Tehotné pipiny z Gynfivu

mayka
28. júl 2009

Tak vas vítam tehotne pipinky z Gynfivu - centrum pre gynekológiu, urológiu a asistovanú reprodukciu a dúfam, že sa sem pridajú čoskoro aj tie ktoré chodia do pipiniek z Gynfivu v snažilkách.
😉
Mooooc im to prajem.

och
8. nov 2009

takze damy

Terezka je na svete 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
dnes o 14:08 😀 😀 3700 g a 50 cm 😀 😀 😀 este som ju nevidele ale urcite je kocka ako mamina 😀 😀 😀

mayka nech ste zdrave, stastne a nech dlllllllllllho zijete 😀 😀 😀 a tato nech si kupi brokovnicu na odhananie frajerov 😀 😀 😀

krakulka
8. nov 2009

Tak hurááá, gratulujem Mayka. Zelam obom vela zdravia. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Chodime na konika skoro kazdu hodinku, ci nahodu .... a uz je to tady.

leonie28
8. nov 2009

jeeej toje super Majka gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeem zelam vam vela stasticka a zdravicka 😀 😀 😀
a krasne miery ma Terezka 🙂 🙂 🙂

a CHruminke tiez gratululem k dvojkam su nadherne babulky 🙂

a vsetky vas pozdravujem pomaly sa tu rozdvojujute tehulky nase drzte sa
🙂

slniecko01
8. nov 2009

No teda dobrá babulka a Mayka si myslela, že bude mať menej kíl. Tak som rada, že to už má za sebou, zlatko naše. Takže na tento vikend asi nikdy nezabudne, i keď dlhý 😉 ale so šťastným koncom 🙂

Mayka , veď ty si od piatku poriadne nezažmurila oka. Baby bola som tu každú chvíľu.
Och ak by si išla za Maykou a Terezkou, tak ich pozdravujeme 😀

loginka
8. nov 2009

jeeeeeeeeejda, tak predsa?
Mayuska srdecne blahozelaaaaaaaam k Terezke, no uz mala krasavica malo miestecka, prajem vela zdravicka, rychle zotavenie, vela mliecka!!!

zukrik
8. nov 2009

Ahojte
Mayke gratulujem strašne moc moc,dnes mi písala,ale nedostala som sa k PC.
Písala,že sú strašne šťastný- bodaj by nie 😀 Takú krásnu slečnu 😀
A to povedala,že ju predbehnem 😀 😀
Ja zajtra ráno nastupujem na príjem,tak držte palce,ja sa ozvem.
Bud napíše kamoška za mna,alebo niekoho už nájdem.
Tak sa držte aj vy a príjemné tehulkovanie 🙂

slniecko01
8. nov 2009

Zukríček tak sa držkaj, nech ti to rýchle ubehne 🙂

och
8. nov 2009

moment moment to akoze som na rade? 😲

este neeeeee, este nemam kupeneho kuska oblacenia pre malu, nic prichystaneho do nemocky, jednej slusnej kosele nemam,.. 😲 😀

zukrik cica drz sa 😉 a hned daj vediet 😉

slniecko01
9. nov 2009

Dobré ránko PIPINKY,

tak dnes odchádza do porodky Zukríček, už sa nám to tu zužuje, že OCH ? 😀

Cicuška chcela som sa ťa opýtať kde je v BA ten BABYMARKET, ty si tam myslím kupovala TEUTONKU, že by som tam šla pozrieť. Myslím že je to smerom od POLUSU do PALACE, je tam nejaká cedulka ?

callex
9. nov 2009

Mayka supeeeer...Terezka sa ,,pochlapila,, tymi mierami.moc moc gratulujem a tesim sa s vami. 😵

krakulka
9. nov 2009

Ahojte tehulky - maminky 😀 😀 😀 😀
Zukricek drzim palecky, uricte vsetko dobre dopadne a ty sa budes tesit s detickami. Babule, vy mi budete chybat. Sak tu ostanem len ja Och, slniekco a Loginka. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

Slniecko ja som kupovala Teutonku tiez v Baby markete, ale vysvetlit kde to je neviem. 1x ked sme tam isli, dlho sme to hladali. My sme objednavali kocik este 31.10. a to nam predajca povedal, ze snad do porodu z Nemecka pride t.z. v polovici februára. Strasne dlho im to trva a do toho este vianoce a novy rok.
Ale zajdi si tam, maju sikovnych predajcov aj velky vyber kocikov.

http://www.babymarket.sk/index.php?page=info - je tam aj mapka

Och, to je v pohode, ze nemas vecicky pre malu. Ved to kupis hned. Skocis do par obchodikov. Teraz maju vsade velky vyber. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

katherinesand
9. nov 2009

maykaaaa, posielam velke gratulacie a prajem tebe aj Terezke velaaaa zdravicka, sil a aby ste boli rychlo fit.
nadhera!!! uz sa tesim na fotky.

micky tehulky - Zukrik, Och, Slniecko, Krakulka, Loginka a Vam zelam vela stastia, aby vsetko preslo lahko a vy uz ste mali v naruci tie vase male zazraky. 😉

slniecko01
9. nov 2009

Krakulka ďakujem za mapku 😀 😀 😀 , akurat som si doukladala vecičky do komody a objednala ešte v sobotu nejaké z toho NEXT, už mám toľko vecičiek, že sa mi to tam nezmestí . Ale nič to ideme kupovať ešte posteľ do detskej tak si tam preložím plienky, osušky, perinky... a potom to tam natlačím 😀 😀 😀

Kathy a tebe sa ako darí moje ? 🙂

No veru už tu nikto ani neostane, teraz aj keď baby prídu z porodky budú mať iné starosti 😉

Chrumi sem príde pozrieť tiež len občas, veď naraz dve ježibabky to dá určite zabrať.

Krakulka a koľko ste dali za tu TEUTONKU ja by som chcela SPIRIT+ FASCHION a minule keď som tam písala, tak ta babenka mi odpísala že ju majú na sklade. + nánožník a plaštenku myslím že hovorila, že je v cene cca 696 eur, tak uvidíme

Musím nahovoriť manžel, že už je najvyšší čas ísť kupiť kočík

chruminka
9. nov 2009

caute
chrumi nestiha mame chore jezibabky ☹
Najprv mala sopliky len Alexia tak sme cely vikend odsavali zlte sople a davali do nosa Libenar,no a vcera vecer to uz dostala aj Viktoria,ta je na tom ale horsie ma ich viac a steka jej to do hrdla takze Dr. nam kazala kupit uz aj Nasivin ,potom dake C-cko C-bion a keby moc kaslala ze aj Hedelix jej mozem dat.
Takze noc sme mali rusnu skoro kazdu hodinu sme odsavali sople raz jednej raz druhej,potom nosili na rukach.
Teplotu zatial nemame klop klop klop tak uvidim kedy im to prejde.

och
9. nov 2009

ahojte 😉

slniecko hej tam som brala teutonku, je to ako ked ides od polusu po vajnorskej stale rovno, budes minat po lavej strane vseliake predajne, ze svet kupelni a s autami, na velkej svetelnej krizovatke rovno a hned uvidis (uz s krizovatky slovnaft pupmpu a na nu pojdes 😀 je to hned pred tou pumpou, len aby si sa tam dostala musis na nu odpocit a zase hned do prava na parkovisko, nie su tam sice cedule ale maju velikansky oranzovy bilboard na budove 😉 urcite to neminies 😀

kathy srdiecko a ako sa ty mas? ja pevne verim ze do konca roka totu obnovite 😉 a my sa posunieme zase o level dalej 😀 😀 😀

slniecko inak mna vysiel Fun system + vlozna taska aj s autosedackou Romer baby safe plus aj s tou hovadinou do auta naklikavacou pre autosedacku 924 eur (kocik a prislusenstvo 704 autosedacka a prislusenstvo 220) inak fakt najvyssi cas 😉 kupit kocik 😀 😀

slniecko01
9. nov 2009

Chruminka tak sa teda držte a ježibabulky nech sa skoro vyzdravia 🙂

luciamk
9. nov 2009

Ahoj babule,

No...človek sem nepríde pár dní a Vy všetky rodíte ??
No gráááátulujem MAMINÁM a tým čo teraz "tlačia".
Babule hrozne sa s Vami teším a prajem veľa zdravíčka a veľa miečka.

Náš Samko bude určite športovec, tolko sa mrvý a kope... neuveritelné 😀 , manžel včera dostal takú šupu do ucha 😀 😀 , veď nech vie aké to je, nie ?
Pipiny kedy ste začali nakupovať, ja som normálne prekvapená, že ma to zatiaľ nechytá...

slniecko01
9. nov 2009

Luciamk ani mňa to nejako nechytalo kupovať vecičky, ale keď kupiš jednu tak to ide, neboj sa 😀 😀 😀 . Vždy si povieš že máš toho dosť, niečo dostaneš a vždy si niečo kúpiš nové, pretože ťa to nenormálne láka. Mužovi keď som ukazovala čo som objednala, tak sa začal rehotať, že veď som hovorila, že už nebudem kupovať 😀

katherinesand
9. nov 2009

och, slniecko, no uz je to lepsie... trochu som sa vyplakala po dalsom nevydarenom IVF, ale uz som sa otrepala a snazim sa na to menej mysliet, aj ked to je dost tazke.

ale pri vas vzdy ozijem, ked vidim ako sa to tu rozbieha 😉

chloe77
9. nov 2009

caute tehulky ste tu niektore co beriete po ET estrofem? ja mam strasne nafuknute brucho prikladam to k tomu estrofemu lebo nemozem mat taketo brucho v takomto rannom stadiu tehu. mate aj vy taketo skusenosti? a kedy vam ho vysadili? som z toho na nervy ☹ ☹ ☹

och
9. nov 2009

kathy ja viem ze si sikovna a silna zienka 😉 raz to pride uvidis 😉 😀 😀

chloe ja som brala estrofen ale nafuknuta som nebola 😉 mozno to mas este z hormonov ale pi vela vela vody, moze to byt aj hyperstimulak 😕
inak ja som tiez v siedmom tyzdny vizerala ako v tretom mesiaci 😉 neboj prejde to

chrumik nech su bambulky rychlo zdrave

slniecko01
10. nov 2009

Dobre ranko babulky 😀 😀 😀

Och nevieš nieči nové o Mayke ?

krakulka
10. nov 2009

Dobre rano,
Chruminka, zelam skore uzdravenie babulka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Luciamk, tak vy tak kopkate? Nas maly protestuje. Zadadne kope len tatina,ked prilozi ruku k brusku. Mna pocas dna malicko, obcas som z toho nestatna. A to mi vcera jedna sestricka z novorodeneckeho povedala, ze mam strasne male brusko, na to, ze vo februari rodim. A co ho mam nafukovat? Alebo sa prejedat, ked nie som vobec hladna? Myslim, ze mam vyvazenu stravu. A maly je podla posledneho utz z 21tt. dostatocne velky. Dokonca o tyzden vacsi. ☹

Och uz si bola nakupovat?
Slniecko, urcite prehovor manzela, aby ste isli na ten kocik. Uz je navyssi cas. Ja som chcela Teutonku kolekciu 2010, takze dodacia lehota 12t. My sme s tym ratali, tak sme kocik objednali skorej. A co nas vyjde? Neviem este presnu sumu, az ho dovezu. Podarilo sa nam vybavit cez dobru cenu, prostrednictvom majitelov. Moj manzel pracuje v tomto biznise. 😉

slniecko01
10. nov 2009

Ahojte PIPINKY dens sa tušim nikomu nechce ani písať 😀 , čo porábate v tomto upranom počasí ?

corinne
10. nov 2009

Pekny podvecer pipiny.Tak velka gratulacia Mayke,Terezka je riadna baba ako sa patriv 🙂 .Mne zacalo tvrdnut brucho od soboty,aj 4-5x na den,tak vedsinou lezim.Zajtra idem ku gynekologovi,chce sa uistit ze krcok je v poriadku,lebo tu v cudzine nekontroluju tak ako u nas,robia len UTZ,kontrola mocu,tlaku a vahu.Dufam,ze nebudem musiet lezat az do konca.

slniecko01
11. nov 2009

Dobré upršané ránko PIPINKY 😀

Corine aj mne tvrdne brucho a najviac keď sa ponahľam, alebo ležím na chrbte. Mne pomáha polažať si chvílu na ľavom boku. 😀
Dnes mi trochu odpuchli nohy, uvidím večer. 😉

slniecko01
11. nov 2009

No vidím teda, že to tu upadá PIPINKY. To už sem naozaj nikto nechodí ? 😠

och
11. nov 2009

no ahojte damy

mayka mi poslala vcera fotecku malej Terzky na mobil, kedze vsak nemam kablik do PC ani internet v mobile 😝 fotecku si necham pre seba 😀 😀
mayku som chcela ist pozriet ale vobec mi to nevychadza lietam ako splasena mys a to mam v sobotu dve skusky a este som to ani nevidela 😝
tymto sa mayke ospravedlnuijem 😉

inak vcera sme boli v poradni, mame necele dve kila, prietoky citujem "krasne spokojne okyslicene dieta" 😀 😀 cize na jednotku, akurat mamka mala vyssi spodny tlak, aj ked som dokimu vysvetlila ze ma predtym vytocil buduci otec 😀 😀 tak sa len zasmial a povedal ze pre istotu si ho mam merat kazdy den 😀 😀
a sme o tyzden popredu 😀 😀 a dostali sme papiere do ruzinova co si treba priniest a co co stoji 😀 😀 takze zaciatkom decembra sa zaciname balit 😉 pre istotu 😀 😀

slniecko01
11. nov 2009

Och to už aby si sa začala aj učiť. A Mayku kedy pustia domov ? Aký mala pôrod ?

och
11. nov 2009

slniecko vobec nic neviem, nechcem jej volat, urcite je este v nemocke a viem ze kamoska mala nervy na nemocnicu, tak jej zavolam, az ked bude doma v klude 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre