Tehotné pipiny z Gynfivu

mayka
28. júl 2009

Tak vas vítam tehotne pipinky z Gynfivu - centrum pre gynekológiu, urológiu a asistovanú reprodukciu a dúfam, že sa sem pridajú čoskoro aj tie ktoré chodia do pipiniek z Gynfivu v snažilkách.
😉
Mooooc im to prajem.

zukrik
3. nov 2009

Ahojte
Esther,zdrím palce,budeme na teba myslieť 😉
Baby dnes u nás svetovo snežilo,tak sa teším na Vianoce.
Je to pre mna také ukludnujúce pozerať sa ako sneží.
Dnes máte dovolenku dievčatá,alebo čooooooooooo?
Manžalík mi poslal MMS ako nasdnežilo aj v BA,je to super 😀 😀

mayka
autor
3. nov 2009

Ahojte pipinky,

pozdravuje vas sylvyka a vraj v piatok bude mamou. 🙂 Budu ju rezat. 😉

zukrik,
za mudr. pojdem len dufam ze ho zastihnem alebo najdem . Ved uvidim.

Jaaaj baby uz sa nam to krati. 😀

Och uz si prestahovana?

Ja este furt nemam ten monitor. Ale vo stvrtok alebo v piatok ho objednam.

mayka
autor
3. nov 2009

esther drzim palce. Nech to vsetko dobre a rychlo prebehne. 😉

zukrik, no v BA ten sneh teda nrni asi bohvieco. Aj ked mne je suma fuk ci snezi alebo prsi kedze som doma. 😀

Ja sa tesim zajtra na poradnu a hlavne na utz lebo ani neviem ake mame miery. 😀

Doteraz tu boli od rana kamosky tak sme spominali na detske a pubertacke casy. 😀

esther80
4. nov 2009

Jej mayka , tak ak budeš so sylvykou, hovoriť povedz jej, že ja rodím vo štvrtok, my sme mali spolu punkciu a aj vklad emryok a ja rodím 5 teho ona 6 teho tak to máme skoro na rovnako. Ja idem už teraz do Ružinova, na jedno vyšetrenie a zajtra rano to vypukne. Uf no tak som na tuto chvílu čakala, že mám pocit, že sa zobudím a nebude to pravda, ale malý kope takže pravda to je, od zajtra sme traja konečne

slniecko01
4. nov 2009

Esther budeme držať palce nech to všetko dobre dopadne, teda tento týždeň hneď 2 maminy 😀 😀 😀

krakulka
4. nov 2009

Ahojte skoro maminy, ale to leti fuha... Tak uz tu zostava len par tehuliek - mayka, slniecko, och, ja a loginka.
Esther a Sylvyke drzim paste, nech maju bezproblemovy porod a krasne a zdrave deticky. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Ja som bola vcera v poradni - bola to taka rychlova ze 5 min. a uz som bola vonku. Kedze mi nic nieje, na nic sa nestazujem, tak nema dr. co riesit. Len skontroloval krcok a vypisal listok na interne a cukor. Tak sa tesim, hlavne na ten cukor. 😀 😀 😀 😀 Za posledny mesiac som pribrala 3 kg - fuuu, musim si davat pozor, to je urcite tym, ze cele dni len sedim za pc a som bez pohybu. Tazke mam naviac celkom 5 kg. 😅 😅 😅
U nas dnes nemornalne funi, asi ked pojdem za hodku von ma odfukne.

zukrik
4. nov 2009

Ahojte
Krakulka a ja čoooooooo,na mna si zabudla 😀
Aj ja som tehulka,aspon zatial.
Sylvyka,držíme palčeky cmuk 😉
Mayka,čakáme na nové správičky,ako sa máte?

slniecko01
4. nov 2009

Ahojte babulky Pipinky, dnes som bola na poradni, doktorka sa rehotola, že mám strašne hyperdieťa, stále sa len vrtela naa utz. Len sa jej nepáčilo, že malá sa neotáča dolu hlavičkou, mám ju uloženú tak šikmo. Som myslela, že nato je ešte skoro aby bola už dolu hlavou, veď uvidíme.

Musím ísť na hematologiu, pretože mám zlú zrážanlivosť krvi, tak sa musím niekam objednať, hovorila že buď na Antolskú, ale bo Ružinov.

Idem si chvíločku ležkať, lebo som mala zase nízky tlak. 😝

zukrik
4. nov 2009

Slniečko,to je super,že sa vrtí,ja mám niečo podobné 😀
To,že nieje dolu hlavičkou vôbec nevadí,ešte má dosť času sa pretočiť.
Len pekne oddychuj 😉

krakulka
4. nov 2009

Zukricek prepac, moc sa ospravedlnujem. Nebolo to umyselne, prepac prosim. ☹

mayka
autor
4. nov 2009

Ahojte pipnky,

no ja som pred chvilou dosla z Antolskej. Som tam stravila cely den. uf

Bola som na utz a ze vaha 3400 g. No to je orientacne a podla mna to je menej. Dufam. 😅 lekara mam zazMLUVNENEHO a poslal ma objednat s na preoperacne vysetrenei cv pripade cisraskeho rezu. Aj kvoli tym noham ale aj kvoli tomu ze som vobec este neni pripravena rodit. Ze porodne cesty sa vobec nechystaju. 😒 Takze take dva tyzdne mininalne sa nic neudeje. A bola som aj na prednaske o EPI - no to bola teda fraska. 😀 Trvalo to asi 15 min a nic nove som sa nedozvedela.

Takze tak som ja dopadla.

mayka
autor
4. nov 2009

Esther drz saaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Budem na teba mysliet. A ked budem pisat Sylvyke tak jej napisem ze si ju predbehla. 😀

chruminka
4. nov 2009

ahojte idem aj vas pozdravit aj ked docitat tak to nehrozi,mozno poslednu stranku 😝
Ako sa tu mate?Rodit sa nikto nechysta?

slniecko01
4. nov 2009

Mayka ahojček a ktorého doktora si si zazmluvnila ?

slniecko01
4. nov 2009

Chruminky ježibabky sú krásnučké 🙂 🙂 🙂 , tak by som ich pomojkala 🙂

loginka
4. nov 2009

slniecko, keby sa ti nepodarilo dostat na henatologiu na Antolku /Ruzinova (lebo mne nie, terminy na december), dam ti kontakt do Podunajskych, kde ja chodim a je tam jedna uzasna Dr. , len je to na 3.posch ale chodila mi sama pichat injekcie dole do labaku

mayka, ty mas akeho valibuka 🙂 a je mu dobre u teba
takze nadejne mamicky tento tyzden - drzim palce ako viem 🙂

slniecko01
5. nov 2009

Ďakujem Loginka, tak tam skusim zavolať a uvidím, ešte by som vyskúšala Milosrdných, ak by sa mi nepodarila tak ti pošlem IP

mayka
autor
5. nov 2009

caute fesandy,

chrumi ake su len nadherne. Normôlane som namakko. Aj ja uz chceeeeeeeeeeeeeeeeeem takeeeeeeeeee. 😅
Slniecko zazmluvnila som si MUDr. Scholtza. On je dobry aj na rizikove porody vraj. Ved aj tam ma rizikovu poradnu. No chodi k nemu veeela tehuliek. Mam pocit ze to tam ma vzdy najviac narvate. 😕 Ale sak mam cas vsak ano. Vcera to bolo akesi naponahlo lebo tam mal plno tak to bolo take sup sup, ale v podstate vysledky z utrz mal aj od ortopeda tak mam len podlal na to interne , na prednasku o PEDA . Interne povybavujem do 19.11. A v podstate uvidime co bude potom lebo aj tak som neni na porod pripravena vraj. A ani sa tak necitim . Malokedy mam nejakeho poslicka. Mozno zato ze furt len oddychujem a lezim.

logi , podla mna Terezka tolko nema. Mala by mat okolo 3 kg a tie utz su nepresne. Staci ze sa babenko trosku pohne a hned ti to tam skresli. Ale hlavne ze je vsetko ok. No ale ak by ma aj nechal rodit v termine tak podla mna bude vacsia. 😅 Ked ratam ze tyzdenne priberaju cca 250 g ...
No sak sa nechame prekvapkat.
😀

Juj sa tesim dnes rodi Ester a zajtra Sylvyka.

🙂

Och, a ty sa kde flakas uz tyzden? Uz ste prestahovany?

slniecko01
5. nov 2009

No PIpinky dnes som volala na Antolskú tam ma odbili, že tam nepatrím, do Ružinova tam majú nejaké zlé číslo čo mi dali, tak som sa objednala Milosrdným

slniecko01
5. nov 2009

Logi a ako často si chodila na injekcie ? Dufam že s nebudem musieť trepať do BA

lulu107
5. nov 2009

Čaute tak som oficiane tehu, už mám aj tehu knižku ešte ju budem musieť opluť 😀 V brušku mám jedného drobčeka, ktorý mal v utorok 10 mm.

Chcela som sa vás opýtať, či ste niektorá boli na 3D, dr. ma objednal na 16.12, to veľmi rada, že mi to hneď v GF ponúkli a bola som v šoku že to nie je ani také drahé. UTZ sa robí z dola alebo z hora na brušku, chcela by som tam zavolať manžela, tak preto sa pýtam. To budem v 14tt. Ďakujem

zukrik
5. nov 2009

Ahojte
Lulu,gratulujem strašne moc moc 🙂
Utz.sa robí z hora na brušku,aj mna tak objednali a potom
ešte raz a budeš mať zlavu.Tak to robia v GF 😀 m,ale to
myslím v 20-25tt.
mayuška super,to je krásna váha moja 🙂 Pekne ležkaj a oddychuj.
Ja večer napíšem,alebo niekoho poprosím ako som dopadla.
Chruminka,ako to zvládaš moja 😉

lulu107
5. nov 2009

Ďakujem aj ti do dali na CD? koľko stojí CD?

mayka
autor
5. nov 2009

lulu, gratulujem konecne novy pristŕastok z GF. Drzim palce nech ti TT nabiehaju tak rychlo ako nam.

zukrik drzim palce na dnes. Budem na teba moc mysliet.

lulu myslim ze to davaju automaticky na CD a je to myslim v cene.

loginka
5. nov 2009

slniecko aj mna tak odbijali, ja chodim na zelezo 5 injekcii za 2 tyzdne

mayka, jasne ved uvidis kolko bude mat, podstatne je ze bude donosena
mayka kto je tam este dobry na rizikovky? na toho Janaca som citala rozporuplne komentare
je pravda, ze tam treba na prednasky ist na 3 posch.peso?

zukrik, drz sa!

mayka
autor
5. nov 2009

loginka dost chvalia aj Rozemberga a Havaldu. Rozemberg mi robil vcera utz a bol velmi prijemny a mily. Mala som z neho teiz dost dobry pocit. Vraj je velm ludsky. Aj sme sa zasmiali. 😀 Keby som si najprv nevybrala Scholtza tak asi Rozemberga. Ale vraj na Antolskej su vsetci dobry odbornici. Keby som nemala problemy tak ani nezazmluvnim nikoho. Ale na dvojicky ti neviem poradit Nikoho. Skus sa spytat v teme porod a porodnica Antolska. Inak mozno ten Scholtz by nebol zly kedze je dobry na rizikove porody a v podstate ty si rizikova.

No ja som na tej prednaske bola len raz.c lebo na tretom je prdnaska len jedna a to je tasak vseobecna. Pokial mas zauje, o tu predporodnu úpripravu tak to je na prizemi ako su bufety . A ano je to na 3 poschodi bez vytahu. Ale to ti staci asbsolvovat len raz. Je to take organizance ze co kde ako.

slniecko01
5. nov 2009

LULU 107 tak teda vitaj medzi nami. Myslím že to 3D + CD stálo cca 17-18 eur už si moc nepamätám, ale bude to super zážitok 😀

Baby mne sa opäť páči iný kočík http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6610385, ten hnedý hlboký + športový vychádza cca 715 eur

krakulka
5. nov 2009

Ahojte pipinky, Esther, Sylvyka, myslim na vas.
Lulu vitaj medzi nami, som rada, ze sa podarilo daslie tehotenstvo v GF. Uz bolo nacase. Aj ked podla statistik je jesen a zima horsia.
Slniecko my budeme mat taky kocik, len v tmavomodrej farbe. Hnedy bude sportak s tyrkysovou. Inac som v pondelok dozvedela, ze to nie je tyrkysova, ale petrolejova. Tak som zvedava, co nam dovezu z Nemecka.

mayka
autor
5. nov 2009

slniecko aj mne sa pacil spirit ale mne dali cenu skoro 1000 E. Ale to bol aj vratane tasky prebalovacej , slnecnika a sietky proti hmyzu. Takze tiez tak rataj. Mne sa to zdalo vela. Ale zevraj fun system co ma Och vychadza o nieco lacnejsie.
Ja som idela minule v porodnici dvojickovsku teutonku. Ty kokso to bol tank. Ale take zlate to bolo a tiez v tej hnedej farbe co sa ti paci. Mne sa tiez paci velmi hneda farba na comkolvek.

krakulka 😉

slniecko01
5. nov 2009

Krakulka ty kde si objednávala tu teutonku ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre