Tehotné pipiny z Gynfivu

mayka
28. júl 2009

Tak vas vítam tehotne pipinky z Gynfivu - centrum pre gynekológiu, urológiu a asistovanú reprodukciu a dúfam, že sa sem pridajú čoskoro aj tie ktoré chodia do pipiniek z Gynfivu v snažilkách.
😉
Mooooc im to prajem.

mayka
autor
28. apr 2011

@babulka123 😀 tak tak . Ja som mala problem pisat rok 2010. a datumy ani nehovorim. 😀

babulka123
28. apr 2011

@mayka hehehe a neni nahodou uz 2011???

och
28. apr 2011

@mayka 😉 ako vždy vždy 😀
@babulka123 ja viem len, že či je teplo alebo zima 😀

babulka123
28. apr 2011

@och hehheheh

mayka
autor
28. apr 2011

@babulka123 nie mala som problem s rokom 2010. Tento rok problem nemam. Zvlastne co? 😀

vika34
28. apr 2011

@katarinka77
dnes už našťastie migrena prešla ,ale to je hrozné,ale čím viac spím,tým viac ma hlava bolí 😒
@och však na to sa spolieham,že tieto mrazáčikové deti sú vysoko odolné 😀

neviem babi či si pamätáte,že môj muž nechcel o KET ani počuť,lebo jeho názor na mrazené embriá bol dosť divný,ale poviem vám teraz dokonca/neviem čo ho to vôbec napadlo/išiel so mnou na transfer a o tom že bábo je z mrazáku zatiaľ teda nijako nerozoberal,ale určite viem ,že by nebol rád ,keby jeho známy vedeli,že to bol Ket,to že je to z umelého oplodnenia to už v podstate vedia skoro všetci naši blízky známi.Zatiaľ to ani doma nijako nerozoberáme,Juraj sa stále nejako navonok neteší,lebo sa ešte stále bojí tešiť ani neviem odhadnúť čo si myslí,už aby bolo 9.5. idem na kontrolu tak budem zase trochu kludnejšia

darla27
28. apr 2011

@och co to citam? Takze zacinas druhe kolo? 😀
Blahozelam!!! 😉
@babulka123 gratulujem k vyrociu.

och
28. apr 2011

@vika34 veeeeeľa vody piť, tma a ticho, ja som mala obdobie kedy som ani prúžok svetla spod dverí nezniesla, ale prejde to sľubujem 😉
@darla27 no vyzerá to tak,i keď sa tehu vôbec necítim 😉 no veď uvidíme zajtra

darla27
28. apr 2011

@och to ti vysiel hned prvy KET ? Teeeda, u teba maju 100% uspesnost. 😉
Tehotne sa citit nemusis, ani ja sa necitim. 😀 A kto bol taky sikovny a mal sikovne ruky na transfere?

Vikus ale srdiecko uz bolo, nie? Ja verim, ze ti to tento krat vyslo a babo bude. Predbezny termin je na kedy?

och
28. apr 2011

@darla27 no vyzerá to tak 😉 Stenová to bola, zas a znova 😀 😀 😀 ešte som ani nebola na krvy tak to neni 100% 😵

vika34
28. apr 2011

@darla27
som už v 10 tt ,srdiečko bolo od 6tt,naposledy som videla/teda tvárila som sa že vidím 😀 /minulú stredu
@och
dnes už hlava nebolí,musela som do roboty urobiť výplaty,lebo bezo mňa si ani neprdnú a snažila som sa vysvetliť pri otázke ,že kedy nastúpim,odpovedať ,že už nenastúpim,ale ešte to asi nepredýchali, zajtra musím znovu,lebo som nestihla podať hlásenia na Dú a to musí byť do zajtra,tak mám na zajtra plán,ale iba tak na dve hodinky

och
28. apr 2011

@vika34 dôverne to poznám, tiež som "bývalá" personalistka-mzdárka a poradkyňa - bútľavá vŕba v jednom 😀 😀 😀 😀 😀 najlepšie na tom je, že všetkým sa zdá, že nič nerobíš a zrazu keď tam nie si, zvoní ti telefón ako blázon 😉

och
29. apr 2011

kokso tu je kolko ludi !!!! ma slak trafi a este mi je tusimaj na vracanie 😝

slniecko01
29. apr 2011

tak teda tehule vy ste tu toho ale popísali 😀

tie dátumy robia probém aj mne. Mne sa raz v robote stalo, že som starým rokom pečiatkovala asi 2 mesiace, som mala radosť keď som to musela opravovať 🙂

@och tak dnes už môžeme stávkovať nie ? 😀 😀 😀

@darla27 super, že 22 TT
sylvyka a ty si tam tie týždne nahadzuješ od brucha ? 😀 Moja veď ty o chvíľu rodíííííš 😉
callex ty sa kedy chystáš na HCG ?

všetky vás pozdravujem cicušky 😀

slniecko01
29. apr 2011

@och, tam vždy bolo kopec ľúdí, kým nečakáš na schodoch tak je to OK 😀

callex
29. apr 2011

@slniecko01 ja pojdem na HCG iba v pripade pozitivneho tehu testu.nech viem ci sa konecne vysvihnem na viack ako 35. 😠 ked bude negativny tak nepojdem...na co? koketovala som s myslienkou testnut dnes rano ale odolala som.ze nebudem si kazit vikend.
@och takze okolo obeda vysledky? tipujem 432... 😎

slniecko01
29. apr 2011

@callex ja som si tiež nerobila test, spravila som si až potom keď som vedela, že som na 100 % tehotná 😀 , aby som mala na pamiatku 🙂

callex
29. apr 2011

@slniecko01 no u mna zatial nic nenasvedcuje tomu ze by som bola tehu. 😠

krakulka
29. apr 2011

@och fuha, dufam, ze uz to mas za sebou. o 14h. cakame.
moj tip 476 HCG

corinne
29. apr 2011

ahojte,tak ja som musela kuknut do mojich papierov a ja som mala 16den po ET 1219 a davali mi 2 embrya,a kedze och chce dvojicky tak tipujem 719HCG 😀

mayka
autor
29. apr 2011

baby nezalozime sukromnu skupinu? 😉 nemusime sa bat ze si nas niekto vyhlada.

mayka
autor
29. apr 2011

no @och a nemozes zavolat o polhodku skor? ja cakaaaaaaam 😀

Baby neamjuu vasi krpci nieco taketo http://www.pricemania.sk/katalog/detske-vozidla... Rozmyslam ze to Teri kupim. Dnes si to pozicala v parku od nejakeho maleho Viktora a nechcela mu to vratit. 😅

chruminka
29. apr 2011

@mayka caute nestihacky,ale citam citam ze nove tehulky su tu dokonca
@och rozbehla druhe kolo 😉 netrpezlivo cakame na HCG ,keby som si pamatala kolko som mala HCG ja?! Ale myslim ze cez 600 to bolo urcite.

@mayka ja som tiez za sukromnu,ludia vedia byt zly!

mayka
autor
29. apr 2011

@chruminka tak tak. Mna sem chodia uricte spehovat poniektori. Tymto ich srdecne pozdravujem a nech si trhnu nohou. 😀

Jezibabky su uz zdrave?

corinne
29. apr 2011

a ja cakam 😀

krakulka
29. apr 2011

@mayka samozrejme som za sukromnu skupinu. 😉
och kde si? zasa sa neda dovolat, co? 😠

och
29. apr 2011

Viem ale ci je to na dvojky 😀 neviem

mayka
autor
29. apr 2011

@och no kolko hod cislo

corinne
29. apr 2011

@och no tak...........................................cislo 😀

mayka
autor
29. apr 2011

kokso ja inak odpadnem. Vy ste mali aku kvalitnu urodu. 😉 Rocnik 2009 veeeelice bol dobry

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre