Tehotné pipiny z Gynfivu

mayka
28. júl 2009

Tak vas vítam tehotne pipinky z Gynfivu - centrum pre gynekológiu, urológiu a asistovanú reprodukciu a dúfam, že sa sem pridajú čoskoro aj tie ktoré chodia do pipiniek z Gynfivu v snažilkách.
😉
Mooooc im to prajem.

och
19. okt 2009

krakul no ja uz tlacim tie bryndziaky 😀 ja som leniva robim si ich zo sacku a ked mam pravdu povedat, najradsej by som mm ani nenechala, ale ja nemozem tolko zrat 😲 nemozem predsa zozrat vsetky halusky z jedneho sacku pre 4 osoby 😝 a celu bryndzu 😀 😀

ja som tak strasne tucnaaaaaaaaaa ☹

inak ja ranajkujem okolo desiatej a potom cely den zobem niake ovocie a veceru potom urobim taku dvojchodovu a papam okolo siedmej a potom zase niaky pribinacik alebo vyzivu okolo desiatej vecer 😀 mne proste cez den niak nechuti 😀

och
19. okt 2009

fuuuu prave sa mi podarilo dostat z prsta obrucku 😲 ja som niaka cela napuchnuta 😲 😝 a nech mi nikto nehovori ze sa mi to hodi 😝 totok je uz trosku vela ani odvazit sa mi ist nechce 😀 musim zajtra idem k dokimu na ten posledny velky utz 😀 tak dufam, ze bude vsetko tak ako ma byt

slniecko01
19. okt 2009

Tak OCH tebe a chce taktovyvárať, to ťa musí baviť. Idem asi dožehliť tie vecičky, muž mi povedal, že keď budem mať všetko ožehlené, zloží skriňu do detskej. 😀 Takto ma motivuje 😀

krakulka
19. okt 2009

Och, ty si pripad 😀 😀 😀 😀 😀 . Aj si teda nechala mm? Tebe tusim Dr. vravel, ze uz by si nemusel vela pribrat. Ale u teba vaha skocila hned na zaciatku hlavne preto, ze si prestala hulit. Tak to neva. 😉 Ale radsej si davaj pozor, aby si nebola vela opuchnuta a naliata vodou. Horsie by sa ti rodilo. Este chodis cvicit? Ak vladzes vsetky cviky, tak si v pohode. 😉
Ja este nemam take chute, ze by som sa nevedela udrzat a jedla a jedla a jedala... Mysim, ze mam rovnaky apetit, ako pred tehu. Ja sa snazim ranajkovat okolo 9h, potom obcas obed, ked idem so segrou do mesta, alebo si uvarim doma nieco. S mm veceriam okolo 18h. a vecer do postele 3 ks nakrajanych jabl. Ja som nastastie vela nepribrala, zatial len 3,5 kg, ale priznam sa, davam si pozor, aby som nejedla vela sladkeho a cokolady. 😕 Vcera som piekla vyborny kolacik s jablkami nastruhanymi, sipkovym dzemom a poliaty cokoladou. tak si chodim ukrajovat. Je moc mnam. 🙂 🙂 🙂

och
19. okt 2009

slniecko krasna motivacia 😀 😀 😀

krakul ked ja mozem sladke v kazdej podobe 😀 mm som nechala lebo akurat ked som sa vazila prisiel domov 😲 kukam ze co tu ty robis 😀 😀 tak som mu nalozila ale obavam sa ze duplu uz nedostane 😝 inak mam 79,5 kg 😲 😝

idem si dat jahzodovu dren so slahackou 😀

mayka
autor
19. okt 2009

cauky,
akurat som si v novembrovkach precitala ze nasa churminka ma naplanovanu na zajtra 8,30 sekciu. Uz bude mamou. 🙂
Aj ja chcem bryndzaky. Ja som dnes tuzila po hrozne a manzel mi ho priniesol tak uz papame. A zajtra spravim kurai perkelt s kolienkami. mnaaaaam
A uvazujem aj o marhulovej bublanine.

och
19. okt 2009

a cvicit chodim 2x do tyzdna a v pohode sa hybem len si uz nemam co obliect aby mi niaka cast tela netrcala 😀

lulu107
19. okt 2009

čaute tehuľky - ja som ešte len na začiatku po pozitívnom teste čakám na UTZ a chcela by som sa vás opýtať, či ste všetky čakali na utz do GF alebo ste išli skôr k svojmu gyn.? a ak ste boli u svojho gyn. v ktorom tt ste boli?
Chcela by som ísť na budúci týždeň v utorok to mi akurát skončí 6tt, čo vy na to?

och
19. okt 2009

lulu pockaj si na utz v GF oni ti daju aj zaverecnu spravu pre tvojho gyndosa aby vedel, ze ta ma lepsie striehnut pre istotu 😉 takze asi tak a ked si 6 tt tak tam aj tak vela neuvidis ani ty ani doki 😀 musis zena vydrzat, ja viem ze je to to najtazsie ale neboj nic ti neujde 😉

mayka 😀 to je to najhorsie byt doma s kopou surovin 😀 😀 clovek len pri sporaku potom stoji

a moc moc drzim zajtra chrumike palce a aj ja uz chcem mat dubacika pri sebe 😀

zukrik
19. okt 2009

Ahojte
Lulu,ja som čakala do UTZ v GF,nemôžeš sa dočkať čooooo? Držím palce 😀
Mayka,aj ja chcem bryndzaky mnam.
Och,opatrne s tým jedlom,lebo ked moc priberieš klby ťa nemusia poslúchať
a ja aj Mayka o tom vieme svoje,čo sú to za bolesti.
Slniečko,Krakulka 😀 😀

No dnes som bola na poradni a dopadla som asi takto.
Drobec v pravo 1980g má správnu polohu,je hlavičkou dolu. 🙂
Drobec v ľavo 2068g a má priečnu polohu 😒
Povedala som lekárovi,že mám bolesti klbov a nalievam sa vodou,čo aj sám
videl ako sa nemôžem postaviť.Spýtal sa ma či to ešte týžden vydržím a
potom ma chce dať na príjem.Samozrejme,že som povedala,že vydržím.
Objednal ma aj na budúci týžden aby ma mal pod kontrolou,že drobci už
sú dosť ťažký a moje telo nesie dosť kilo 😖
Inak krčok mi drží tak uvidíme čo povie nabudúce.Vravel,že do konca
mesiaca to musíme vydržať.Aj prietoky mám v pohode 😀
Prídem zase zajtra,idem na ušné,nemôžem už ani sedieť papa.Dobrú nocku 😉

lulu107
19. okt 2009

ďakujem, tak to asi budem musieť prežiť nejako 2 tt, keby som chodila do roboty, tak by boli 2 tt šup šup, no zostala som doma na PN po predchádzajúcom potrate

slniecko01
19. okt 2009

Lulu dobre si urobila, že si zostala doma, len penkne oddychuj. 🙂 A vydrž ešte, aj ja som čakal na UTZ do GF

mayka
autor
20. okt 2009

ahojte damy,

lulu gratulujem a vydrz tie 2 tyzdne. Skor nema zmysel chodit na utz lebo neuvidia akciu srdiecka. Ale chapem ze to bude psycho. prezili sme to vsetky. Nebojkaj seecko bude ok. 😉

chruminku uz asi rezuuuuuuuuuuuuuu. Jupiiiiiiiiiiiiiiiiii

zukrik co to citam. Takze is na rade a tusim ma predbehnes. 😀 Babuliaci su uz velky chlapi. To je pekna vaha na to ze sa tam tlacia dvaja. A co ti este povedal na tie bolesti klbov. Ze je to normlane?
Inak ja som sa vcera bavila s kamoskou a hovorila ze to mam asi skor z chrbtice. ze sa mi to tam asi poposuvalo a ze ona to tiez mala ale nebola tehotna. Nevedela tiez nohy dvihat . No neviem. Ale inak ked je pekne tak to trolinku menej citim. Dnes to je zasa na prd. ☹ A tzo musm ist odniest PN-ku do prace. este ze to mam kusok. Aj na Antolsku som mala ist na tu ptredporodnu ale nejdem. Nezvladam to.

zukrik uz sa tesim na dalsie babatenka.

Ja idem prvykrat na Antolsku buduci tyzdne a som zvedava teda co mi pov edia lebo naposeldy som sa od toho mojho vela nedozvedela. Ale zrejme je vsetko ok.

sylvyka
20. okt 2009

ahojko chrumninka je uz maminka jupiiiiiiiiiiiiiiii som sa docitala v novembrovkach 😀 , to je radost a asi budem o chvilocku na rade lebo chruminka mala vklad par dni predomnou :D , no tesim tesim 😀 inak teraz som vstala 😀 tak sa da cakat na porod ked prespim polku dna 😀

mayka
autor
20. okt 2009

sylvyka, veru si na rade. 😀

och
20. okt 2009

ahojte

tak som sa vratila, sice utz nerobil bo som bola na 3D tak povedal, ze ten velky staci aj v 32 tt, pocuval ale srdiecko 😀 damy to bol buchot 😀 😀 jedna basen 😀 😀

tak som skocila do ikea a kupila som malej vanicku 😀 😀 osusku a baldachyn taky aj proti komarom neskor 😀 😀

tak sa tesim, ze to ma chrumika za sebou a drzim palce nech su zdravi az do konca zivota 😀 😀 😀

zukrik je na rade aj sylvyka nie ze sa mi tu zacnete byt 😀 😀 by ste si mali poradovnik urobit 😀 😀

sylvyka
20. okt 2009

ja ponecham dalsi porod zukrik , ja som si povedala ze vydrzim este 3 tyzdne 😀 . aj mne dnes volali z obchodu ze mam tam vanicku ale az v nedelu ide kamoska do nitry tak si na nu este pockam 😀

krakulka
20. okt 2009

Ahoj pipinky,

Chruminka gratulujem, dievcatam zelam vela zdravia 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 su krasne (chruminka ma uz fotky v albume).

Ja som bola s kamoskou 2h. vonku kocikovat, nejak sa to nezda, ale je tam poriadna zima, brrrr.

slniecko01
20. okt 2009

Ahojte Babulky,

Chruminka gratulujem k ježibybkám, sú zlatučké a vyzerajú také bucky a želám bám hlvne zdravíčko. 🙂

Ja som bola dnes v robote odovzdať všetky veci a potom som išla do TT, len tak s mamou a segrou na nakup 😀

yayama
20. okt 2009

ahojte kočky!!!!Keby ste chceli nejake kvalitne tehotenske oblečenie za rozumnu cenu kuk na www.buduca mamicka.sk 🙂 🙂 🙂

zukrik
20. okt 2009

Ahojte
Gratulujem Chruminke,ježibabky sú NADHERNE.Prajem vela zdravíčka a tebe vela mliečka 🙂
Sylvyka,ja ešte musím počkať,ty si na rade 😀
Mayka,na tie klby mi nepovedal nič,len že ma vezmú na príjem,lebo klby môžu bolieť
tou váhou navyše.
Slniečko 🙂 Och 🙂

slniecko01
21. okt 2009

Dobé ránko PIPINKY 🙂

Zukríček a tebe sa ako darí ? Tiež ťa pobolievajú klby ?

OCH ty si už začala písať tu diplomovku ? 🙂

Tak dievčatá máme tu teda prvú maminu. Teraz budeme mať len prírastky 😀, ale už narodené

katherinesand
21. okt 2009

ahojte pipinky tehotne 🙂

teda uz sa to rozbieha a bude tu deti ako smeti 😀

chruminke gratulujem a prajem vela zdravicka detickam aj mamine 😉

Mayka,,Zukrik, Och ako to zvladate?

luciamk
21. okt 2009

Ahojte Pipinky,

Chrumika gratulujem, babulky sú nádherné !!! Prajem veľa zdravia!

Babule včera som bola u Mudr Čunderlíka. Boli sme milo prekvapený. Všetko nám poukazoval na veľkej obrazovke, povysvetloval, bol milý aj žartoval. Babulko je v poriadku, stále sa mrvilo a bolo to krásne. Drahý len mlčal v nemom úžase 😀 .. No a bomba prišla na koniec, keď sa spýtal, či chceme vedieť, čo to je. Je to chlapec, budeme mať Samka, máme veľkú radosť a hlavne to že je v poriadku. 😀 😀 😀

mayka
autor
21. okt 2009

ahojte babulky,

kathy, vitaj. MIle od tebs ze nas sem tam skontrolujes. 😀 No veru mi uz ideme za chvilu do finale postupne. Som zvedava kto bude dalsi.

A zvladat to zvladame v ramci moznosti. No je to teda fakt fuska ku koncu. Ale uz si hoviorim ze uz "len mesiac" a bude to vonku. 😀
A tebe sa ako dari?

lucia, gratulujem k chlapovi. Zatial to tu bola sama kocka. Konecne to niekto vyrovnava aj so Zukrikom.
Booze teraz kukam ze uz si tiez za polovicou.

katherinesand
21. okt 2009

maykaaa, zlatik 🙂
potrebujem povzbudit 😒

mayka
autor
21. okt 2009

kathy, mam ta oplut? 😀
Aj zvysok tehotnych sa iste prida. 😀 Ja nejako v poslednej dobe dost slintam tak by toho bolo hodne. 😀

Uz si zacala stimulovat? Joj tak by som ti to priala aby to vyslo.

katherinesand
21. okt 2009

mayka, ja uz som po ET dnes 10 den.
vcera som si robila test a nic. dnes som mala na toaletaku hnede spinenie a boli ma cele telo - krize, chrbat hlavne v noci, klby a aj trochu brucho, a mam migreny uz 3 den.
tak sa bojim, ze ci uz to nie je mrcha... ale tam ma dojst az v nedelu, tak neviem 😒 ☹
a dnes som kukala na ten test a objavila som tam tienik druhej ciarky, ale nevidim ho stale, len v urciotm uhle,
tak co to znamena???? je este nadej?
porad, prosim.

mayka
autor
21. okt 2009

jeeeej kathy, 😀
to je prekvapko. Treba verit. aj ja som mala len taky tienik na 10 den tusim. A spinenie nemusi nic znamenat. to vies. 😉 oddychuj moja. kedy ides na krv?
ja sa z toho picnem. 😀 taaak by som sa tesila z teba. pipinka moja zlata. Bola si v tom ferticente?

mojenka zlata. pfuj pfuj pfuj
😀
hned mi zacala Terezka v bruchu skakat asi citi ze sa tesim. Asi chce mat dalsiu kamosku.
aj beries nejake lieky ?

slniecko01
21. okt 2009

Babulky tušim sa to tu trochu prebudilo 😀

Kathy neboj určite to dobre dopadne, ja som tiež mala hnedý výtok, ale začal mi asi 11-12 deň po IVF, ale aj tak sa malinké udržalo, aspoň jedno
Koľko ti vkladali embrijok ? Inak aj ja v období tehu nejako nadmerne slintám, tak ti posielam tehu vírusiky
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Mayuška a tebe sa ako darí, ešte ťa bolia tie klby ? Mňa trochu menej, kupila som si algasan a dávam si keď sa osprchujem na celé nohy. Je to o niečo príjemnejšie 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre