Tehotné pipiny z Gynfivu

mayka
28. júl 2009

Tak vas vítam tehotne pipinky z Gynfivu - centrum pre gynekológiu, urológiu a asistovanú reprodukciu a dúfam, že sa sem pridajú čoskoro aj tie ktoré chodia do pipiniek z Gynfivu v snažilkách.
😉
Mooooc im to prajem.

och
26. apr 2010

ahotje 😀 😀 😀 😀

to je nadhera vonka cooooooo 😀 😀 😀 no ja nic nestiham, stale nieco a mala je uplny anjelik, len sa usmieva obcas zamrnci ale mamku necha pekne vsetko vybavit, vonku ju mam na rukach tak kuka na deti na preliezkach, samozrejme ze sa schovava, hanblivka jedna, tak som dnes kupila krem sebamed +50 nech jej ksichtik neprihori

na svadbe bolo fajn, len som musela odsit tesne po dvanastej, bo mala nechytila flasku a mame mojej sa podarilo dostat do nej len 5 lyziciek aj to polovicu vyplula, takze mamka cisterna pekne napochodovala ani cepcenie nevidela, ani popolnocne saty 😅 no co uz, ved s mladomanzelkou budeme susedky tak si to vynahradime grilovanou ozierackou uz o rok 😀 😀 😀 😀

latkovanie ide super, len mam malo plienok tkaze davam aj jednorazovky, ale uz viem ktore chcem, ktore sa mne aj Rebe najlepsie pacia 😀 😀 😀

aj ja uz chcem dom a sadit jahody 😲 no len ucit sa musim 11. maja statnice 😝 😝 😝 😝

baby tak ako v piatok o ktorej v inchebe?

slniecko01
27. apr 2010

Ahojte dámy,´myslím že dnes tu nik nebude, ked je ta k krásne teplúčko 😀

krakulka
27. apr 2010

Ahojte babule, hm, dnes je krasne. Vsetkym vam zavidim, ze vam deturence vonku tak krasne spinkaju. Nasho Andrejka vyrusi vsetko. Uz aj vonku. Ze mal nekludny spanok vnutri, som si zvykla, ale vonku ho budia uz aj auta, proste vsetko. Teraz je na zahrade. Zatial ziadny sused nic nerobi, len mu tam spievaju vtaciky. Som zvedava, ako dlho tam vydrzi. Kazdu chvilku mrnka. Este, ze su tie vysielacky. 😀 Ja pojdem dat sprchu, poobede ideme na pohreb, tak to nemam rada, no co uz, patri to k zivotu. ☹

krakulka
27. apr 2010

Och, ake znacky ti vyhovuju. Podel sa so skusenostami, ja sa chystam tiez kupit vybavicku. Mam nejake na vyskusanie od kamosky, ale rada budem aj za tvoje skusenosti.

och
27. apr 2010

Ahojte

keby nebolo pod mrakom bolo by este lepsie, ale clovek asi nemoze mat vsetko 😉

krakulka no som rozhodnuta pre plienky typu vsetko v jednom AIO najviac sa mi pacia itti biti a tots bot, take tie co potrebujes este vrchne nohavicky to ma mala potom taku rit veliku ze lezi dole kopcom 😉 a na noc asi kupim jednorazovky ekologicke Alana zatial, taktiez som kupila viac velkostne co moze byt s tym spojene (ta velka ritka) ale v celku je to fajn a mala je tiez v pohode, dokonca sa mi zda, ze ked ma latku lepsie spi :-O mozno ten pocit teplucka na ritke 😀 andrejkovi mozno budu lepsie sediet aj nohavickove predsa je vacsi, Reba je take skvrna s malym zadkom
babylucky by som si uz nekupila su niake nemotorne a baby na fore dospeli k nazoru, ze tvrdnu ked ich vela krat operies, problem je v tom, ze nemozes pouzivat avivaz bo sa tym nici savost plienky

dnes mame presne 4 mesiace 😀 a prvy krat sa nahlas smiala dlho 😀 nie len take hehe

katarinka77
27. apr 2010

Mayka, možno si už medzitým našla, tu je info: http://www.dietaarodina.sk/
My tam ideme v sobotu, máme aj termín na 4D UZV 🙂 . Teším sa!

sylvyka
28. apr 2010

dala som elkine nove foto 😀

slniecko01
28. apr 2010

Sylvyka, Elinka je teda krásnučká.

slniecko01
29. apr 2010

No Pipinky ste tuším unavené zo slniečka 🙂

mayka
autor
29. apr 2010

ahojte babulky,

nejako je menej casu ak slnko pripeka.

My mame rozhadzane dni. Dietatu sa nechce cez den spavat tak neni cas konickovat. ☹
Pomaly skusame uz aj mrkvicku ale ted keby ste videli tie xichty co pri tom hadze... akoze fuuuuj aky blivajz jej to davam. Aj ju chuderu raz naplo. 😀

A uz mi zacina sediet . Normalne ked ju dam do stolicky tak sa uz ani neopiera ale nahana hracku po tom pultiku na stolicke.
No idem spinkat. Zajtra dojdu robosi o siestej dokoncit fasadu tak uz budeme aj my farebny.

Dobru noc pipinky.

slniecko01
29. apr 2010

Nám spravia konečne tu zamkovú, aby som nemusela chodiť po blate keď naprší. 😀

och
30. apr 2010

Ahojte kocky
prave idem z tej vystavy, hlbokeeeeee sklamanie 😠 ako dala som 5 e za parkovne a 4 e za vstup, trt som kupila ved tam do kopy nic nebolo a prebalovac-kojaci kutik je taky des, ze sa mi chcelo plakat 😲
este ani bezkofeinovu kavu tam nemali a stale ma tam niekto nutil kupovat gumenne obvazove naplaste 🤐
Tak teraz sedim s Rebou pri dunaji, bude tu niaky koncert normalne zaujimavejsie ako v inchebe

slniecko01
30. apr 2010

Tak aspoň chytíš bronz pri Dunaji 😀 a určite je tam príjemnešie ako v Inchebe 🙂

krakulka
30. apr 2010

Tak nemam co lutovat. My mame hnisave ocka. Jedno trosicku, druhe dost, aj v kutiku oka cervene. Boli sme u dr. vrajnemozu predpisovat ocne atb. aby sme isli do odb. am. ale my mame strasnu detsku ocnu.... 😢 tak nam poradili kvapky a masticku. Kvapky kvapkat viem, ale masticku sa mi nepodarilo dostat do ocicka, len k mihalniciam. No hroza. Mz tusim musime mat vsetky choroby. 😢 😢 😢

och
30. apr 2010

krakul k obvodnej pre vymenny listok a chodte na kramare, nech vam urobia vyplach, my sa uz s hnisavymi ockami netrpime vyse mesiaca a atb stale davat nie je nic moc, alebo si na ocne na kramare zavolaj a basta

ako ta incheba je total grc, fakt nemate co lutovat akurat tych mojich 9 eur vyhodenych, co som radsej dalsiu hracku mohla kupit 😠 fakt som nahnevana dost, ale mne to bolo hned podozrive, ze je tam niak malo aut 😠

och
1. máj 2010

mayka a nepozerala si ten golfac Esprit Jet? ja som ho videla dnes v baby markete na zivo, ide do uplneho lahu a ma taky pevny chrbat ako si chcela, ide aj do uplneho lahu a vazi len 6,8 kg a maju krasnu fialovu 😉 no musim najst diskusio o tomto a cena je fajn, za 119 euricok 😉

mayka
autor
2. máj 2010

ahojte,

dnes super den. Normalne ma aj slnko chytilo. 😀

Och, no to som rada ze som nesla na ten veltrh. Asi som mala tusaka. Na kociky sa mozem chodit pozerat do bochdov a nemusim kvoli tomu na vystavu a okrem toho vsetko uz mame. Uz aj oblecko na leto.
Cez tyzden idem kuknut tu inglesinu zippy a ked sa pre neho nerozhodnemem tak vezmem peg perego pliko P3. Takze mam maximalne zuzeny vyber. Este ma tam trosku mata gesslein buggy F4 a red castle citilink ale to vsetko kukneme vo forbaby.
Ale tie inglesiny su nadherne na obrazkoch a ja chcem ten cerveny alebo bezovy. http://www.inglesina.com/en/collection/stroller...

mayka
autor
2. máj 2010

Och ty chces kupit buggy? Ved si nechcela. Tusim ti to tiez neda spat co? predsa len su skladnejsie aj kvoli dovolenkam.

mayka
autor
2. máj 2010

ahojte,

dnes super den. Normalne ma aj slnko chytilo. 😀

Och, no to som rada ze som nesla na ten veltrh. Asi som mala tusaka. Na kociky sa mozem chodit pozerat do bochdov a nemusim kvoli tomu na vystavu a okrem toho vsetko uz mame. Uz aj oblecko na leto.
Cez tyzden idem kuknut tu inglesinu zippy a ked sa pre neho nerozhodnemem tak vezmem peg perego pliko P3. Takze mam maximalne zuzeny vyber. Este ma tam trosku mata gesslein buggy F4 a red castle citilink ale to vsetko kukneme vo forbaby.
Ale tie inglesiny su nadherne na obrazkoch a ja chcem ten cerveny alebo bezovy. http://www.inglesina.com/en/collection/stroller...

mayka
autor
2. máj 2010

Kokos to ako mi sem hodila este raz ten istu prispevok , sak som to ani nekopcila. 😀

Juj a baby uz mame fasadu. Este cez tyxden dojde kachlickar robit terasu a obkladat okna a hotovooooooooooooo. Uz len okna umyt ale asi dam zarobit nejakej babe. Musim sa popytat lebo neviem kedy by som to spravila pri Terezke.

mayka
autor
2. máj 2010

no aha. nekup ingflesinu uz len kvoli kabelke. No neni krasna http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

😀 😀 😀

mayka
autor
2. máj 2010

Ach boze zabite ma. Som uchyl. 😕 😕 😕 😀

och
3. máj 2010

Si uchyl co by si nebola 😀 no ja rozmyslam nad tym Espritom, hlavne koli tej vahe, keby sme mali vytah, tak to neriesim, ale vlacit 20 kilo minimalne 4 x za den sa mi uz fakt nechce :- p este som mala vo vyhlade Romer Yanis ale vazi 10 kg, tak to je z blata do kaluze 😵 nechcem ani velmi investovat do dalsieho kocika len take nieco na taketo denne vozenie 😀

zajtra mame poradnu a sirupcek rotavirusovy, tak sa tesim ako ju napne a vygrca 55€ 😀

och
3. máj 2010

uchyl a tato farba sa ti nepaci?
http://cgi.ebay.co.uk/Passeggino-Inglesina-Zipp...

postovne na slovensko je 27 e 😉

mayka
autor
3. máj 2010

och,
tak drzim palce aby negrckala. predsa len bola bu to skoda. 😀

co sa tyka tej ceny tak ja dufam ze nejaku podobnu daju vo forbaby. normalne stoji ten kocik 290 e. tak dufam ze sa diostaneme na 250 e,. Volala som tam a vraj sa urcite dohodneme lebo chceme d nich kupit uz aj autosedacku . Ved v juli ideme na dovcu tak vo vajci ju uz nebudem trapit. chceme recaro s isofixom.
Ale ten esprit nevyzera zle. Ale nevidela som ho nazivo.

chruminka
3. máj 2010

caute uchylo-maniacky 😀
som to tu trosku zanedbavala 😉 ,vonku bolo krasne ,mala som tu maminu a mm mal tiez dovolenku tak sme chodili k dunaju na hradzu....
My uz buggy mame ojazdenu inglesinu ,ale este sme ju neskusali,ale uz vyse tyzdna sa vozime v sportaku,take su spokojne ked sa zobudia dam ich na chvilku sediet tak sa tesia ze mozu kukuckovat.Alexia uz celkom pekne sedi ,ale Viktoria moc nechce tak ju ani nenutim normalne sa vypyta lahnut ked uz asi nevladze....

mayka ja som si konecne po roku postupne poumyvala okna,ale je to ine ked ja byvam v troj izbovom byte a ty v dome,aj sa ale cudujem ze som to pri tych malych teroristkach zvladla,je to s nimi cim dalej horsie a horsie (to sa nestazujem len konstatujem) hlavne Alexia si vyzaduje stalu pozornost ,akonahla sa od nej vzdialim co len na pol metra zacne revat a hucat uplne hystericky zachvat...Viktoria ta je kludaska ta sa hra s hoci cim co chyti zuzle to a je tichucko....akurat dnes som skonstatovala ze mat tak dve Viktorie tak sa aj nudim 😅 ,ale mat tak dve Alexie tak vam uz pysem z Pezinka

chruminka
3. máj 2010

ze pysem 😀 ....uz fakt magorim ...je tam viac preklepov len tento je ze hit 😅

och
4. máj 2010

Chrumik ty mozes aj pysat 😉 sa divim, ze vobec si

my mame 6 kilo a 61 cm 😀 a dokonca aj rotavirus sme papkali bez grcania i ked boli chvile co sme mali na male 😵

slniecko01
4. máj 2010

Ahojky Dámy a Pipinčiatka 😀

dnes je teda dobrá spara, ani malá mi nechce vonku spať 😒. Mnesa tiež nechce byť vonku, tak pôjdeme okolo 18:00, tak snáď už bude lepšie.

Och mi sme mali minule 62 cm. To bude dlhá anténa tá naša Nelka. Možno búdú dovtedy otvorené aj nadrozmerné veľkosti 😀

Chrumi ahojček, ale chvalabohu, že je dobrá aspoň jedna. A na Pinelku by som ťa prišla navštívať, namám to ďaleko 😀

Mayka a ty čo ešte dúmaš akú buggy ? 🙂

chruminka
4. máj 2010

caute ani ja som dnes nesla s nimi von,spia pri otvorenom balkone,uz sme v tom sportaku a tym padom to uz mam komplikovanejsie ak chcem ist poobede von.Predtym som ich ulozila do vaniciek v kocari ,kocar dala k otvorenemu balkonu a kym som sa v klude naobedovala (jezibabky spokojne buvinkali) rozmyslela som si ci sa mi chce ci nie ist von.
No ale teraz by som bud musela ist hladna,alebo obedovat este pred tym ako obeduju oni,lebo ak zaspia v sportaku tak ich uz sama dole schodami neznesiem....takto som najprv isla s kocarom a potom po jednom vanicky s detmi.
Tiez asi pojdeme okolo 18:00h von,mm pride jezibabky sa naolovrantuju a ak nebude dovtedy prsat tak sa pojdeme prejst,rychlejsie nam ubehne poobedie ,aj ked dnes klop klop klop boli uplne ukazkove dokonca ani alexia velmi neplakala.....

slniecko Nelka to je taky dlhy slizik teda vlastne uz skor spagetka 😉 😉 ,vsak mi mame este len teraz 67-68 cm a to nepatrime medzi najmensich....
och slusne mieri ked si zoberem ze mate o 2 mes.menej a alexia mala len nedavno 6300g,teraz ma uz tusim 6700g ak si dobre pamatam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre