Tehotné pipiny z Gynfivu

mayka
28. júl 2009

Tak vas vítam tehotne pipinky z Gynfivu - centrum pre gynekológiu, urológiu a asistovanú reprodukciu a dúfam, že sa sem pridajú čoskoro aj tie ktoré chodia do pipiniek z Gynfivu v snažilkách.
😉
Mooooc im to prajem.

slniecko01
15. apr 2010

Ahojte, my sme boli dnes na kontrole v podunajských. Tak jej to znovu vytláčali. Chúdiatko moje ☹ .
Na tie rotavirusy sa dá očkovať do pol roka.

Mayka aj naša bola stále hore asi 3, alebo 4 krát. Uvidím ešte pár dní, ako to ude pokračovať. Potom by som dala nutrilon na noc. 😒
Tak dobre nakúp, aj ja by som chcela ísť, len musím dať malú zapísať do pasu.
Zajtra idem zase do Ružinova na kontrolu ladviniek, tak dúfam, že to bude ok 🙂

Chrumi tak vy ste už začali papkať aj niečo pestrejšie ako mliečko. A odkáž tým teroristkám, že nech dajú chvíľu pokoj 😀

slniecko01
15. apr 2010

Teraz tu pápkáme mliečko a robí tu na mňa ksichtíky a hompála si nožičkami😀 , potvorka jedna

mayka
autor
15. apr 2010

né poslusne hlasim ze Rakusko sa nekonalo lebo moj muz zisitil ze nemame malu este v pase. Ja som mu sice hovrila ze asi to treba ale on ze nieeeeeeeeee. 😀 Az na kamaratov on dal.
Ale neva vzal nas do eurovea a teda vam poviem ze je to obrovske a obchod next no parada. Taky vyber ze som mi az oci vyskakovali z jamiek. Vrcholne nebezpecna zalezitost. uz tam asi radsej nepojdem. 😀
Inak ja moc trake obrovkse nakupne centra nemam rada. Je tam strasne vela zlej energie a staci par hodin a ja som totalne unavena z troho hluku a sumu a mnozstva ludi.
No ale moj muz sa na mne opustil riadne a sabol sa po vacku takze sa to oplatilo. A to sme lne sportove obchody pobehali. A je to take bludisko. Nemusim ja take veru... 😅

slmiecko ste mali problem s ladvinkami? Ked idete zasa?

chrumi, ze teroristky. To sa mi paci. Tebe uz asi menej ... 😀

katarinka77
15. apr 2010

Ahojte!

Chruminka, snáď budú teroristky zajtra krotké baránky 😉 !

Sylvyka, no ste sa ale natrápili 😒 ... Vy si teda užijete 😢 ...

Slniečko, vy sa tiež veru nabeháte po doktoroch 😢...

Mayka, nedá sa pre malú vybaviť len nejaká doložka alebo niečo také? My momentálne nemáme CP, ani sa mi nechce dávať robiť, keďže sa nechystáme niekam, kde pas netreba, tak neviem, kam by som si dala dieťa zapísať. A čo pekné ste kúpili?

Ešte sa vás chcem opýtať, mávali ste v tehotenstve mykózy? Ak hej, chodili ste zakaždým k lekárovi? Mne sa zdá, že teraz trochu asi mám, hoci som to mala pred týždňom preliečované.

och
15. apr 2010

ahojte 😀

chrumik tak tak teroristky a lepsie to uz nebude 😀 😀 hej ideme latkovat, nabrala som odvahu tak som velmi velmi zvedava

sylvyk moc ma mrzi, ze mate taketo neduhy ☹ ale verim, ze to bude uz len lepsie a budes mat doma znova usmievave slniecko

slniecko mne sa budi 3-4 krat za noc kazdy den, som si zvykla, ze som uz vyse troch mesiacov nespala suvisle viac ako 4 hodiny 😀 ale takto je to fajn ked zacne mrncat, donuti ma to vstat, ked som ju musela budit koli zltacke to bol horor, ne a ne sa prebrat az mi slzy tiekli 😝

mayka takte eurovea 😀 som tam tiez bola a kupila si tenisky, inak dobre ze ste nesli do Pandorfu, som ti aj chcela volat, detsky obchod tam nie je a uz kociky vonkoncom nic a v tomto pocasi by som tam nesla, to su obchody ako na obchodnej musis vzdy vyjst von, nie je to centrum 😉

mna strasne boli od vcera prave zapastie, normalne som skoro malu neudrzala, rano idem k fyzioterapeutovy tak som zvedava 😀 normal nemozem hybat dlanou

a my mame doma rekord, 20.10 hod a dieta spi, dve jedla navarene aj najedena, teraz uz len kona citat, caro vypit a hlavicku umyt a hajaj buvaj

doporucujem to nove od maggi kuracie zavitky so syrom a sunkov mnamka a vytunila som to este cerstvymi sampionmi, k tomu som spravila salat - rimsky salat, redkvicka, paradajka, spargla, sladkokysli nalev 😉

och
15. apr 2010

katka s tymto ti neporadim 😝 ale radsej chod vzdy asi k lekarovi, viem ze raz mi dali niake cipky na tri dni, bo vyplachy sa nedoporucuju

inak to treba mat dieta v pase, ked nemame hranice? 😲

slniecko01
16. apr 2010

Dobré ránečko dievčatá 🙂

Mayka takže ste nakoniec skončili v BA 🙂 a hovoríš že je tam dobrý Next ?
Ale aj tak radšej objednám cez MMB, určite bude toho viacej 😀

Dnes spala Nelka dobr v noci. Spala 6 hodín a teraz sme vstali, tak papkáme.

Och, že dve jedlá, čo si interhotel ? Inak aj ja som už robila tie kuracie prsia. Včera som robila jablkové lievance, boli fakt výborné.

krakulka
16. apr 2010

Ahojte pipinky, ja vas citim vsetko co pisete, ale s Andrejkom nestihame odpisovat. Rezim sice uz mame, ale najlepsie sa mu spinka vonku, tak sme vonku a ked je vnutri, tak sa nosi na rukach. 😉
U dr. sme kazdy tyzden. Teraz nas trapi bakteria, ktora je velmi ojedinela. Ked sme boli u dr. min. tyzden, kvoli kolike, povedala som aj, ze ked Andrejko ten den grckal, vygrckal soplik - zeleny. Tak dr. spravil vyter z hrdla a zobral aj vzorku z plienky - akurat bola stolica 1x hlienova. Nasla sa v jeho telicku bakteria, ktoru byva u dlhodobo chorych chirurgickych pacientoch - hlavne v ranach. No nechapala som kde sa vzala, podla dr. ju ma Andrejko z porodnice. Ale kedze Andrejko pekne priberal, tak sa dr. rozhodol ho len sledovat, aj stolica bola ok a dal nam len probiotikum - bio gaiu. Vcera bola stolica uz zelena, tak som volala dr. ze co? Dosli, sme spravili znova kontrolny vyter, vysledky budu v pondelok. Vraj by tie probiotika mali pomoct. Uvidime. Spomenula som si, ze ked sme isli z porodnice, tak mal Andrejko na ritke - anal. otvore ranku - ragadu, ktoru este stale nema zahojenu. Uz to vizeralo, ze sa zacely, ale nie. Tak sa spytam v pondelok dr., ci tam nemoze byt ta bakteria. Som z toho smutna, ale nastastie Andrejko nema teploty a pekne pribera. Min. tyzden vazil 5200g., v stredu 5450g. Takze 200-250g za tyzden.
Och nechces varit aj mne. Ja nestiham a potom som hladna ☹

chruminka
16. apr 2010

krakulka aj ja im uz od 2 mesiaca davam bio gaiu a velmi nam to pomaha aj imunitu maju lepsiu aj s kakanim nie je problem
drzkaj sa a neboj maly bude ok,je nadherny taky na vybozkavanie.

baby aj vy tolko pusinkujete vase deti?!Ja by som ich len pusinkovala hlavne ked sa blaznime,nastastie to maju obe radi,dokonca alexia ta nastavi aj rucicky aby sme ich bozkavali...viktoria si uz zvykla na zaciatku to nemala vobec rada teraz sa uz aj ona smejka a tesi.
a som si presne dnes spomenula na tie casy ked som ledva dve hodky v kuse spala,to uz ani pravda nie je 😅 teda nastastie klop klop klop ze takto pekne spinkaju,spat 6-9h v kuse je uplny luxus

slniecko teroristky uz spia a dufam,ze budu tak dobre spat ako vcera,doobeda ma uplne znicili a potom mi spali od 13:45h- do 16:50h bez jedineho zamrncania....som normalne neverila

katarinka dnes to bolo doobeda ok,mali sme navstevu a to oni mozuuuu 😀 ,len alexia sa nalakala ako som ich vyprevadzala a zacala revat,asi si myslela ze odchadzam aj ja,som normalne nechapala taky hysak (ake je tam i,y?!) chytila chudatko moje male opustene.

och aj ja som zvedava ako vam to pojde s latkovkami,aj ja by som skusila keby mam len jedneho teroristu doma 😉

och
16. apr 2010

cafte

dnes bol narocny den, vela sme chodili autickom 😀 bola som v Senci u teraputky a mam velmi presileny niaky uchyt co spaja prstove kosti s tymi dlhymi vedla zapastneho klbu 😝 ze mam vela oddychovat a nenamahat pravu ruku 😀 tak sme sa zasmiali, obandazovali zapastie a poobede sme isli s krpcom cvicit 😀 😀 😀 sa jej pacilo len nevydrzi celu hodinku, hlad ju zmara

krakul no ze si sa tu objavila 😉 ma mrzi ta bakteria 😝 dufam, ze to nie je nic vazne 😉 inak ides s nami do incheby?

slniecko, no ja varim tak dve tri jedla na viac dni a potom stiham vsetko 😉 jeden vecer varim, a dva dni zohrievam 😉 inak ty chodis s tou ranou po TBC do byskupic? som sa tam dnes objednala tiez, sa nam to nehoji, len som sa zabudla spytat, ze kam to mam ist

baby mam niake zlavove kupony na sunary a kozmetiku a caje a hovadiny do dm-ky nechcete?

slniecko01
16. apr 2010

Och áno chodíme na Krajinskú ulicu. Je to prvá odbočka z Kazanskej doprava. Teraz ideme 27/04 dúfam že to už bude OK 😉

Inak je tam viacej Pavilonov. Tak keď pôjdeš cez ten hlavný, tak pôjdeš cestičkou doprava a ta je taká novšia budova.

Dnes sme boli v tom Ružinove na tie ľadvinky a že babatká neberú. Skoro ma porazilo. Ale potom to pozreli aj na 9 poschodí na novorodeneckom. Boli veľmi ochotní 🙂

Dnes ma ten môj muž po dlhej dobe nasral. Hovorím, že cez wikend by sme mohli ísť do Zoo a on mi na to povie, že veď malá tomu ešte nerozumie. A ja že budeme mať výlet. Hovno, hovno zlatá rybka 😠

slniecko01
16. apr 2010

Krakulka, Andrejko je krásnučký 🙂

slniecko01
17. apr 2010

Ahojte Pipinky 😀

Dnes som bola na masage celého tela 😀 A poto som Nalke kupila taketo šatičky, neudolala som. Iked už mám zoznam next 😀

mayka
autor
18. apr 2010

Nech sa paci navsteva Rebeky u Terezky 😀

a budu z nas kamosky...

mayka
autor
18. apr 2010

slniecko, krasny ulovok. kdeze si bola prezrad. 😕

mayka
autor
18. apr 2010

slniecko,

a modelka je krasna veru. Rastie ako z vody. Az moc rychlo vsak? 😉

slniecko01
18. apr 2010

Mayka bola som v PK v KIK, si predstav aj tam niečo človek nájde.

Aké sú chutnučké babuľky jedny. Sa podobajú ko by ich jedna mater mala 😀 . Nie sú náhodou z GF 😀

slniecko01
18. apr 2010

Inak to moje dieťa keď zbadá foťák sa prestane škeriť. Nebude mať ani jednu fotku z 😀

mayka
autor
18. apr 2010

slniecko, ze jedna mater. 😀

Inak kukam ze tusim su nam uz nase sexy teplaky nejake uzke. 😀 😀 😀

Tie saty su z kik? No musim sa lepsie pohrabat nabuduce. teraz to bola rychlovka. 😀

och
18. apr 2010

no cafte kecalky 😉

konecne kusok kludu a hora pradla na zehlenie 😝 idem do toho

slniecko, dakujem za radu 😉 mozno tam asi ani nepojdeme, ako som sa objednala prestalo to hnisat 😲 ne ved uvidime co doki povie v stredu

no mayka ake krasne deti to my mame 😀 v tom GF fakt vedia ako ich "namiesat" 😀 😀 😀

och
19. apr 2010

dnes inspiracia na veceru

domace hamburgery - mlete masko, sol, struhanka, vajco, farebne korenie a na drobno nakrajana cibulka zmiesat oprazit, supnut do zemlicky s kecupom, paradajkou, uhorkou, ementalom a k tomu hlavkovy salat so sladkokyslim nalevom 😀 mnam mnam

mayka
autor
20. apr 2010

no och, radsej skocim do mc donalda je to rychlejsie . 😀

ozaj baby, ta vystava v inchebe sa ako vola a co tam vsetko bude? Inak ja 1.5. nemozem . idem gratulovat na svadbu. A aj tak si myslim ze am bude viac ludi ako v piatok kedze je vikend. Co vy na to?

Slniecko, inak chystam sa v blizkej dobe do PK. Nehodime stretko? Aspon mi ukazes to vase KIK. 😀 A hodime kafe na pesej zone. Co ty na to? Mozno sa prida aj Och aj ked sice to ma trosken dalej.
😉

Juj baby ja sa tak tesim. Dnes nam robia cestu. Uz tu beha tatrovka so sutrami. Konecne nebudeme blatove s Terezkou. 😀

A dnes idem na postu prevziat tu stolicku na papanie. Potom odfotim s Terezkou v akcii.

pekny den vam prajem. Hviezda uz je hore.

mayka
autor
20. apr 2010

Inak mozno zajtra skocim do KIK v Raci, lebo ideme na to povinne ockovanie zasa. Tak uvidim ako to malinka bude prezivat. To zasa bude placu. Chuda moje krasne.

mayka
autor
20. apr 2010

Inak slniecko , ja som magorka ale tolko mam konickarok na FC ze neviem teraz ktora si. 😅 SI ta mylim tusim s krakulkou. Posli mi tam spravu aj a si ta riadne oznackujem . 😀

mayka
autor
20. apr 2010

Inak gesslien ma novu buggy. Normlane mi neda spat. Pojdem ju okuknut asi v sobotu s muzom.

aha ta oranzova farba je super http://www.forbaby.sk/index.php?mod=catalog&idP...

slniecko01
20. apr 2010

Mayka a kedy pôjdeš do PK ? 😀 Musím si zabeštelovať auto 🙂

slniecko01
20. apr 2010

A na FB mám túto istú foto 😀

slniecko01
20. apr 2010

A buggy je pekná a aj dobrá cena 😉

krakulka
20. apr 2010

Ahojte pipinky,
vidim, ze deturence krasne rastu. Inak mayka a och, vazne sa na tej fotke vase deticky podobaju. 😉 My do BA na vystavu neprideme. Andrejko si este poriadne nezvykol na autosedacku a ja s nim pojdem sama auto 1x az teraz v sobotu a to len nejakych 7 km. Ideme pozriet tatina na cyklomaraton.
Mayka, ten kocik je super. My budeme kupovat az bud. rok buginu - od chicca. Mala ju aj segra a je moc dobra.
Babule, kedy ste zacali "normalne" jest? Ja este stale "hladujem". Mam pocit, ze nas Andrejko je trosku vyberavy. 2 dni za sebou som skusila dat si mlieko do kavy. Andrejko z toho vracal. 3 den som si nedala a v pohode. takze este ani mlieko nepijem. Len karicku a tvrde syry.

Ze je dneska krasny den? Uplne uzasny. 🙂 Este som poriadne vonku nebola, vozili dnes svokrovci, ale parada.

tinka349
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre