Tehotné pipiny z Gynfivu

mayka
28. júl 2009

Tak vas vítam tehotne pipinky z Gynfivu - centrum pre gynekológiu, urológiu a asistovanú reprodukciu a dúfam, že sa sem pridajú čoskoro aj tie ktoré chodia do pipiniek z Gynfivu v snažilkách.
😉
Mooooc im to prajem.

janula13
29. apr 2011

@chruminka a mas klobuk? 😀 😀 😀 ale chod neskladaj nic predo mnou,keby mas tretiu jezibabku tiez zvladas lebo musiiis..ja som sa dnes takmer nudila🙂))upratala som, poprala, navarene bolo zo vcera, tak len take prkotinky som si robila🙂ale to nebyva casto🙂

chruminka
29. apr 2011

@janula13 krpci posluchaju asi ked sa mamina nudi,ja sa nestiham nudit vobec,stale je co robit 😵 u nas sa moze upratovat aj dva krat do dna 😉 ,ja pri detoch stiham len prkotiny ako vyvesit zvesit pradlo poskladat,ale navarit uz nehrozi,to robime po veceroch

janula13
29. apr 2011

@chuminka co posluchaju, vytacaju🙂))ale dnes sa dalo mame lepsie aj horsie dni ako kazdy🙂niekedy som rada ze som rada:ň ale nestazujem sa myslim ze na tri deti sme v norme...

chruminka
29. apr 2011

@janula13 tak sa drzte ked mi bude najhorsie tak si spoameniem na teba ako to super zvladas s troma 😉
Dobru noc a pekny vikend

mayka
autor
30. apr 2011

Baby tak zakladam tu sukromnu temu podf nazvom pipinky z GF. Idem vas tam popridavat tak ak sa tam niekto z vas nebude vediet dostat mi napiste ok a ja to napravim. Snad na nikoho nezabudnem. 😅

mayka
autor
30. apr 2011
zukrik
3. máj 2011

@och gratulujem cicuška 😉

och
3. máj 2011

@zukrik ďakujem drahá, uvidíme 19 mája či je všetko OK, inak sme všetky v súkromnej téme 😉 tak dobehni za nami 😀

luciamk
8. júl 2011

Ahoj babule, vidím, že sem chodíte asi tak ako ja... 🙂
Chcem sa spýtať kedy ste začali dávať drobcom aj iné mäsko? My sme stále na kuracom a morčacom. Čítala som, že bravčové až od 3 rokov, ale kedy sa môže dať hovädzie? Jedni mi hovoria, že mám počkať, kým nebude mať Samuš 18mes., iný už dávajú šuknu, dokonca ja párky ešte pred ukončeným rokom... tak poraďte....

demeeri
9. júl 2011

Ahojte.čakám chlapčeka 23.augusta.Budem mať cisársky rez. Zaujímalo by ma,či tu každá ste mali cisársky?

mirus11
9. júl 2011

@demeeri to uz teraz vies,ze budes mat cisarsky?

demeeri
9. júl 2011

@mirus11 Áno,to kvôly umelému oplodneniu a kvôly veku.

mayka
autor
9. júl 2011

ahojte.

@luciamk uz som ti odpovedala cez fb. 😉

@demeeri ty si mi nejaka povedoma. nechodila si sem jeden cas? my sme neboli vsetky rodit cisarskym. Ivf neni dovod rodit cisarskym. a neviem o tom zeby aj vek ovplyvnoval ci rodit prirodzene alebo nie.

mirus11
10. júl 2011

@demeeri a ked mas umele oplodnenie,tak sa vzdy robi cisarsky?

given
22. aug 2011

Caute, toto tu este zije? Same zname "tvare" 🙂 Som si zaspominala! Ako sa mate?

mayka
autor
15. jan 2012

@given my sem uz vobec nechodime. Mame inu temu sukromnu. 😀 nahodou som sem kukla vidim ze si pisala este v auguste. 😀
My sa mame dobre. Akosi rychlo ten cas leti vsak za chvilu deti do skolky pojdu. Veru nedavno sme riesili tehotenstvo. Na druhe mimi sa nechystate? 😉 A Adamko poslucha?

given
3. feb 2012

Ahoj Mayka, vsimla som si neskor, ze ste v inej teme, ale uz som to zmazat nemohla, co som napisala 🙂 .
Adamko poslucha ako-kedy, hlavne stale rozprava a rozprava, takeho ukecaneho chalana, aby clovek pohladal. Prave uvazujeme o druhom, uz som aj bola za Harbulakom, hned sa mi snazil napchat na podpis papiere na IVF, ale kedze u nas to bolo fakt len v rovine uvah, tak sme zatial nepodpisali. Ale niekedy na jar april-maj by sme sa nato dali. A vy ako? Tiez uvazujete?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre