Tehotné pipiny z Gynfivu

mayka
28. júl 2009

Tak vas vítam tehotne pipinky z Gynfivu - centrum pre gynekológiu, urológiu a asistovanú reprodukciu a dúfam, že sa sem pridajú čoskoro aj tie ktoré chodia do pipiniek z Gynfivu v snažilkách.
😉
Mooooc im to prajem.

och
10. feb 2010

corinne neboj, zachvilku si najdes system a bude lepsie 😉 inak sestonedelie je na oddych takze kasli na upratovanie, neda sa byt dokonalou maminou, aspon ja som kludnejsia a no a co ze neni naverene, ved donaska funguje a mm tiez moze cestou z prace nie kupit uz hotovka 😉 neboj to prejde a brusko aj to prejde ale bude to dlhsie trvat 😉

mayka
autor
10. feb 2010

chrumi, ze angoraci. 😀 Chudatka male.
Je super ze ti takto vasi pomozu. Vsak by si sa scvokla. 🙂

My sme mali tiez soplik minuly tyzden. vysavac fungoval tiez o dusu.
No to ockovanie mam vystupene nasa hviezda akokeby jej to chcelo prasknut. A tiez mame 3.3. ockovanie tak som zvedava ci to dovtedy prejde. Do kelu.

Och, ani ja tu este nemam partacku na kocikovanie. Neviem kade tie maminy chodia ale nikdy nikoho nestretnem. Zato na jar a v lete sa to tu hmezi kocikmi a detmi.

Uz chcem jaaaaaaaaaaaaar.

katarinka77
10. feb 2010

Ahojte!
Mayka, ja sa moc teším tomu, že je všetko v poriadku a že bábo rastie 🙂 . Už sa teším, kedy začnem cítiť pohyby 🙂 . A neboj sa, jar tu bude čo nevidieť 😉 !
Och, je to super pocit, mať v sebe toho chrústika a ešte krajší bude mať ho už v náručí 😉 . Veď Ty vieš 😉 .
Dnes som bola u gynekológa dať si predpísať lieky, čo som užívala aj v nemocnoci a bavila som sa s ním o Tripple testoch.. A rozhodla som sa, že si to nedám urobiť, ani na amniocentézu by som nešla, ak by vyšiel nejaký nejasný výsledok... Vám to robili automaticky?

sylvyka
10. feb 2010

no ahojte pipinky no tak aby sa nepovealo 😀 mayka tak som tu , v piatok sme mali ockovanie ale mam pocit ze som to uz pisala a aj teplota bola ale dalo sa to zvladnut inak elus je mrzuta asi jej idu zubky teda chystaju sa stale slinta a ruka to je jej najvacsia kamoska 😉 , aj ja cakam kedy uz bude jar ale dnes sa dalo som bola az 3 hodinky vonku 😀 .
no a to ockovanie na rucike ma cervenkave asi tak 3mm kruzok mala tam aj hnis ale to bolo asi pred mesiacom iba som to kupala ani som to nenatierala 😉
no a elke sa vobec nepaci na brusku ale musim ju davat lebo vsak nebude vedet sedet tak dam sem nejake nove foto ako sa jeduje 😀

och
10. feb 2010

fuj baby tak mi mame dalsiu tycku za sebou 😝 ale to mam z toho, ze som sa ju pokusila nechat vyrevat takto na vecer nech skor zaspi, no a tam mas vysledok, ovracana postel a decko stale nespi, to nie je normalne aby bola medzi piatou a jedenastou vecer kazdy den hore a nic nepomaha, ani cicikanie, spievanie, nosenie na rukach, kocik, niec a dudel to je len ticho a nemece sa ako sprosta ale oci nezatvori 😠 toto je na prasky 😖

katarinka hej tie AFP testy mi robili automaticky, ale doki na 4D povedal ze je to ok tak som sa nebala 😉

sylvyka
10. feb 2010

mame nove foto v albume 😀 😀 😀
och je mi to luto taketo trapenie ☹

katarinka77
10. feb 2010

Jaj, Och, no máš trochu rošambo s malou.... Snáď aspoň prespí celú noc, keď cez deň sa jej nechce. A s tým vrackaním, hm... Čo hovorí dr.? Prejde to samo?

katarinka77
10. feb 2010

Sylvyka, malá je zlatá 🙂 ! Občas sa mi zdá, že celá Ty a občas zase, že skôr po manželovi 😀 . Chúďatko, ako na tej druhej fotke ľútostivo plače ☹ 😉 ...

sylvyka
10. feb 2010

katus no ona je skor po tatovi 😀 , kazdy ju vola maly radko 😀 , no strasne nelubi byt na brusku 😅 , no co uz ale cvicime 😀

katarinka77
10. feb 2010

no, občas treba robiť aj veci, ktoré sa nám nepáčia, však 😉 ? až taká podoba 🙂 ? Ja som zvedavá, po kom bude to naše 😀 , nielen výzorovo 😀 ...

och
10. feb 2010

sylvyk mala je neskutocna 😀 😀 😀

katka hej to prejde, mamina dnes spomynala, ze ja som vracala po kazdom jedle az za sedackou to museli utierat, v nosi spinka ukazkovo raz sa zobudi, spapa jedno prso a spi dalej, potom az rano, to trosku posaskujeme na dve hodky a potom sa zobudi az o dvanastej a zacina boj ☹

inak aj ta nasa je zevraj cela po tatkovi 😀 😀 tak mame doma vtip, ze aspon spermoska je ista 😀 😀 inak malej sa tiez nepaci velmi na bruchu ale az po chvilke pre minuty vydrzi potom sa zacne jedovat lebo dobre nevidi na svoj oblubeny luster

inak pridala som foto aj ja 😀

katarinka77
10. feb 2010

Och, akurát som sa už odhlasovala a zbadala som, že si práve pridala fotky 😉 . Malá krásne špúli tú pusinu 🙂 ! A na poslednej fotke, tie líčiská 😀 , zlatá 🙂 !

och
10. feb 2010

katarinka keby tak chcela krasne aj spinkat 😠 uz zase pisti, dudel asi vypadol z huby mna slak trafi

och
10. feb 2010

tak sa aj posrala 😀

slniecko01
11. feb 2010

Dobré ránko Pipiny 😀

Mayka my sa máme dobre. Myslím že Nelinka už pochopila čo od nej chcem, tak uvidíme ako dlho jej to vydrží 😀 . Včera sme ju okupali pred siedmou, potom sa napapala a spala 5 hodin. Teraz sme papali o 4:45 tak som sa aj dobre vyspala 🙂
Len pred večerom chytá také nervičky, že reve na retu, ale to bude mať asi taký ritual 😀 Máto také 3 -4 hod a medzitý, hodí šlofíka 😀

sylvyka
11. feb 2010

och no naozaj je zlatunka licana jedna 😀 , no idem na druhu fazu spanku 😉

krakulka
11. feb 2010

Dobre rano pipinky,
krasne fotecky deticiek, gratulujem, rastu pekne. 😉
Ja idem do poradne, som zvedava co mi povie dr. 😕

krakulka
11. feb 2010

Kukam, ze pocas mojej nepritomnosti tu nikto nebol 😕 .
Tak som spat. V poradni pohodicka, som otvorena na 3 cm, hlavicka tlaci na branku, krcok 1 cm. Potom som bola na monitore. Uz su vidiet pekne aj kontrakcie. Dr. sa ma pytala, ci ma neboli brucho. No neboli. Len malicky trosko kope. A to co citim medzi nohami, je teda malickeho asi hlavicka, ako tlaci dole. To je dobre. A vcera sme skusili s MM jednu vypudzovaciu techniku - pekne sme sa spolu potesili. MM hovoril, ze je to pre neho fyzicky narocne, vraj tie polohy su noooo s tehulami, nic moc. 😀 😀 😀 😀 Tak sa z toho tesim a malickemu dohovaram, ze to teda dnes vecer, alebo zajtra spustime. 😀 😀 😀

mayka
autor
11. feb 2010

krakulka tak o chvilu ideeeees. Si ma pobavila ze s tehulami to neni nic moc. hehe Vsak uz len par tyzdnov a po sestonedeli tehulou nebudes. hihi
Ale vsak co by chel od tehule tesne pred rozpadom, vsak ano. hehe

krakulka
11. feb 2010

No my sme to s MM pojali ako take nenasilne "vypudzovanie". Ale aj nas to samych tesilo. Myslim, ze fyzicky kontakt je dolezity.
Uvidime kedy to pride, ale urcite dam vediet Mayka. 😉

slniecko01
11. feb 2010

Krakulka aj my s MM sme sa zhodli že na konci tehu to nebolo nič moc 😀 a u nás to ani vôbec nezabralo 🙂

slniecko01
11. feb 2010

Och malá je super. Hlavne tá michelinka na ručičke 🙂

slniecko01
11. feb 2010

Inak babulky neviete mi poradiť čo je dobré na očká ? Nelke sa vždy keď plačká spraví karpinka v očku ☹

och
11. feb 2010

ahojte 😀

tak ja dne hlasim samodestruktivny den mojho dietata, najprv som ju nasla ako si tlaci hlavu medzi tie drevene tycky na postielke, bo sa stale metala, tak som si ju zobrala k nam do postele, uz spala kludne ale potom som ju nasla ako ma celu hlavu aj nos zaboreny vo vankusi 😖 som ju hned zdvihla a nebola ani fialova a dychala, tak dufam ze sa nepridusila 😅 no a nakoniec si rano pri metani rucickamy, tri krat vrazila palec do otvoreneho oka a taky rev spustila zakazdym, ze dovi 😅 😀

a mm dnes robi z domu, tak ma vyhodil na nakupy 😀 som si kupila nove rifle, ze cislo 40 😀 😀 a kupila som malej aj taky teplomer a merac vlhkosti vzduchu od Topcom a takyto baby vak
http://www.predeti.sk/?c=detail&id=5023
a uvidime ci vecer zaberie na tu nasu nespavost 😀

slniecko moja mala sa rano vzdy zobudi s karpinkami tak jej len poumyvam tvaricku a potom sa jej uz neurobi az do dalsieho rana 😉

krakul noooo tak teda co ideme tipovat 😀 ja ti davam este den a v sobotu uz budes mamina 😀 😀 drz sa dievca a neboj nic to neni 😉 som povedala ze rodit s epi kedykolvek len ten stav potom, vela sprchovat podvozok 😉

no a potom rodi uz katarinka?

inak ja som este stale nemala sex, hm zeby som dnes muza trosku ponahanala po byte 😀

katarinka77
11. feb 2010

Krakulka, myslela som, že si Ťa tam už nechajú 😒 . Pekné, že ste si ešte stihli užiť 😀 .
Och, tak malú dnes pekne uspíte v baby vaku a môžete si aj vy užívať 😉 . Veď máš už šestonedelie za sebou...
My sme si veru neužívali od mojej poslednej ovulky (vtedy sa nám to podarilo 🙂 ), vkuse sme tu mali nejaké návštevy na noc, mali sme rôzne služby, no a potom som už zistila, že som tehu, tak sme sa báli. A keďže som viac krát špinila, tak sa ani neodvážime.... No manžel by si aj dal povedať 😀 , ale ja sa bojím....

lucia.kl
11. feb 2010

ja rodim pred katarinkou 😀 😀 😀 😀 😀
len sem moc často nepišem, len čitam...

mayka
autor
11. feb 2010

ahojte,

och si sa buchla dnes po vacku. A klobuk dolu ze rifle velkost 40. To si zasa taka chudunka ako si bola uz aj. 😉 Ta zboku vidiet nebolo. 😀
Ja sa chystam na nakupy buduci tyzden. Uz chcem kupit aj stolicku na papanie, ohrievac flias, a este jeden spaci vak. Skocim do toho noveho obchodu v Raci BRENDON.sk Este som tam nebola a dost to reklamuju a na stranke maju celkom dobre ceny sa mi zda. Imak ten teplomer s vlhkomerom 2 v 1 je super vecicka. Ja to dost vyuzivam. Mame t v spalni a hlavne ocenujem ten merac vlhkosti napr. ked mala nadchu tak sme vsade rozvesali uteraky a hned sa vlhkost zvysila. Nepotrebujeme ani zvlhcovac vzduchu. My mame od babymoov z babetkova.

Inak ja uz poskulujem po dalsom kociku na nakupy atd. ked bude Terezka uz pekne sediet. Chcem nieco lahke a skladne aj kvoli dovolenkam. A mam vybraty tento http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...

alebo este lepsie tento ale ten je dost drahy http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...

lucia.kl, jeeej ze 20 tt. Uz viete co to bude? ALebo nechcete vediet?

krakulka
12. feb 2010

Dobre rano, 🙂
Mayka, ty si brusis zuby na novy kocik? A Gesslein ti nevyhovuje? 😎
My sme sa boli pozriet v BA v predajni Brendon, prave ked mali 1. den otvorene. Boli sme v tom case na predporodnom kurze v BA. Je to pekna predajna, maju tam strasne vela tovaru. Urcite si nieco Mayka vyberies.

Och take male deticky este nevedia poriadne koordinovat svoje pohyby. Urcite nie je mala Rebeka jedina, co sa jej take kusky podaria spravit. Ten babyvak je pekny. Som zvedava, co dnes napises, ako sa malej v nom pacilo.
Znacka Lodger ma strasne krasne zavinovacky, uplne nadherne. Len keby cena bola trosku lepsia. 😔
My kocik este nemame. Min. tyzden som volala do BM. Ma prist v dodavke koncom tohto tyzdna. Tak dufam, ze bud. zavolaju, ze je tu a MM moze pren zbehnut do BA. Som velmi zvedava ako bude vizera moja farebna kombinacia sportovej casti: hnedo-petrolejova. 😕
Vcera sme boli s MM este na veceri, vypila som tak strasne dobre pivo - velkle, tak som si pochutila. Mnam. 😕 😕 😕 Dr. ma v ambulancii pri vysetrovani trosku podrazdil, som spinila. Ale nie vela, pripadalo mi to trochu ako hlenova zatka - bola to tmavohneda krv. A v noci malicky mal diskoteku. Stahy som nejake silne nemala, len to bolo vsetko take zvlastne. Dufam, ze sa celu noc pripravoval a dnes to pride. 😀 😀 😀 Aj som mu dohovarala, lebo MM lahol do postele a okamzite zaspal. Zase je nejaky skapaty, bola mu strasna zima. Okrem ineho dve zimy ma aj na ustach. 😠 😠 😠 Hrozne s tymi chlapami. 😠 😠 😠
Robim si cajik a dam si jogurtik s lan. semienkami a pojdem este trosku do postele.

slniecko01
12. feb 2010

Krakulka ty si už hore ? Veď ešte nemusíš moje 😀
Dnes by si chcela tvoj deň D 🙂

krakulka
12. feb 2010

Slniecko, ja vzdy vstavam, ked ide MM do prace. Tak som si isla uvarit cajik a nachystala jogurt. 😉
To vies, uz sa neviem dockat, kedy sa to zacne. Uz by mohli konecne nastupit aj pravidelne kontrakcie. 😅 Som asi trosku nedockava. 😅 😅 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre