Tehotné pipiny z Gynfivu

mayka
28. júl 2009

Tak vas vítam tehotne pipinky z Gynfivu - centrum pre gynekológiu, urológiu a asistovanú reprodukciu a dúfam, že sa sem pridajú čoskoro aj tie ktoré chodia do pipiniek z Gynfivu v snažilkách.
😉
Mooooc im to prajem.

och
7. okt 2009

no ja jednoznacne ostanem u Romerky nech to stoji co to stoji 😀

lucia viem presne o com hovoris, bola som tam a hej maju tam lacne kociky, ale, teraz to viznie asi trochu povysene, ja tie znacky 😒 sami poliak a ja to asi ani nemusim, vsadila som na cenu a dufam, ze kvalitu
tu je na nich link
http://kociky.babyland.sk/kociky-babyland.php?u...

zbehni a uvidis 😉 mozno sa ti niaky bude pacit

rozmyslam aj ja ze kupim este jeden balik Hugies a jeden pampersiek a uvidime, co sa bude princezne pacit najviac a kozmetiku asi niveu kupim a ten modry komosky olejcek v sklenenej flaske 😀 ved sme na nom vyrastli 😀

zukrik
7. okt 2009

Och,myslíš Aviril??? 😀 😀
Aj ja nad ním rozmýšľam 😀 😀 Vtedy bol iba ten a sme tu a navyše aj krásne vonia.

mayka
autor
7. okt 2009

lucia viem ze tam je nejaka predajna ale ja som tam nebola.
ja som z okolia BA. do avionu to mam asi 15 minut

mayka
autor
7. okt 2009

baby A Naco je ten olejcek aviril?

zukik, tiez uvazujem bud hugies alebo pampers. ono je to asi zo zaciatku jedno. a deti maju fajnove ritky tak uvifime co im na ne sadne. 😀

och
7. okt 2009

zukrik tusim tak niak sa vola 😀 a mydielko asi nedam aspon nie prvy mesiac iba obcas pretriem telickom komouskym olejom 😀 😀 😀

prave som si urobila zdravy obed, taliansku bruschetu (avokado, paradajka, mozarela, citron, oli olej a cesnakova topinka) 😲 ham 😀

mayka
autor
7. okt 2009

zukrik ma napadlo ze sak aj darcek pod stromcek my uz nakupujeme. 😀

mayka
autor
7. okt 2009

ja uz som objednala aj vianocne oblecko.

http://www.next.co.uk/shopping/children/newborn...
prekvapenie pre ocka 🙂

aj cervenu ciapku mame 😀

zukrik
7. okt 2009

Ten olejček je veľmi dobrý na detskú pokožku,lebo ked sa detičky narodia sú veľmi
suché a šúpe sa im pokožka na celom telíčku.Nepoznám žiadnu maminu s môjho
okolia čo majú a mali babatko,že by Aviril nepoužívali 🙂
Mne kúpila švagrina na kúpanie tel šampon zn.Sebamed v lekárni,má ho vyskúšaný
a vraví,že je s ním spokojná.

mayka
autor
7. okt 2009

aha takze aviril. ja som rozmyslala nad zn. weleda alebo klorane. vraj na niveu nie moc dobre reaguju take male mimca. ALe ono to je asi indi vindi.

aj tak to zistime az potom co im vyhovuje. Kamoska ma teiz mesacn babetko chodi s nim koznej lebo sa stale supe a je vyhadzane. Nevedia z coho.

och
7. okt 2009

ved prave to, ze kazde dietatko je individualne a asi ked neskusis nevies co bude najlepsie pre tvoje mimi 😕 to s cim je niekto spokojny nemusi vyhovat na just tvojmu dietatku 😵

cize mi vlastne na zaciatku rodime pokusnych kralikov? 😀 😀 zukrik a ty to budes mat dvojmo 😀 😀 pockaj ked kazdemu bude vyhovovat nieco ine, aby si sa nepomylila 😀 😀

mayka
autor
7. okt 2009

no veru pokusne kraliky to budu. 😀

mayka
autor
7. okt 2009
zukrik
7. okt 2009

No,ja dúfam,že nebudú rozdielny 😀 😀
Hlavne nech tá kozmetika neobsahuje alkohol a parfémy 🙂

Ozaj baby,poradte mi čo mám variť,lebo som na nervy.

mayka
autor
7. okt 2009

no ja som si dnes uvarila halusky s vajcom. tez mi dosli napady a nechcelo sa mi dlho stat pri sporaku

och
7. okt 2009

ha a prave pre tento pripad mam vzdy poruke casopis o vareni 😀 😀 vcera som varila bravcovu krkovicku zapekanu s jablkami a syrom 😀 😀 😀 a k tomu cviklovo jablckovy salat 😀 😀

och
7. okt 2009

ale skus rizoto 😉

loginka
7. okt 2009

lucia, ja som v tej predajni bola , vola sa BabyDream, je to na Pestovatelskej, maju aj web stranku

mayka
autor
7. okt 2009

logi ne je to skor babyland?

krakulka
8. okt 2009

Dobre rano 🙂 ,
vcera sme boli na 3D v Brne. Bolo to fajn, ale nase miminko sa rozhodlo vyspavat a nejako nepomohlo ani budenie od p. Dr. Stale si zakryvalo tvaricku,ale nakoniec sa podarilo na chvilku ho zobudit. Takze ziadne kotrmelce, cmulanie si palca ani kopanie sa nekonalo. Asi mame pohodove babetko. 😝 Podla 3D budeme mat chlapceka. 😀 😀 😀 V piatok idem na morf. utz, tak uvidime, ci nam Dr. pohlavie potvrdi.

Ja sa natieram Avirilom cele tehotenstvo. Vobec mi nevyhovuju tie speci kremy pre tehule. Vsetky su preparfemovane a mam pocit, ze mam mastnu pokozku. 😕 Ja budem tento olejicek pouzivat aj pre mimi.

Mayka a ako nakupujes ten Next? Pozerala som, ze tam maju aj pekne tehu rifle a myslim, ze za rozumnu cenu. 😕

mayka
autor
8. okt 2009

dobre ranko, krakulka ja som si objednala cez jednu babu na mimibazare. Ma normalne zadane terminy kedy objednava a peniaze pyta az ked to uz ma doma na SK slebo i posle na dobierku. Oplati sa objednat viac veci naraz lebo rozdiel medzi obchodom v avione je cca 2-5 eur. Ja som si objednala Dve supravicky a jeden ten overalik vianocny. Napisala som jej nech mi to objedna teraz niekedy a do konca mesiaca to budem mat doma. 😉
je to tato kocka skus ju oslovit
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=20224

totiz nie vsetko maju v obchodoch v ba a ja som uz dlho pokukovala po tomto http://www.next.co.uk/shopping/children/newborn... a u nas som to nenasla v obcohde.

och
8. okt 2009

Dobre ranko 🙂

mne sa taka sprostost snivala, ze az 😝 to asi z toho, ze mi bolo tazko z cesnaku a napodiv mi pomohol len double cheesburger 😲 o pol druhej rano 😝 😀
sa mi snivalo, ze som bola s rodicmi v Hurgade a ze tam som porodila 😲 za hodinu a pol 😀 syna a nevedeli sme mu dat meno a nakoniec spal s mojou v postely a rano jej zapadol medzi postel a nocny stolik a nevedela som si najst dieta, az nakoniec mi napisalo sms, ze kde ho mam hladat 😲 😀

inak vcera som bola v kike a kupila som si tam taku makkucku hnedu deku aj s medvedikom 😀 uz mam tri, takze dubacikovi urcite nebude vonku zima 😀 😀

baby pozerali ste tu vanicku na kupanie v ikei?

mayka
autor
8. okt 2009

och no ty mas sny teda. 😀 😀 😀 a sikovne dieta ked uz vie sms kovat. 😀
ja som bola akurat na obede s kamoskou. c elkom dobre mi padlo vypadnut z domu. A som sa aj zasmiala leo isla okolo tluúpa mamiciek s kocikmi taka vesela banda a jedna jak ma zbadal s pupkom tak sa usmiala. Tak sa normalne tesim ze budem aj cochvila po dedine brazdit ulice s tlupou mamiciek. 😀

mayka
autor
8. okt 2009

do kiky sa ja uz nedostanem ale budem musiet absolvovat ikeu. potrebujem tie ich krabice na veci a nejake nadobky na komodu prebalovaciu tam maju a kamoska mi to odporucila. A maju tamraj deky za 3 euri tak asi tri kupim. V nasej domacnosti ich ndebude nikdy dost kedze mame doma dvoch psov a ked plznu tak chlpom sa neubranime.

och
8. okt 2009

mayka ja kupujem pre macky v Ikei taku modru deku a stoji nieco malo cez 1 euricko 😉

ja sa uz tiez strasne tesim na dubacika 😀 ked vam to tak rychlo ubehlo a mne sa to vlesie a vlecie 😝 inak vybavu uz mam skoro hotovo, uz len oblecko so segrou pokupime a je to 😉

len rozmyslam nad tam teplomerom v dudliku co je, myslite ze je to blbost?

mayka
autor
8. okt 2009

och ja neviem ale vraj ho ma mat babo az tri minuty a co ked ho nebude chciet? 😀 ja kupim klasicky digitalny s ohybnou spickou a potom uvidim a ked nebude vyhovovat kupim ten usny.

krakulka
8. okt 2009

Mayka diky za tip 😉

mayka
autor
8. okt 2009

krakulka neni zaco. este su dobre aj kociky hartan vraj ale maju ich len v kike a ked som ich isla ocumnut tak tam mali len buginu. inak ja som dost pozerala asj kociky na stranke babyonlineshop.de maju tam aj hartany, teutonie a gessleiny a ine tiez. je to dost prehladna stranka .
ja som tam chodila na inspiraciu. 😉

och
8. okt 2009

kto sa chce dnes inspirovat na veceru 😉 totok varim ja
humus s topinkami
paradajkove rizito s mladou cibulkou a talianskou slaninkou
brownies
a pre zabavu cinsky kolacik pre stastie 😀 😀 😀 😀

tralala uz aby bol vecer 😉

ten dudel si musim nastudovat 😉

krakulka
8. okt 2009

klobuk dole pred och, to je vecera o 4 chodoch. koho cakate na veceru, alebo to len tak pre seba? 😕

slniecko01
9. okt 2009

Dobre ránko PIPINKY, vidím že už všetko máte nakupene. Oblečko mám už aj ja len ešte take ako monitor dychu, rozmýšľaľa som nad značkou SNUZA, je to mobilný monitor, takže malá ho môže mať aj v kočíku, odsavačku na soplíky mi treba , sety do postielky, zavinovačku do autosedačky, deku... atď

Och mne to strašne letí, síce Mayka, Chrumi a Zukríček už rodia čo chvíľa, ale na nás sa to nalepilo trochu nekoršie. Ale už máme polovičku za sebou 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre