Tehotné pipiny z Gynfivu

mayka
28. júl 2009

Tak vas vítam tehotne pipinky z Gynfivu - centrum pre gynekológiu, urológiu a asistovanú reprodukciu a dúfam, že sa sem pridajú čoskoro aj tie ktoré chodia do pipiniek z Gynfivu v snažilkách.
😉
Mooooc im to prajem.

mayka
autor
15. sep 2009

zukrik ja uz oprate a ozehlene
😀
no pecienka sa dovara, ryza uz je. mnam

to verim ze sa ti to kopi. sak pre dve deti musi byt toho vela

este mi chyba monitor dychu, kolotoc nad postielku , teplucka deka ta spanielska a pre mna veci do porodnice. Ale uz mi pisali z maderny zer by to malo dorazit tento tyzden.

slniecko01
15. sep 2009

Ahojte Babule ja som akurat prišla od našich a napapkali sme sa s manželom. Mužík mi doniesol aj burčáčik, mňam 😝

och
15. sep 2009

ahojte kocky 😀 😀 😀

tak ja som prave nakupila v maderne za 210 eurickov 😝 😀 😀 😀

zukricek toto si skopiruj do albumu, tam kde pises ten pokec hlavny o albume (niekam na koniec ked to das bude to pod textom, na zaciatok pokecu bude to uplne hore 😉)

och
15. sep 2009

uhm tak sa mi to tam nepridalo 😠 zukrik skusim IP ak ne daj mi tvoje heslo a potom si ho zmenis 😉 samozrejme ak chces 😉

mayka
autor
16. sep 2009

ochina si sa rozsupla nejako. 😀 A co si take poobjednavala. Ja si neviem to nakupovanie cez net vynachvalit.
Zatial som najviac nakupila v babetkove, v raji deti a maderne. Dnes idem do Hornbachu pozriet tie bordury na stenu tak som zvedava aky vyber budu mat.
Minuly tyzden mi vraj z maderny posielali balik no zasa klasika nasa posta v dedine mi este newdala oznam do schranky alebo ktovie komu to dali. Do kelu. V dedine je este jedna moja menovkyna - nejaka stara babka predpokladam lebo v piatok mi dali do schranky dve blahozelania k meninam pisane uricte starsimi ludmi lebo to boli take roztrasene pismenka a nejaky list. Tak dnes to idem vratit na postu.

och
16. sep 2009

dobre ranko 😀 😀 😀

mayka 😀 a to co mas dementnu postarku? ved nekukam len na meno ale aj na adresu 🤐 juuuj tak sa rovno na tej poste opytaj aj na balik 😉 mozno ti ho daju 😀 😀 😀

no z maderny som objednala ten angelcare 😀 (na tvoj podnet) a starkemu sa to velmi pacilo dokonca sam o tom zacal rozmyslat a normalne ma donutil to hned objednat, aby akcia neskoncila 😀 😀 😀 😀 😀
a potom som este kupila jednu napln do kosa na plienky, retiazku na cumel kvetinka, ortopedicke nohavicky (sa to tusim kedysi volalo postolky) zimnu zavinovacku do autosedacky emitex sivo-ruzova(tak predsa bude dubacik mat aj nieco ruzove 😵 )a este oranzovu deku do kocika od emitexu

jeeej mala vcera vystrajala v kuse 4 hodiny 😀 😀 a dnes ma len kopla na dobre ranko a spinka dalej 😀 😀 dubacik malicky ako ja ju lubim 😀 😀 😀

zukrik
16. sep 2009

Ahojte
Mayka,ja asi nebudem kupovať kolotoč nad postielku,neviem si predstaviť,že
pôjdu dva naraz 😀 😀
Deky nemám ani ja, ešte potrebujem kúpiť plachty do postielok a mantinel
na postielky.
Na budúci mesiac si kúpim veci do pôrodnice a kozmetiku pre detičky 😀 😀

och
16. sep 2009

zukrik 😉

no ten kolotoc to uvazujem aj ja 😕 manzel ma asi prihlusi, ked mu bude nieco hrat pri postely 😀 😀

zukrik
16. sep 2009

Neboj Och,zvykne si 😉
Ved je to taká jemná,nie moc hlučná melodia.
Ja by som ich chcela mať v dvoch postielkach,ale začínam uvažovať,že
prvý mesiac alebo dva by mohli byť spolu v jednej.Veď uvidíme ako to
všetko bude 🙂

och
16. sep 2009

strasne ma zacina bolievat chrbat 😠 fuj, idem si ja kupit ten vankus na kojenie, taky ten dlhy nech sa mi aj lepsie spi 😀 aj zehliaca doska by sa zisla 😝 aj diplomovku by som mala zacat pisat 😝 😝 ale to asi radsej budem zehlit 😉

och
16. sep 2009

baby ja sa dnes vobec necitim ako tehotna 😲 😕

mayka
autor
16. sep 2009

ahojte baby, tak som naspet. Sa citim akoby som zdolala Mon t everest. Cely clovek ma boli a spotena som ako prasatko. Kocky aj vy sa tak potite. ja strasne. Trosku si pri vas oddychnem a hodim sprchu. V poslednej dobe mi sprcha robi strasne dobre. ta tepla vodicka. No trcim tam aj 15 - 20 minut.

No a bordury som kupila s mackom Pooh 😀 Take vesele pekne. Tak a farbu stien necham vybrat muzovi, nech ma radost lebo odmieta ruzovu izbu. 😀
Tak ho chcem ukecat aspon na zlto fialkovu. No ale sak uvidim co povie. V nexte v avione som kupila herecke 3 ks triciek no nadhera. Bude z nej herecka. Ja som si kupila calibrum mami a magnezko a obkjavila som tam stanok s pirozkami. mnaaaaaaam tak som si kupila hned 5 ks.

Och a bola som sa nanapat v tej pizerke co sme spolu boli. Cestovinky chutili velmi. 😀

och vy ste kupili ten monitor s dosahom na 120 m ? ja chcem aspon do 25O m a neviem ci to nekupim vo forbaby lebo slubili zlavu ale ci v tom bude ten smetak to netusim. Ale tie naplne do neho su desne drahe tak ak aj nebude tak neva. prezijem to. A okrem toho vcera som preberala s jednou kockou odtialto tie klasicke plienky a celkom ma to zaujalo. lebo to nie su tie klasicke velke ktore treba vyvarat a zehlit ale staci ich len oprat a sup na ritku. No neviem pampersky su pohodlnejsie v kszdom pripade tak uvidim. Musim to este nastudovat. A kolotoc chcem urcite asi tento, lebo sa dayuzit dlhsie.
tento je na druhom mieste u mna http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

a tenot na prvom. http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

ta zimna zavinovacka emitex je super ja mam zltu. A deka je niekde na ceste.

😀

zukrik podla mna detusky mozem mat zo zaciatku v jednej postielke. A 2 kolotoce by som asi fakt nekupovala. Taky kolotocovi duet . fuuha
😀

vankus nakojenie som objednala tiez maderny. je taky dobry aj na spanie aj na kojenie. Da sa nejako stocit. Tiez je na ceste. hehe

och
16. sep 2009

no mayka tiez sa potim dost husto 😀 😀

hej hej ten angelcare ac301 do 120m v tych nasich 50m2 to uplne staci, skor mi islo o ten monitor dychu, bo ja spim ako zabita, tak nech ma to zobudi i ked tajne dufam, ze ziadna z nas nebude ani raz pocut alarm 😉 😉 a ten kos, no uvidim na co mi to bude a ked na nic, predam na internete alebo darujem 😉 snad bude niekto tehotny v najblizsej dobe 😀 😀 a aj tak ked si pojdem pre tych nasich 5 snehuliacikov o 2-3 roky bude uz ina technika vysielaciek 😉

co sa tyka toho vankusa potrebujem ho uz dnes, lebo vcera som myslela, ze sa zblaznim v noci 😝 a v babymarkete ho maju za 33 eurickov a aj tak musim ist kupit knedlu k segedinu 😀 😀

mayka
autor
16. sep 2009

och no ja som ten dosah chcela najme ked pojdeme na dovolenku. A mame velky dvor tak pre istotu. Pocuj dojdi v pondelok na navstevu.
😉
och ten vankus som videla aj v metre.
A vidis do baby marketu by som mohla skocit niekedy aj ja,ved tam maj aj tie deky urcite. A hlavne to neni daleko.

och
16. sep 2009

no vlastne do kedy, myslim do ktoreho mesiace su deticky ohrozene syndromom nahleho umrtia? som myslela, ze len take malinke do toho 4-5 mesiaca 😅

v pondelok mozem dojst len mi povedz, ze na kolku a posli presnu adresu 😉

mayka
autor
16. sep 2009

och vraj do jedneho roka.

kludne okolo 10 tej 11 tej a suradnice dodam potom. hehe 😀

akrat mi prisiel mail z maderny ze naSK taky angelcare s dosahom do 250 m nedodavaju. Ale to sa mi nrzda lebo vo forbaby mi tvrdili nieco ine. musim to preverit.

mayka
autor
16. sep 2009

teto tricenka som kupila dnes pre slecinku. http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6215563

slniecko01
16. sep 2009

Mayka a to sú naozaj za 49 skk ?

slniecko01
16. sep 2009

Pipinky od včera ma trochu pichalo v brušku, nie pod ale ako je pupok a ide mi to do strán. A dnes som málo cítila aj kopančeky iba rano. 😒

och
16. sep 2009

slniecko neboj, moja dnes tiez menej kope 😉 bo vcera blba ako z divych vajec 😀 co sa tyka toho pichania ti neporadim ☹ skus zavolat dokimu co ti na to povie

inak ja vobec necitim kopance ked stojim iba ked lezim alebo sedim 😲 neviem asi mam necitlive brucho alebo malu tie otrasy pri chodzi uspavaju 😕 no ved opytam sa ja v stredu idem k dokimu

mayka ok dodaj suradnice, ked budem na ceste poslem sms 😉

slniecko01
16. sep 2009

och akurat sme sa asi zobudili už kopká 😀

chruminka
16. sep 2009

slniecko mna tiez este aj teraz hoci kde pichne a stipne a zaboli,mam niekedy pocit akoby ma tie deticky zvnutra ohlodavali 😀 ,myslim,ze to je stale tym ako sa ta maternica zväcsuje a babetko rastie....a stym kopanim tie male potvorky niekedy riadne strasia ked cusia....skus spapat daco sladke a lahni si zvykne to pomahat

och ani ja som necitila kopance ked som chodila,stala sedela,len ked som si lahla,ale postupne sa to zacalo,stupnovat,teraz citim uz uplne vsetko a stale 😀

chruminka
16. sep 2009

zukrik tak ja mam napisanu poradnu az na 11:40h,ale ja tam chodim podla toho ako mi idu busy a väcsinou pridem racsej skor,myslim ze Plank zacina rizikovu akurat o 11:00h ,musim si pozriet daky bus do BA a podla toho ako mi pojdu spoje tak dorazim,mamina ma chce cakat na AS-nivach sa ma uz boji pustit samu ked mam lezat takze ja sa doterigam asi aj s maminou (ona je skor asi zvedava co mi povedia),

mayka
autor
16. sep 2009

slniecko a netaha ta mimi za pupocnu snuru? lebo ja to tak niekedy pocitujem. Asi strikuje. 😀 Mna dnes boli ako pred mrchou akokeby v lavom vajecniku. Bud sa mi tam Terezka s niecim babre alebo neviem. myslim ze uz je pretocena hlavickou dolu. a cirim tlaky dole.

Chrumi ty to ako zvladas? Dnes mali v avione vo vyklade tvoj kocik. Som si na teba spomenula. 😉

a slniecko nie nestali tie tricka po 49 sk, to tam asi dala len nejaku cenu ale stoja viac. To by som ich asi kupila na cely rok . 😀

chrumi a tecie ti to kolostrum? Lebo mne moc nie. Iba ked stisnem bradavky. tak sa mi spravia take kvapocky. Kedy ides na poradnu?
A ako sa citis? Babulky posluchaju?

loginka
16. sep 2009

chrumi, nemas nahodou niekde vysledky z triple? vysla mi vysoka hodnota hcg, tak to chcem porovnat s dvojickovymi tehulkami
joj chrumi, vydrz tuto torturu, potom uz na to budes len v "dobrom" spominat 🙂
a ja sa neviem dockat prvych kopancov..., tusim, ze ich ani nebudem az tak privolavat, ked su to potom take male kopanice 🙂

och
16. sep 2009

slniecko no vidis 😀 ono babatka prespia vyse 20 hodin za den 😉 akurat sme sa so starkym zhodli, ze aj mi by sme spali tolko 😀 ved vkuse tma, ziadna telka, knizka, mobil uz 6 mesiacov kuka na to iste 😀 tak to sa fakt asi nic ine neda robit len spat 😉 😉

mayka mne kolostrum tieklo dost a teraz je ho vyrazne pomenej 😕 asi preto, ze uz ma konecne taku mliecnu farbu ako riedke salko

chrumi to s tym kusanim som mala aj a ked som to povedala dokimu tak sa smial, ze taketo prirovnanie este nepocul 😀 😀 😀

slniecko01
16. sep 2009

Mayka veď sa mi hneď nezdalo, že by si next tak dobre nakupila 😲 A vieš že aj ja som myslela na tu pupočnú šnuru

mayka
autor
17. sep 2009

dobre ranko dievcata a miminka v bruskach

esther80
17. sep 2009

Mayka ahoj poslala som ti včera IP neviem či si si to všimla máš tam ten angel care za polovičnu cenu. Mne to kolostrum netečie vôbec možno dve kvapky za celý čas, ale aj to je individuálne no dúfam.

och
17. sep 2009

dobre ranko 🙂

fuj ja som mala zatial najotrasnejsiu noc za celych 6 mesiacov 😠 neustale som sa prevalovala a mala kopala zakazdym ked som sa pohla 😔 vsetko ma bolelo, chrbat, krize, rebra, koza 😝 😝 potom mi bolo teplo som sa odokryla a hned na to kosa 😝 no bleeee a to nehovorim o tom, ze som bola vkuse hladna ale vkuse 😝 teraz mozem cely den dospavat 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre