Tehotné pipiny z Gynfivu

mayka
28. júl 2009

Tak vas vítam tehotne pipinky z Gynfivu - centrum pre gynekológiu, urológiu a asistovanú reprodukciu a dúfam, že sa sem pridajú čoskoro aj tie ktoré chodia do pipiniek z Gynfivu v snažilkách.
😉
Mooooc im to prajem.

katarinka77
18. máj 2010

ešte táto sa mi páči:
http://www.kika.com/at/katalog/m/baby/kleines-z...
len by mohla byť trochu lacnejšia 😉

och
18. máj 2010

lucia rotavirus pohoda, akurat ma doki upozornila, ze moze babatko trosku prehnat, respektive mat redsie kako, predsa je to len zriedeny aktivny virus 😉

katka no a este, ked babatko polozis tak ten umelohmotny drziak na veci budes mat asi daleko 93 cm sa natahovat cez babo nie je vyhra alebo ti bude zavadzat 😝 brucho si budes o neho trieskat 😉 asi totok je lepsia investicia 😉
http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/5014...
http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/7016... k tomu je aj pekna biela postielka 😉

ja sa vytesujem 😀 😀 😀 😀 😀 objednala som si jedalensku stolicku a v piatok mi ju mm prinesie z brna 😀 😀 😀 😀 a este je aj o 10 e lacnejsia ale taku farbu nemaju nikde 😀 😀 😀 😀 tralalala
http://www.babypark.cz/chicco-polly?variants=47548
ta farba midnight 😉

och
18. máj 2010

noooo ta z tej kiki je fajn 😉

katarinka77
18. máj 2010

Och, ja by som chcela vyslovene komodu, lebo v spálni ešte nemáme vstavanú skriňu, takže ani nemám kam dať vecičky. Na tej z Kiky sa mi páčilo, že sa dá po bokoch postaviť tiež nejaké krémiky a drobnosti. A po sňatí prebaľovacej podložky by mohla ostať aj v spálni, je pekná.
Peknú stoličku si objednala 🙂 !

och
18. máj 2010

hej chapem a nevie ti ju niekto vyrobit za polovicnu cenu?

katarinka77
18. máj 2010

neviem, nezisťovala som ešte... jedného stolára poznám, tak sa môžem popýtať,,,

och
18. máj 2010

http://www.obchodny.sk/product/komoda-scarlett-...

tato? netusim farbu aku by si si priala

katarinka77
18. máj 2010

neviem, či by sa dala sňať tá prebaľovacia podložka, ale inak je pekná. Niečo v bledšej farbe chceme, biele alebo bledé drevo, tmavého už máme doma dosť 😀 . Niečo do 200€. Pozerala som aj aktuálny leták z Kiky, či by tam náhodou nie je tá, čo sa mi zapáčila, zlacnená. Tá prvá z babetkova asi nebude moc vhodná, je malá a keby som si mala do toho umelého držiaka búchať brucho, asi by som zakaždým myslela na Teba, že som ju nemala brať 😀 😀 .

katarinka77
18. máj 2010
mayka
autor
18. máj 2010

ahojte,

poslusne hlasim kocik objednany a v piatok by mal dorazit, kabelka k tomu dokupena a doma uz mame aj autosedacku od 9-18 kg. Supeeeeeeeer je. A mame pokoj, mama ma dusu a pokoj na mieste amozem sa konecne sustredit aj na dolezitejsie veci. 😀

katarinka, komoda je sice pekna ale podla mna ten prebalovaci pultik je maly. My mame tu vacsi podlozku a ta je perfektna. Nasa Terezka sami uz na nej pretaca a veru asi by som sa bala ze z toho padne. My mame prebal pult z ikei Leksvik ale starsi model po kamoskynich detoch nez maju teraz a vyuzijem to aj potom lebo sa to da zlozit. Teraz uz tuto komodu ani nepredavaju ale trosku inu len s 2 suplikmi.
Ja tam mam skoro celu garderobu a hnecpod prebal. pultom mam plienky.

aha tato baba ho predava za 100 e. http://forum.rodinka.sk/viewtopic.php?p=2138504

mame presne ten isty okrem toho vrchu ale ta prebalovacia plocha je presne na podlozku napr. tuto

http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

/Prebalovacia plocha sa da zlozit na polku cize to vyzera ako dalsia polica na skrinke

z babetkova som objednavala velmi vela veci a su fajn a celkom rychly. Akurat kociky tam maju nejake drahsie.

mayka
autor
18. máj 2010

katarinka, moja kamoska spolupracuje s kuch. studiom ale robia aj ine veci. Nam robili nabytok skoro do celeho domu a celkom za sljusne peniaze. Skus ju oslovit. maju aj www stranku ale asi ju od novoty neaktualizovali. 😀 Kancel maju v Ivanke pri Dunji tak ak chces mozem ti dat na nu cislo. Ja si unej dam spravit aj nabytok do detskej izby ale az trosku neskor tak o 2 roky mozno. Teraz este netreba.

mayka
autor
18. máj 2010

lucia, to ockovanie proti rotavirusom je uplna pohoda. Ziadny plac a ani vedlajsie ucinky. 😉

a este fotka, takto nam zo zaciatku nechutila mrkva.

katarinka77
18. máj 2010

a čo hovoríte na toto: http://www.e-kociky.sk/?214,detska-izbicka-safari ? Ale zase nemala som ešte v pláne zariaďovať izbu, ešte je koooopec času 😀.
Mayka, malá je zlatá, už som okomentovala na FB 😀 . To číslo Ťa poprosím a uvidím, či na niečo ešte natrafíme alebo by som si dala niečo pekné urobiť 😉 .

slniecko01
18. máj 2010

Mayka to je neskutočná fotka 😀

mayka
autor
18. máj 2010

katka, mas IP.

inak aj ta zostava je pekna.

Ale ked chces do biela. Slniecko mas z ikei krasny nabytok.

slniecko to je hensvik?

a dakujeme za pochvalu. 😀 Takto vyzerame kazdy den. Nejako nam tie prikrmy moc nejdu. ONa totiz akoze otvori usta a stiahne pery a ma pusinku jak vevericka rit. Sa na nej rehocem. 😀

slniecko01
19. máj 2010

Mayka ja mám Hemnes, ale teraz došiel leták Kika a aj tam je pekná zostava, len neviem aké sú tam rozmery, len som to preletela.
Najprv som si myslela, že sa Terezka dogrckala a tak pozerá s očkami, že prečo ma trápiš ? 😀 Daj mi mléčko 😀

krakulka
19. máj 2010

ahojte maminy a tehulky, vsetko citam, len nestiham odpisovat.
dnes k nam pride pani, co vedie kurz plavania pre deticky. bude s Andrejkom plavat u nas vo velkej vani, na skusku. ona chcela, aby sme prisli rovno do lazni, do velkej vane, ale na Andrejka musime ist pomaly. tak zajtra napisem ako to dopadlo. vana uz vydezinfikovana. 🙂

och
19. máj 2010

krakulka ako dopadlo plavanie? my sa vzdy tesime a Rebe sa to fakt velmi paci 😀 😀

aj ja uz chcem riesit nabytok v deckej 😲 😀 😀 😀 ale buduci tyzden pride ujo bagrista a vykope zaklady, dufam, verim, snivam 😵

slniecko01
19. máj 2010

Och tak to držím palce aj na nohách aby prišiel ten pán majster. To si ešte užiješ s tou ich dochvílnosťou 😀

Mayka určite vie o čom hovorím 🙂

Krakulka už aj ty chodíš na plávanie ? V tomto našom mstečku pod Karpatmi nič nieje. Iba v PK a to do obeda keď nemám auto 😒

och
19. máj 2010

slniecko no ja dufam, ze to bude sup sup, kedze to bude staviat nas buduci sused a znamy 😉 vlastne bude stavat dva domy naraz, svoj a nas 😀 tak to vyzera celkom slubne aj s kvalitou 😉 dufam
a do BA niekam poobede nechcete ist plavat? a v Senci nemaju poobednajsie?

mayka
autor
20. máj 2010

caute damy,

povie mi niektora z vas kedy sa zlepsi pocasie. Uz ma porazi. 😠

Stoji ma to moc vela penazi lebo len chodim po obchodoch a minam. 😠 Ale aspon potom budem mat pokoj. Dnes som kupila polstrpovanie na sedenie na terasu a plavky pre seba, lebo som s horozou zistila ze ani jedny nie su mi dobre. Akoze prsia mi zo vsetkych trcia.
A kupila som aj Terezke nausnicky z bieleho zlata - kvetinky s bielymi ockami. No ochine sa pacit nebudu. 😀 😀 😀

slniecko veru mas pravdu co sa stavby domu tyka. kazdy len naslubuje a ono to trva trva. Teraz nam slubuje obkladackar uz 3-ti tyzden ze dojde a furt nic. Ale tak snad do leta to bude.
Inak v tescu som kupila za 250 sk plastovu hojdacku na dvor. Uzasna. Medzi nohami ma aj tu zabranu aby dieta nevypadlo tak sa tesim kedy ju do nej posadim. 😀

Och, super ze zacinate stavat. Uricte to tam budete mat krasne. Som zvedava.

chruminka
20. máj 2010

caute caute caute
tak uz aj mna poraza z tohto pocasia,uz ma nebavy stale obliekat a vyzliekat dve deti hore dole,kym jedno obleciem druhe je uz dopotene o mne ani nehovorim....na zblaznenie v zime som ich navliekla do overalov a sup do kocara hotovo

My sme boli dnes s Viktoriou na nozicky na sono lebo ona to este nemala v poriadku a vdaka bohu uz aj ona je ok,ale zasa som zistila ze maju obe take hnisave vriedky za uskom ako maju nausnicky tak zajtra bezime zasa k dr.
Baby stale daco riesime uz ma to nebavi.

slniecko01
20. máj 2010

Baby mne sa nič nechce 🙄

Mayka na tá hojdačku daj bacha, lebo pod neterkou sa zlomila, síce bola o niečo staršia ako Terezka, ale predsa.

Crumi to je supur, že nožičky sú ok, my ideme ešte v júli, dúfam že na poslednú kontrolu, lebo mudr je trochu úchyl

katarinka77
20. máj 2010

Jéj, no to vám trošku závidím, že už máte postavené a môžete si dať rannú kávičku vonku na terase. O tom ja snívam stále 😀 . My tiež plánujeme RD, ešte neviem, či kúpime alebo postavíme... Ale po skúsenostiach s rekonštrukciou by som sa mala pripraviť na to, že ošediviem 😀 . Ale kým sa do toho pustíme, ešte to asi pár rôčkov potrvá 😒 ....

katarinka77
20. máj 2010

P.S: pridala som dnešnú fotku bruška 🙂 .

luciamk
20. máj 2010

Ahoj babule,

Kati, krásne bruško 😀

Baby držte mi palce, zajtra idem do poradne prvý krát sama busom a s kočíkom.... do Senca je to síce len 10 min, ale bude to sranda 😖 ... mama sa totižto bojí ísť sama s malým autom... tak zostáva bus...

S tým rodinným domom je to úžasné, ja som bola celý život paneláková mestská pipina, až kým som nestretla muža a ten ma nedoniesol na dedinu... keby mi to bol niekto povedal pred 3 rokmi, tak ho vysmejem... inak pevné nervy všetkým, čo sa chystáte stavať a dorábate.... my sme už 2 mesiace v novom dome a stále je tu čo robiť ....

Pekný večer babulky

och
20. máj 2010

ahojte

chrumi nooo pravda je, ze lepsie to uz nebude aspon pokym pojdu do skolky, snad si potom dame v klude aj kavu s nohami na stole 😉 😀 😀 😀 😀 😀

katarinka no konecne si zacala pucit 😀 😀 😀 sa tes teraz raz pride den ked si nebudes vediet ostrihat nechty na nohach 😀 😀 😀 😀 ja som si skoro malicek odtrhla, bo mm odmietol so slovami, ze ma to bude boliet 😝 😀

domcur bude cca takyto 😉

och
20. máj 2010

lucia tak prijemnu zabavu, sme s mm isli minule elektrickou no hotove A je to sme sa nasmiali 😀

mayka
autor
20. máj 2010

ahojte,

och kraaaasny domec. Vyzera velmi dobre.

katarinka a akoze kde mas to brucho? Vsak to je brusenko. A ake nadherne. Ty si krasna tehulka. 😉 😵 😵 😵 😵

katarinka77
20. máj 2010

Och, no to bude krásny domček 🙂 ! Paráda!

Mayka, ďakujem 🙂 , bruško už dobre vidno, len záleží aj, čo mám oblečené. Tiež sa mi zdá na fotkách menšie, než v skutočnosti.
Och, no ohromne sa "teším" na to, keď si nebudem vedieť ohliť bikiny a ostrihať nechty na nohách 😀 . Som potom zvedavá na tú manželovu výpomoc 😀 😀 . Ale myslím, že minimálne kvôli nohám navštívim nejakú pedikúru 😀 .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre