Tehotné pipiny z Gynfivu

mayka
28. júl 2009

Tak vas vítam tehotne pipinky z Gynfivu - centrum pre gynekológiu, urológiu a asistovanú reprodukciu a dúfam, že sa sem pridajú čoskoro aj tie ktoré chodia do pipiniek z Gynfivu v snažilkách.
😉
Mooooc im to prajem.

loginka
5. aug 2009

jaaaj, tak ja mam volat do FC bud.tyzden, ze ako ho budem vysadzat, takze nie podla utz,len som bola zvedava, ze ako ste to mali vy
chrumi, veru treba uz zapojit pribuzenstvo 🙂
zase na druhej strane potom sa s tym nebudes trapit, ked to budes mat nachystane vsetko
pre dvojicky staci jedna postielka? ci teba dve, ale az potom?

och
5. aug 2009

no dobre ranko pipiniatka 😀

logi utros sa vysadza tak ako napisala chrumika 😀

chrumi to ti teda nezavidim 😝 a hlupa otazka: musis to zehlit? bo ja nic nezehlim ani neviem kde mam toho super draheho naparovacieho neprietela mojej osoby 😀 😀 😀

a mayka dneska co, kde sa flaka baba jedna

dnes bude dlhy den, bo az 17.20 mam poradnu tak sa asi zblaznim dovtedy 😝 a aj vysledky AFP budu... 😝 fu

mayka
autor
5. aug 2009

given, takze stvrtok to isti a bude z te mamina. Snad sa ten porod rozbehne aj bez vyvolavacky. Budem drzat palcaky.

A fotky malej Ninky som ani ja nenasla ale sak oni ich tam coskoro zavesia.

chruminka ale aspon budes mat pokoj potom. 😀 Mne uz volala dnes kamoska ze mam prist povyberat co sa mi hodi.

och ani ja nezehlim nic. Iba ked je nieco mooooc pokrkvane. keby si videla aku mam 100 rocnu zehl. dosku... Ale babatkam treba zehlit kvoli bakteriam ci comu . Ale tiez ma tas predstava teda desi Ved to su vsetko take malinkate vecicky. A neviem si predstavit to vesanie pradla. Asi budem musiet pokupit 1000 stipcov. hehe
To bude psycho. hehe

Tak som zvedava co ti povedia na poradni. Daj vediet presny stav a miery. 😉
Ozaj bnebola si nahodou vo forbaby, Vraj maju do konca augusta akciu na gessleiny. Pisala mi jedna kocka ze tam bola a dali jej cenu na F6 23000 SK a autosedacku zdarma. Ale udajne sa aj tak potom rozhodla pre teutonku. Ze teutonka je jednoducho spica.

mayka
autor
5. aug 2009

Baby a mam este jendu spravu. Moj muz povedal ze chrapem total. Ze sa na to budi. A v noci som sa zobudila niekolkokrat ze sa mi tazko dycha. Ma to vraj 40% tehotnych. Ze dieta tlaci na branicu a pluca a su zuzene dychacie cesty. Fakt mam pocit akoekby mi v krku nieco zavadzalo. No tak fasa. Uz som ako stary chlap. A ze sa to neda ovplyvnit nicim.

given
5. aug 2009

Baby, to zehlenie nie je az take hrozne. Ja vo vseobecnosti tiez nerada zehlim, aj teraz som sa bala na tu kopu veciciek co i len pozriet, ale v skutocnosti sa da pri tom celkom dobre pohrat. Su to take mile vecicky a netrva to dlho, kym sa taka mini vec vyzehli. Popri tom som si aspon pozrela, co to vlastne mam. Tiez som vela veci podedila od svagrinej, rozne velkosti, takze to bol taky misung. najprv som to triedila podla velkosti (velke som este ani neprala), potom podla farby, no a nakoniec podla druhu (body, pyzamka, dupky...).
Celkom dobry relax to je, clovek sa vytesi...sama som sa cudovala.

loginka
5. aug 2009

fotky Ninky som videla v albume Snazivca 😉

mayka
autor
5. aug 2009

given,
nlo ono to prve pratie a zehlenie je radost si myslim aj ja. Ale ked to budeme robit tak 3 -4 x do tyzdna . ...

loginka, nema ich tam ani snazivec. No sak uz vydrzime ked ich pustia domenko.

Given ked s nou budes tak pozdravuj. 😉

krakulka
5. aug 2009

Ahojte pipinky, tak som nasla fotecku Ninky:
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

och
5. aug 2009

mayka ja teraz moc nechodim po vonku 😝 nemam absolutne ziadny prehlad o MHD a taxiky ma na kratku vzdialenost nevezmu 😝 takze chodim pesky a to v tom teple ako nic moc cica 😀 ale zajtra uz dojde na predajnu moje nove auticko 😀 takze pockam si este pokym zacne platit poistka a daju mi na neho SPZ a hura brazdit ulice pojdem v novom fare a ked budes este na PN dojdem ta kuknut bo ta kavicka na terase znela velmi chutne 😉

no fotky malej Ninky som aj ja hladala 😀 a nenasla 😝 tak given pozdravuj

to s tym zehlenim ma mrtne mata, ja nemam ani dosku 😀 ked je nieco moc pokrcene tak stol a uterak to vzdy istili 😀 😀 😀 😀

straaaasne sa zacinam bat na poobede ci je vsetko v poriadku ☹ neviem zacinam byt paranoidna ale to mame asi vsetky, dufam 😔 totizto kamoska prisla o miminko v piatom mesiaci tak preto ma to tak mata 😔 ale co ma byt to bude 😅

mayka
autor
5. aug 2009

och no chcela by som ostat aj buduci tyzden doma. DUfam ze teta doktoka bude mila a necha ma. Tak by si ozaj mohla prist. 😉 Kupika som na naboje do Dolce gusta. Tak kavy bude az az.
😀

A super ze budes mat nove faro. SOm zvedava ked ho prides prevetrat.
Teraz mali v akcii zehl. dosku vileda v metre za 1400. No sak ono to este pocka. len dufam ze mi ju jezisko nedonese. hehe
To by ma teda nasrdil. 😀
Pocuj a co by akoze nemalo byt v poriadku? Vsak si ja cez kopirak...
netrap sa takymi vecami. Aj moja sesterka prisla o mimi v 6 mesiaci. Ale to sa nam nestane a vsetko bude ok.
😉 Mozo ti uz aj povie pohlavie. 😉 To bude suskaaaaaaaaaaaaaaa. 😀

given
5. aug 2009

Babulku pozdravim, ved najneskor zajtra sa stretavame v nemocke.
Inak, moj kocik sa uz priblizuje, v pondelok ho posielali z Nemecka, teraz je v Madarsku. Len sa obavam, ze dorazi zajtra, ked tu uz nebudem...ale aj tak sa tesim. To je timing, co?
Ja som inak tiez zehlila pri stole, pekne po sediacky. Zehliacu dosku nemam.

och
5. aug 2009

ja si tiez myslim ze je vsetko ok ale zacinam byt poverciva asi starnem 😀 inak jeden z mojich tehu priznakov je ze som straaaaaaaaaaasne sentimentalna a zase mi zalahlo v uchu 😝
auticko bude taketo http://www.kmss.sk/showroom/soul.aspx 😉 aspon mi krize neodidu ked budem krpca zdvihat z autosedacky 😀 😀 😀

a asi ta sklamem 😀 mam pocit ze to bude chalanisko ako repa 😀 😀 😀 😀

given ved to podla mna serial McGayver bol inspirovany zenskou genetickou a mozgovou vybavou 😀 😀 😀

mayka
autor
5. aug 2009

given, tak bude ta cakat doma prekvapko- novy povoz pre mimi. Lepsie ste si to fakt nemohli nacasovat? Kolk to celkom trvalo tyzdnov?

Och, no teda. Ty ale musis posluchat. 😀
Krasne faro. A ked si predstavim tu vonu novuckeho auticka. Ach joj.

No nechcem rypat ale aj ja som si myslela ze to bude chalan . hehe Ale sak je to jedno.

ok baby tak zehliacu dosku si nenapisam do zoznamu jeziskovi. 😀 Pekne pri stole budem piiiiglovat. 😀
Tolko penez vyhodit za taku zbytocnost no nie?

Ty kokso si zapnite ct1 ake hity davaju. Televarieteeeeeeee

krakulka
5. aug 2009

Mayka, pozerala si fotecku od snazivca, co som sem vlozila?

och
5. aug 2009

jedno uplne co to bude zac 😀 nech je to len zdrave a stastne cely zivot 😀 😀 😀 nic viac nechcem 😀 😀

inak co dnes budeme obedovat? ja rozmyslam ze vytiahnem listkove cesto z mrazaku a urobim kolaciky s povidlami aby mi ten cas rychlejsie ubehol 😀 😀

inak vcera som objavila doma origos fonendoskop, ze idem pocuvat srdiecko malej prdelky ale nic som nepocula len skvrkanie mojho brucha 😀 😀 😀

no je to zbytocnost ta doska 😀 za 1400 juuuuj snad celu kozmetiku kupis 😉

given
5. aug 2009

Och, dobre auto, som si vsimla, ze vacsinou zeny s deckami na takych vyssich jazdia. Ja som zvyknuta na nasho srsnika - hondu akord a tam takmer lezim, nevidim poriadne cez tie velke autiska a potom nadavam 😀

mayka
autor
5. aug 2009

no ja som kupila cestoviny plnene hribmi a akuraqt papam so syrovou omackou

och
5. aug 2009

given dik ved to bola jedna z podmienok na nove auto, ja som mala male bmw 1 este v sportovej uprave 😀 cize male tvrde ale dablik, len mi ho minuly tyzden ukradli ☹ ☹ ☹ tak som si poplakala a sme si s muzom pogratulovali, ze sme boli natolko inteligentni a poistili to dobre 😀 tak aspon bude na akontaciu a uz drahe auto nechcem ani vidiet 😀 😀

mayka a ja dufala, ze budes este len varit, ze stiham dobehnut 😀 😀 😀 no nic budem si musiet sama nieco ulovit 😀 😀 😀 ale co 😲 no to netusim 🤐

mayka
autor
5. aug 2009

given som na tom podobne. 😉 Ja mam stary renault twingo podla mna uzasne auto pre zeny do mesta a tak. Hold pre mimi nie moc idealne tak mi prischlo manzelovo volvo combi a to je tak nizucke ze uz teraz mam problem postavit sa z neho. A nehovoriac ze je dlhe ako tyzden pred vyplatou. Hold asi si budem musiet zvyknut.
Moj muz je na velke auta a chce mi najnovsie kupit casom chrysler voyger. Podla mna uhzasne auto pre 6 ludi. ja neviem ci planje task velku rodinu alebo co ale ja velke auta nemusim. ja som typicka zena co ma problem v centre zaparkovat aj to twingo nieto este volvo alebo voyagera. 😀

och uuz je aj zjedene. 😀 Ale nic moc. Cestoviny ze porcia pre dve osoby za 6 euri a stalo ta za milu jarmilu. 😝
To keby som dala pred mutza na tanier tak mi to asi otrieska o hlavu. hehe

och
5. aug 2009

mayka moj stary je tiez na velke auta 😀 ale toto sa mu velmi paci 😀 sice nema moc velky kufor, kocik tam vlezie a tot vsjo, ale co uz potrebujem vozit? kocik, mikrocloveka a seba tot vsjo 😀 ved na velky nakup aj tak budeme chodit spolu 😀 hlavne aby bolo bezpecne 😀 😀 a ja chcem velku rodinu 😀 ved mam este 5 deticiek v mrazaciku a mienim ich vsetky spotrebovat 😀 😀 😀

a to volvo ti teda vobec nezavidim 😵 len mi pripada dost smiesna predstava tvojho velkeho muza v malom auticku 😀 😀 😀 😀

given
5. aug 2009

Mayka, tak asi bude velka rodina, ty do toho nemas co kecat 😀
Mozno chce mat viac manzeliek, co ty vies?
Mne nas srsnik nevadi, naopak, mam ho rada, aj ked je pravda, ze teraz z toho sedadla vstavam len horko tazko.
No ale sak uz len chvilocku a brucho bude prec a s nim aj kilecka 🙂
Inak, som sa cez vikend merala, mam neodolatelne miery 98-98-98. Jak taky kvader 😀

och
5. aug 2009

given kraaaaaaaaaasny odmerny valec je z teba 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

inak uz ste rozmyslali kam date poistit svoje mrne?

given
5. aug 2009

myslis zdravotnu poistovnu? my mame vsetci doveru, takze opat dovera. navyse chceme chodit do prosanusu a tam je asi lepsie mat doveru.

och
5. aug 2009

hm bo ja mam spolocnu a starky vseobecnu tak netusim, len ma to tak napadlo 😀 😀 musim si to este poriadne popozerat 😝 co sa mi vobec nechce ale vseobecna mi niako nereze 😀 tak uvideme ale ved to je este casu kopec asi 😀 😀 ved este ani o mene nie je rozhodnute 😀 😀 😀

mayka
autor
5. aug 2009

och, ked si sadne moj muz do Twinga a chce soferovat tak mu zavadzaju pedale. 😀
Ale on ma svojho milacika toyotu terennu. pre mna je to traktor. On si dal na neho este velikanske kolesa . Je to stara toyota veteran ale vyzera perfektne. Proste klasika a je ich uz velmi malo. Tusim rocnik 1978.
Skoro tak stare auto ako my.

To twingo sa uz ani neoplati predavat ako klesli ceny tak si ho nechame pre istotu keby sa nejake pokazilo. Juj ale rada by som novucke. Ani neviem ake. Ale hlane nech je akurat pre mna a dieta. 😀
No ale asi az tak neposlucham ako ty. hehe
Asi zacnem. No my este nemame dom dokonceny tak su ine priority.
Auto jep re mna len prevazadlo nic viac a tak si nepotrpim. Ale vedela by som vyberat.
😉

given no mi mame este v mraznicke 6 deti. 😀 Ale zasa do 40 rodit nechcem. V decembri mam totiz 33 rockov. Stara korcula. Si hovorim stara matka. 😀 Ale este jedno by som prijala. Ale ktovie co budem hovorit za polroka vsakano. Zasa je mi luto nechat si deti len tak rozmrazit a nedat im sancu. Keby bolo mozne darcovstvo tak darujem tym co nemaju tolke stastie. ☹ Ale tu to neni mozne.

given jaka modelka je z teba . Ze kvader. Sa tu sulam na sedacke ked si ta predstavim ako kvader. 😀
a to jak si sa merala? Mne uz teraz vychadza ze 105-107-107

Ty si nejaka mikro tehula ako by asi och povedala. 😀

Ja som nad poistkou nerozmyslala este. Ale asi tak ako mi VSZP. Nebudem to komplikovat. Obaja sme tam s muzom.

mayka
autor
5. aug 2009

och ja som spokojna s vszp. Hlavne co sa schelanie ziadosti na ivf tykalo. 😀 Boli najpruznejsi. Ale ked to prestudujes tak daj vediet a informuj ma lebo mne sa nesce. 😀

mayka
autor
5. aug 2009

given vidis aj lekara pre dieta treba zajednat. prosanus je dost drahy. Ja som tam chodila k Marsikovi 3 roky ale sak som ho aj dost vyuzivala. Ale tusim tam mali ani nejaku zlavu ked tam boli vsetci prislusnici rodiny zazmluvneny. Musim to okuknut.

loginka
5. aug 2009

mayka som o pol roka starsia, tak co! 😉 zajtra oslavujem kristove roky, kristusat! 😉

given
5. aug 2009

No zacnem od konca - keby som to brala podla rychlosti schvalenia IVF, tak Dovera je uplne no hovno. Ale kedze to berem tak globalne, tak som s nimi spokojna, dobre sa s nimi komunikuje, aj mailom, su taki pruzni...
Mayka, ja budem mat v novembri 33, tak to sme rovesnicky. Sak do tej 40 by si to aj stihla mozno s tymi mrazakmi. 😀
Vsetci sa cuduju, ze uz idem rodit, to brucho nemam nejake velke, sama nechapem, jak sa tam maly zmestil, vcera ho doktor meral, tak snad by mohol mat 3500 g (ale zase tie merania nebyvaju presne). Pribrala som nejakych 10 kg, z toho pocitam, ze takych 50 percent by mohlo ist zajtra dole, mozno aj viac. Praveze som uz mala problem pribrat posledny mesiac, furt som jedla melon...

mayka
autor
5. aug 2009

loginka tak ti prajem vsetko najlepsie aj ked ja vravim ze po 30 uz neni co oslavovat. hehe
Ale sme IN. Teraz je moderne rodit neskor. Ideme s dobou. Darmo. 😉
No ale zasa ty si odrodis dve deti jednym porodom a mas pokoj . ja to budem musiet podstupit este raz. 😀 Ale zasa si predlzim materksu o dalsie 3 roky. 😀
ozaj neviete ako to je s tym schvalenim zvysenia rodicovskeho prispevku? Vraj od januara by sme mali dostavat nie 4900 ale 8700. Alebo tak nejako. Mam vsak blby pocit ze to zatial neni odklepnute. By sme boli v plnke nie?
Len dufam ze nezrusia ten prispevok 25000 po narodeni .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre