009

och vraj z Ruzinova teraz posielaju rodicky na antolsku a na kramare ze nestihaju ale snad do januara sa to trosku uvolni. Nam dnes na prednaske hovorila porodnicka ze je baby boom a ze sa mooooc deti rodi.
Ze nestihaju.

Ja idem vecer na husacinku do sl. gorbu. jupiiii to bude obzerstvo.

och
21. sep 2009

boooooooooooozeeeeeeee ten kolac je neskutocnyyyyyyyyyyyyyyyyy 😀 😀 😀 😀 mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaam

posielam link 😉
http://dobrejedlo.pluska.sk/dobre-jedlo/clanky/...

som ho urobila z polovicnej davky do kruhovej formy, ze dovi dopo 😀 😀

mayka ja si asi zaplatim toho mojho dokiho, on je aj porodnik v ruzinove, tak by mohol nieco zariadit 😀 😀 inak s tymi detmi to je pravda, vkuse niekto rodi a sama tehotna, to je neskutocne az 😀 😀

moj muz mi dnes zahlasil, ze sa mu paci meno Silver a neviem mu vysvetlit, ze je to chalanske meno 😝 😀 😀

corinne
21. sep 2009

Ahojte pipiny.Nakukujem ci sa neozvala chruminka,ale este nie.Mayka ty si objednavala z babetkova,za ako dlho ti prisiel balicek od nich?Nemaju v Blave niekde predajnu?Baby vy mi robite chute 😀 a ja tu nic z nasich jedal nemam 😔

mayka
autor
21. sep 2009

och to dobre vyzera ten kolacik. 😉

corinne v babetkove su sikovny ak maju vsetko na sklade posielaju hned. Teraz som prvykrat cakala dva a pol tyzdna lebo nieco im chybalo tak som im povedala ked mi volali ze pockam ze mi to neponahla. Zatial co som objednavala z netu tak su najpruznejsi. Super komunikacia. Aj s madernou celkom fajn to je.
v ba nemaju predajnu iba v Kosicoch. 😉
No uz padam sa chystat. papa a pekny vecer.

sylvyka
21. sep 2009

kuk a cakam na chrumi a zukrik a nic ... baby dufam ze je vsetko ok, akurat sme poskladali postielku a nahodili baldachyn jupiiii
mayka dobru chut v grobe mnam mnam mnam 😀

slniecko01
22. sep 2009

Dobré ránko PIPINKY 😀

Mayka ja už v piatok začnem piesť hus a v sobotu kačku, mama spraví lokše 😝 a zase mi môže byť dobre, potom to spláchneme burčáčikom 😀 Mne bolo asi blbo z tej pečienky.

Callex presne ako povedala OCH, nevešaj ešte hlavu i keď sa nám to asi ľahko hovorí.

Zukríček ty si sa ako mala v PK, vraj v sobotu tam bolo nenormálne veľa naroda

Chrumi ty ešte nejaký ten čas vydrž

Už musím utekať do robotky a pred ešte na kapučínko 🙂

och
22. sep 2009

dobre ranko 🙂

vcera ma moje dieta dost vystrasilo, odmietlo sa pohybovat, musela som poriadne zatriast s bruchom aby kopla, no dnes je to uz lepsie 😉
mne napisali z maderny, ze balik uz dali na postu 😀 😀 juj tesim tesim nech uz je tu 😀

chrumik, zukrik no kde ste?

chruminka
22. sep 2009

ahojte

ospravedlnujem sa,ale vcera som to uz nezvladla,bola som z tej cesty na kramere a z kramarov riadne hotova.
Ale poradna dopadla dobre,Dr.ma pochvalil,mala je sice stale nizko,ale krcok je zavrety takze ma pustil este na 11dni domov a 2.10.09 mam poradnu a jezibabky narastli sice mi nepovedal vahy ale ze su tak na 32tt
stretla som tam aj Zukrik myslim ze aj ona sa ma dobre,velmi sme si nepokecali,ja som uz bola vybavena ked ona dosla a chcela som si este vybavit tie prednasky EPI a Ked chce byt mm pri porode,tak som ju nepockala...
Vsak ona sa urcite ozve...
Na tych kramaroch bol vcera strasny chaos!Vsak aj v spravach to ukazovali,my sme akurat s maminou vydeli ako tam behaju markizaci s kamerou

sylvyka
22. sep 2009

chrumi som rada ze to dobre dopadlo a drzkam palce 😉

chruminka
22. sep 2009

sylvi dakujem a aj ja uz mam ten pocit ze este take 2tt a dost uz teraz nevladzem,ale koli jezibabkym sa snazim vydrzat co najdlhsie,ale niekedy je to velmi tazke 😒
,ale zatnem zuby a vydrzime,vsak ked si pomyslim ako tazko sme sa k nim prepracovali,teraz to hadam nevzdame!!! 🙂

katherinesand
22. sep 2009

ahojte pipinky tehulky 🙂
ako sa mate?

Chruminka, to som rada, ze je uz vsetko lepsie. tak sa len opatruj 😉

a co vy ostatne tehule, tyzdne vam tam pribudaju ako na pase. chvilu sem nenakuknem a vam uz narastu brucha a dve cisla 😀 😀

zukrik
22. sep 2009

Ahojte 😀 😀
Baby,prepáčte,že až dnes sa ozývam,ale včera som bola hotová 😝
Večer som mala teplotu,ale len zvýšenú a mám hroznú nádchu.
Chrumi ahojček,som rada,že ste dopadli dobre,tí naši chalani sa neako
zhurta pretočili a sú krížom cez seba,lekár mi nepovedal,že je to zlé
ale tak zavrtel nosom.Inak sú v pohode,majú 1,400g asú zase rovnako
veľký aj ťažký 😀 😀 . Povedal,že je to super,aj krčok chvalabohu drží.

Inak baby v noci som zažila taký pohyb jedného drobca,že som nechápala,
normálne sa mi vypučila ručička alebo nožička,že som ju nahmatala,ale
bol to taký pocit akoby mi chcel prerezať kožu.Až som sa zľakla ale bola
to asi 10cm vypuklina,bolo to zvláštne 😅

Slniečko v PK bolo super,ale toho národu,fúúúúj,nebolo to na mna.
Sylvyka,Och,Mayka,Callex-je mi to lúto,drž sa zlatko a hore hlávku.

zukrik
22. sep 2009

Ahojček Kathy 😀 😀 😀
Ako sa máš cica?

katherinesand
22. sep 2009

zukricek, ahooooj 🙂
no mam sa fajn.
cakam na mrsku a ideme na dalsie IVF vo FC.
tak uvidime ako to dopadne. dost sa bojim uz teraz. ☹ nejak uz neviem byt uplne pozitivna, ale zase
nemam depky stale 😉
takze som pripravena aj na to, ze to zase nevyjde a ked to vzjde, bude to o to krajsie. 🙂

a ty ako? uz sa ti to blizi, co?

mayka
autor
22. sep 2009

ahojte babulienky,
zdravim stale dvojickarky. Dufm z este potiahnte par tyzdnov. Hlavne churminka. Zukrik ma este casuuuuuu.
Inak churmi teraz som kukla do albumu na bruskate fotky a mam pocit ze mas take velke brucho ako ja. Kde mas schovane prosim ta tie detusky? 😀

Baby mne bolo v noci tak zle ze som myslela ze odbila moja posledna hodina a poletim na pohotovost. Asi som sa prezrala tej husaciny a nevedela som v noci ci mam krce v bruchu z nej alebo sa nieco deje. Brucho total tvrde ako kamen. Dnes len oddychujem pre istotu. 3x ma prehnalo v noci no bola to brutalna noc to vam poviem. Mam pocit ze z Terezky bude vegetarianka. 😀 Ale dnes ma pekne okopkava tak asi je ok.

Idem tusim aj ja nafotit co mame pripravene.

kathy, tak ides do druheho kola? To je supis. Budem ti moc drzat palceky a aj Terezka. 😉 Neboj vsetko dobre dopadne a z FC mam dobry pocit lebo uz co si v tom GF myslia neni ani mozne. Smradi jedni.
Aj ked ja im mozem len dakovat ale aj tak.

Budem na teba plut kym budem tehotna. 😀 😉

DNes som si naordinovala ovocny den za trest a vcerajsie obzerstvo tak idem pohltat trochu hrozna.

esther80
22. sep 2009

Zukrik to je svetove ked tak vystrčil nohu, alebo lakeť ja nato stále čakám s pripraveným foťakom chcela by som take foto do albumu. No snáď aj môj krpec sa tak predvedie. Sylvyka ja sa už tiež neviem dočkať postielky, len priateľa neviem zlomiť on má na všetko čas aj malovať chce až keď budem v pôrodnici, som mu hovorila že to ne to ho asi zahluším aby som potom ešte upratovala, on to uprace hala bala.

zukrik
22. sep 2009

Kathy,silno držím palčeky už teraz 🙂
Neboj určite to víde cmuk.
Esther,taký moment neviem či zachytíš,ale bolo to také zvláštne,že som si
myslela,že sa derie cez bruško von.Kedže bola noc,nič som nevidela,ale cítila som to
riadne 😀 😀
Tebe sa to tiež kráti,môj manžel tiež chce malovať,ale ja chcem byť pri tom.
Nie že by som mu neverila ale ved to poznáš chlapy 😀 😀
Mayka neprehánaj to s ťažkým jedlom aj mám takú skúsenosť,je to hrúza
potom v noci 😉

sylvyka
23. sep 2009

kedze tu nik dnes nebol tak prajem krasny den 😉 esther my sme malovali asi pred tyzdnom a poupratane este stale neni 😀
inak ako sa mi mas ? aky je veliky chlapcek som zvedava kedze nam ich vkladali rovnaky den 😀 sice tebe asi o pol hodku skor chichichi daj vedet

zukrik
23. sep 2009

Ahojte
Dnes sa nikomu nechce písať?alebo čo?
Ja dnes budem robiť palacinky a takú zemiakovú omáčku s opečenou klobásou 😀 😀
Sylvy a ako ste malovali,kde si sa inšpirovala,ja vôbec neviem ako máme vymaľovať.

mayka
autor
23. sep 2009

ahojte babulky,

pozirte sem na fotky narodeneho chlapceka v 33 tt. No neni nadherny . Porodila ho jedna novembrovka. Tak mame ptrve novembrovciatko. o ty&zden uz bude tak Terezka vyzerat. Som na makko. 😵

zukrik
23. sep 2009

Mayka,je zlatučký 🙂

sylvyka
23. sep 2009

zukrik malovali sme len kuchynu spojenu s obyvkou tak na zeleno kavovo a mm sa zahral na moneta 4 dni to maloval 😀 , spalnu sme malovali min.rok / borodovo krenova/a elinka tam bude s nami min rok tak detsku budeme malovat az o rok 😉 pouzivame dulux farby a da sa s nimi dobre pracovat nesmrdia a hlavne sa daju umyvat 😀

mayka
autor
23. sep 2009

ahojte babenky vy ste tu?

aj my sa chystame malovat izbu detsku . Muz chcel tnot tyzden ale akosi asi nestiha, lebo este farbu nedal namiesat . 😀 Ale tak vymalovane to bude raz dva . Izba ma len 12 m2. Ale uz sa tesm ked tam prestahujem vsetko pre Terezku. Zatial to mam v hostovskej izbe a detska sluzi ako bordel izba. hehe

ESte som chcela skocit do ikey na nakup krabic a nejakych prkotin. Kym vladzem ako tak. Dnes som bola v tescu a uz menia postupne tovar detsky. maly tam supravicky s polodupackami a tak. Ale na zlatych mamu urcite vacsi vyber tak som odolala. 😝

Ale kupila som aspon do vanicky tau tu podlozku na kupkanie.

callex
23. sep 2009

ahojte bambulky tehulky.
rano som bola na krv a pytala som sa sestriciek co a ako ked bude negativny.velmo sa im nechcelo rozpravat ze do telefonu mi povedia.no a kebyze sa do telefonu neopytam tak mi nepovedia nic.dokonca sa ma pytala ci je to druhy odber.ved som tam bola v pondelok a za dalsie to sa nepozrela do karty?
no nic..kozenky to su a mali by ich vymenit.
volala som dnes mojej imunologicke ze sa chcem objednat..a sestricka ze december.tak som vyklopila ze som bola na neuspesnom umelom a ze si myslim ze pretolebo moje telo to nezvladlo-mam problem s plucnymi chlamydiami tak mi dala termin na 5.10.zlata ta osoba.joj keby takych lekarov bolo viac.
takze sa pokusim dat po tej zdravotnej stranke dokopy mam na to par mesiacov kym sa vrhnem na druhy pokus.
a idem si este zavolat mojho gynekologa ci mozem prist a zasypat ho otazkami.

mayka
autor
23. sep 2009

callex, to mi je skutocne luto. Tieto netzdary mi nerobia dobre. 😢 Skus to ferticentrum . Baby ho velmi chvalia. Budem ti moc drzat palceky. Uz tam davon nikto z konickarok neotehotnel. Do kelu.

slniecko01
23. sep 2009

Mayka to máš asi pravdu že sa dlho už nič nepodarilo, teda aspoň o tom nevieme, naposledy asi corine

Ten maličký je zlatučký 🙂

slniecko01
23. sep 2009

A ešte niečo môj manžel už dnes začal maľovať, máme zeleno - žltú kombinaciu a medzi pôjde bordura. Farbu sme kupovali v horbachu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre