Tehotné pipiny z Gynfivu

mayka
28. júl 2009

Tak vas vítam tehotne pipinky z Gynfivu - centrum pre gynekológiu, urológiu a asistovanú reprodukciu a dúfam, že sa sem pridajú čoskoro aj tie ktoré chodia do pipiniek z Gynfivu v snažilkách.
😉
Mooooc im to prajem.

och
28. júl 2009

zdravim 😀

mayka
autor
28. júl 2009

nasla si ma

mayka
autor
28. júl 2009

aspon tam nebudeme babulky otravovat nasimi trapnymi recami o plenkach. Boze ako som to neznasala ked som nebola tehotna. 😠 😀
Uvedomujes si ze za chvilu zacnu temy o kakani, papani a kojeni? 😀 Horza len pomysliet. Ale tesim sa na to ako blcha.

och
28. júl 2009

kde sme to prestali?

akurat pozeram tu stranku babylandu a nasla som si tam lacnejsiu postielku 😀 tak sa tu z toho vytesujem teraz idem kuknut take tie sety s hniezdami, v raj deti maju ze hniezdo, baldachyn konstrukcia na baldachyn, zavesnu tasticku na postielku, navliecky, aj zavinovacku tusim 😀 80 eur 😉

mayka
autor
28. júl 2009

no aspon to pozrieme v tom babylande. Vraj tam maju aj kociky podobne teutonke ale cena doooost podobna samoska. Mozno maju kratsie dodacie lehoty. Neviem ako ty ale ja uz v auguste musim objednat . Minule to doslo nejakej kocke po 15 tyzdnoch. 😀

mayka
autor
28. júl 2009

z raja deti som objednala zavinovacku co mam v albume tu s uskami zelenu. Uz je vraj na ceste.

krakulka
28. júl 2009

Teda babule, vy ste ale rychle. 😀 😀 😀 😀

och
28. júl 2009

ja sa na to tiez hrozne tesim 😀 😀 😀 hlavne ako zbalim prcka a vlete sup ho do chorvatska na tyzden k moru 😀 😀 tak ho necham v tom mori vystipat, to za to ako ma kazdy treti den hlava boli na rozpucenie 😝

och
28. júl 2009

hej videla som, ja rozmyslam skor nad jednofarebnymi vecami 😀 neviem nikdy som nebola macikova i ked mam plne auto plysakov 😀 😀 😀 a neskutocne sa tesim ked si do auta vycapim BABY ON BOARD 😀 😀
akurat tam pozeram kociky a nieke su mooooc lacne 😕 treba to ist asi ohmatat, teutonku musim ja objednat najneskor konec septembra 😝 tak mam este mesiac na rozmyslanie

krakul jasne, rychle ako blesk

mayka
autor
28. júl 2009

krakulka vitaj v klube 😀
Sak aj ty a sem patris.
No aj my pojdeme s krpatou do Chorvatska tam kde sme boli teraz. Idelne miesto s tak malym mimcom. To uz budeme mat aj 8 mesiacov. 😀
Lekara si sa pytala na tu gebulku? CI si mozes nieco dat a tak? Fuu aj ja som toto mala ale uz menej klop klop klop

mayka
autor
28. júl 2009

ja mam vybratu teutnku vo farbe 3470 hnedu s pasikmi. Aj ju tam mali nazivo lebo si o niekto objednal tak som to vymakla a vyzeralo to super decentne. Ale nadherna bola ta vanicka v cervenej farbe. To keby som kupovala hlboku vanicku tak vezmem tu cervenu urcite. Krasna farba.
Ale inak tiez mam rada neutralne farby co sa hodia ja pre dievku a aj pre sokolika. 😀
Kurnik ale myslela som ze v tom babylande maju hartany a gerssleiny. A nie maju ich tam. na stranke nic moc.
Gessleiny maju vo forbaby na Rajskej ci aka to je . To je niekde pri starom tescu.

och
28. júl 2009

no mozem si dat jeden paralen za den 😝 ale snazim sa pit tu vodu a ono to prejde, len ta navsteva toalet 😝 😝 ved prerobime na splachovacej vode 😝 😀 😀

ja sa na to asi vykaslem, zena, pojdem kupit teutonku do rakus a basta ved nie raz som tam bola cosi reklamovat 😀 😀 a mam okolo seba dost ludi co sa dohovoria aj ludskou recou, idem to ja risknut 😀 konecne rozhodnutie ale na tej pestovatelskej sa urcite stretneme 😀 😀 uz len koli tomu aby som na teba zmurkla 😀 😀

mayka
autor
28. júl 2009

ten gesslein vision S je podobny spiritu

mayka
autor
28. júl 2009

no ja som tu bolest radsej pretrpela. Ale ked to bolo uz moc a neprechadzalo tak som si dala. Asi 4 x.
Vies po nemecky?
V tomto som pohodlna sakra. Babymarket mam od domu 15 km. A kam to pojdes pozret do Rakuska? Vies kde ich maju?

och
28. júl 2009

no a teraz babo rad ved ten tiez vyzera fantasticky a cena tam je aka?

mayka
autor
28. júl 2009

Keby som vedela sa dohovorit tak idem tam kupit aj ja ale som tela. 😀
Som zvedava aky rozdiel v cene bude. Ak to bude 100 eur tak to nema moc zmysel pre mna tak ci tak.

mayka
autor
28. júl 2009

ten kocik sa tiez myslim vyskladava podla toho co na nom chces. Ale pozerala som na www.babyonlineshop.de a rozdiel tam teda velky medzi teutonkou a gessleinom nebol.
kukenzi

mayka
autor
28. júl 2009

daj si tam kinderwagen a jogger. a hore vyber znacku

och
28. júl 2009

no pojdem asi ja do shopingu aj so starym to kuknut, ale este neviem kedy ho k tomu dokopem, to bude este boj, ale snad sa to zmeni buduci tyzden ked prcka uvidi na zivo 😀 tak ho to mozno posmely aby sa tesil a ked doky povie ze je v poriadku 😀 😀

ja som skor za 4 kolieska, mam z toho lepsejsi pocit

mayka
autor
28. júl 2009

tak podme radsej pozriet vo stvrtok do forbaby.

mayka
autor
28. júl 2009

jaj ano ved ty si chcela cosmo. ja somj z toho spiritu uz nejak mimo. inak skusala som v kike teutonku mistral a ten bol tiez dobry.

och
28. júl 2009

ako si ty povies len tam tazsie s parkovanim s tym rataj zena 😝

ale ja som sa uz rozhodla ja si prosim teutoniu cosmo sivu a ked budem chciet usetrit 100 eur kupim starsi model Fan ktory sa lisi iba tym, ze ma ocelovu konstrukciu a nie hlinikovu (robi to asi kilecko na vahe) a trosilinku iny dizajn. Bezpecnost mojho prcka je na prvom mieste a tak isto sa placnem po vrecku a kupim kvalitnu autosedacku Romer, nech to cert berie, usetrim na veciach a inych hovadinach a poprosim nastavajuce babky nech nieco pustia pod stromcek, ved na lyzovacku ist nemozme ani jeden z nas a hned je na kocik 😀 😀

takze zaver 😀 vymenim kocik a autosedacku za zimnu snowboardovacku aj tak mi to vyjde na rovnako 😀 😀 😀

mayka
autor
28. júl 2009

ja to parknem oproti tescu na parkovisku platenom. Tam je vzdy volne. 😀 Tie dve hodky ma nezabiju. Skocime na sifon nie?

A snaed nezrusia ten prispevok do statu 25000

mayka
autor
28. júl 2009

ja si tiez hovorim ze tata sa vozi na KTM motorke tak aj dieta potrebuje slusne vozitko. Aby mal tata inspiraciu chodit na prechadzky. 😀

mayka
autor
28. júl 2009

Su veci na ktorych ais moc neusetris ak chce kvalitu. Mozes kupit aj lacny kocar a potom sa rozculovat aky je rozhrkany a kazi sa. A okrem toho pri jednom dietati asi nezostanete zrejme nie?

mayka
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
och
28. júl 2009

sifon musi byt 😉 bez sifonu ani na krok 😀 😀 a zivot bez bezkofeinovej kavy stoji za prd 😉

tiez si vravim, starky kade chodi tade niaka permanentka sezonna, clenstvo v golfovom klube, ja bavoraka, stary audinu, tak do ritkaroviec preco by prcek nemal mat mercedes medzi kocarmi? 😀 😀 😀

no neviem ci v auparku nebudu trosku ine ceny ako v centre ale ty povedz ja sa dostavim kamkolvek 😀 😀

och
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
och
28. júl 2009

😀 no cica usetris dobrych 30 eur 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre