Tehotné pipiny z Gynfivu

mayka
28. júl 2009

Tak vas vítam tehotne pipinky z Gynfivu - centrum pre gynekológiu, urológiu a asistovanú reprodukciu a dúfam, že sa sem pridajú čoskoro aj tie ktoré chodia do pipiniek z Gynfivu v snažilkách.
😉
Mooooc im to prajem.

och
19. aug 2009

no ahojte pipinky 😀 😀

no konecne som sa dostala k vam 🙂 stary odisiel a tolko veci mi tu nechal na dovybavovanie, ze ma ide roztrhnut 😝 aspon mi to rychlejsie ubehne 😀 😀 zacinam trpiet nespavostou na co mam nervy 🙄 respektive sa mi otaca den s nocou na uplna pradicka 😝 😝

callex po prve hovadiny necitaj, nezabudaj, ze to nie si ty, ale oni co sa im stalo, takze klidecek, aj doma sa mozes v polievke utopit a vidis stale zijes 😀 😀 😀 s pichanim je paradicka, ja som to zvladla uplne sama 😀 😀 😀 to si chytis kozu vedla pupku a mozes pichat aj do sikma aj kolmo ako sa ti viac paci 😀 😀 a ked trosku zacne svrbiet tak som spomalila so "vstrekovanim" 😀 😀 a potom si to dobre pomasiruj nech sa ti neurobi ani najmensia modrinka 😉 dnes uz budes proficka 😀 😀

tiez si pockam na tesco vecicky 😀 😀 a dokonca som sa rozhodla pre uplne iny kocik 😝 mayka ma zabije 😵 ale co uz so mnou narobis 😉 vkuse budem vymyslat aj ked uz mala bude na svete 😀 😀

mayka
autor
19. aug 2009

ochula a pre aky si sa rozhodla. 😀 Ale treba vymyslat aby si potom nelutovala. 😀 Ja som spokojna a uz to neriesim. Ako si vcera vravela idealos kocar neexistuje a ani nebude.
Baby a neviete v ktorom tesciu maju najlepsi vyber veciciek cherokee? Lebo v Senci maju ine ako na Zlatych.
Na zlatych maju toho viac ale v SC mali krajsie v akcii.
Mozno skocim do centra. Och co ty na to? Pridas sa?
Ale az tak v septembri to uz iste nabehne zimna kolekcia.

Kokso ja co som doma tak mam pocit ze nic nestiham. A tolko som mala toho na plane. Ani na kona uz nemam tolko casu.
Rozmyslam ze buduci tyzden si poperiem vecicky. Aj ked asi je este skoro.

chrumi presne ako keby na SK vozili H&M odpad co sa nepreda inde. Horsie nez u cinanov a tie ceny... Sak sme s Och krutili hlavami. Ze rukavicky bavlnene 1 par tusim 2 euri a v tescu za 1 euro dva pary.

zukrik
19. aug 2009

Ahojte tehulky 😀 😀
Callex,prosím ťa kašli na také články,lebo ťa z to ho porazí,radšej
sa sústred na inekcie a aby si bola v pohodičke 😀
Mayuška aj ja sa chystám do tesca na vecičky,vraj majú dobré akcie.
Chrumi,no veru,stále sú hlavičkami dolu a tlačia na krčok,preto
radšej ležím a šetrím sa 🙂 Stále premýšľam aké mená im dáme.....

zukrik
19. aug 2009

Och 😀 nič si s toho nerob aj ja som sa asi rozhodla nad druhým
kočíkom.Chcem si ho ísť naskôr pozrieť a potom sa rozhodnem.
Tie noci sú hrozné,ani ja nemôžem spinkať,lebo drobci mávajú
v noci žúrky 😀 😀

chruminka
19. aug 2009

baby taka som vytocena!!!
Mali nam prist dnes montovat kable na to chello ze medzi 9:15 a 11:15h myslite ze tu niekto bol?!
Ani sa z UPC nikto neozval ze sorry ale nestihame alebo co tak som ako debil doma a cakam a potim sa .....
Dovolat sa tam neviem tak som im poslala vyhrazny e-mail ,som zvedava kedy zareaguju.
Keby si clovek koli nim musel brat dovolenku tak by ho aj porazit mohlo ze ostal doma a caka ako.....a nikto nedojde.
Takze od zajtra sme bez netu 😠

och
19. aug 2009

nol mayka nakoniec idem okuknut ze Cam MB X6 tris, kamoska to tiez ma ako trojkolku a je max spokojna, teraz je aj dobra cena ze 550 eurickov za trojkombinaciu 😀 😀 😀 su to taliani a ma velice velice prijemny rozmer po zlozeni 😀 😀

ono v zasade co pocuvam, tak aj mi to vcera niekolko mamiciek zase potvrdilo, vsetci hned prechadzaju v 7m na golfac, tak sa to asi fakt neoplati investovat do toho tolko prasulov, radsej kupim potom niaky golfac na leto a budu vozidka dve 😉 😀

chystam sa teraz na nakup do lamacskeho tesca tak podam hned referencie 😉 😉

idem kockosky papa 😉 alebo este skuste rychlo napisat co mam konkretne pozriet 😉

zukrik
19. aug 2009

Ahoj Chrumi
Prosím ťa,len sa nestresuj a hlavne nerozčuluj.Viem aj mna by to
nasralo,ale kľud.Ježibabky budú tiež nervozne a to nechceš však?!

chruminka
19. aug 2009

vsak to ze asi nadavaju so mnou 😀 ,lebo kopu ako dive chudatka moje co si pri mne musia vytrpiet 😀

zukrik
19. aug 2009

Ozaj Chrumi,aký kočík si si vybrala?

chruminka
19. aug 2009

zukrik no my sme vybrali ten bumbleride,len mame problem z farbou,chceli sme velmi velmi oranzovy alebo aj cerveny sa mi pacil na fotkach na nete,ale ako som tie farby videla v Avione nazivo no otras.
Boli sme uplne sklamani ,ale ocarila nas ze ruzova so sedou,lenze tu zasa nemaju v nasej kolekcii 😠 takze nakoniec asi kupime zeleny,lebo ten sa nam tiez velmi pacil aj nazivo je super,len to bola alternativa pri dvoch chlapcoch...tak teraz riesime dilemu,lebo urcite si vsetci budu mysliet ze mame nie dve baby ale dvoch chalosov,ale co uz jedina farba z tej kolekcie 2008 nas oslovila ta zelena s bledomodrou.

chruminka
19. aug 2009

zukrik a vy aky idete kupovat?Alebo uz daky mate?

zukrik
19. aug 2009

Chceme sa ísť pozrieť na jeden do Senice,je zn.X-lander-Twin.
Alebo druhá alternatíva je Pheal-Teds.
Uvidíme ako sa rozhodneme 😀 😀

zukrik
19. aug 2009

Idem si troška lažkať,neako mi puchnú nôžky 🙂
Už asi dva týždne mi opuchajú nohy,ale aj ruky.
Chrumi tebe nie?

chruminka
19. aug 2009

zukrik aj mne opuchaju ale len trosku uvidime ci sa to nezhorsi,ale prstene uz nemozem nosit ☹

zukrik
19. aug 2009

Aj mne len tak trocha,ale opuchnú mi len konce prstov na
nohách aj na rukách.Mama mi povedala,že mám menej soliť 😀 😀
Tak idem a večer sem kuknem,zatial papa.

callex
19. aug 2009

dakujem babenky ze ste ma zvozili...odteraz ignorujem negativne clanky.cestne pionierske.

jeej zukrik ty ides do senice?pozdravuj to tam.idete pozriet do demi?

chrumi no hroza s tym netom ale uz som o takom spravani pocula od viacerych ludi...je hrozne aki su dnes ludia,firmy nespolahlivi.kde je klasicke zakaznik nas pan?
budes nam tu chybat ked nebudes online.dufam ze vam to rychlo zapoja.

given
19. aug 2009

Caute, konecne som si nasla cas a pridala par foteciek maleho Adama.

mayka
autor
19. aug 2009

given, boze ten je nadherny. Hotovy zlatusik. anjelik no na zjedenie. Krasne babenko. Moc sa vam vydaril. 😉 Aku ma krasnu pusinku.

chruminka
19. aug 2009

given ten je fakt nadherny a ma aj dobru farbu co ste s nim boli uz aj na kanaroch? 😀 a ta pusa...no pozor pozor na baby!!! My budeme mat hned dve 😀

chruminka
19. aug 2009

pipinecky vsak aj vy mne budete chybat....sa tu zblaznim bez netu som si uz tak zvykla rano pri ranajkach citat co nove na koniku....no pevne verim ze do tyzdna sme on...

mayka
autor
19. aug 2009

chrumi to ubehne. snad z toho chella budu promptni ked to tak posrali.

zukrik
19. aug 2009

Ahojte
Given,Adamko je náááááááááááádherný pfuj,pfuj,pfuj,prajem veľa zdravíčka 🙂
Callex áno ideme do Demi,poznáš tam niekoho?
Chrumi,Mayka 😀 😀

mayka
autor
20. aug 2009

zukricka ahoj moja,
som si vsimla ze ti chyba foto pupku v albume. No mohla by si sa pochvalit. 😀
Tusim ani slniecko nema.

chruminka
20. aug 2009

dobre ranko 🙂
tak nas este neodpojili 😅
a okolo obeda by mali prist aj ty motaci co vcera nedosli zapojit ten novy net,tak hadam dnes uz dojdu ked uz aj volali

mayka
autor
20. aug 2009

chrumi ahoj.
No tak snad uz teda ozaj pridu. Asi by som pre nich isla aj osobne keby som mala byt od vas odtrhnuta. 😀

esther80
20. aug 2009

Mayka, ja tiež budem preferovať tesco príde mi to cenovo fakt najdostupnejšie.

och
20. aug 2009

Dobre ranko kukucky 😀 😀 😀 😀

given maly je naaaaadhernyyyyyy, tak este raz nech ste zdravi a stastni celucicky zivot 😀 😀 😀 😀

chrumi ja pevne dufam, ze ten net budes mat uz dnes 😀 😀 a pevne nervy ti prajem 😉

tak ja som vcera dostala vynadane 😀 😀 😀 a prikaz dnes objednat teutonku a dat uz pokoj 😀 😀 😀 tak ideme so segrou vybrat farbu a drzte palce nech to bude fakt baba, ne ze budem kocikovat syna v ruzovom 😀 😀 😀

krakulka
20. aug 2009

Ahojte pipiny 😀

Given Adamko je krasne dietatko, zelam vam vela zdravia 🙂 🙂 🙂 🙂

My sa mame dobre, uzivame si pekne leto. Uz nemam ziadne bolesti, spinenie, tak sa z toho velmi tesim.

Och, farbu si vyber aku budes chciet. Moja kamoska ma chlapca a cervenu teutonku a vobec jej to neva. Ona vedela, ze bude mam chlapca a aj tak si vybrala prave cervenu. Takze v pohode.... 😉

och
20. aug 2009

krakul ahoj 😀

som velmi velmi rada, ze sa uz citis omnoho lepsie 😀 tak si to teraz zacni poriadne uzivat 😉 bo za take dva tri mesiace, uz budes len funiet, trpiet nespavostou, palenim zahy.... 😀 😀 ale je to parada 😉 len aby krpci boli zdravi 😀

inak v zasade decku je jedno v akom kociku sa vozi 😉 hlavne, ze sa mamke paci 😀 😀

chruminka
20. aug 2009

no s tymi farbami je to tazke,my sme chceli oranzovy alebo cerveny ale nakoniec budeme kupovat zeleny a pre dve baby,ale presne ako pise Och detom je jedno v com sa vozia 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre