Tehotné pipiny z Gynfivu

mayka
28. júl 2009

Tak vas vítam tehotne pipinky z Gynfivu - centrum pre gynekológiu, urológiu a asistovanú reprodukciu a dúfam, že sa sem pridajú čoskoro aj tie ktoré chodia do pipiniek z Gynfivu v snažilkách.
😉
Mooooc im to prajem.

chruminka
2. okt 2009

och nie nedoslo 😀 ,este stale si to dako neuvedomujem a predychavam,len to ze budem rodit CR a nie normal 😒

martineluska
3. okt 2009

baby dnes som testla a mam tam 2 čiarky jupiiiiiii 😀 v pondelok idem na krv potom napišem takže tie silne bolesti boli asi uhniezdovanie.

och
3. okt 2009

Dobre ranko

chrumi cisarskeho sa vobec neboj 😉 kamoska tiez musela rodit cisarskym a povedala, ze parada a normalne si potom mohla aj sadnut 😀 co mi ostatne asi nebudeme moct 😝 a budu ti davat aj lieky proti bolesti, prve dni, pokym sa ti nespusti mliecka 😀 takze to bude nieco ako laparka 😉 a ta bola uplne v pohode, aspon u mna 😉 😀

martineluska potichucky moc gratulujem 😉 vidis aka si ty sikovna 😀

sylvyka
3. okt 2009

chrumi bude vsetko ok , aj ja idem sekciou a nemam z toho zly pocit aj povedal dr ake su velike ? inak chrumi ako si chcela rodit normalne ked ich tam mas 2? to by asi doky neriskoval myslim ...
martineluska gratulujem a napis v pondelok cakame na vysoke hcg ! 😀

mayka
autor
3. okt 2009

a jeeje, tolko sprav.
chrumi moooc ti drzim palceky . ono je aj lepsie ze budes pod kontrolou . predsa mas v bruchu 2 ks deti. 😉 no a asi aj tem cisarak bude asi lepsi. aj ked to zotavovanie po nom asi neni bohvieco. 😝 ale porodit dve deti naraz a docela velke klasicky je asi tiez riadna fuska.
Ale trosku zavidim ze to budes mat za sebou a my sa tu este budeme trapit funenim. 😀
ja uz mam teraz pocit ze mam tesne pred porodom. rano som bola v bille nakupit a taky poslicek ma tam zastihol ze som myslela ze tam porodim medzi regalmi. 😀 no este musim vydrzat minimalne mesiac. ale mam pocit ze tiez porodimm skor a nie az v 40 tt. staci aj 38 tt. 😀

martineluska zatial potichucky gratulujem. a drzim palce na pondelok. daj potom vediet ale ked uz teraz mas 2 ciarky tak to je supeeeeeeeeeer. aspon konecne sa sem niekto prida dalsi z gf.

sylvyka a ty sa ako citis? 😀 uz sa ti to tiez krati. ja sa uz neviem dockat. uz mame dokoncenu a nastahovanu detsku a furt tam chodim ocumovat vsetko. A aj moj muz. 😀
teraz niekedy cakame uz aj kocik. a aj sme chcei ze ho nechame do konca oktobra na predajni ale asi to nevydrzime. 😀
vy uz mate kocik doma?

och a tebe kedy pride kocik? ty si tiez tak nejako objednavala ako my.

andriss23
3. okt 2009

Ahojte pipinky!!

Tak už som aj ja tehula z GF 😀 Snáď sa neteším predčasne. Po KET som mala HCG 151,6, týždeň na to 1986. O dva týždne idem na sono,dúfam,že všetko bude OK,a že tentoraz to dotiahnem do úspešného konca.

mayka
autor
3. okt 2009

jeeeeej andriss to je super. zeby sa konecne v tom GF rozhybali a acal poriadne oplodnovat? 😀 Uzb y bolo teda nacase.
Moc gratulujem a tesim sa s tebou. 😉 Drzim palceky.

sylvyka
4. okt 2009

gratulujem tehulkam 😀 , mayka ja sa mam fajn az na tu kacacu chodzu a bolesti lonovych kosti je mi zatial najlepsie ako mi doteraz bolo 😉 , ja to vydrzim minimalne do 12.11. 😀 som si povedala. Kocik nemame domka je u svokrovcov / pre istotu/ a aby som ho neobchadzala 😉 cez tyzden nam pride autosedacka sa tesim 😉 , inak to je asi posledne co kupujeme zatial teda este jednorazove plienky chybaju a to nakupime hoc kedy aj cestou do nemocky 😀 . inak krasny dnicek prajem mozno sa tu dnes este zastavim 😀 chrumi mala by si nam dat cislo do ip aby sme mali info o tebe 😀

krakulka
4. okt 2009

Zdravim nove tehulky a gratulujem 🙂
Chruminka, uvidis, ze vsetko bude ok, devcata sa narodia v ten spravy cas s peknymi mierami. Sekcie sa neboj, co poznam kamosky, tak zatial boli vsetky spokojne. Niektorym sice horsie pristupovalo mliecko, ale na to si das pozor.
Ako to vsetko strasne leti. Si pamatam, ked som citala vo fore, ze ste zostali tehulky, teraz uz pisete o pripravach na porod. Ufff....

Chruminka, drzim ti paste, nech to v nemocke vydrzite co najdlhsie 3 v 1. Ked budes mat moznost, tak sa nam ozvi.

A vsetkym ostatnym zelam krasnu nedelu. 😀 😀 😀

Mne akosi zacali pracovat hormony, dnes som rano rukala o 106. ☹ Dufam, ze sa to uz nebude opakovat, lebo mam pocit, ze MM to zacina poriadne vadit. Este sa odo mna odstahuje, alebo bude chodit z prace tak neskoro, aby bol v mojej spolocnosti co najmenej. 😒

chruminka
4. okt 2009

tak baby majte sa tu krasne myslite na mna ,ja sa urcite cez dakoho ozvem co je so mnou a jezibabkami.
A nie ze daktora porodite skor ako ja!!!! 😀

mayka
autor
4. okt 2009

chrumi, drz saaaaaaaaaaaaaaaaaaa. 😉 A daj vediet ked budes mat nieco nove a budes mat moznost.
😉

krakulka tie hormony ti este budu blbnut. Ja som posledny tyzden total podrazdena z tych mojich noh. A rozculuje ma vsetko lebo bolia uz aj krize, a som nemotorna. No a ked mam nieco po mojom muzovi zdvihnut zo zeme tak to ma ide porazit. 😠 😀 Tak si zvykaj bude to aj horsie. 😀
Ale to po porode prejde. hehe 😀 😀 😀

krakulka
4. okt 2009

Mayka nestrááásššš, už teraz sa bojím. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

slniecko01
5. okt 2009

Dobre ránko PIPOINKY, teraz idem na glukozu 😝 vraj to nieje nič moc, ale veď vidržíme. Svadba bola dobrá, len tá cesta. Ešteže som neporodila

Gratulejem novým tehulkam z GF, konečne aj niekto nový. 😀

mayka
autor
5. okt 2009

krakulka pohodaaaaaaaaa. 😀 to patri k tomu. muzovi vysvetli aby bol trpezlivy a ze to jednoducho nevies ovplyvnit. 😉 moj mi vcera tiez povedal ze som na neho neprijemna v poslednej dobe. 😀 Tak som mu povedala keby on sa citil tak nemotorne a nemozne asko ja teraz ze tiez by bol nervozny. Ale vidi ako trpim kvoli tym noham tak to chape a uz sa mi ponukol ze mi bude chodit aj do potravin, lebo aj to mi uz trobi problem prejst par metrov. Ja len dufam ze mi to ustupi. Doteraz som mala problem s lavym klbom a vcera mi to preslo do praveho. No tak dufam ze tymto prejdem a bolest ustupi. Inak by mi bolo skvele. 🙂
ja som uz nervozna aj z thoo ze doma nezvladam domacnost co nevladzem chodit. Ale patrim asi k vynimocnym pripadom lebo sice bolieva to aj ine tehule ale v takomto stadiu nepoznam ani jednu.
Tusim aj Sylvyka sa stazovala na klby.

slniecko ahoj, drzim palce na vysetreni . Prezijes. Inak ta cesta musela byt fakt zataz. A kde mame kolace? 😀

och
5. okt 2009

dobre ranko 🙂

chrumi, zena drz sa 😉 ja moc moc drzim palce nech ti to v tej nemocke rychlo ubehne 😉 a urcite sa obcas ozvi 😉

andriss paraaaaaaaaaada 😀 tesim sa a prajem krasne a stastne a zdrave dozivotne trapenie a radost 😀 😀 😀 😀 😀

slniecko vazne to nic nieje, len to cakanie 😝

mayka, krakul hormony su svina to poznam a vecer pred spanim aj mna velmi vsetko boli a len sa prevalujem knucim a funim pokym zaspim 😝

a moj muz sa vcera sam ponukol, ci nezbehneme do Ikei kupit tu postielku 😲 tak sme sli a mali poslednu, tak stastie 😀 pochybujem, zeby ju do vianoc dostali bo pri pokladni sme sa stretli 3 velryby, tak rozmyslam ci si neotvorit biznis s detskym tovarom, ze to teraz pofrci 😀 😀 😀

luciamk
5. okt 2009

Dobré ránko babulky,

no čo sa týka tých hormónov tiež mám obavu, doteraz som ešte nebola ani podráždená, tak čakám kedy to príde...

Ozaj chcem sa spýtať, máte ten kojenecký vankúš? ja som už pozerala všeliaké, ale neviem sa rozhodnúť a už by som ho asi prijala pri spánku... stále ma to ťahá na brucho...
Poraďte, ktorý máte vyskúšaný.

krakulka
5. okt 2009

Dobre rano,
dnes malo byt pekne a teplucko, ale ako pozeram z obloka, je zamracene a asi aj chladno. ☹ No co uz, jesen.

Luciamk, ja som si objednala tento vankus. http://www.babyvak.cz/index.php?ln=cz&nc=125472... Ma ho kamoska a je velmi spokojna. Mne robi svagor v CR, tak som si honechala poslat k nemu do prace. A je celkom lacny, 700 kč aj s naplnou.

mayka
autor
5. okt 2009

och ktoru ste kupili v ikey? Aj ja som odtial chcela jednu ale kamoska akurat ide kupit maslej postel tak vezeme uz pouzitu. Ale inak by som urcite kupila z ikey z rady leksvik.

hod sem link. 😉

luciamk, ono to pride ked zacnes veeeela pri vsetkom funiet a budes nemotornejsia . U mna to bolo do toho 27 tt ok. Potom to nahle islo dole vodou. hehe
A vidim ze och aj v tomto po mne opakuje. Aj to zle a neprijemne. Tak to by si ochina fakt uz nemusela. 😀 Len dufam ze nechytis aj tie klby po mne v 28 tt. To ti fakt neprajem. 😅
Ja som si kupila tehotensky vakus taky velky aj na spanie v tehotenstve z maderny. Ale ak ti mam pravdu povedat tak uz v tomto stadiu mne osobne nevyhovuje. lebo mam problem sa pretocit v posteli nie to este vankus pretacat.

😀 Budim sa pri kazdom pretoceni totiz.

sylvyka
5. okt 2009

ahojko kukucky , mayka myslim ze tie klby bolia kazdy den menej tak hadam dobra sprava 😀 , fakt je mi celkom faj az na par chvil 😅 ,

mayka
autor
5. okt 2009

sylvyka, dufam ze aj u mna to tak bude. Ja by som tak labzovala kade tade. 😀 Aj pohyb mi chyba potom bolia krize.
Aj ty si to mala tsk ze si az chodit nemohla? A ak dlho to uz mas?

och
5. okt 2009

my sme kupili tuto
http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/0011...
sme sa dohodli, ze bohate staci 😀 a ked mala bude mat poriadnu svoju izbicku, potom jej kupime peknu aj s nabytkom a vsetkym, co k tomu patri 😀 teraz je to aj tak zbytocne 😀

no ja som na tom smiesne 😀 nezaviazem si topanky a uz ani nohy neprekrizim v sede 😉 mam z toho smiesny pocit 😀 😀 cez den je to pohoda, hopkam si kade chodim ale vecer to nastupi 😠 koza na chrbte zacne tahat, potom krize a ked hned nezalahnem, tak ma v lahu zacnu boliet strsasne rebra a musim sa dat do sedo-lahu a tak zaspat 😝 ale tak uprostred noci to prejde a funim uz poleziacky, tak ako sa patri 😀

mayka
autor
5. okt 2009

jasne ze staci. Myslim ze tuto presen aj zdedime od tej kamosky lebo tiez hovorila ze ju vysla okolo 1500 aj s matracom. a kupovali ju v ikea. Len ja som povodne planovala zariadit postupne detsku izbu nabytkom leksvik komplet tak zato som uvazovala z tej sady ale ta stoji az 100 eur. 😕
ale tiez si myslim ze prve dva trí roky je to dietatu jedno a potom radsej dame spravit nabytok na mieru.

och len hokaj kym to ide. 😀 A vecer to je najhorsie aj u mna. Ale to j normlane. Ssak sme uz obrovske. Si neviem predstavit ako to bude tyzdem pred porodom. Ale vraj ked klesne brucho tak sa bude lepsie dychat. Mozno aj chrapat prestanem konecne. 😀

och
5. okt 2009

ved prave, ze sami nechce davat 100 eurickov za postel 😝 ved to je polovica normalnej manzelskej postele 😲 a to nevravim ze musis este matrac a rost kupit.... 😝

no takze uz len matrac objednam a perinky a navliecky, rozmyslam ze baldachyn je sprostost 😕 len musim niekde zistit maximalnu hrubku matracu koli monitoru, si neviem spomenut ci to bolo do 8 alebo do 6 cm 🤐 no a mohla by som konecne tu diplomovku zacat pisat 😝 😝 😝 😝 😝

mayka
autor
5. okt 2009

och tiez si myslim ze baldachyn je blbost ale na lto ked budu komare a muchy tak kupim taky zaclonovy by nebola Terezka dostipana a aby ju nejaka otravna mucha nekusala.

nieco taketo
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

Och mam pocit ze 8 cm to je. Nemas to v manuali monitoru?

luciamk
5. okt 2009

babule, mám otázočku trochu od veci....

Nechali ste si niektorá po sobáši svoje priezvisko a pribrali ste manželove?
Počula som , ževraj sa to nezmesí do OP a tak tam aj tak bude len manželovo priezvisko, lebo to musí byť zo zákona prvé....
Nemáte niektorá skúsenosti?

och
5. okt 2009

hej je to 8 cm 😀
ja tiez kupim tu moskytieru ale az na jar, teraz by mi to len zavadzalo 😝
neviem sa rozhodnut medzi tymito dvoma farbami periniek, babo rad 😀
http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...
http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...
😀

mayka
autor
5. okt 2009

no mne sa to paci v oranzovom rozhodne. 😉
a ja tiez este taketo sety nekupujem lebo aj tak tri styri mesiace budeme v koliske tak to budem riesit az potom.

och
5. okt 2009

luciamk 😀

ja sa tak volam 😀 😀 mam obe priezviska aj s -ová 😀 do obcianskeho sa to v pohode zmesti, horsie je to napr s postovou poukazkou 😀 a na platobnej karte sa ti nezmesti krstne 😀 ale tu mam na haku 😀 vsetci mi hovorili ze budem mat dlhy podpis 😲 a ja ze ved sa mozem podpisovat aj XYZ tak o com 😀 😀

a ano prve musi byt spolocne priezvisko a potom rodne 😉 ja to mam tak uz dva roky a problemy mi to nerobi, mam jednoduchsi zivot koli napr emailu alebo inym pracovno postovnym zalezitostiam ako elekt.... tam som to nenahlasovala ved na schranke su obe mena 😉 kaslat na nich 😉

och
5. okt 2009

mayka hej ta oranzova je taka veselsia a teplejsia 😀

mayka
autor
5. okt 2009

a budem kupvat sty len obliecky s hniezdom. ostatne netreba.
mne sa paci toto
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

ale su drahe jak slak. 😅 Tak uvidim ale aspon jednu kupim asi s tou lienkou.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre