Tehotné pipiny z Gynfivu

mayka
28. júl 2009

Tak vas vítam tehotne pipinky z Gynfivu - centrum pre gynekológiu, urológiu a asistovanú reprodukciu a dúfam, že sa sem pridajú čoskoro aj tie ktoré chodia do pipiniek z Gynfivu v snažilkách.
😉
Mooooc im to prajem.

zukrik
28. aug 2009

Teda PIPINKY,dnes je tu ozaj mrtvo 😕
Prajem príjemný víkend všetkým 😀 😀

slniecko01
28. aug 2009

Minule som už niečo citila, ale bolo to skôr ako nerv. Niekto hovorí že to bolo ono iný zasa že nie.

Inak pekný vikendik 😀

mayka
autor
30. aug 2009

no toto slecinky, ze druha strana. Aspon nas posuniem.
Vidim ze vsetky vikendikujete. 😉

slniecko to bolo urcite ono. Ty mas asi pancierovu maternicu alebo co ked si si neni ista. 😀 Ved uz tvoje mimi ma aj 20 cm. 😀
Mozno zacnes aj s Och citit az tro kopanie do mocaku a do rebier. To uz teda nerv nebude. eee To bud uz o nervy. Sak pockajte.

zukrik
30. aug 2009

Ahojte 😀 😀
Mayuška,ty nemôžeš spávať? Ja teda toho moc nezaspím,lebo chaloši sú
v noci hore a cez den to mamina dospáva 🙂
Ako sa máš? Strašne nám to uteká,ani sa nenazdáme a drobcov máme doma.
Minulý týždeň sa narodil kamoške chlapček,mal 3700g, a 51cm na čo ti poviem
chlap ako hora.Už je doma,dnes jej budem volať,že ako sa majú 😉

mayka
autor
30. aug 2009

zukrik cauky,
veru ani ja uz dobre nespavam. Aj ked dnes to bolo celkom fajn .Som bola hore asi len 5x. A na wc ani raz ale to zato ze som nepila. Co tiez asi neni moc dobre ale inak by som sa asi fakt nevyspala. Ja cez den nespavam ale casto oddychujem v leziacej polohe lebo fakt uz nevladzem tolko. SI pripadam ako neschopacka a lenivka ale asi nie som jedina ak sa utesyujem. Neviem co budem hovorit za mesiac - dva. 😀
Som si myslela ze ked budem doma ze kolko toho si probim ale zvladla som asi stvrtinu. Minule som upratovala vkuse asi 5 hodin a aj okno som umyla a potom mi 2 dni tvrdlo brusko. 😒 Tak asi to uz fakt nebudem prehanat s tymi aktivitami a si to podelim . Ale neivem si predstavit s tou mojou nespavostou chodit do prace a este udrziavat domacnost.
To by asi neslo. Takto tu domacnost pri dvoch jazvecikoch a muzovi zvladam len tak tak.

Inak mas pravdu. Aj mne sa zda ako by to bolo len nedavno co sme sa stretli vystresovane na chodbe v GF. 😀 A uz ideme pomaly rodit.
Ty ale teraz sa roia take velke detuse. To bol fakt sikovny chlapik ten je syncek. No som zvedava ktora z nads porodi najvacsie babetko.
Tipujem Och lebo najviac papa. hehe

A ty si na tom ako s vybavickou , s kocikom atd?

slniecko01
30. aug 2009

Ahojte Pipinky 😀 Bože dnes žehlím skoro celý deň.

Mayka, veď som už minule písala že asi mám to brucho pancierové 😀

Ale aj ja sa už začínam budiť, pretože už sa mi stalo asi 3 -4 deň za sebou, že sa zobudím na to že ma tlačí brucho, pretože väčšou časťou na ňom ležím. Potom nemôžem zaspať a cez deň som ako omáčka 😒

och
30. aug 2009

jaaaaj baby moje to bol vikend 😀 😀 vcera som si uzivala normalneho pocasia a toho ze sa nepotim jak krava 😀 😀 😀 a dnes sme pozavarali 10 kilo feferonok 😀 kazdu jednu vydlabat napchat ju hrozienkami a zavarit s medom 😀 😀 😀 mnaaaaaaaaaam ja sa tak tesim 😀 😀

slniecko no ja malu citim len ked si lahnem na chrbat 😀 😀 a som si vymyslela taku fintu 😀 ze si lahnem na bok nazhrniem perinu vedla seba a na nu vylozim tu hornu nohu 😀 😀 takze lezim v takej sikmen polohe 😀 😀 😀 a to je paraaaaada 😀 😀

corinne
31. aug 2009

Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaallllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllooooooooooooooooooooooooooooo pipiny,co je s vami?Tu este dnes nikto nebol.

mayka
autor
31. aug 2009

caute tehotneeee,
tusim tu zdochol pes.
och tuto polohu s perinou praktizujem aj ja, ldno uz ma to nebavi lebo ked sa pretocim zas na druhustranu tak zasa musim zhrnat tu perinu.
ja feferonky nemusim . Moc palia. 😝

Corinne co mas nove? Si tu nebola dlhsie.

corinne
31. aug 2009

Mayka vsetko po starom.Vcera som mala depku jak hrom ☹ ,len sa ma manzel opytal ako mi je a hned som zacala plakat 😕 ,takze vcera som preplakala cely den,z postele som vyliezla az o 18hod a aby toho nebolo malo pridala sa migrena ☹ Zajtra ideme na morfologicky ultrazvuk tak dufam ze vsetko je ok.A buduci tyzden by som chcela ist kuknut aspon kocik 🙂 kedze nic nemam na babo.

mayka
autor
31. aug 2009

corinne aj ja som mala take chvilky. To prejde.

slniecko01
31. aug 2009

Ahojte Pipinky 😀
V pondelok na buduci týždeň idem na poradňu bude mi robiť aj ultrazvuk a 28/09 som sa objedanala na 3D do Hlohovca. Velice milá sestrička mi to zdvihla 🙂

slniecko01
31. aug 2009

Mayka už máš aj kolísku zaobstaranú práve pozerám foto 😉

loginka
31. aug 2009

tak spim aj ja 🙂
rozmyslam aj o tom tehu vankusi, ked uz bude horsie so spanim...

mayka
autor
31. aug 2009

slniecko tak uvidis ako to bude super na tom 3D.
Hej koliska je pripravena este oprat komplet to vnutro a Terezka moze prist. 😀
logi ja som si prave taky vankus objednala na maderne. Da sa potom vyuzit aj na kojenie. 😀 Veru sa ti bude prevracat horsie a horsie.

och
31. aug 2009

caute kocky 😉

ja mam 6 vankusov v postely a vcera som sa nimi oblozila 😀 😀 😀 pravdepodobne som vizerala ako parok v rozku ale uz ziadne zhrnanie 😀 😀 😀

ja sa tesim 😀 😀 zajtra sa vrati darca genetickeho materialu domov 😀 😀 😀 a uz si budem vykladat nohu na neho 😀 😀 😀 tralalalala

sylvyka
1. sep 2009

krasne ranko 😀
hlasim prichod k pc 😉
vo stvrtok som mal aporadnu a elinka mala 1200 g malinka moja princezna, a je otocena hlavickou dolu . uz 2 dni ma bolela panva zeby sa roztahovala ? 😀 ☹
dnes idem oprat vecicky a poskladat postielku co ak nahodou nieco v nej chyba 😉 krasny dnicek prajem

callex
1. sep 2009

ahojte buduce kolegyne 🙂
idem si poradu. som 12den cyklu a 9 den stimulacie a nejako ma odvcera pobolieva lava strana podbruska.asi vajecnik.ma to tak byt?aj vas pobolievalo? zeby to bolo tym ze vajecniky pracuju na velkom pocte folikulov?

och
1. sep 2009

sylvyk ta to uz budes mat za par 😀 😉 😀 ale este musis vydrzat aspondva mesiace skor nerod 😉

callex ahoj no ono ta bude este vselico, moja, boliet 😝 😝 ja som po OPU (odbere vajok) aj krvacala a bolelo ma to jak slak, proste si to nevsimaj 😀 a drz sa, uz to nepotrva dlho a moc drzim palce nech mas dobru urodu 😉 😉

zukrik
1. sep 2009

Ahojte
Ani dnes sa vám tehulky nechce písať?
Sylvyka super,že 1200g,to je už velká baba 😀
Och,ja ležím stále na chrbte 😒 drobci mi nedovolia ani na boku spať.
Ked sa dám na bok,hned na tej strane nastane futbalové šialenstvo 😀 😀
Pripadám si ako v truhle,ale ved niečo musíme vydržať nie? 🙂
Mayuška,niečo som si už kúpila,aj moja mama už kupuje o sto šesť.
Na kočík je ešťe čas,to budem riešiť ako poslednú vec,ktorá má prísť
domou.Postielky už pôjdeme zobrať a ideme pomaly zariadovať detskú
izbu 🙂
Loginka,Slniečko ahojček.

zukrik
1. sep 2009

Inak Mayka,aj ja mám také zavinovačky,presne také
isté len v žltej farbe 😀 😀

zukrik
1. sep 2009

Callex,má to tak byť,neboj aj mna to bolelo 😉
Mala som pocit,že mám niekoho iného brucho 😀 😀

och
1. sep 2009

zukrik no malej sa tiez nepaci ked sa dam na bok ale len na pravy 😀 na lavej strane mozem lezat bez akychkolvek protestov 😀 😀 inak asi sprosta otazka: na co je dobra zavinovacka? no ja budem kraaaasna matka 😀 😀

corinne
1. sep 2009

Ahojte pipiny.Davam vam tu odkaz ohladom kocikov tak kuknite http://www.ahaonline.cz/cz/z-domova/40270/velke... dufam ze sa vam podari otvorit.Idem docitat 🙂

zukrik
1. sep 2009

Ahoj Och 🙂
Zavinovačka,je super vec,bud pri prenášaní alebo pestovaní.
Ked príde tvoj milí do pôrodnice pre teba,dáš malinkú do nej
a do autosedačky.Je vela možností,aj ked budeš doma,nemusíš
ju prikryť paplonom ale stačí ked bude pekne zabalená v nej.
Môžeš ju obliesť a dať v zavinovačke do kočíka a šup na
prechádzku 😀
Neboj budeš super mamča 😀 😀

slniecko01
1. sep 2009

Ahojte Pipinky čo porábate ? Ja kurat varím guláš, vysavám a rozmýšľam či sa mi chce vysávať. Dnes som bola v TESCU a už som neodolala i keď som hovorila že si nič nebudem kupovať. Kúpila som si len ponožčičky žlté a biele, polodupiny a bodyčka 😀

corinne
1. sep 2009

Tak ja som mala dnes zlu noc,nedokazala som spat ☹ dnes mame morfologicky ultrazvuk tak neviem ci nervy pracuju,ale necitim sa niejako nervozna alebo podrazdena,ale spanok mi chyba 🙂 Tiez spi len na bokoch,akosi som sa zobudila a na bruchu a som si myslela ze si creva vytlacim 😀 😀 .Tak vam prajem pekny dnik a ozvem sa az vecer po kontrole(ideme na 17.30 ale je mozne ze budeme cakat 🙂 ) a dobru chut 🙂

och
1. sep 2009

no kraaaaaasa tie kociky 😝 jedna basen, ale co chceme, ze bars co jeme a to co dychame fuj ani nad tym nerozmyslam bo by ma museli zatvorit 😝 do PK

zukrik
1. sep 2009

Corinne,držím palčeky na kontrolu,neboj všetko bude fajn 😀
Slniečko,pomaličky už môžeš nakupovať,v tom obchode ťa to nepustí však? 🙂
Och,tie kočíky nepredávajú v našich obchodoch,ked je detský obchod
na Slovensku,ver tomu,že chodia sojky a kontrolujú to.V predajni by
nemal byť kočík,ktorý neprešiel záťažovými testami.Chodia po predajniach
a zoberú si kočík aj na 3 dni a testujú ho 🙂 Ale nikdy nevieš že.......

callex
1. sep 2009

dakujem babulky za radu...nebudem si to vsimat ale asi sa zacnem viac setrit. 😎 a ulievat sa.
ale muzovi a svokre ani muk..pssst 🤐

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre