Tehotné pipiny z Gynfivu

mayka
28. júl 2009

Tak vas vítam tehotne pipinky z Gynfivu - centrum pre gynekológiu, urológiu a asistovanú reprodukciu a dúfam, že sa sem pridajú čoskoro aj tie ktoré chodia do pipiniek z Gynfivu v snažilkách.
😉
Mooooc im to prajem.

och
29. apr 2011

A vitazne cislo je 377 UTZ je az 19 maja takze ma do vtedy picne 😉

mayka
autor
29. apr 2011

@och naaaaaaaaaaadherneeeeeeeeeeee cisielko. Gratulujem moja a velmi sa tesim. Je to obrovsky uspech.
Inak az ma to desi ze to KET skutocne moze vyjst aj na prvy krat. 😅 😀 Teda v mojom pripade ma to desi. V tvojom ma to nesmierne tesi. 😀

mayka
autor
29. apr 2011

@och no a keby si sla k svojmu gynekologovi skor nespravi ti? Ale to by uz bola aka nedockavost. 😀

mayka
autor
29. apr 2011

@och inak podla mna to na dvojky je. Ja som mala necelu 100 hcg prvykrat. 😉

och
29. apr 2011

@mayka nebolo by nic vidiet to mi hned hovorili sestricky, takze cakame, neviem ci budu dve i ked je to pekne cislo kedze mrnusi sa zakusuju ovela neskor ako pri ET preto sa nerobi test ani na 10 den

babulka123
29. apr 2011

@och no ze aka paradaaaa.. velmi sa tesim a gratulujem
ja som mala na 10 den hcg cca 60 takze ... no neviem neviem ale vidim to na tie 2 baby ako si chcela.. ehheh drzim palce.

och
29. apr 2011

@babulka123 dakujem po pravde ma to zacina desit ci to vobec zvladnem 😲 ale to prejde s prvym kopancom 😉

krakulka
29. apr 2011

@och gratulujem, nech HCG krasne rastie. 🙂 podla mna to tiez vizera na dvojky 😅 uvidis.
krasna sprava. este je ti zle?

babulka123
29. apr 2011

@och ja si doteraz pamatam ze ked som konecne nasla vytuzenu ciarku na teste { teda ked som cakala ninku nie teraz.. hehehe} tak som ostala v soku ze to nemoze byt ani pravda.. ze toto nie, ved toto som ja chcela., ved to nezvladnem ..
uz ta nic nemoze tak prekvapit - nejako moc - teda okrem tych dvojcat, takze to zvladnes lavou zadnou neboj

mayka
autor
29. apr 2011

@och no k tym dvojcatam sa moze vyjadrit akurat tak @zukrik a @chruminka 😀 ale tak aspon poradenstvo ti potom budu poskytovat. 😀
Ja si veru neviem predstavit zeby som mala mat este dvojky. 😅

corinne
29. apr 2011

@och stale lepsie ako 0HCG,a mne sa zda na dvojky malo ,ale ved uvidis toho 19maja
Tak pevne nervy mamina 😉

janula13
29. apr 2011

@och tak som si ta vynurala ako som slubila a blahozelam,krasne cisielko, vyzera to na dvojky, ja som mala na prvom teste "len"250hcg🙂))))a na dalsom 1500, tak myslim ze je to dost realne uz sa neviem dockat tvojho utz🙂)))

slniecko01
29. apr 2011

@och tak sa teda pripájam ku gratulácii 😀 no ja odpadnem keď to budú dvojky. 😀 😀 😀

och
29. apr 2011

@krakulka už nie bolo mi len ráno, ako som tam čakala asi tam nebol vzduch 😉

@babulka123 skôr mám výčitky voči Rebe, či sa jej budem dostatočne venovať alebo či nebudem zanedbávať krpca/cvo 😅 ale myslím, že sú to len počiatočné stresy a veľmi rýchlo prejdu, keď sa človek dostane do jedného kolotoča

@janula13 no u teba budem pečená, varená keď budú dve, dáš rady ako sa nezblázniť pri 3 deťoch 😉

@slniecko01 ja tiež odpadnem 😉

ďakujem ešte raz a držte palce aby sa nič nepokazilo, kokos to zase strávim silvester v pôrodnici? 😀 😀 😀

slniecko01
29. apr 2011

@och Silvester nevadí, vianoce by mňa osobne viacej mrzeli ☹

darla27
29. apr 2011

@och gratulka ku krasnemu hcg cisielku! 😵
Po KETe sa chodi na krv len raz, bola si 14 den po transfere nie? Nech uz su jedno alebo dve, je to skveleeee. 😀
Ty neoblubujes silvestrovske oslavy, ked si si zabezpecila, ze dalsieho oslavujes v porodnici? 😀 😉
A tak lepsie ako ja, co sa budem potit v lete. 😅 🙂

och
29. apr 2011

@slniecko01 no uvidíme 😉 ale aj mňa by mrzeli, hlavne kvôli Rebeke ☹ ale to si človek asi nevyberie, bo ja som fakt nedúfala ani za máčny mak, že sa to podarí, to už aká musím byť sprostá keď mám zatiaľ 100% úspešnosť 😎

slniecko01
29. apr 2011

@och čo by si bola sprostá 😉 , ty robíš GF 100 % úspešnosť

@darla27 moja, potiť sa budeš tak či tak, mne bolo horko až dokedy som kojila 😀

och
29. apr 2011

@slniecko01 obávam sa, že tieto hodnoty nie sú veľmi pre mňa keďže sa jedná o KET a tam sa bubliny zahryzávajú oveľa neskôr až niekdy po 5 dni od transferu

@darla27 áno len raz a to na 14 deň a UTZ nie je o dva ale tri týždne 😲 veď budem na prášky

och
29. apr 2011

@slniecko01 myslíš že ako bonus mi dajú mrazenie emryjok na rok zdarma? 😀 😀 😀 😀

slniecko01
29. apr 2011

@och no dobre ja som myslela, že je tam aj KET 😀

slniecko01
29. apr 2011

@och to si nemyslým, každý ryžuje kde sa dá 😀

och
29. apr 2011

@slniecko01 dobre ale aj vďaka mne sa im zvyšuje rating úspešnosti a tým môžu nalákať viac ľudí 😉 😀

callex
29. apr 2011

@och no supiiiiiik..gratulujem..a drobcovi ci drobcom zelam prijemny all inclusive pobyt.

och
29. apr 2011

@callex no veď som zvedavá na teba v pondelok 😉 dúfam, že to bude veľmi podobné číslo ak nie vyššie

inak dvojky to asi nebudú, je to príliš nízke číslo, vraj sa to nedá ani posúdiť podľa toho 😉 aspoň baby v téme čakáme dvojičky tak hovorili, keď človek sa snaží niako vydedukovať skôr ako sa zblázni za tri týždne a to som si myslela, že to pri druhom bude v pohode, ale néééééééé je to to isté 😀

callex
29. apr 2011

@och tak aj jedno postaci..a ked to bude chlapec..tak mas parik.ides aj na dalsi odber ci hcg rastie?

och
29. apr 2011

@callex no ja radšej baby 😉 nie už len na UTZ 19. mája 😉 kokos to je tak ďaleko 😝

janula13
29. apr 2011

@och moja ale ved ja som sa uz zblaznila, ale prist mozes aj tak ked si tak blizko🙂ale nie tiez som sa velmi bala ako to bude ked sa mal narodit Simo a nic sa nedeje, da sa v pohode o jedneho viac ci menej co na tom zalezi..neboj, najdes si cas venovat sa obom ci vsetkym trom🙂nestresuj vopred to az ked tu bude tak to bude a ani si nevsimnes ako ti to super ide a zistis ze si sa nemala coho bat🙂

chruminka
29. apr 2011

@och gratulko,ja som sa nedostala k mojim zapisom ze kolko som ja mala HCG,vsak bude aspon prekvapko.
@janula13 klobuk dolu som uplne zabudla ze vy uz mate doma troch princov 😵 ,akurat ako sme vecer "citali" knizku boli tam tri princezne a ja ze uz len tretia segra vam chyba aby sa tato ako kral citil 😀 a Vikinka ano ano
Da sa to naozaj zvladnut,ja teraz nezvladam tie dve nase jezibaby,absolutne si neviem predstavit ze by nas bolo o jedneho viac.
Baby tak zalozite niekto tu sukromnu temu? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre