Tehotné pipiny z Gynfivu

mayka
28. júl 2009

Tak vas vítam tehotne pipinky z Gynfivu - centrum pre gynekológiu, urológiu a asistovanú reprodukciu a dúfam, že sa sem pridajú čoskoro aj tie ktoré chodia do pipiniek z Gynfivu v snažilkách.
😉
Mooooc im to prajem.

chruminka
30. júl 2009

ahojte ja som tiez brala na zaciatku calibrum baby plan a teraz beriem calibrum mami a nemam pocit ze by nam toi skodilo....jasne ze su to umele vitaminy,ale ked v tom ovoci a zelenine uz tiez tych vitaminov vela neostane kym sa to ku nam dostane na stol 😖 a clovek tiez nevie co to vsetko obsahuje cim to hnoja ,zrychluju dozrievanie.....o tom by sa dalo dlho polemizovat 😀

loginka
30. júl 2009

callex, no mne to pride ako dobra blbost, nic v zlom

callex
30. júl 2009

mne sa to tiez nepozdava...ved hadam by nas lekari netrapili a nesnazili sa nam pomoct otehotniet a potom nas nechali si kludne ublizovat nejakymi vitaminikami.

chrumi tiez si myslim ze to co dnes kupime nie je koser.ja napriklad ked si dam struhanu mrkvu z obchodu tak ma to prezenie.aj 2x.a mrkvicka zo zahradky-pohodicka.

chruminka
30. júl 2009

baby mne dnes bolo tak blbo!Hlava ma tak strasne bolela,ze som uz rozmyslala aj nad dakou tabletkou,vypila som dve kavicky (co vypijem max.jednu denne dakedy ale aj tri dni ziadnu),ale nic nepomohlo,som bola total mimo,citila som sa ako chora,ledva som zila ,asi to bolo tym pocasim....

callex
30. júl 2009

chudatko chrumi...nejake homeopatika si neskusala.moja kolegyna brava cephyl aj na migreny a pomaha jej to.vyskusaj...su neskodne pre tehotnu.

mayka
autor
31. júl 2009

DObre ranko,

dnes nemam moc dobry den. Hlava boli od vcera vecera. ☹
Chrumi uz je lepsie?

Ja normalne rozmyslam ze s tym skocim k vseobecnej. Sak ani neviem co si na to mozem dat. Paralenom sa napchavat nechcem a mozno existuje aj nieco pre nas tehule.
Tie tehu hormony + toto premenlive pocasie ma ide zabit.

callex ja som zasa pocula ze aj tie homeopatika obsahuju nieco oco skodi. Nie su 100% ciste. lekarnicka mi to povedala ked som si pytala v lekarni nieco na to. ☹ Tak ja uz potom fakt neviem ale je to o drzku ked mam takto fungovat v praci. Dovolenku si mozem cerpat uz asi len 2 dni. Tak musim len trpiet. 😢

slniecko01
31. júl 2009

Ahojte Pipinečky 😀 . Včera sme boli na výlete pri Tolpolčanoch u maminej rodiny, tak som sem ani nemrkla, pretože sme prišli až o 9:30 a šla som hneď spať 😔

och
31. júl 2009

do kelu a som sa tesila ze budem dnes prva 😀

inak dobre ranko 😉

mayka
autor
31. júl 2009

och no musis si este trosku viac privstat. 😀

slniecko a ako bolo na vylete?

chruminka
31. júl 2009

dobre ranko,
no uvidime ako to bude dnes,zatial pohodicka sa akurat napchavam 😝
ale vcera to doslo tiez az okolo obeda,tak snad dnes budem ok,vsak takto sa fungovat neda.
Mayka a ty skoc za obvodackou a povedz jej o tych bolestiach hlavy a ze ti to cestovanie do prace v tom teple nerobi dobre nech ta vypise aspon na 2tt,trosku aj zvelicuj,ze ako ti byva zle.....lebo teraz mavaju dake kontroly na PN-ky 😖
Mna chcela hned na zatiactku po IVF vypisat,ale ja som nechcela a potom ked som prisla o tri mesiace tak sa tvarila tak cudne a neochotne ma vypisala.

Och posli mi ten zoznam veci 😉

slniecko01
31. júl 2009

Mayka na výlete bolo dobre, pochodili sme celú familiu a museli sme všade jesť až mi to išlo cez uši.

Inak aj mňa včera bolela hlava, tak som si dala panadol, iba polku a prešlo to. A bolí ma aj hrdlo tak mi dali v lekárni Hedelix, ten môžu aj tehu

given
31. júl 2009

Mayka, ty dokedy chces chodit do tej roboty? Budem ta potrebovat na tych Kramaroch 😀

mayka
autor
31. júl 2009

baby tak som PN. sama mi to navrhla ze klud a chladok je najlepsi. Lieky mi nedala ale v stredu idem na preventivku a testy na chudokrvnost. Zatial ma nechala doma tyzden a potom sa uvidi. Ak ma hlava bude boliet aj cez tyzden tak ma posle neurologovi.

given taaak som ti k dispozicii len prosim ta treba rodit ked budem mat vychadzky. 😀

slniecko01
31. júl 2009

No tak ja idem v pondelok do roboty. Už sa aj celkom teším. Veď uvidím ako mi bude.

chruminka
31. júl 2009

mayka no vidis tak oddychuj
ja som akurat pustila prvu pracku s detskymi vecickami,lebo uz som ich mala vsade,kamosky ma zasobili vecickami do cca 6mes. a uz som uplne stratila prehlad co mame co nemame,pre jedno babo mame urcite vsetko co sa tyka oblecka a pre obe asi tiez len to musim poprad vytriedit podla velkosti a potom sa uvidi co nam este chyba.

callex
31. júl 2009

ahojte babule...
super mayka ze si PN..ani to nebolelo.
k tym homeopatikam...mozno je rozdiel medzi tymi z lekarne a medzi tymi ktore namiesa dobry homeopat.tam by urcite nemala byt chemia.

corinne
31. júl 2009

Ahojte pipiny.Mayka oddychni si aspon ten tyzden.Ja som si myslela,ze moje nevolnosti zmizli ale dnes som letela 1-krat smer wc 😢 co ma prekvapilo to som veru necakala ☹ Uz som si myslela ze mam pokoj akonecne si zacnem uzivat,ale opak je pravdou.Prajem vam pekny vikend.

chruminka
31. júl 2009

corine neboj uz to bude len lepsie a lepsie 😉

mayka
autor
31. júl 2009

no uz som doma.
chrumi tak to triedenie ti zavidim. Strasne sa na to tesim. 🙂
ja este nemam co triedit. Ale komodu s prebal. pultom mam uz doma a nejake veci co som objednavala z netu su na ceste a na poste. cakam kedy pride zvysok a vybehnem po to na ppostu lebo je tam desne teplo a veeela ludi tak sa mi nechce na 2 x.
Za mesiac malujeme izbicku. Ozaj neviete kde najdem nejaku inspiraciu na vymalovanie izbicky? Chcela by som nieco jemne mozno do polky stien aj tapety supnem.

callex len ja nepoznam ziadneho homeopata a podla toho co pocuvam kolko sa treba vopred objednat u neho tak aj porodim . 😀

corinne tak stale ti byva zle? Inak niekomu byva cele tehu zle. No ja mavam migreny miesto toho. Ale snad ti to prejde coskoro.

chruminka
31. júl 2009

mayka ja som sa na to tiez velmi tesila,ale ako sa mi to nakopilo tak sa mi moc do toho nechce 😒
ale musim uz zacat,lebo kto vie ako to bude s tym mojim krckom a aj ked neskoncim v nemocke (dufam,ze nie) ale uz sa budem musiet viac setrit,my prebalovak este nemame ale mam ho slubeny od sesterky po nasom krsnati,ale zato vanicku so stojanom uz mame doma,vzdy sa tesim ked nam nieco pribudne,ale potom ked to je vsade okolo tak hroza...aj na to zehlenie tych veciciek som sa tesila,ale ked my to mame tak dvojmo tak je toho straaaaaasne vela 😅 ,drahy mi bude musiet pomoct 😉

mayka
autor
31. júl 2009

chrumi a vanicku si aku kupila? Ja chcem uplne obycajnu. Nejako neviem prist na chut tym tvarovanym. A kde si to kupila? Alebo ste dostali? Tiez chcem so stojanom.

slniecko01
31. júl 2009

Ahojte Babule akurat som doupratovala 😝 . Zajtra budem mať pokoj a keď bude pekne pôjdeme sa kupať.
Mayka aj ja vy som chcela detskú vymaľovanú tak nepol. Vrch bledučko žltý a spodok blesučko zelený. Len ešte vybrať pekné farby, aby to nebolo ako kolotočarska strelnica. A ktomu biely nabytok.

corinne
31. júl 2009

Mayka no stale mi je blbo,minuly tazden bol klud tak si hovorim,ze som ani nepostriehla kedy tie nevolnosti zmizli 🙂 a dnes hups prva sabla 😀 A migreny som mala aj pred tym a teraz je to este horsie,niekedy aj 2x do tyzdna.V pondelok mam kontrolu tak som zvedava co mi povie dr.,zatial som len schudla -3,5kg a nabrala som 1kg,ale ked vidim jedlo 🤐 utekam kade lahsie ☹

corinne
31. júl 2009

http://www.creartive.sk/deti.html Nasla som len take nieco,aspon na niejaky napad

chruminka
31. júl 2009

tak konecne som to dovesala,vsak mi to trvalo skoro pol hodku,kym som vsetky tie mini vecicky povesala az som sa zapotila 😝

no vanicku mame tiez pozicanu taku so stojanom ,odfotim a dam do albumu,nie je to uplne taka ta klasicka ale ani dako special tvarovana....ja keby som kupovala tak len taku klasiku obyc...tie su väcsie

slniecko my mame v celom byte farebne steny...teda kazda izba je ina spalnu mame fialovu,obyvacku oranzovu,a buducu detsku izbu-zatial hostovsku a budeme tam babetka kupat ked sa narodia tak ta je zelena 😀

mayka
autor
31. júl 2009

Baby dakujem za tip a ja sa akurat vytesujem z balika, lebo svokra bola na poste a doniesla balik z babetkova. Fusak a zavinovacka a nejake ciapocky a ponozky su doma. Ta zavinovacka do autosedacky co mam v albume je nadherna. Tiez je z emitexu. A ten fusak vyzera byt dobry sice je bezovy kedze ten co som chcela nemali ale vyzera byt kvalitny.
Tak sa tesim ako blska. 😉

mayka
autor
31. júl 2009

Inak tie navrhy izieb v creative som uz pozeralale mne sa to zda byt take moc precackane. Asi budem improvizovat. 😀

chruminka
31. júl 2009

mayka len sa tes je to super pocit,ze?
Vidis my este fusaky nemame budme ich objednavat spolu s kocikom v auguste
ja si idem troska lazkat dako ma to dnesne triedenie a vesanie zmorilo

pahu
31. júl 2009

Čaute brucháčky 😀 😀 😀 😀 😀 Teplo Vám je že? No vidíte, tak ja sa aspoň kúpať môžem v takomto počasí 😀 😀 😀 Ale som pozitívne naladená, však? 😀 😀 😀

loginka
31. júl 2009

caf pahu, to je super mas naladicku 😉
ja sa kupem aj teraz, vo Vajnoroch mame ciste jazero a malo ludi, tam mi je najlepsie, v tieni samozrejme 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre