Tehotné pipiny z Gynfivu

mayka
28. júl 2009

Tak vas vítam tehotne pipinky z Gynfivu - centrum pre gynekológiu, urológiu a asistovanú reprodukciu a dúfam, že sa sem pridajú čoskoro aj tie ktoré chodia do pipiniek z Gynfivu v snažilkách.
😉
Mooooc im to prajem.

chruminka
14. aug 2009

idem sa obliect a vybehnem s babami na skorsi obedik.... 🙂

labutienka
14. aug 2009

tak dobrú chuť, chrumi 😉

chruminka
14. aug 2009

dakujem 😝

chruminka
14. aug 2009

tak kde ste vsetky? 😨

zukrik
14. aug 2009

Ahojte
Chruminka aj ja mám niekedy také nálady,ale teraz je to fajn 😀
Ja mám momentálne jednu str,bruška väčšiu ako druhú,no sranda
stále chodia spolu na pravo a potom mi bruško vyzerá tak divne.
V poslednej dobe je im neako veselo,lebo sú nonstop v pohybe 😀 😀
Ja len dúfam,že v pondelok sa budú chceť fotiť obaja.
Ozaj Chrumi na 3D ti povedali aj kolko vážia? alebo ti to povedala
len obv.gyn?

chruminka
14. aug 2009

zukrik ahoj,
ano povedali mi kolko vazia a aj na kolky tt maju tu vahu...

aj nase su aktivne a kopu raz viac raz menej ale hlavne sa tlacia tiez ako pises a potom mam na jednej strane brucha hrb...

zukrik
14. aug 2009

Som zvedavá kolko vážia 🙂
Ozaj potom by sme ich mohli zoznámiť tie vaše baby
s tými našimi chalošmi 😀 😀
Ako sa inak cítiš,ja sa niekedy nemôžem ani postaviť
ako ma bolia nohy a hlavne medzi nohami 😀 ako
by som sa rozťahovala ááááááu 😀 😀

chruminka
14. aug 2009

zukrik ja sa citim fajn,a to tam dole bolieva aj mna a mam to tam aj velmi opuchnute....tak dufam,ze to nie je nic vazne,a tiez mam s tym vstavanim problem ale skor koli krizom,dnes sa celkovo citim dako divne teda len teraz poobede boli ma velmi hlava a stipu oci akoby som mala teplotu,ale nemam a aj brucho mam velmi tazke tak racsej lezim,ale spat nechcem,lebo potom v noci budem zasa buntosit...
Jasne mozeme ich zoznamit 😀 a som zvedava kolko vazia tvoji chlapy....

chruminka
14. aug 2009

baby kde planujete kupovat podprsenky na docenie,alebo kde ste kupovali v BA?
V avione viete o nejakom takom obchode kde by take daco mohli mat?

och
14. aug 2009

chrumik tie podprsenky maju na sto percent v C&A na poschodi, je tam tehu oddelenie 😉 co stoja neviem, ale urcite nie vela, som si chcela kupit, ale este netusim cislo, tak to nechavam na december 😉 😀

inak tam maju aj tehu oblecenie o polovicu lacnejsie 😀 😀 😀 som si tam kupila vcera rifle na traky 😀 😀 😀 prajem pekny ulovok

zukrik 😉 pozdravuj svokrovcov 😀 😀 a aspon niekto vyrovnava skore 😉 inak asi by sme si mohli urobit taku statisticku tabulenku, co vy na to?

given
14. aug 2009

Caute Pipinky, zdravim vas z nemocnice. Maly ma zltacku a tak tu trcime uz 8.den ☹

ivalak
14. aug 2009

Given lepšie teraz ked ju ma a prejde mu to ako keby si už bola doma aj to sa stava a inak gratulujem trosku neskor 🙂
mayka ten zoznam som si prečitala viackrat a prepač no myslim že je prehnany polovicu veci určite nevyužijes ale ako si povedala sto ludi sto nazorov však potom zistis ale niečo predsa z vlastnej skusenosti rukavicky sme použili raz jedny hned sme doma strihali nechty na prikaz doktorky,vodu meriam obycajnym teplomerom akym si merame teplotu,košielku nepoznam bodyčka su na nezaplatenie a ta podložka polohovacia je ti tiež zbytočna lebo polohujes v postielke aj to len mesiac potom ti bude spavat na chrbatiku..... ja som tiež nakupila plno vecičiek a niektore sme nestihli vynosit radšej menej a dokup ako vela a nestihnete to znosit ale to je len moj nazor inak rada vas čitam a sledujem ako vam tie tt ubiehaju ani sa nenazdate a budete mat drobčekov doma 🙂

mayka
autor
15. aug 2009

ahojte babulienky moje zlatunke.

given, to ma mrzi ze ste tak dlho v nemocke ale coskoro vas pustia . Moc drzim palcky a myslim na vas kazdycden ze co je s vami.
Tesim sa na fotecky Adamka. 😉

Babulky vcera som sem uz ani nedosla lebo som nestihala, Boli sme vo forbaby zlozit zalohu za kocik a vybrali sme gesslen F6 komplet s vloznou taskou C lift, prebal taskou, slnecnikom, sietkou, autosedackou A v presne v tej farbe aku mam v albumiku. Bola fakt pekna a muzovi sadol kocik do ruky ako uliaty. Dali nam vybornu cenu tak sme ani nevymyslali. Som rada ze to mam z krku a musim mysliet na kocik. Vraj pride o 6-8 tyzdnov tak to je tak akurat.

No a boli sme na tom 4D v Hlohovci a vam teda poviem ze to bol super zazitok. A konecne som to videla uz aj ja. Na 1000000 % je to Terezka. 😀
Neskor hodim aj foto. bola si ce otocena chrbatikom ale lekarovi sa podarilo odfotit par zaujimavych fotiek.
Tatik bol na makko. 😀 Dokonca hadzala xichtiky ako on zvykne a aj sa usmievala. Boli sme tam asi necelu hodinu.
Ivalak, vcera som ukazovala vybavicku kamoske a tiez ma zrusila he naco tak vela. Mne sa to ani nezda. 😀 Asi zato ze su to take mini vecicky. ALe uz 56 kupovat neudem. SLubujem. Na druhej strane tristvte veci z toho som odkupila o kamosky po eure tak som tolko toho neminula. Est chce kupit dupacky 2 a zacnem kupovat vacvsie vecicky. A rukavicky gtiez stali ze 2 kusy - 1 euro tak pohoda. Ma aj biele a aj zlte. 😀

chruminka
15. aug 2009

dobre ranko
och dakujem som si aj myslela ze v C&A to budu mat,lebo tam som sa akurat chystala 😀 ,myslim,ze moje prsia uz väcsie nebudu 😖 (som tajne dufala) a uz surne potrebujem dake nove,lebo aj tie co mi boli doteraz dobre ma po obvode tlacia,tak uz rovno kupim materske a hotovo

mayka uz sa tesim na fotecky terezky 😵
s DVD si spokojna?
My chceme objednat kocik buduci tyzden,ale nam by mal dojst ze do 48h tak to som velmi zvedava,lebo doteraz nic co som objednavala neprislo ako malo a musela som to obhanat 😠

given gratulujem k Adamkovi,ja som daka spomalena a dako som nepostrehla ze si uz porodila 😅 ,neboj zltacka prejde a vy pojdete konecne domkov 😉

Ivalak vies nam co cakame prve dieta (vsak sama to tiez pises) sa zda stale ze tych veciciek je malo a zrazu bum a je toho kopa,ze to babetka ani nevynosia,ale lepsie viac ako menej...
ja som sa tiez stale bala ze nebudem mat dost veciciek pre obe jezibabaky a zrazu sa mi to tu tak nakopilo,ze sa nam to ani poriadne do skrinky a komody nezmesti (vecicky od c.46 po c.62 ) a drahy sa ma vcera spytal,ze kolko tych deti vlastne cakame 😀

slniecko01
15. aug 2009

Ahojte Pipinečky.

Given určite pôjdete skoro domeno, neboj.

Ochinky ty si tiež kupuješ už nejaké veci ? Mne sa to zdá stále skoro.

Mayka teším sa na fotečky.

Chrumi, máš pravdu že sa len nakupia vecičky a potom im to bude hneď malé. Ale čo už. Veď to je pre radosť 😀 A koľko vecičiek ešte dostaneme keď prídu pozarať známy na malinké 🙂

given
15. aug 2009

Ahojte, to ste ani nemali ako vediet, ze uz mam Adamka, lebo moj MM to napisal do inej temy, ktora je v spolocnom termine. Teda okrem Mayky, lebo ta tam chodi, tak ta to vedela.
Adam sa narodil spontanne (aj ked hrozila vyvolavacka) 5 dni po termine 6.8.2009 o 15:50, miery 3450g a 51 cm. Porod bol celkom fajn, rodila som na Kramaroch u Dr.Valenta. Ak chcete podrobnejsi opis (alebo vas radsej nejdem strasit 😀 ), tak mozem ho sem skopirovat.
Co sa tyka veciciek, tak tie som velmi nenakupovala, postupne sme totiz skoro vsetko podostavali. Vacsinu nam dala svagrina, ktora ma 4,5 rocneho krpca. Najvacsia sranda ale bola, ze v den, ked som porodila, tak oznamila pre zmenu ona rodine, ze caka babo 🙂 . Takze nakoniec postielku a vanicku predsa len budeme musiet kupit.

Mayka, no nehovor, ze Teutonia nevyhrala, to si ma teda prekvapila. Ja mozem len odporucit ten nemecky obchod, co sme si z neho objednali, lebo sice chybala jedna suciastka (ktorou sa vajicko Romer nacvakne na Teutoniu), ale Nemci to obratom super rychlo vyriesili a poslali nam to kurierom. Ze vraj im to Romer nedodal komplet a oni si to nevsimli.

To 4D musel byt zazitok, Mayka, to ti verim. Inak, nas Adam sa podoba na tu fotku co nam dali na ultrazvuku (potom pridam foto), ma presne take ustocka ako na tej fotke. Vsetky sestricky a lekarky su z tej jeho papulky na makko, ze vraj budu na neho baby letiet 🙂

Inak, vcera som bola v Tescu (som zdrhla na hodinku z nemocnice, ale nikomu to nehovorte 😀 ) a mali tam super vecicky uz take na zimu, take tie hunatucke a super makkucke bundicky, takze uz asi aj kupim velkost na 3-6 mesiacov.

chruminka
15. aug 2009

given tak super este raz gratulujem a celej rodinke vela zdravicka a Adamkovi vela vela mliecka 🙂
Som sa tak rozosmiala ze si zduchla do tesca 😀 ,aj to sa da?! A kde si bola ? asi na kamennom ze?To je tusim najblissie z Kramarov ci nie? 😅
Uz sa tesim na fotecky Adamka,tak sa drzte a snad vas uz coskoro pustia dpmov.

given
15. aug 2009

V Lamaci sme boli, muz ma prisiel zobrat. Sak uz mi tu z toho hrabalo, ze som tu zavreta, musela som ist medzi ludi. Sestricky videli, ze som oblecena civilne, ale som im vysvetlila, ze kvoli psychike. Maleho mam vacsinu dna na novorodeneckom, lezi pod lampou a slni sa a ja mu nosim len mliecko (to mu teda chuti, pazroskovi malemu). No a medzitym mam volno, tak co by som nesla do Tesca. Este som navrhovala MM, aby sme sli vecer do mesta na drink, ale to sa mu uz zdalo prilis... 😎

slniecko01
15. aug 2009

Given ty si ale ESO. 😀 Tak to som ešte nepočula aby si novorodička odbehla len tak do Tesca a ešte do mesta na drink sa ti žiadalo. Ty si ale herečka 😀

mayka
autor
15. aug 2009

No tak tu je nasa rozmyslajuca Terezka
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

Moj muz sa v tej chvili presne tak isto drzal za bradu. 😀

Baby som taka stastna...
Chrumi to dvd je super. teraz si ho pozeram a vobec nelutujem tie peniazky ani cestu ani nic.
A ako pises radsej viac ako menej. Napr. v cherokee su teraz akcie na bodynka 2 ks za 2,50 eur. tak aj ked ich nevyuzijem az tak luto mi to nebude.
Ale cakam este na zimnu kolekciu ale uz asi fakt budem kupovat vacsie od 62.

mayka
autor
15. aug 2009

given ja si prosim podrobny opis nech viem co ma caka. Ja sa nebojim porodu. 😀
A mas pravdu ja som cohdila smirovat do inej temy. Aj som si myslela ze to pisal zrejme tvoj muz lebo ty by si asi popisala viac. 😀

Given a veru s teutonkou som to vzdala. Dufam ze nebudem litovat ale tie gessleiny su tiez dobre. Oskusali sme s muzom v obchode. 😀 A hlavne sme usetrili minimalne 200 eur. Vo forbaby nam dali fakt dobru cenu. A je v tom uplne vsetko co som chcela.
A na tu stranku co si mi dala chodim stale. Len pre mna je jednoduchsie objednat tu a okrem toho majitel forbabay je znamy nasho znameho tak snad ak bude problem tak sa to bude dobre riesit. A s cenou som spokojna.
No ja idem znovu dnes asi do Tesca tak okuknem ci uz dostali zimne veci.

😀
Given tak drinku sa ti zaziadalo. 😀 Ty si ale opica.

slniecko01
15. aug 2009

Mayka to je sranda že hodila takú pózu ako muž. Môže si byť na 100 % istý že nič nezamenili, keď sa podobá na muža od mala

mayka
autor
15. aug 2009

baby tak toto je sila. To sme akoze ine? A aj nase deti?
http://www.sme.sk/c/4975133/biskupi-umele-oplod...

och
15. aug 2009

ahojte kocky 😀 😀 my sme si dali dnes promenadu v plavkach 😉

given gratulujem a nic si z toho nerob aj ja som mala zltacku, aspon som vizerala ako opalena 😀 😀

slniecko nie nic nekupujem 😉 cakam kedy sa kto opusti v obchode a potom len dokupim hovadinky ostatne 😀 co budu chybat 😉 😉

mayka taketo clanky si absolutne nevsimam po pripade sa dobre nasmejem 😀 😀 😀 ako mi moze niekto, kto nema ani tusenia o tom, co to je splodit dieta alebo milovat svojho partnera tak velmi, ze jedine a to najkrajsie co mu mozes naozaj z lasky dat je jeho dietatko, kazat co je moralne a co nie? a kto povedal, ze nase deti nie su splodene z lasky? ja tvrdim ze je to ten najvacsi dokaz lasky mojmu muzovi, to co som si vytrpela a akymi nervami som si presla a niekedy aj bolestou 😀 len aby vznikol malinkaty cloviecik s jeho ockami a mojim nosom 😉 😀 😀 😀 😀 a to nevravim o tom cim si musel prejst moj muz ked som trpela hormonalnymi zmenami 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 chudacik 😉
a neviem odkial zobrali to, ze Boh je proti 😲 ako co im telefonoval alebo neboj poslal fax, ci kolkovanu ziadost?
ne neeee bibliu a vsetko ostatne vyklada len clovek, clovek omylny a domyslavy, beriem to tak ako jedna babka povedala 😵 ako keby som teraz ja tvrdila, ze ty si myslis, ze...

uz aby som dostudovala tu filozofiu lebo ma fakt zavru 😀 😀 😀 😀

moj starky dnes kocikoval teutonku a moc moc moc sa mu pacila 😀

given
15. aug 2009

Presne tak netreba si to vsimat, su to dristy. Idem radsej odsavat, to ma aspon nejaky zmysel...

slniecko01
16. aug 2009

Mayka ani som ten članok nedočítala. Nech si cirkev píše o to čo sa robí v kláštoroch a podobne. Podľa mňa keď sa už rozhodli pre celibát mali by to dodržiavať a nie niekomu hovoriť aké je nemorálne keď sa rohodne pre umelé oplodnenie. Kde nám pánbožko nepomôže, tak nám pomôžu doktori. A to som ho prosila veľa krát. A ešte aj prosím.

Inak AFP testy mi dopadli dobre, tak dúfam že všetko bude OK

slniecko01
16. aug 2009

A ktovie čo oni robia s deťmi , ktoré sa narodili alebo narodia farárom ? Či majú tie deti šťastných rodičov čo ich splodili a či sa knim priznávajú ?

sylvyka
16. aug 2009

nekomentujem ten clanok urazila by som veriacich ale fuuuuuuuuu mam toho dost ale mam svoj nazor, nastastie 😀 mam svoju hlavu 😀 svoje srdce 😀 a usmev na tvari 😀

chruminka
17. aug 2009

och ked som citala co si napisala az som mala zimomriavky a slzy v ociach,mas uplnu pravdu ten kto toto nezazil nevie co to je chciet babetko svoje vlastne dietatko a nemoct ho mat!
A ten boj o to male svoreniatko....., vsak keby to boh nechcel tak by po prve nedal vedcom take mozgy aby na toto dosli ze sa to da aj takto a po druhe asi by sa to ani nepodarilo......
Ja som veriaca ,kedysi som chodila aj do kostolika az do urciteho dna a od toho dna tam uz chodim len ak je svadba alebo krst,lebo podla mna ked chce clovek v nieco verit nemusi chodit na hromadne stretnutia kde sa ludom vymyvaju mozgy a tlacia hluposti do hlavy!
Inac sme to pozerali akurat v spravach u nasich a vsetci sme sa riadne rozcertili hlavne moj ocino.

sylvyka
17. aug 2009

dobre ranko 😀
ako babulky ? ja sa mam celkom fajn klop klop 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre