Tehotné pipiny z Gynfivu

mayka
28. júl 2009

Tak vas vítam tehotne pipinky z Gynfivu - centrum pre gynekológiu, urológiu a asistovanú reprodukciu a dúfam, že sa sem pridajú čoskoro aj tie ktoré chodia do pipiniek z Gynfivu v snažilkách.
😉
Mooooc im to prajem.

mayka
autor
21. aug 2009

booozenky siofor. Ja uz som aj zabudla ze som ho jedla. 😀
To ale leti. Inka keby som si to vtedy nepisala do albumu tak na kpec veci by som uz zabudla. 😅 Ale sak mam ine starosti teraz vsak ano.

No babky letim na chvilu do prace a potom na gulas.
Tak zatial papa.

chruminka
21. aug 2009

mayka tak dobru chut 😝
a ten zelono modry sa aj nam najviac pacil so vsetkych farieb...takze dnes ho uz dufam,ze objedname a buduci tyzden by uz mal byt doma

given
21. aug 2009

Baby, neblaznite, spite kym sa da 😉

chruminka
21. aug 2009

given ako domka ?Adamko poslucha?
ty si rodila na kramaroch ze?Bola si na nadstandarte? Potrebovala si vecicky pre maleho pocas celho pobytu tam alebo si mohla pouzivat erarne?A s plienkami to je ako?Lebo kazdy mi hovori inac a teraz neviem aku veliku tasku mam zbalit pre jezibabyky.
dik

given
21. aug 2009

Adam je zlatucky, dobre papa aj spinka. Ja som sa uz tiez dala do poriadku, kedze odkedy som prisla z nemocnice, mala som teplotu a skoncila som s antibiotikami. Takze pozor nato, to dojcenie nie je sranda, pomaly nato prichadzam...
Bola som na Kramaroch na nadstandarde, najprv ma dali na pooperacne, lebo na 9. poschodi nebolo miesto a potom ma presunuli hore. Vecicky pre babetka ti daju - kosielku a perinku. Plienky (jednorazovky aj latkove) plus vlhcene utierky si urcite zober. Tiez nejake ponozticky, rukavicky a ciapku (je tam prievan na chodbach).
Inak pre babo nic ine, ked sa ti zaspini perinka, tak ti vymenia, nie je problem.
Dalej davaju vlozky aj toaletak, a tiez netreba misku na polievku (maju tam taniere). Dokonca som si vsimla, ze tam mali aj odsavacky za nejaky poplatok (taky maly biznis si tam rozbehli), ale ja som mala vlastnu. Tiez maju sterilizator a ohrievac mliecka v kuchynke.
Sestricky su zlate, akurat dve mi neboli velmi po chuti, jedna na sestonedeli a jedna na novorodeneckom, dost sa podobaju, maju obe asi 1,5m (kazda zvlast, nie spolu) a kompexy. 😠

chruminka
21. aug 2009

given dakujem si mi pomohla....pomalicky totis zacnem uz chystat tasky do nemocky pre istotu aj pre mna aj pre jezibaby,ale moje pomalicky je fakt ze pomalicky stale si totis myslim ze mam casu a casu 😀
Adamko je potom nielen krasne babetko ale este aj poslusne 🙂

loginka
21. aug 2009

chrumi, a ten tvoj kocik je vedla seba? a zmesti sa do dveri ?

chruminka
21. aug 2009

loginka ano ma len 75cm sirku a dvere su väcsinou 80-90cm siroke
a paci sa mi ze kazde dietatko ma svoju striesku
tu su aj rozmery:

http://www.kocikovo.sk/product/bumbleride-indie...

given
21. aug 2009

Chruminka, ja som sa tiez neponahlala s tou taskou, a nakoniec ani nebolo treba sa ponahlat v mojom pripade. No ale musis byt pripravena, pre kazdy pripad.

loginka
21. aug 2009

paci sa mi, aj preto, ze su deticky pekne vedla seba, mne sa paci v ciernej, akurat keby vnutro bolo nejake farebnejsie 😉

loginka
21. aug 2009
chruminka
21. aug 2009

loginka aj ten sa mi paci maju ho v krasnych farbach,len je tazsi lebo ma 15kg bez vaniciek a ten bumbleride ma 15,5kg komplet a pre mna budu koli noseniu lepsie fusakotasky,vanicky maju väcsinou 5kg bez babetiek to by som nezvladla

loginka
21. aug 2009

tak to hej, treba co najlahsi
neviem co su fusakotasky, ale to nevadiiii 😉
cize do toho bumbleride nebudes kupovat vanicky?

zukrik
21. aug 2009

Ahojte baby ukecané 😀 😀
Tie kilá mi ani nespomínajte,ja mám na sebe 13kg 😒
Ani mi to neprekáža,lebo viem že to vybehám pri našich
chalošoch 😀 skôr mi vadí tá záťaž na nohy a klby,lebo
ma neskutočne bolia.O panve ani nehovorím asi sa
rozťahujem alebo čo.

zukrik
21. aug 2009

Labutienka,je mi to velmi lúto zlatko ☹
Držím palčeky,nech ti to nabudúce dobre dopadne 😉

corinne
21. aug 2009

Ahojte pipiny.Ako pozeram vy uz finisujete s vybavickou 🙂 mne je este skoro a horsie je ze nemam moc predstavu co by som chcela(aky kocik,aku izbu,aku postielku)ale budem sa musiet vybrat trochu po obchodoch 🙂 ale az po 1 septembri vtedy mame kontrolu a aj morfologicky ultrazvuk.Vidim ze ste riesili vahu,ja som do teraz l schudla -3,5kg a nic som nenabrala ☹ tak si robim trochu starosti,ale spomeniem to doktorovi ci je to OK,alebo nech mi da niejake vitaminy,aby malo aspon babätko potrebne vitaminy.Velmi mi nechuti jest a ked sa nutim na silu jedlo sa mi zhnusi ☹ no neviem si pomoct.Tu sa konecne ochladilo 🙂 .Prajem vam pekny vikend.

callex
21. aug 2009

mayka
dakujem za prejavenu lutost...potesi to moju ubolenu dusu. 😉 aj hlavu.pozerala som na nete pribalovy letak decapetylu a je tam spominana aj bolest hlavy,nalady a podobne.tie nalady su zatial do pohody:bud trepem somariny,ci srandicky alebo revem ked ma hlava boli. 😎
chuda manzel sa zlakol ked som mu o piatej rano vbehla pod perinu cela uplakana.nemozem byt doma.ale tym ze som robila PO,ST,PIA....mam teraz tri dni volna pred sebou.do prace az v utorok.

mayka
autor
21. aug 2009

no toto. to ste toho popisali. Ja som len teraz prisla. Som dostala chut na pecenu kacku s loksami tak som to musela ist zohnat na nedelu. 😀

given ty sa mas ze Adamko je taky zlatusik. Tak nech mu to aj vydrzi.

zukrik, tie kolena aq klby bolia uhz aj mna. a ked si cupnem mam dost problečm sa postavit. 😀

callex a v praci vedia do coho si sa pustila?

chruminka
21. aug 2009

loginka k bumbleride nie su take vanicky ale len take vlozne tasky a vola sa to aj fusakotaska je to aj v tom linku co som poslala dole a tie su lahucke tusim jedna ma necele kilecko

baby akurat som pisla kamoske ze ja mam uz 3 dni take tazke brucho akoby som tam mala tehli a nie deti a strasne ked sa postavim tak ma vsetko taha a boli a potom nech mi niekto hovori ze hehotenstvo je krasne 😀

loginka
21. aug 2009

chrumy, ja sa uz teraz citim nemotorna, lezat nijako, krize bolia, tak to som zvedava co budem hovorit v 30 tt ako si uz ty, ale je to kraaaaaaaaaaaasne 🙂 🙂 🙂
ozaj ty si kedy bola na 3D? kedy je najlepsie ist s dvojickami?

chruminka
21. aug 2009

loginka my sme boli v 24tt,ale baby boli dost na sebe natlacene,ale aj tak boli krasne,bol to super zazitok nazivo,ale DVD nestoji za nic,ked mas moznost tak chod dakde inde a nie do GF,mayka bola v hlohovci a bola spokojna

callex
21. aug 2009

babulky cakam na mrchu po vysadenej antikoncepcii a par injekciach..aby som mohla ist medzi 2-4dnom cyklu na kontrolu a krv do GF.dokyna mi zakruzkovala ze ten 4.den je idealny.lenze ja teraz riesim dilemu lebo nespustila sa mi cervena krv ale len take spinenie.tak neviem ci mam dnesok ratat alebo nie?
lebo raz mi jeden gynekolog povedal ze menzes sa rata ked ide az cervena.a druhy ma zase iny nazor.

loginka
21. aug 2009

tak do GF sa teda nechystam, nahodou by som tam stretla moju oblubenu dr.B a mala by som pokazeny cely zazitok 😒
citala som nieco o tom Hlohovci, musim sa popytat mayky, ale asi az od 20tt , nie?

slniecko01
21. aug 2009

Ahojte Cicušky. Tak keď teda hovoríte o tých KG ja mám 9 navyše 😒 a to určite ešte priberiem ešte raz tolko

mayka
autor
21. aug 2009

callex , ja som isla na treti den cyklu tusim . Podla mna jeden den hore dolu...

loginka co sa tyka Hlohovca tak ja som bola spokojna.Rataj s tym ze aj 3-4 tyzdne vopred sa treba objednat. A vacsinou kocky chodia od toho 22-26 tt. Ja som bola v 26 tt a bolo vsetko pekne vidiet.
pozri si www.4dultrazvuk.sk . to je priamo ich stranka a mas tam aj popisane co a ako.

Slneicko kaslat na kila potom to zhodime.

loginka
21. aug 2009

jeee teraz pozeram, to je kraaaaaaaaaaaasna fotecka, fakt ako myslitel od Rodina 🙂
no mozno fakt pojdeme do Hohovca, ja som v Prosanuse, opytam sa aj tam a uvidime

given
21. aug 2009

Kaslite na kila, ja som skoro vsetko nechala v porodnici, domov som isla v mojich normalnych nohaviciach. Ostalo mi este asi 2,5 kila navyse, a to je asi v prsiach, sak su plne mlieka, plne lasky 😀 .
Az bolia, potvory.

mayka
autor
21. aug 2009

given a ty si kolko clkom pribrala?
to je super ze to mas uz dole.

given
22. aug 2009

celkom 10

mayka
autor
22. aug 2009

given , no toto. Jaka si dobra. 😀 Tak ja vo svojich povodnych gatach nepojdem urcite. Predpokladam ze v tehotenskych budem chodit este v zime. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre