Tehotné pipiny z Gynfivu

mayka
28. júl 2009

Tak vas vítam tehotne pipinky z Gynfivu - centrum pre gynekológiu, urológiu a asistovanú reprodukciu a dúfam, že sa sem pridajú čoskoro aj tie ktoré chodia do pipiniek z Gynfivu v snažilkách.
😉
Mooooc im to prajem.

mayka
autor
26. apr 2011

@callex super. Drzim palce nech to uz konecne vyjde. 😉

callex
26. apr 2011

@och @mayka vdaka za palce zidu sa.bola som v stredu 20.4. a dopracovali sme sa ku krasnym blastocystam a dokonca aj dvom mrazacikom.

och
26. apr 2011

@callex no parada 😉 😉 tak drzim palce moc moc
teraz do vyjde silvestra travime v porodnici 😉

callex
26. apr 2011

@och oki..ruku na to...a potom budeme v telke ze prve dieta v novom roku. 😀

och
26. apr 2011

@callex jasne alebo budeme planovat koli dvojcatam spolocny termin sekcie 😉

callex
26. apr 2011

@och moze byt...nenamietam. 🙂

katarinka77
26. apr 2011

no teda tehule, s vami sa vrece roztrhlo 😀 . Aj tu ostane niekto, kto by mohol tehuľkovať so mnou, či zase budem sama ostro sledovaná 😀 ? Ale tuším Mayka sa chystá na jeseň 😉 .
@och no chvíľu som hľadala tú čiarku, ale je tam 😉 , super 🙂 ! Ešte nech to potvrdí aj odber a budeme čakať, koľko súrodencov bude mať Rebeca 🙂 .
@callex paráda, nech vám to vyjde už tentokrát 🙂 !

callex
27. apr 2011

@katarinka77 no veru patrilo by sa.uvidime..o tyzden budem mudrejsia.toto cakanie ked clovek nevie ci ano alebo nie je hrozne.ty sa uz dufam mas lepsie?

slniecko01
27. apr 2011

@och, super, zatiaľ potichu gratulujem a // čiarka je tam určite 😀 . To je neuveriteľné, strašne sa teším 🙂

@callex, dúfam že sa bublinky dobre uhnezdia a tentokrát to už konečne vyjde 😉

baby veď je to tu samá tehuľka, tak už aj pluvančeky môžete na nás pluť 😀 😀 😀

vika34
27. apr 2011

@och
gratulujem potichučky,kukám na to ,tuším je tam predsa nejaký tieň,ved už vydržíš do piatku
@callex držím palce
@katarinka77
nad amnio budem rozmýšľať až ked pôjde do tuhého ,teraz riešim prenatálny sreening a migrenu čo mám už 3 dni

vika34
27. apr 2011

tak som sa práve objednala k Mudr.Čunderlíkovi,lebo k Holaňovi by som musela mať papier od svojho gyn.,že mám nejaký problém.Je mi je vlastne jedno ku ktorému na oboch sú dobré referencie

katarinka77
27. apr 2011

@callex ten týždeň už hádam nejako vydržíš a potom sa dúfam budeme radovať s Tebou 🙂 . Mne už je trochu lepšie, ďakujem🙂!
@vika34 ja som mávala migrény do 16tt, to bolo hrozné, keď som si nič nemohla dať 😒 . Len som to preležala a prespala. Nič iné nepomáhalo...

och
28. apr 2011

myslím, že je to úplne jasné 😀 😀 😀 😀 že by to aj na dvojky bolo 😲 mohlo by 😉

och
28. apr 2011

@katarinka77 no mayka sa určite rada k tebe pridá, v septemby, hlavne keď uvidí moje rastúce brucho ju to drapne
no pokiaľ vyjde každý transfer tak bude mať minimálne dvoch súrodencov 😀 😀 😀 😀 juj to chce prístavbu 😉
@slniecko01 😉 a vy nič? máš ešte mrazáčikov nie?
@vika34 myslím, že si si vybrala dobre a neboj, bude to OK 😀 tieto mrazené detičky sú vysoko odolné 😉

callex
28. apr 2011

@och super..,zajtra ides na krv ci kedy?

och
28. apr 2011

@callex hej zajtra, tak som zvedavá na tú výšku HCG 😉 potom sa ide na utz tuším o dva týždne, ak si to dobre pamatám 😉 kokos zase 9 mesiacov čakania a tŕpnutia či je všetko OK, no bolo mi totok treba? bolo?

callex
28. apr 2011

@och hej o dva tyzdne na prvy utz.no veru od prveho pichnutia hormonu je to len same cakanie a stale si myslime ked uz prejde toto uz bude dobre a stale sa vynaraju dalsie a dalsie cakania a neistoty.mna tak vcera napadlo ze je to hrozne nevediet co sa deje v mojej maternici..chcela by som aby sme mali skleneny otvor cez ktory by sme mohli sledovat tie nase machulky ci su tam kde maju byt a ako rastu.

och
28. apr 2011

@callex ale kazdohodinové video reporty, že by si zatvorila ľavé oko a na viečku by sa ti premietlo, že čo sa stalo a čo sa plánuje stať 😉 ale snáď mi to rýchlo ubehne, musím sa opýtať sylvyki, že ako to ubieha vôbec ako si to predstavuje, že sa to dá zvládnuť 😀 dve detváky 😀 😀 😀

callex
28. apr 2011

@och urcite sa to da zvladnut..my zeny sme rodene managerky takze neboj.len tie deticky treba drzat ,,skratka,,a bude sa to dat. 😉

och
28. apr 2011

@callex no zvládnuť sa to určite dá, ale ako sa zbaviť pocitu, že nebudem jedného krpca zanedbávať?

callex
28. apr 2011

@och tak na to by nam vedeli hadam odpovedat maminy dvojiciek....urcite nebudes Rebeku zanedbavat a kym si urobis s najmensim babetkom rezim dna tak Beka pojde aj do skolky.

sylvyka
28. apr 2011

@callex no gratulujeem
@och no ze ako to leti uvidis sama ani nevies ze si tehotna 😀 az na jeden problem som na tom super Elka je velka tak sa to da zvladnut len teraz nas caka vybavovanie stahovanie a prerabanie toho domu na ktory nam schvalili hypoteku 😀 😀 😀 tak Leo sa narodi do domu sa tesim ale mam aj obavy ako to stihneme nastastie dom je v super stave len chceme vymenit kurenie podlahy a kuchynu ale to vsetko ma v malicku moj manzel 😀 tak hadam to pojde rychlo
Inak akoze sa tu vrece roztrhlo s tehulami sa tesim ze nebudem sama az na to ze za necele 2 mesiace rodim 😅

krakulka
28. apr 2011

uzasne 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 moc gratulujem och, vika34 aj callex. aj ja chcem.... 😅
ale az na jar. teraz by som to nezvladla. ☹ MM zadoni uz dlho, ale ja si netrufam. Kamoska ma druhe babo, medzi prvym a druhym je rozdiel 26 mes. a vraj je to poriadny zahul. a to ma hodneho MM, co jej s detmi pomaha. No uvidime.
vsetkym vam prajem, aby ste mali krasne a zdrave deticky. 🙂 🙂 🙂

och
28. apr 2011

@sylvyka no veď keď sa mrňús narodí bude mať Reba 2 roky a to bude už veľká kočka 😉 trošku mám obavy, čo ak to budú dvojky 😉 ale zvládnem to, prinajhoršom víkendy prídu babky a snáď si aj odýchnem 😀 no ale ešte stále si mi neprezradila kde to budete mať ten domček, ničoho sa neboj, všetko stihnete aj keby nie tak sa to dorobí neskôr 😉

@krakulka no veď naber odvahu a choď na KET 😉 môj mm mi tiež veľmi nepomáha, teraz strávil cez sviatky s malou dve doobedie aj to jej stihol ústa rozbiť, a prsí sa mi tu, že ako sa on stará 🤐 no veď odídem na víkend bez dieťaťa, nechám mu bordel a prázdnu chladničku, potom sa pobavíme ako "sa celý deň v zadku škriabem" 😝 😀

sylvyka
28. apr 2011

@och domcek je vedla nasich 😀 a prerabat to budeme aj pocas toho ked tam budeme byvat je ten dom vcelku v super stave len si to chceme troska prerobit

callex
28. apr 2011

@sylvyka tak vy ste tiez rychlo vrhli do dalsieho kola..drzim palce nech to vsetko dobre dopadne..prichod Lea a prerabka a tak..
@och a ty si mm este nedala take skolenie ze s ,,dietatom sam doma,,bez tvojej pomoci?pri druhom babetku by sa aj ziadalo aby ti pomohol.
@krakulka ked sa na druhe necitis tak to teraz neries...do jari si krasne pockaj ved to je este rok tak dovtedy uvidis. 🙂

mayka
autor
28. apr 2011

no kedy ta tipovacka zacina? 😀
ja tipujem kolem 500. len teraz neviem ci to staci na 2 ks. 😀

och
28. apr 2011

@mayka ešte máš čas až zajtra 😀
@callex nedala, bolo mi blbé robiť pokusného králika z vlastného dieťaťa 😀
@sylvyka no keď len podlahy a kuchyňu idete meniť, tak to je šup šup, závisí hlavne od dodávky materiálu, to najdlhšie trvá, preto my sme brali všetko že baumax a ikea, bo tam ideš, kúpiš, berieš a montuješ 😉

mayka
autor
28. apr 2011

@och jaj kokos a ja ze dnes je piatok. 😀

babulka123
28. apr 2011

@mayka heheheh matka na materskje.. ked sa ma niekto pyta aky je datum.. kuakm na neho ako puk, ze som rada ze viem ze aky je mesiac, nie to este datum.. aj s dnami mam uz problem.. heheeh

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre